Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
Ένα μεγάλο respect από μένα συναγωνιστή!

Όσο κι αν πονάει η γαμημένη η απόρριψη,όσο κι αν μας πιάνουν τα κρίματα που δε θα γαμήσουμε τα λαχταριστά κωλαράκια η δε θα μας ρουφήξουν την πούτσα τα τσιμπουκοχειλάκια,...

Μόνο με το κυνήγι θα φάμε...

Στ αρχίδια μας οι λόγοι που μας απέρριψαν οι γκόμενες.

Με τη διαδικασία αυτή στανταρ θα βγεις μερικά ραντεβού!Και εκεί έχει δυσκολία γιατί θα ακούσεις της κάθε πικραμένης το παράπονο!

Μη μασάς όμως

Ο στόχος μας δεν είναι να γίνουμε ψυχαναλυτές φιλαράκια.Δείξε ξεκάθαρα τις προθέσεις σου και δε θα χάσεις.

Θέλουμε να γαμήσουμε και δεν είναι καθόλου αμαρτία ή κακό.
Μπορεις και να βιασεις αμα λαχει εεεε ?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
δεν σε αφορα το νημα
50ρης που μενει με την μαμα του και γαμαει μεταξι γιατι δεν εχει 20 ευρω για φυλης (εσυ τα εγραψες) εχει 0% πιθανοτητα να βρει γκομενα
Eγώ χθες την είχα εδώ την γκόμενα!

Γι' αυτό μαλακιζόσουν μόνος σου εδώ παρέα με τα άλλα σκουπίδια! :grin:

Για σένα δεν είναι το νήμα γιατί ούτε γαμάς γκόμενες, ούτε πουτάνες! :tooth:

Mόνο στα πολιτικά λοιπόν όπου είσαι το γιουσουφάκι μας!

ave_αγαμητος_εντελως.png
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Eγώ χθες την είχα εδώ την γκόμενα!

Γι' αυτό μαλακιζόσουν μόνος σου εδώ παρέα με τα άλλα σκουπίδια! :grin:

Για σένα δεν είναι το νήμα γιατί ούτε γαμάς γκόμενες, ούτε πουτάνες! :tooth:

Mόνο στα πολιτικά λοιπόν όπου είσαι το γιουσουφάκι μας!

ave_αγαμητος_εντελως.png


γκομενα δεν θα σου κατσει ποτε
εισαι 50ρης αφραγκος και μενεις με την μαμα σου:uglystupid:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Eγώ χθες την είχα εδώ την γκόμενα!

Γι' αυτό μαλακιζόσουν μόνος σου εδώ παρέα με τα άλλα σκουπίδια! :grin:

Για σένα δεν είναι το νήμα γιατί ούτε γαμάς γκόμενες, ούτε πουτάνες! :tooth:

ave_αγαμητος_εντελως.png

γκομενα δεν θα σου κατσει ποτε
εισαι 50ρης αφραγκος και μενεις με την μαμα σου:uglystupid:
Πως είναι δυνατόν

(Α) να μην μου κάθεται
(Β) χθες το βράδυ να ήταν σπίτι μου
(Γ) να είμαι 50αρης γεννηθείς το '73!
(Δ) να είμαι αφραγκος με 5.900 χθες. Ανέβασε και τα δικά σου έσοδα το μήνα φτωχοαδέρφο :grin:

Κάτσε και :jerking: μαλάκα ΚΑΙ γιουσουφάκι :tooth:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Αυτό που πρέπει να γίνει κατανοητό και να εμπεδωθεί είναι ότι το κυνήγι γκόμενας είναι πρότζεκτ. Αλλιώς δεν βγάζεις καλή γκόμενα εύκολα και τακτικά.

Σας το λέω και με παράδειγμα: πολλοί άνθρωποι που εξασκούν ένα οποιοδήποτε επάγγελμα κι έχουν περιθώρια για επένδυση αγοράζουν ακίνητα. Εγώ τυχαίνει να είμαι επαγγελματίας των ακινήτων. Ποιος κατα τη γνώμη σας έχει τις περισσότερες πιθανότητες να πετύχει τις καλύτερες ευκαιρίες;

Παρομοίως, όποιος τα βάλει κάτω κι εκπονήσει κανονικό γκομενο-πρότζεκτ, παίρνει τις καλές γκόμενες σβάρνα και οι άλλοι μένουν με τα ψίχουλα. Γίνεσαι επαγγελματίας στο γκομενοκυνήγι, είτε κάνεις καμάκι είτε ψαρεύεις στο ίντερνετ είτε χρησιμοποιείς άλλη μέθοδο. Το ποια θα είναι η μέθοδος που σε βολεύει μπορεί να προκαλεί έκπληξη σε κάποιους που δεν έχουν ασχοληθεί επαγγελματικά, όπως πχ κάποιος χρήστης που παραξενεύτηκε όταν έγραψα ότι ψαρεύω στο linkedin. Προφανώς, αφού με ενδιαφέρουν γυναίκες από τον επιχειρηματικό χώρο, τα βασικά δίκτυα μου είναι το linkedin, το viadeo (γαλλικό) και το xing (γερμανικό).

Κάποιος μπορεί να μου πει ότι ψαρεύει στο youtube ή σε ταξιδιωτικά sites ή ξέρω γω σε sites μαγειρικής. Αν έχει εκπονήσει σχέδιο που δουλεύει, μαγκιά του. Δεν έχω λόγο να μην τον πιστέψω, μπορεί πράγματι να έχει βρει μέθοδο.

Αλλά θέλει επαγγελματισμό. Όταν παλαιότερα έκανα καμάκι (όχι δρόμου), έκανα εξάσκηση μπροστά στον καθρέφτη και χρονομετρώντας με το ρολόι πώς θα πω το «ποίημά» μου στην γκόμενα σε 20 δευτερόλεπτα. Αν δεν καταφέρεις να την κάνεις να δείξει σημεία ενδιαφέροντος σε αυτό το χρονικό διάστημα την έχασες. Τώρα με τα sites μπορεί να δουλέψω το προφίλ μου ακόμα και είκοσι φορές, ενώ μπορεί να φάω ακόμη και μία μέρα να ετοιμάσω τα σκρίπτς (προετοιμασμένοι διάλογοι). Ή να περάσω και μέρες ανιχνεύοντας προφίλ για να δω πού θα χτυπήσω. Κόπος ναι, αλλά το αποτέλεσμα με ανταμοίβει με το παραπάνω.

Δουλέψτε με επαγγελματισμό και θα έχετε εξαιρετικά αποτελέσματα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Για να μπορώ να συντηρώ πολλά στούντιο σε διάφορα μέρη να πηγαίνω τις γκόμενες, αν και δεν τα νοικιάζω όλο το χρόνο, αλλά κατά περιόδους.
:2funny::2funny::2funny:

Έτσι μάλιστα. Διαθέτεις κλουβιά 15-20τμ σε όλο τον κόσμο λοιπόν.
Ρε μπας και το στούντιο είναι δωμάτιο με μαλακούς τοίχους? από εκείνα τα καλά ιδρύματα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Τύποι ενοικιάζω στούντιο Σεν Τροπέ μπιαριζ κάπρι ποζιτανο λίμνη Κόμο μαρμπελα αλκαβρε Πόρτοφινο Πόρτο Βέκιο Πόρτο τσερβο και Πόρτο Λεόνε στο Κερατσίνι πληροφορίες εντός
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Τύποι ενοικιάζω στούντιο Σεν Τροπέ μπιαριζ κάπρι ποζιτανο λίμνη Κόμο μαρμπελα αλκαβρε Πόρτοφινο Πόρτο Βέκιο Πόρτο τσερβο και Πόρτο Λεόνε στο Κερατσίνι πληροφορίες εντός
ενδιαφέρομαι. Θέλω να φέρω γκόμενα με τις φίλες της για φιλοξενία, κουκέτες έχεις ή θα τις βάλω στρωματσάδα στο μπαλκόνι και το wc?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
ενδιαφέρομαι. Θέλω να φέρω γκόμενα με τις φίλες της για φιλοξενία, κουκέτες έχεις ή θα τις βάλω στρωματσάδα στο μπαλκόνι και το wc?
Σλιπιμπανκ τυπε τι μας πέρασες για τίποτα λςφταδες ;
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
:2funny::2funny::2funny:

Έτσι μάλιστα. Διαθέτεις κλουβιά 15-20τμ σε όλο τον κόσμο λοιπόν.
Ρε μπας και το στούντιο είναι δωμάτιο με μαλακούς τοίχους? από εκείνα τα καλά ιδρύματα
Τα καλά ιδρύματα είναι έτοιμα να σε δεχτούν, γιατί έχεις όλα τα χαρακτηριστικά του ψυχάκια. Έχεις πάθει εμμονή με την πάρτη μου και οι λόγοι γνωστοί, να μην τα ξαναλέμε.

ΥΓ Εν τω μεταξύ ο παπάρας όσο πάει και κατεβάζει τα τετραγωνικά. :2funny:
Το ντουέτο Πρίγκηπας της χούφτας και Άρχοντας της χυλόπιτας (tnt) δίνουν μια νότα δροσιάς σε αυτό το νήμα. Ο Μπούμπης κι ο Φλούφλης, οι δύο δροσεροί τύποι.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Τα καλά ιδρύματα είναι έτοιμα να σε δεχτούν, γιατί έχεις όλα τα χαρακτηριστικά του ψυχάκια. Έχεις πάθει εμμονή με την πάρτη μου και οι λόγοι γνωστοί, να μην τα ξαναλέμε.

ΥΓ Εν τω μεταξύ ο παπάρας όσο πάει και κατεβάζει τα τετραγωνικά. :2funny:
Το ντουέτο Πρίγκηπας της χούφτας και Άρχοντας της χυλόπιτας (tnt) δίνουν μια νότα δροσιάς σε αυτό το νήμα. Ο Μπούμπης κι ο Φλούφλης, οι δύο δροσεροί τύποι.
ναι κατεβάζω τα τετραγωνικά γιατί δεν είχα ιδέα από στούντιο, έπρεπε να γουγλάρω για να δω ότι σε ανέβαζα κατηγορία με τα τμ θαπρεπε να λες και ευχαριστώ psychogero
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μπορώ να σου υποσχεθώ ότι θα κρατάς ρακέτα αλλά ίσως να μην είναι με δίχτυ
εάν βοηθήσεις με κάτι προτάσεις ΕΣΠΑ στα κουρίτσια θα γαμήσεις.
βάζω τα κουρίτσια βάζεις το ενοίκιο?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
φίλε έχει ένα τσαρδί (λιγότερο από χλμ προτού μπεις με το τουτού στο πόρτο φίνο) άλλο πράγμα. από πέτρα με θάλασσα δική του μπροστά...
μήπως είναι δικό σου?
Όντως αυτό το έχει Έλληνας αλλά όχι εγώ τυπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εάν βοηθήσεις με κάτι προτάσεις ΕΣΠΑ στα κουρίτσια θα γαμήσεις.
βάζω τα κουρίτσια βάζεις το ενοίκιο?
Τυπε μπορώ να βάλω μόνο τις ρακέτες ;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Όντως αυτό το έχει Έλληνας αλλά όχι εγώ τυπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τυπε μπορώ να βάλω μόνο τις ρακέτες ;
δε βγαίνω ρε φίλε. βάλε και το δίχτυ τουλάχιστον και τα βρίσκουμε σε λίγους μήνες που περιμένω ένα επενδυτικό μούρλια
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
ναι κατεβάζω τα τετραγωνικά γιατί δεν είχα ιδέα από στούντιο, έπρεπε να γουγλάρω για να δω ότι σε ανέβαζα κατηγορία με τα τμ θαπρεπε να λες και ευχαριστώ psychogero
Τα τετραγωνικά ξέρεις δεν αλλάζουν, επειδή ένας ψυχάκιας τα κατεβάζει στη φαντασία του.

Όλοι καταλαβαίνουν σε αυτό το νήμα ότι κάποιος που δεν έχει γράψει ούτε μία αράδα για το θέμα, αλλά ξεσπάει συνέχεια σε ένα χρήστη, βγάζει ψυχολογικό πρόβλημα. Παίρνε τα χάπια σου να ηρεμείς, που μάλλον με χάπια ζεις, δεν εξηγείται αλλιώς η εμμονή σου.

Έγινες ψυχάκιας, γιατί απέτυχες στη ζωή σου, αλλά δεν είμαι υπεύθυνος για το πρόβλημά σου. Περνάω καλύτερα από σένα, deal with it.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Τα τετραγωνικά ξέρεις δεν αλλάζουν, επειδή ένας ψυχάκιας τα κατεβάζει στη φαντασία του.

Όλοι καταλαβαίνουν σε αυτό το νήμα ότι κάποιος που δεν έχει γράψει ούτε μία αράδα για το θέμα, αλλά ξεσπάει συνέχεια σε ένα χρήστη, βγάζει ψυχολογικό πρόβλημα. Παίρνε τα χάπια σου να ηρεμείς, που μάλλον με χάπια ζεις, δεν εξηγείται αλλιώς η εμμονή σου.

Έγινες ψυχάκιας, γιατί απέτυχες στη ζωή σου, αλλά δεν είμαι υπεύθυνος για το πρόβλημά σου. Περνάω καλύτερα από σένα, deal with it.
πες μας επιτέλους πόσα τετραγωνικά είναι το στούντιο να μην κάνουμε υποθέσεις ευλογημένε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom