Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
μεταξυ μιας ΔΥ που βλεέπει ολη την ημερα μιζερια ακι ανεργους και ενος αιτουντος προς επιδοτηση μονο ερωτικη ατμοσφαιρα δεν δημιουργειται  :2funny:

πλακα κανω. δεν πολυγουσταρε. τα υπολοιπα, να τα ακους βερεσε.
Ηξερε για ποιο λόγο έκανα την αίτηση, ότι δεν ήμουν σαν κάτι άλλους...Απλά κάποιες θέλουν αργά και κάποιες αμέσως...
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εσυ μπορει να σπαστηκες αλλα εισαι η κοινωνικη μειοψηφεια....οι πολλοι που ειναι "κρεας μπαινει κρεας βγαινει" και σαβουροφαγοι θα πηγαινανε βουρ στον πατσα.... :cheesy:

Να σου πω κάτι φίλε;Μου αρέσει να γαμάω όπως όλοι αλλά σκέφτομαι και λιγο..Καλα όταν βλέπω κάποια με το μελαγχολικό το βλέμμα να ψάχνει ε πως να φτιαχτώ..Τώρα δεν μπλέκω με ότι και ότι..Θέλω να χαίρομαι ρεσε,να κυκλοφορώ ένα ωραίο μωρό η οποία να χει λίγη στοιχειώση εξυπνάδα.Να λέω ότι είναι γυναίκα με όλη τη σημασία και όχι το αντιγραφο της Τζουλιας της Αλεξανδράτου..Ναι δεν λέω δεν με χαλά να πηδήξω τη Τζούλια κια 2 και 3 και 4 φορές όμως κάποια στιγμη θα ξενερώσεις πάρα πολύ άσχημα και θα φύγεις μόνος.Ε αυτά δεν θέλω..

Άσε και το άλλο που μπορεί να ναι καμια που να σου κολλήσει σα τσιμπουρι και να σου πρήζει τα αρχίδια..

Γι'αυτο είμαι επιφυλακτικός
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Ηξερε για ποιο λόγο έκανα την αίτηση, ότι δεν ήμουν σαν κάτι άλλους...Απλά κάποιες θέλουν αργά και κάποιες αμέσως...

Καποιες θελουν τις κλωτσιες αργα και καποιες αμεσως...Εχεις δικιο.... :grin:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Να σου πω κάτι φίλε;Μου αρέσει να γαμάω όπως όλοι αλλά σκέφτομαι και λιγο..Καλα όταν βλέπω κάποια με το μελαγχολικό το βλέμμα να ψάχνει ε πως να φτιαχτώ..Τώρα δεν μπλέκω με ότι και ότι..Θέλω να χαίρομαι ρεσε,να κυκλοφορώ ένα ωραίο μωρό η οποία να χει λίγη στοιχειώση εξυπνάδα.Να λέω ότι είναι γυναίκα με όλη τη σημασία και όχι το αντιγραφο της Τζουλιας της Αλεξανδράτου..Ναι δεν λέω δεν με χαλά να πηδήξω τη Τζούλια κια 2 και 3 και 4 φορές όμως κάποια στιγμη θα ξενερώσεις πάρα πολύ άσχημα και θα φύγεις μόνος.Ε αυτά δεν θέλω..

Άσε και το άλλο που μπορεί να ναι καμια που να σου κολλήσει σα τσιμπουρι και να σου πρήζει τα αρχίδια..

Γι'αυτο είμαι επιφυλακτικός

Αμα πηδηξεις την Αλεξανδρατου εσυ θα κολλησεις τα τσιμπουρια μετα παντως... Και καμια συφιλη.... :cheesy:
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Τ περι ματιάς έχουν βάση αλλά αν κοιτάς τριγύρω κάνει μπαμ ότι ψάχνεσαι απεγνωσμένα..

Ειναι αληθεια αυτο. Πρεπει να κοιτας προσεκτικα και διακριτικα.
Ακομα κι αυτο θελει την τεχνη του.





μια γκόμενα που καθόταν και έπινε ποτό μετριας εμφανίσεως σε καμια περίπτωση άσχημη..Πόσο με χάλασε και με έσπασε που έκανε μπαμ ότι ψαχνόταν απεγνωσμένα!!
Το σεβομαι, αλλα ειμαι τελειως αντιθετος. Η κοπελα μπορει να ηταν φωτια και λαυρα στο κρεβατι.
Πρωτα γαμας και μετα απορριπτεις. (Εκτος και αν ειναι ΣΟΒΑΡΑ προβληματικη στην εμφανιση η την προσωπικοτητα.)
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Ειναι αληθεια αυτο. Πρεπει να κοιτας προσεκτικα και διακριτικα.
Ακομα κι αυτο θελει την τεχνη του.




Το σεβομαι, αλλα ειμαι τελειως αντιθετος. Η κοπελα μπορει να ηταν φωτια και λαυρα στο κρεβατι.
Πρωτα γαμας και μετα απορριπτεις. (Εκτος και αν ειναι ΣΟΒΑΡΑ προβληματικη στην εμφανιση η την προσωπικοτητα.)

Αμα με κοιταει λαγνα η γκομενα θα της δωσω μια στο κεφαλι με το βιβλιο της Χειρδαρη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
:2funny:Με ορια ομως δικε μου..μην το ξεφτυλισουμε και τελειως...

σύμφωνα με τον Ζορμπά (του Καζαντζάκη και όχι τον εισαγγελέα) ο άντρας έχει υποχρέωση απέναντι σε θεούς και ανθρώπους να προσφέρει αυτό που η γυναίκα θέλει από αυτόν.. τον έρωτα..

τι ψυχή θα παραδώσεις βρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μαλακιιιιιιιιιεςςςςς
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σύμφωνα με τον Ζορμπά (του Καζαντζάκη και όχι τον εισαγγελέα) ο άντρας έχει υποχρέωση απέναντι σε θεούς και ανθρώπους να προσφέρει αυτό που η γυναίκα θέλει από αυτόν.. τον έρωτα..

τι ψυχή θα παραδώσεις βρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε οπως εχει πει και ενας γαλλος φιλοσοφος
δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες
υπαρχουν αντρες που δεν πινουν πολυ
:2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
σύμφωνα με τον Ζορμπά (του Καζαντζάκη και όχι τον εισαγγελέα) ο άντρας έχει υποχρέωση απέναντι σε θεούς και ανθρώπους να προσφέρει αυτό που η γυναίκα θέλει από αυτόν.. τον έρωτα..

τι ψυχή θα παραδώσεις βρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα δεν λεω....εχω κανει και εγω ενα ψυχικο...το σκεφτομαι τωρα και μου σηκωνετε η τριχα... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom