Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Δσνείζω χρήματα σε έχοντες ανάγκη.

Και επειδή έχω πολύ μεγάλη καρδιά και κατανόηση για τις ανάγκες τους, περιορίζομαι στον ελάχιστο τόκο του 10% ανά μήνα. :)

Ψίχουλα δηλαδή. Αντιλαμβάνεσθε άλλωστε. :)
"Λίγα λεφτάκια έχω και τα γυρνάω" που λέει και ο Παπαγιαννόπουλος στην ταινία "Ο Ηλίας του 16ου"
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
κανε απο μία εταρεία στην κάθε μία και βάλε την μία μέτοχο στην εταιρεία της άλλης τυπε
να τις δέσεις μεταξύ τους για να μην τις χάσεις
Δεν έχω κάνει καν εταιρεία για το site μου, τύπε, γιατί δεν ξέρω αν θα πιάσει. Το πρόσθεσα απλά στο πεδίο Άλλες Υπηρεσίες της κανονικής μου δουλειάς που είναι προσωπική μονοπρόσωπη εταιρεία και στην οποία δεν έχω δηλώσει ούτε καν όνομα, οπότε το Ονοματεπώνυμο γίνεται όνομα εταιρείας by default.

Τους το έχω εξηγήσει. Κι αυτές θέλουν να φαίνονται στα νομικά στοιχεία μίας τέτοιας εταιρείας. Μιλάμε για κάψιμο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
Πόλεμος έχει ξεσπάσει ανάμεσα στις δύο γκόμενές μου. Έχω βάλει την βασική στα Νομικά Στοιχεία του site μου (κι έχει δουλέψει η κοπέλλα για αυτό) και θέλει και η number 2 να προσθέσω κι αυτή κι ας μην έχει αφιερώσει ούτε μία ώρα εργασίας. Θέλει να φαίνεται το όνομα της για να πουλάει μούρη.

Έχουν διαλύσει και τη σχέση τους (είναι bi) και τσακώνονται συνέχεια. Η number 2 έχει παλαβώσει τελείως τον τελευταίο χρόνο, γιατί θέλει να γίνει μάνα και δεν βρίσκει υποψήφιο πατέρα. Την κρατάω με το ζόρι γιατί είναι πολύ καυλιάρα γκόμενα και μου κάνει όλα τα χατίρια. Πάντα διαθέσιμη σε σχέση με την number 1 που είναι όπως την πετύχεις. Η βασική απαιτούσε να την βάλω executive assistant πράγμα που τρέλανε τελείως την number 2.

Κι όλα αυτά για ένα άδειο site. Ματαιοδοξίες γυναικών, ρε πστ μου, τι να πεις.

Να ξέρατε πως σας νοιώθω!

Κι εγώ αντιμετωπίζω πολύ σοβαρά προβλήματα. Η νο1 τσακώνεται με την νο 3 για το ποιανής είναι τελικά το ακουστικό βαρηκοΐας πόρου, και η νο 2 κατηγορεί τις άλλες δύο για κλοπή στερεωτικής κόλλας τεχνητής οδοντοστοιχίας.

Αφήστε τα... Ζω ένα δράμα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.621
Πόντοι
12.756
Δεν έχω κάνει καν εταιρεία για το site μου, τύπε, γιατί δεν ξέρω αν θα πιάσει. Το πρόσθεσα απλά στο πεδίο Άλλες Υπηρεσίες της κανονικής μου δουλειάς που είναι προσωπική μονοπρόσωπη εταιρεία και στην οποία δεν έχω δηλώσει ούτε καν όνομα, οπότε το Ονοματεπώνυμο γίνεται όνομα εταιρείας by default.

Τους το έχω εξηγήσει. Κι αυτές θέλουν να φαίνονται στα νομικά στοιχεία μίας τέτοιας εταιρείας. Μιλάμε για κάψιμο.
φτιαξε ενα συνεταιρισμό και μπειτε ολοι μέσα
εχεις και φοροαπαλαγες επειδη θα έχεις μέλη
αλλιως κανε μετοχική , δεν σε βλεπω να γλυτωνεις διαφορετικά
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.485
Κριτικές
61
Like
42.747
Πόντοι
22.785
:wanker: :gumtits:
ΤΟΚΟΓΛΥΦΕ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.621
Πόντοι
12.756

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.621
Πόντοι
12.756
Όντως.

Θέλω να πάω τo αναπηρικό αμαξίδιο για Tuning.
ξεκίνα με φίλτρο και πρόγραμμα
μετα πας για μπεκ
ανεβασε τα ρευματα που πανε στο μοτερ
και μετα μίλα με Λακη33 να σου πει που εφτιαξε το γκολφ για ντραγκστερ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο Μέντωρ πίνει πράσινο τσάι με εσάνς φουντουκιού. Το ξηραίνουν μαζί με ωμα φουντουκάκια και περνάνε οι προανθοκυανιδίνες απο τα φουντουκια στο τσάι, γιαυτό και δένει με τη μαύρη σοκολάτα. Στα φουντούκια είναι το μυστικό. Όχι στο τσάι. Κι αυτά πάνε με τη σοκολάτα. Όχι το τσάι. Αλλά άμα δεν πίνει Τάλισκερ, που να τα ξέρει κάποιος αυτά.....
Στοκαδουρα λες ο Σαβ να μην αντέχει άλλο το ουίσκι και για αυτό λέει τώρα για πράσινο τσάι?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.621
Πόντοι
12.756

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
ξεκίνα με φίλτρο και πρόγραμμα
μετα πας για μπεκ
ανεβασε τα ρευματα που πανε στο μοτερ
και μετα μίλα με Λακη33 να σου πει που εφτιαξε το γκολφ για ντραγκστερ


Είμαι ήδη τρίτο στάδιο, αλλά έχω πρόβλημα συγχρονισμού στις τουρμπίνες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εδώ γράφουμε πώς περνάμε τη μέρα μας.

Είμαι αραχτός με τη βασική μου γκόμενα και πίνουμε πράσινο τσάι με συνοδεία μαύρης σοκολάτας.
Συζητάμε για μία πρόταση που μου έγινε για δουλειά σε ένα συμβουλευτικό γραφείο.

Λέγαμε να πάμε καμμιά βόλτα, αλλά έχει 12 βαθμούς έξω κι ο καιρός είναι βροχερός.
Ίσως δούμε καμμιά ταινία.
Τυπε η βασική γκόμενά είναι αυτή που σε ξεσκατίζει ή αυτή που σε στραπονιαζει? :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.621
Πόντοι
12.756
Είμαι ήδη τρίτο στάδιο, αλλά έχω πρόβλημα συγχρονισμού στις τουρμπίνες.
αμα εισαι ήδη 3ο σταδιου τύπε και δεν εισαι ευχαριστημένος ειναι δυσκολα τα πραγματα....
πρεπει να μπει ο Μπραμπους να βοηθήσει , ο Λακης δεν σε σωνει
ισως να χρειάζεσαι μεθανόλες ή λιγο νεφτι στο κωλο της συνοδού που σε σπρωχνει ... θα δείξει
πρεπει να ανέβεις στα δυναμόμετρα να δουμε τι και πως
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πόλεμος έχει ξεσπάσει ανάμεσα στις δύο γκόμενές μου. Έχω βάλει την βασική στα Νομικά Στοιχεία του site μου (κι έχει δουλέψει η κοπέλλα για αυτό) και θέλει και η number 2 να προσθέσω κι αυτή κι ας μην έχει αφιερώσει ούτε μία ώρα εργασίας. Θέλει να φαίνεται το όνομα της για να πουλάει μούρη.

Έχουν διαλύσει και τη σχέση τους (είναι bi) και τσακώνονται συνέχεια. Η number 2 έχει παλαβώσει τελείως τον τελευταίο χρόνο, γιατί θέλει να γίνει μάνα και δεν βρίσκει υποψήφιο πατέρα. Την κρατάω με το ζόρι γιατί είναι πολύ καυλιάρα γκόμενα και μου κάνει όλα τα χατίρια. Πάντα διαθέσιμη σε σχέση με την number 1 που είναι όπως την πετύχεις. Η βασική απαιτούσε να την βάλω executive assistant πράγμα που τρέλανε τελείως την number 2.

Κι όλα αυτά για ένα άδειο site. Ματαιοδοξίες γυναικών, ρε πστ μου, τι να πεις.
Τυπε βλέπω το σάιτ σου να κλείνει πριν καν ανοίξει.Πως τα θαλασσωσες έτσι?

Όταν εννοείς ότι η νο.2 σου κάνει όλα τα χατίρια,εννοείς ότι και πάνες σου αλλάζει,και ηρεμιστικες ενέσεις σου πατάει,και τα χάπια σου δίνει και στραπόν στον κωλο σου βάζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom