Νέα

Πως την πέφτουν οι γυναίκες --(ΠΩΣ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα todor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 469
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τυπε μην χανεις το χρονο σου,σε κλωνο του ντοπα μιλας οπως ο σαββιδης ο sad man και αλλοι    :2funny: :2funny: :2funny:

Mην τσιτώνεις τον Καπαμαρού Σαββίδη.
Πρέπει να έχει αρχισει να γραφει

sheets_x1.jpg



ή θα βάλει κάποιο τραγουδάκι να το παίξει ψαγμένος :S
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Θερμή παράκληση.
Μη γλεντάτε άλλο Σαββίδη,του έχει σπάσει ο σφιγκτήρας από χθες, φεύγει το σκατό by gravity :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μη γλεντάτε άλλο Σαββίδη

Τύπε μη κοντράρεις το σαβίδη.
Αν πάτε σε μπαρ, για κάθε 2 πουτάνες που θα φέρνεις εσύ,
αυτός θα φέρνεις 5 γραφεία cg της αθήνας, τις μισές βίζιτες της αγίας πετρούπολης , το 1/3 της μόσχας,
όσες έχουν παίξει σε τσόντες της πράϊβετ τα τελευταία 7 χρόνια
και όσες γάμησε σε κάστιγκ ο γούντμαν .

Αν νοικιάζεις σουϊτα στο λας βέγκας, ο σαβ θα αγοράσει όλο το ξενοδοχείο και τα 3 διπλανά
και θα αναστήσει τον έλβις και το φράνκυ νατραγουδάνε στο τραπέζι του,
ενώ θα πιπώνει τη ρίτα χέηγουορθ που θα έχει αναστηθεί
μαζί με την εντί λαμάρ ......

Ένα μηνυματάκι του στέλνεις και τα κανονίζετε .......

Για κάθε πόρσε που θα φέρεις , θα φέρει μια φεράρι 250 καλιφόρνια, 3 λαμποργκίνι μιούρα
και 2 παγκανι
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τύπε μη κοντράρεις το σαβίδη.
Αν πάτε σε μπαρ, για κάθε 2 πουτάνες που θα φέρνεις εσύ,
αυτός θα φέρνεις 5 γραφεία cg της αθήνας, τις μισές βίζιτες της αγίας πετρούπολης , το 1/3 της μόσχας,
όσες έχουν παίξει σε τσόντες της πράϊβετ τα τελευταία 7 χρόνια
και όσες γάμησε σε κάστιγκ ο γούντμαν .

Αν νοικιάζεις σουϊτα στο λας βέγκας, ο σαβ θα αγοράσει όλο το ξενοδοχείο και τα 3 διπλανά
και θα αναστήσει τον έλβις και το φράνκυ νατραγουδάνε στο τραπέζι του,
ενώ θα πιπώνει τη ρίτα χέηγουορθ που θα έχει αναστηθεί
μαζί με την εντί λαμάρ ......

Ένα μηνυματάκι του στέλνεις και τα κανονίζετε .......

Για κάθε πόρσε που θα φέρεις , θα φέρει μια φεράρι 250 καλιφόρνια, 3 λαμποργκίνι μιούρα
και 2 παγκανι

Επειδή βλέπω πολλή αχαριστία και άγνοια από πολλά μέλη για τον Chris Sav,μάθετε μερικοί μερικοί πως είναι πετυχημένος επιχειρηματίας ωσάν τον Bill Gates,πλούσιος σαν τον Άραβα ιδιοκτήτη της Manchester City, εμφανίσιμος σαν τον Brad Pitt,σωματώδης σαν τον Hugh Jackman,και δεν έχει κατουρήσει ποτέ του.
Εκτός αυτού,ο Chris Sav έλυσε εν μια νυκτί ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ το Κυπριακό και έκανε τον Chuck Norris να γονατίσει μπροστά του.
Επίσης,σε ένα βράδυ γάμησε συγχρόνως Charlize Theron,Monica Belluci,Irina Shayk,Angelina Jolie(στα καλά της) και μετά τις εξευτέλισε σαν σκληρός καργιόλης και alpha male που είναι.Την ίδια ώρα που έχυνε και στις 4,έγραφε στο bou,και κατέβαζε μερικά μπουκάλια ουίσκι.
Μην κοιτάτε που δεν αναφέρετε ποτέ στον εαυτό του εδώ μέσα.Είναι λόγω της ταπεινότητος και μετριοφροσύνης που τον διακατέχει. :S
Οπότε μην ξαναδώ αμφισβήτηση ή λάσπη στο πρόσωπο του Chris Sav!Toυ Chris Sav! :S
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.824
Πόντοι
456
197 λεπτά χαμένος ο Σαββ σιγη ασύρματου...

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Επειδή βλέπω πολλή αχαριστία και άγνοια από πολλά μέλη για τον Chris Sav,μάθετε μερικοί μερικοί πως είναι πετυχημένος επιχειρηματίας ωσάν τον Bill Gates,εμφανίσιμος σαν τον Brad Pitt,σωματώδης σαν τον Hugh Jackman,και δεν έχει κατουρήσει ποτέ του.
Εκτός αυτού,ο Chris Sav έλυσε εν μια νυκτί ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ το Κυπριακό και έκανε τον Chuck Norris να γονατίσει μπροστά του.

Τύπε, αυτοί είναι φτωχαδάκια που λες.
Εδώ μιλάμε ότι ο τύπος δίνει δανεικά στον ντόναλντ τραμπ και τον ντέηβιντ ρότσιλντ.
Αν και δεν τολμάνε να πάνε στα μέρη που πάει αυτός,
γιατί θα πλένουν πιάτα.

Για κάθε 1000$ που θα χαλάνε αυτοί , θα χαλάει 1 μύριο ο σαβ.

 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
τυπε μην χανεις το χρονο σου,σε κλωνο του ντοπα μιλας οπως ο σαββιδης ο sad man και αλλοι    :2funny: :2funny: :2funny:
Aν ο sad man ο Σαββίδης και ο πενταγιώτης είναι κλώνοι ενός ατόμου και μόνο, τότε ο τύπος είναι πανέξυπνος, που δημιούργησε δυο διαμετρικά αντίθετους χαρακτήρες και έναν γυναικείο.

Όταν λέω δυο διαμετρικά αντίθετους, εννοώ τον έναν που κλαίγεται για τις γυναίκες και τον άλλον που πηδάει αβέρτα και μόνο αυτός τις ξέρει. Τον γυναικείο χαρακτήρα όμως γιατί τον δημιούργησε? Κι εσύ pipinia luv πως το κατάλαβες, ότι όλοι είναι κλώνοι ενός ατόμου?

Σε ρωτάω διότι αυτόν τον τύπο τον ντόπα που αναφέρεις δεν τον γνωρίζω διότι είμαι καινούριος στο σάιτ.

Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι ποιος είναι αληθινός τέλος πάντων εδώ πέρα και ποιος όχι?
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
εγω ο σαντ και ο σαββιδης ειμαστε ενα??

πιο πολυ για τριο μας εβλεπα να κανουμε παρα τπτ αλλο..
αν κ μαλλον θα κατεληγε στο να ειμαι εγω με το σαβ κ ο καημενος ο σαντ να παιρνει ματι  :2funny:

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μπλα μπλα παλι τυπε.

Απο εργα, μηδεν.

Εαν ειχες αντρισμο πανω σου, τοσες φορες που σε εχω προσκαλεσει δημοσιως να ερθεις να τα δεις ολα με τα ματια σου, εχεις αρνηθει.

Εσυ εχεις κατι να κρυψεις τυπε, οχι εγω.

Αν μη τι αλλο αυτος που ειναι ανοιχτος και λεει ελα να τα πιουμε στο ταδε μαγαζι να περασουμε καλα, να ειναι αυτος που κρυβει κατι.

Και σε εμενα αλλα και σε αλλα αρχαια μελη (που εχω βγει μαζι τους απειρες φορες ας μιλησουν αν θελουν οι ιδιοι) εχεις αρνηθει στο να βρεθουμε για ενα καφε.

Βγαινεις τωρα και γραφεις σελιδες μαζι με το θιασο για να καλυψεις τις σελιδες της ντροπης.

Τις σελιδες που σου γραφω αντρικα ελα να βγουμε για καφε σε δημοσιο μερος μαγαζι και αρνεισαι.

Που σου λεω ανεβασε μια φωτο το χερι σου και φοβασαι-κρυβεις ακομα και αυτο.

Συνεχιζεις να γραφεις τα οσα γραφεις για να καλυψεις τη ντροπη και την ελλειψη αντρισμου τυπε.

Συνεχισε να λες οτι λες, στα αρχιδια μου και για εσενα και για τους υπολοιπους.

Οποιος εχει αντρισμο, μου στελνει πμ και λεει ελα ρε μαγκα για καφε εκει, το τηλεφωνο μου ειναι αυτο ειμαι αυτος. Οπως ειχαν τη περιεργεια πολλα μελη και βγηκαμε και περασαμε μια χαρα και με μερικους διατηρουμε ακομα την επαφη και περναμε καλα σε καθε ευκαιρια.

Καποια πραγματα κανουν μπαμ τυπε.

Την ελαχιστη νοημοσυνη να εχει καποιος, καταλαβαινει και κρινει.

Μιλας για αντριλικια και για σκληρους χυστες και φοβασαι να ανεβασεις μια φωτο το χερι σου με αυτο το ποστ ως φοντο. Φοβασαι να βγεις για ενα καφε σε δημοσιο μερος.

Οι γυναικες ειναι πιο τολμηρες, ανεβαζουν αβερτα φωτο και βγαινουν συνεχεια και γνωριζουν κοσμο.

Συνεχιστε με το θιασο, στα αρχιδια μου.

Μπλα μπλα, πμ ακομα απο εσενα με το τηλεφωνο σου και το ονομα σου δεν εχω λαβει, ουτε προκειται.

Βαλε τωρα το θιασο στη μαχη να γραφει για 100 σελιδες να καλυψει και αυτη τη σελιδα.

Εκει στηριζεσαι παντα, μετα απο καθε ρεζιλικι, στηριζεσαι στο οτι σε βαριεται αυτος που σε ρεζιλεψε και γραφεις 100 σελιδες πανω απο αυτον για να βαριεται και αυτος που διαβαζει να βρει τη σελιδα της ντροπης.

Αψογη τακτικη.

Συνεχισε τη, μονο για αυτα εισαι ικανος.

Και επειδη το εχεις λατρεψει και σου αρμοζει...δικο σου φιλε, αφιερωμενο.

 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ο Λακης ειναι φαφλαλακηςς τελικα  :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Julian που ειναι αρχαιο μελος εδω μεσα, εχει ανεβασει ο ανθρωπος και φωτο που τα πινουμε παρεα.

Λεω για αυτον, διοτι μονο αυτος εχει ανεβασει φωτο εδω μεσα που ειμαστε παρεα.

Ειναι 15 χρονια μελος, δεν ειναι χτεσινος.

Οι αλλοι, αφου δεν εχουν ανεβασει κατι δεν μπορω να μιλησω για αυτους, μπορει να μη θελουν οι ανθρωποι να τους ζαλιζουν τα αρχιδια μετα.

 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μωρή χαμούρα , όταν λείπω βγάζεις γλώσσα ;
Δεν είχα ανεβάσει φωτό το παπούτσι μου ;;; Το σακάκι ;;;
Τώρα θες να δεις το ... χέρι μου ;;;
Βασικά το παπούτσι μου θέλεις να δεις χωρίς το πα μπροστά
αλλά αυτό είναι προνόμιο για λίγες και λεπτές.

σιγα τα ωα, απτο κοστουμι θα φανει ο αντρας η απτο βαρβατο χερι Λακη?
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τυπε με ποιους τυπους απ το μπου εχεις βγει;     :think: :S :S :S
τους αλλους κλωνους του ντοπα,τον σαββιδη και τον sad man;     :2funny: :2funny: :2funny:
η τον αλεξ που δεν πηγες να τον συνατησεις και σε εκραξε;     :S :S :S

εσενα τι σε κοφτει ξαφνικα τι κανω κ τι δε κανω?

βγαινεις να αντισταθμισεις τα αντισταθμιστα?

Ρωτα τα παλια μελη να σ πουν ποια ειμαι ;)
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
τυπε με ποιους τυπους απ το μπου εχεις βγει;    :think: :S :S :S
τους αλλους κλωνους του ντοπα,τον σαββιδη και τον sad man;    :2funny: :2funny: :2funny:
η τον αλεξ που δεν πηγες να τον συνατησεις και σε εκραξε;    :S :S :S
Κανονικά, σε βλάκες δεν πρέπει να δίνουμε σημασία, αλλά ας γίνει μια εξαίρεση.
Έχω βρεθεί αρκετές φορές με τον Σαββιδη, είναι αυτός που λέει,
Έχω μιλήσει με την πενταγιώτισσα, είναι γυναίκα, είναι αυτή που λέει.
Για τους κλώνους του κμαν κ τα υπόλοιπα ναυάγια εδώ μέσα, θα έλεγα ότι είστε αξιοθρήνητοι, αλλά το ξέρετε ήδη αυτό.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.642
Like
309
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Julian που ειναι αρχαιο μελος εδω μεσα, εχει ανεβασει ο ανθρωπος και φωτο που τα πινουμε παρεα.

Λεω για αυτον, διοτι μονο αυτος εχει ανεβασει φωτο εδω μεσα που ειμαστε παρεα.

Ειναι 15 χρονια μελος, δεν ειναι χτεσινος.

Οι αλλοι, αφου δεν εχουν ανεβασει κατι δεν μπορω να μιλησω για αυτους, μπορει να μη θελουν οι ανθρωποι να τους ζαλιζουν τα αρχιδια μετα.


τυπε ο τυπος julian ειναι μελος απο το 2005 και εχει 400 ποστ,οπως καθε κλωνος του ντοπα που ειναι γραμμενος πανω απο 10 χρονια    :2funny: :2funny: :2funny:
και μπηκε και αυτος σημερα,που εχει να γραψει απο χθες για να θολωσει τα νερα οπως ο πενταγιωτης    :S :S :S
ελα τυπε ενας ενας οι κλωνοι να ξεβρακωνονται    :2funny: :2funny: :2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
23
Like
7.894
Πόντοι
3.346
Αληθεια τωρα..πιστευετε οτι οι πακηδες την πεφτουν σε Ελληνιδες και αυτες γουσταρουν την φαση?  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom