Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
ειτζ/ηπατιτιτηδες>?

Ναι ρε αρχιδακι. ξερω πολλους.

Εκανα σεξ (και οχι απλα σεξ.. της καριολας γινοταν εκει εμαθα και ποσο το Yasmin κανει θαυματα ;)) 1,5 χρονο με κοπελα που ειχε HCV-C και δεν εκανα ουτε ενα αντισωμα.. εχουν περασει χρονια απο τοτε και ακομα τεσταρομαι και οι γιατροι γελανε μαζι μου. ξεκολλα μου λενε. θυμαμαι οτι εκανα 2 μηνες να προετοιμαστω ψυχολογικα οτι θα μου πουν οτι πεθαινω και οι ανθρωποι γελουσαν. διαβασε εδω να μαθεις πως κολλανε οι ιοι μου λενε..

Η δε κοπελα πηρε θεραπεια και πλεον δεν εχει ουτε το παραμικρο ιχνος RNA του ιου στο αιμα της.  Εχω φαει καποιες εβδομαδες σε ηπατολογικο...

Αντε και γαμηθειτε ενα ενα που εχετε και αποψη.

Ρε συ Βιλμα κοπελα μου αγορι μου οτι και αν εισαι,διαβασε λιγο τα ποστς μου σεξουαλικου περιεχομενου.. εχεις καταλαβει οτι η ζωη που κανω θα ειχε ποτε χρονο για οποιονδηποτε σαν εσενα ? πολλες φορες λεμε φιλικα οτι "εσενα επρεπε να σε ειχα περιλαβει εγω" για οποιονδηποτε λογο και αιτια, αλλα κυριως εννοουμε να "στρωναμε" τον απεναντι μας.. διχως φυσικα να το εννοουμε.

Ξεκολλα και ανοιξε αυτια και ματια. αφου καλως η κακως εισαι εδω παρε μερικα πραγματα. ασε το μπλαζε υφακι και μην παρασυρεσαι και εσυ και οι αλλες ...

ΚΑι για να μην εχουμε διαφορες ερμηνειες. σε μπουρδελα δεν παταω και πουτανες οποιουδηποτε ειδους δεν γαμαω ακαποτα. τελεια και παυλα .
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσυ αγαπη μου μπορεις να κανεις ό,τι θελεις.
Εμενα με γουσταρουν τοσο πολυ οι γυναικες που κάνω σχεση, ώστε μου το προτεινουν μονες τους να παρουν αντισυλληπτικα για να τις παρω ακαποτα.
Δοκιμασε το καποτε παντως, ειναι αλλη αισθηση. Με καποιον που εμπιστευεσαι εννοειται.
Και οχι τοσο απολυτη στα 18.
Φιλακια.

Καλα κανει και ειναι απολυτη γιατι αν αρρωστησει
θα τα τραβηξει η καμπουρα της οχι η δικια σου.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμενα με γουσταρουν τοσο πολυ οι γυναικες που κάνω σχεση, ώστε μου το προτεινουν μονες τους να παρουν αντισυλληπτικα για να τις παρω ακαποτα.

:2funny: :2funny:

λιγο μαλακα σε ειχα πει?? πηρες προαγωγη :2funny:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.658
Like
2
Πόντοι
16
Που ειναι τα παλια χρονια που περνουσαν οι λιγοι  :zfuck: ?Μπατε σκυλοι αλεσται τωρα
 

Επισκέπτης
Ενταξει καλο ειναι να στο σεξ να φοραμε σκουφι στις σχεσεις μας ,αλλα και στη πιπα σκουφι ειναι τραβηγμενο..
Σκουφί στην πίπα μόνο με τις κυρίες του χώρου κ με τις άλλες αν δεν θέλουνε γλυψομούνι,δεν θα μαστέ οι μαλάκες.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Ρε 22 χρονια ακαποτα γαμαω...οχι πουτανες μπουρδελλα...και θα γαμαω ακομη αλλα 60...οποιος γαμαει με καποτα δεν γαμαει..
ρε αγορι μου σου ευχομαι να γαμας και να εισαι καλα αλλα 1111160...και συ κ ολοι...
απλα ειναι το ρισκο ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!και -κουφια η ωρα-οι συνεπειες πολυ ασχημες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Τα ειχα με μια 20 χρονη που μου ειχε πει,οτι πριν απο μενα ειχε σχεσεις και δεν εβαζε ποτε προφυλακτικο ο αλλος..Το εβρισκε φυσιολογικο..

Το κακο δεν ειναι τόσο οτι γαμανε καποιοι χωρις προφυλακτικο, το χειροτερο ειναι οτι χυνουνε και μεσα απροειδοποιητα. Αυτο ειναι το εγκληματικο. Δεν χρωσταει τιποτα η αλλη να κανει εκτρωσεις.
Αλλά ετσι γινονται 200.000 εκτρωσεις το χρονο.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Ρε 22 χρονια ακαποτα γαμαω...οχι πουτανες μπουρδελλα...και θα γαμαω ακομη αλλα 60...οποιος γαμαει με καποτα δεν γαμαει..



και παιζεις  κορώνα γράμματα την υγεία του
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εσυ αγαπη μου μπορεις να κανεις ό,τι θελεις.
Εμενα με γουσταρουν τοσο πολυ οι γυναικες που κάνω σχεση, ώστε μου το προτεινουν μονες τους να παρουν αντισυλληπτικα για να τις παρω ακαποτα.
Δοκιμασε το καποτε παντως, ειναι αλλη αισθηση. Με καποιον που εμπιστευεσαι εννοειται.
Και οχι τοσο απολυτη στα 18.
Φιλακια.
παραγοντας σημαντικος φιλτατε...


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι ρε αρχιδακι. ξερω πολλους.

Εκανα σεξ (και οχι απλα σεξ.. της καριολας γινοταν εκει εμαθα και ποσο το Yasmin κανει θαυματα ;)) 1,5 χρονο με κοπελα που ειχε HCV-C και δεν εκανα ουτε ενα αντισωμα.. εχουν περασει χρονια απο τοτε και ακομα τεσταρομαι και οι γιατροι γελανε μαζι μου. ξεκολλα μου λενε. θυμαμαι οτι εκανα 2 μηνες να προετοιμαστω ψυχολογικα οτι θα μου πουν οτι πεθαινω και οι ανθρωποι γελουσαν. διαβασε εδω να μαθεις πως κολλανε οι ιοι μου λενε..

Η δε κοπελα πηρε θεραπεια και πλεον δεν εχει ουτε το παραμικρο ιχνος RNA του ιου στο αιμα της.  Εχω φαει καποιες εβδομαδες σε ηπατολογικο...

Αντε και γαμηθειτε ενα ενα που εχετε και αποψη.

Ρε συ Βιλμα κοπελα μου αγορι μου οτι και αν εισαι,διαβασε λιγο τα ποστς μου σεξουαλικου περιεχομενου.. εχεις καταλαβει οτι η ζωη που κανω θα ειχε ποτε χρονο για οποιονδηποτε σαν εσενα ? πολλες φορες λεμε φιλικα οτι "εσενα επρεπε να σε ειχα περιλαβει εγω" για οποιονδηποτε λογο και αιτια, αλλα κυριως εννοουμε να "στρωναμε" τον απεναντι μας.. διχως φυσικα να το εννοουμε.

Ξεκολλα και ανοιξε αυτια και ματια. αφου καλως η κακως εισαι εδω παρε μερικα πραγματα. ασε το μπλαζε υφακι και μην παρασυρεσαι και εσυ και οι αλλες ...

Καλα φιλε... και εμενα ενας γιατρος μου ειχε πει
πως πρεπει να κανω επεμβαση στις αμυγδαλες
επειδη λογω εποχης κοκκινιζαν λιγο και πονουσαν καθε χρονο
ΧΩΡΙς ΝΑ Κανω πυρετο ρε φιλε....
και ομως μου ελεγε πως πρεπει να κανω επεμβαση
αραξε λιγο... ασχετοι ειναι οι περισσοτεροι.

ΟΙ περισσοτεροι ειναι χασαπηδες. ΟΙ σοβαροι γιατροι ειναι λιγοι
 

Επισκέπτης
Το κακο δεν ειναι τόσο οτι γαμανε καποιοι χωρις προφυλακτικο, το χειροτερο ειναι οτι χυνουνε και μεσα απροειδοποιητα. Αυτο ειναι το εγκληματικο. Δεν χρωσταει τιποτα η αλλη να κανει εκτρωσεις.
Αλλά ετσι γινονται 200.000 εκτρωσεις το χρονο.
Και όταν δεν χύσεις πάλι χύνεις λίγο...προσπερματικά υγρά βγαίνουνε κ δεν τα ελέγχεις.

Βέβαια είναι πολύ λιγότερες οι πιθανότες για εγκυμοσύνη.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Το κακο δεν ειναι τόσο οτι γαμανε καποιοι χωρις προφυλακτικο, το χειροτερο ειναι οτι χυνουνε και μεσα απροειδοποιητα. Αυτο ειναι το εγκληματικο. Δεν χρωσταει τιποτα η αλλη να κανει εκτρωσεις.
Αλλά ετσι γινονται 200.000 εκτρωσεις το χρονο.
Συγνωμη τυπε αλλα εδω ειναι συνυπευθηνη και η κοπελα που δεχεται να εχει επαφες χωρις προφυλαξη..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ολο ΚΛΑΠΑΡΧΙΔΙΕς ΛΕΤΕ.. :2funny:που λεει και ο φλουντ.....σας εχει κανει ο μπαμπας και η μαμα.. :2funny:να φορατε προφυλακτικο....να μην τρωτε πολυ δεν σας το ελεγαν,αλλα σασ στουμπωναω να φατε να μεγαλωσεται να γινεται γαμιαδες... :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Καλα κανει και ειναι απολυτη γιατι αν αρρωστησει
θα τα τραβηξει η καμπουρα της οχι η δικια σου.

Αν αρρωστησει απο μενα, δεν σημαινει οτι εγω ειμαι ηδη αρρωστος? Αρα η καμπουρα μου θα συμμετεχει. Ακυρο το παραδειγμα σου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και όταν δεν χύσεις πάλι χύνεις λίγο...προσπερματικά υγρά βγαίνουνε κ δεν τα ελέγχεις.

Βέβαια είναι πολύ λιγότερες οι πιθανότες για εγκυμοσύνη.

ακριβως... αυτα τα ασπρα διαφανη υγρα  :grin:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ρε αγορι μου σου ευχομαι να γαμας και να εισαι καλα αλλα 1111160...και συ κ ολοι...
απλα ειναι το ρισκο ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!και -κουφια η ωρα-οι συνεπειες πολυ ασχημες.
Αυτο δεν καταλαβαινεις..το ρισκο με τις εκτος χωρου ειναι ελαχιστοοοοοοοοοοοοοοοο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom