Νέα

Πως την πέφτουν οι γυναίκες --(ΠΩΣ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα todor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 469
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τυπε εχεις 25 ποστ σε 12 χρονια      :S :S :S
παρακολουθουσες το σαη χρονια αλλα δεν ειχες γραφτει ποτε;    :2funny: :2funny: :2funny:

Που τους σώζουν τους κωδικούς τόσα χρόνια οι μπαγάδες για τόσους κλώνους και τους βρίσκουν τόσα χρόνια μετά ;;;

Πριν 12 χρόνια θα τον είχε σώσει σε ....
201041b.jpg
 

bekasbekas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
εχετε παθει παρακρουση και βλεπετε παντου κλωνους χαλαρωστε λιγο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
με τα vdsl νομίζω, αργούν περισσότερο τα ρούτερ να ανοιγοκλείσουν σε σχ'εση με  παλιά με τα απλά adsl ;;;;;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για δουλειά έχει γράψει ποτέ τίποτε ;
Εγώ νόμιζα ότι δανείζει τις 7 αδελφές και τη μπανκ οφ ρότσιλντ ........

Πρέπει να χει πολλά κόμπλεξ ως άτομο.Σκέψου πως ανέφερε με τον παλιό του λογαριασμό ότι δεν είχε ποτε φίλους.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πρέπει να χει πολλά κόμπλεξ ως άτομο.Σκέψου πως ανέφερε με τον παλιό του λογαριασμό ότι δεν είχε ποτε φίλους.

Tύπε ... τέτοιες κουβέντες , μου θυμίζουν ΗΛΙΚΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ.
Ούτε καν λυκείου ! Στο λύκειο όσοι πρόκειται να ωριμάσουν , έχουν αρχίσει ήδη να ωριμάζουν .
Κάτι λίγοι δηλαδή, για τη χώρα μας.

Αν κάποιος έχει θέμα , να ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ....
είναι να τον κλαίνε οι ρέγγες , τα σκουμπριά , οι μπακαλιάροι , οι σολωμοί και οι τόννοι ....


Αυτό που μας ενδιαφέρει , είναι να γνωρίζουμε γυναίκες
25-35, με φυσικές βυζάρες μέχρι c , όχι πάνω από 68kgr και αναστήματος μεγαλύτερου του 1.67 !!!!!!

Οι φίλοι στην καραπουτσακλάρα μας.

Έχω φίλους παντού , που δεν προλαβαίνω να τους βλέπω.
 

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.691
Πόντοι
24.130
Οταν μια γκομενα σε βαλει στο ματι με καποιο μαγικο τροπο θα κανονισει να βρεθειτε μονοι σας η θα εχετε ανταλλαξει επαφες χωρις να το καταλαβεις

ρε φίλε χωρίς παρεξήγηση, φλερτ είναι, όχι μαύρη μαγεία
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.647
Like
22.060
Πόντοι
5.006
Tύπε ... τέτοιες κουβέντες , μου θυμίζουν ΗΛΙΚΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ.
Ούτε καν λυκείου ! Στο λύκειο όσοι πρόκειται να ωριμάσουν , έχουν αρχίσει ήδη να ωριμάζουν .
Κάτι λίγοι δηλαδή, για τη χώρα μας.

Αν κάποιος έχει θέμα , να ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ....
είναι να τον κλαίνε οι ρέγγες , τα σκουμπριά , οι μπακαλιάροι , οι σολωμοί και οι τόννοι ....


Αυτό που μας ενδιαφέρει , είναι να γνωρίζουμε γυναίκες
25-35, με φυσικές βυζάρες μέχρι c , όχι πάνω από 68kgr και αναστήματος μεγαλύτερου του 1.67 !!!!!!

Οι φίλοι στην καραπουτσακλάρα μας.

Έχω φίλους παντού , που δεν προλαβαίνω να τους βλέπω.

o σωστος ανδρας εχει γνωρισει ολους τους ανδρες που θα θεωρει φιλους του μεχρι 20 ετων....
απο εκει και περα γνωριζει μονο γυναικες...
:woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
o σωστος ανδρας εχει γνωρισει ολους τους ανδρες που θα θεωρει φιλους του μεχρι 20 ετων....
απο εκει και περα γνωριζει μονο γυναικες...

Καλά μην είμαστε απόλυτοι .... κάνουμε μαλακίες , χόμπυ κτλ ...
γνωρίζουμε κόσμο καθημερινά ....

ΑΛΛΑ ;; ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ;;;;;;;;;
Αν τρώμε κοντοσούβλι με 20 μεσόκοπους που βρεθήκαμε στο σκοπευτήριο .... ΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ;;;;;
Θα καμαρώνουμε ;;;;;;;;;;;;

Θέλουμε κι άλλους τέτοιους ;;;;;;;;;;;;


πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.647
Like
22.060
Πόντοι
5.006
Καλά μην είμαστε απόλυτοι .... κάνουμε μαλακίες , χόμπυ κτλ ...
γνωρίζουμε κόσμο καθημερινά ....

ΑΛΛΑ ;; ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ;;;;;;;;;
Αν τρώμε κοντοσούβλι με 20 μεσόκοπους που βρεθήκαμε στο σκοπευτήριο .... ΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ;;;;;
Θα καμαρώνουμε ;;;;;;;;;;;;

Θέλουμε κι άλλους τέτοιους ;;;;;;;;;;;;


πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

εγω λεω για φιλους, οχι για γνωστους που απλα τρωμε μαζι κοντοσουβλι
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.824
Πόντοι
456
Το μπου ειναι οτι πιο ενδιαφερον στο να περνας το χρονο σου τυπε.

Με ενα ταμπλετ, το εχεις μαζι σου παντου.

Προσφερει τα παντα, ειναι μοναδικο στο ειδος του και δυσκολα βρισκεις αναλογο φορουμ ακομα και στο εξωτερικο.

Γιατι οχι;

Μην τσουβαλιαζεις τα παντα.

Δεν ειναι το ιδιο ολα τα μελη και οι επισκεπτες επειδη μπαινουν εδω.

Αν εχεις τετοια γνωμη για το σαιτ, προβλημα σου.

Εγω το θεωρω το καλυτερο σαιτ αυτη τη στιγμη. Οπου ειμαι, ειμαι παντα μεσα και διαβασω ή γραφω.

Αλλωστε, δεν σε διορισε κανεις τροχονομο στις ζωες των ανθρωπων. Ελευθερος ειναι ο καθενας να κανει οτι θελει, αναφορα θα σου δωσουμε;

Μόνο που μαλάκα Γιωρίκα εσυ το ανακάλυψες πριν 1 χρόνο,  θυμάμαι τη φώτο με julian , ενα αχουρι δωμάτιο με κακοβαμμενο σοβατεπι .

Βγες από τη σκατοτρυπα σου ρε ντοπα
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.708
Πόντοι
1.756
Που τους σώζουν τους κωδικούς τόσα χρόνια οι μπαγάδες για τόσους κλώνους και τους βρίσκουν τόσα χρόνια μετά ;;;

Πριν 12 χρόνια θα τον είχε σώσει σε ....
201041b.jpg
προσεχε τι ειρωνευεσαι τυπε....οι Αμερικανοι στα σιλο πυραυλων εχουν τους κωδικους αποθηκευμενους σε τετοιες δισκετες..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
προσεχε τι ειρωνευεσαι τυπε....οι Αμερικανοι στα σιλο πυραυλων εχουν τους κωδικους αποθηκευμενους σε τετοιες δισκετες..

Φαίνεται ότι είσαι μικρός !
Αυτή που έβαλα, είναι 5.25" δεκαετίας 80.
Οι πύραυλοι των αμερικάνων σε 8" δεκαετίας 70.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
H online προσοχη δουλευει σε πολυ μικρες ηλικιες οπου η ζωη τους περιστρεφεται γυρω απο ενα κινητο... πιο μετα εχουν γινει numb σε αυτα τα ερεθισματα και θελουν real life προσεγγιση. Τα online πεσιματα δε τους κανουν εντυπωση, τα θεωρουν ανεξοδα για τους αντρες. Θελουν να δουν εστω μια μικρη θυσια, οτι ο αντρας θα τσαλακωθει εστω και λιγο, για να τους τη πεσει.

Η αλλη χαιρεται οχι γιατι ο αλλος ειναι πακης αλλα επειδη της τη πεφτει καποιος πραγματικα στον εξω κοσμο και η ιδια μπορει να μη το εχει ζησει αυτο επι χρονια ή και ποτε.

Καμία δεν θέλει να της την πέφτουν έξω.Το βλέπεις από το βλέμμα,τη στάση του σώματος και τη συμπεριφορά τους.Μπορεί να υπάρχουν δεκάδες άντρες γύρω τους και αυτές να μην κοιτάνε ΚΑΝΕΝΑΝ.

Αυτό τί σημαίνει;Ότι δεν έχουν ανάγκη το πέσιμο του άντρα για να βρούνε άντρα.Το ξέρουν.Το πέσιμο το μόνο που πετυχαίνει είναι να τις ανεβάζει το τουπέ.Και να σκέφτονται 'άλλος ένας μαλάκας αγάμητος'.Αυτά λένε μετά με τις φίλες τους και τους γκόμενούς τους και γελάνε.Διότι ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ.Και δεν εννοώ ότι έχουν όλες σχέση,αλλά έχουν στον κύκλο τους όσους χρειάζονται για να μην ασχολούνται με άλλους.

Και όταν αποφασίσουν,θα την πέσουν ΑΥΤΕΣ είτε διακρίτικα είτε χύμα και ΜΟΝΟ σ'αυτόν που θέλουν.End of story
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Καμία δεν θέλει να της την πέφτουν έξω.Το βλέπεις από το βλέμμα,τη στάση του σώματος και τη συμπεριφορά τους.Μπορεί να υπάρχουν δεκάδες άντρες γύρω τους και αυτές να μην κοιτάνε ΚΑΝΕΝΑΝ.

Δεν ειναι ολες το ιδιο και, εννοειται, εξαρταται και απ'το ποιος την πεφτει, σε τι φαση ειναι στη ζωη τους, τι εικονα εχουν για τον εαυτο τους, αν εχει προηγηθει λιγο παιχνιδι, αν ειναι με αλλες, τι ειναι το περιβαλλον κτλ. Πχ για το περιβαλλον... αμα τη φερεις σε δυσκολη θεση σε ενα περιεργο περιβαλλον, το πιο πιθανο ειναι να φας οχι. Μια μερα ενας τυπος στο μοναστηρακι την επεφτε σε μια τυπισσα και τους ακουγαν ολοι σε ακτινα 10 μετρα. Αυτος πηγαινε γυρευοντας να ακουσει το οχι αφου το βλεμμα ολων των γυρω ηταν στραμμενο στη γκομενα και αυτη ενιωθε αβολα... αλλα ηταν υπερβολικα στοκος για να το καταλαβει. Ενας αλλος στο θησειο που αφου κατεβηκαν απ'το βαγονι, και δεν ειχε πολυ κοσμο γυρω γυρω, πηγε μιλησε σε μια αλλη σχεδον one-on-one, το πηρε το τηλεφωνο της. Γιατι ηταν σχεδον ομιλια στο 1 μετρο, ησυχα, αντι show μεσα σε πληθος. Δε καταλαβαινες καν οτι αυτοι οι 2 δε γνωριζονταν απο πριν εκτος απ'το body language που ειχαν λιγο μεγαλυτερη αποσταση απ'οσο ειναι συνηθες μεταξυ φιλου+φιλης.

Αυτό τί σημαίνει;Ότι δεν έχουν ανάγκη το πέσιμο του άντρα για να βρούνε άντρα.Το ξέρουν.Το πέσιμο το μόνο που πετυχαίνει είναι να τις ανεβάζει το τουπέ.Και να σκέφτονται 'άλλος ένας μαλάκας αγάμητος'.Αυτά λένε μετά με τις φίλες τους και τους γκόμενούς τους και γελάνε.Διότι ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ.Και δεν εννοώ ότι έχουν όλες σχέση,αλλά έχουν στον κύκλο τους όσους χρειάζονται για να μην ασχολούνται με άλλους.

Και όταν αποφασίσουν,θα την πέσουν ΑΥΤΕΣ είτε διακρίτικα είτε χύμα και ΜΟΝΟ σ'αυτόν που θέλουν.End of story

Υπαρχουν παρα πολλες γυναικες που δε θα τη πεσουν χυμα... και στο "διακριτικο" επιπεδο απλα θα κανουν κινησεις για να τους τη πεσουν. Ομως θα τους τη πεσουν.

Να θυμασαι επισης οτι εξω βλεπεις συνεχεια καλα μουνια (7+) να κυκλοφορουν με 4αρια-5αρια αντρες ως ζευγαρι. Αυτοι καπως εγιναν ζευγαρι. Δεν ειναι παντα τα λεφτα η απαντηση. Κατι εγινε και σμιξανε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Να θυμασαι επισης οτι εξω βλεπεις συνεχεια καλα μουνια (7+) να κυκλοφορουν με 4αρια-5αρια αντρες ως ζευγαρι. Αυτοι καπως εγιναν ζευγαρι. Δεν ειναι παντα τα λεφτα η απαντηση. Κατι εγινε και σμιξανε.

Δική μου στατιστική τύπε , αυτά είναι συνήθως σχέση ζωής και ήταν συμμαθητές, γείτονες από βρέφη κτλ ....
Και σχεδόν πάντα είναι συνομίληκοι θα δεις ! ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Δική μου στατιστική τύπε , αυτά είναι συνήθως σχέση ζωής και ήταν συμμαθητές, γείτονες από βρέφη κτλ ....
Και σχεδόν πάντα είναι συνομίληκοι θα δεις ! ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ;;

Ισχυει αυτο για το συνομηλικοι ειδικα εκει που φαινεται οτι δεν ειναι το χρημα ο λογος, πχ απο μαθητες ως φοιτητες - αντε και λιγο μεγαλυτεροι... εκει που εχει διαφορα ηλικιας συνηθως παιζει χρημα... δλδ να βλεπεις τον 50αρη με την 30αρα...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Υπαρχουν παρα πολλες γυναικες που δε θα τη πεσουν χυμα... και στο "διακριτικο" επιπεδο απλα θα κανουν κινησεις για να τους τη πεσουν. Ομως θα τους τη πεσουν.

Να θυμασαι επισης οτι εξω βλεπεις συνεχεια καλα μουνια (7+) να κυκλοφορουν με 4αρια-5αρια αντρες ως ζευγαρι. Αυτοι καπως εγιναν ζευγαρι. Δεν ειναι παντα τα λεφτα η απαντηση. Κατι εγινε και σμιξανε.

Αν ο 4αρο5αρης είναι στην παρέα/δουλειά του 7αριου,θα τη φάει αυτός.Αυτός είναι ο μόνος λόγος.Δεν μιλάνε σε αγνώστους.Αν μου βρεις κανα τέτοιον που έριξε 7αρι Ελληνίδα με καμάκι,φερτον να του δώσω συγχαρητήρια

Για το άλλο,πολλές γυναίκες κάνουν και χύμα πέσιμο (αν είναι τρελές για κάποιον) ή πιάνουν κουβέντα σε όποιον έβαλαν στο μάτι.Κι εμένα μου την έχουν πέσει 'λεκτικά' πολλές φορές.Όταν έρχεται κάποια απ'το πουθενά και σε ρωτάει κάτι,σημαίνει ότι κάτι ψάχνει.Γιατί οι ελλεεινίδες να ρωτήσουν έτσι στο άσχετο κάποιον άγνωστο είναι σπάνιο
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν ο 4αρο5αρης είναι στην παρέα/δουλειά του 7αριου,θα τη φάει αυτός.Αυτός είναι ο μόνος λόγος.Δεν μιλάνε σε αγνώστους.Αν μου βρεις κανα τέτοιον που έριξε 7αρι Ελληνίδα με καμάκι,φερτον να του δώσω συγχαρητήρια

Τύπε, το έχω κάνει και έχω δει να το κάνουν και άλλοι.
Δεν μπορείς να το έχεις σίγουρο από πριν , δεν μπορείς να ζεις περιμένοντάς το, αλλά γίνεται.
ΟΧΙ ΕΥΚΟΛΑ.

Θέλει δουλίτσα από πριν.
Θέλει κι άλλα.
Αν θες να το αναλύσουμε, μπορώ να δώσω ιδέες.
Αρκεί να μην είσαι τελείως χάλιας από εμφάνιση και να μην είσαι παρθένος και αγάμητος πολύ καιρό .
Αυτά τα τελευταία φαίνονται και χαλάνε τη δουλειά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Όταν έρχεται κάποια απ'το πουθενά και σε ρωτάει κάτι,σημαίνει ότι κάτι ψάχνει.Γιατί οι ελλεεινίδες να ρωτήσουν έτσι στο άσχετο κάποιον άγνωστο είναι σπάνιο

Απο σημερα θα ξερω οτι οταν καποια με ρωταει πού ειναι η οδός τάδε, σημαινει οτι μου την πεφτει.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom