Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
πες μας επιτέλους πόσα τετραγωνικά είναι το στούντιο να μην κάνουμε υποθέσεις ευλογημένε!
Το έχω γράψει ότι είναι 45τμ, ανετότατο για να ζει ένα άτομο και να φιλοξενεί μονίμως και κάποια γκόμενα (δεν χρειάζεται να είναι η ίδια).
Μπορείς να το λες και κοτέτσι, αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Σε αυτό το κοτέτσι θα φιλοξενήσω μία γερμανίδα 29 ετών και μετά θα πάμε στο άλλο κοτέτσι μου στο Πόρτο Κρίστο στη Μαγιόρκα.

Συνέχισε να πουλάς μαγκιές σε άτομα που δεν ξέρεις. Ξέρεις δεν δουλεύουμε όλοι σε βουλκανιζατέρ με 3 και 60, τυπάκο. Αλλά αν δεν είχες πρόβλημα, δεν θα συμπεριφερόσουνα έτσι.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Το έχω γράψει ότι είναι 45τμ, ανετότατο για να ζει ένα άτομο και να φιλοξενεί μονίμως και κάποια γκόμενα (δεν χρειάζεται να είναι η ίδια).
Μπορείς να το λες και κοτέτσι, αν σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Σε αυτό το κοτέτσι θα φιλοξενήσω μία γερμανίδα 29 ετών και μετά θα πάμε στο άλλο κοτέτσι μου στο Πόρτο Κρίστο στη Μαγιόρκα.

Συνέχισε να πουλάς μαγκιές σε άτομα που δεν ξέρεις. Ξέρεις δεν δουλεύουμε όλοι σε βουλκανιζατέρ με 3 και 60, τυπάκο. Αλλά αν δεν είχες πρόβλημα, δεν θα συμπεριφερόσουνα έτσι
λολ εγώ δεν έχω ζήσει ποτέ στη ζωή μου σε 45τμ ούτε στα 20 μου, όχι στα γεράματά σου.
Και δεν υπάρχει υποθέτω 45τμ στούντιο, εκτός και εννοείς στούντιο τηλεόρασης ή κάνα μαγαζί που το έκανες κατοικία :2funny:
δεν είμαι γνώστης των στούντιο όμως και εσύ έχεις θολωμένο μυαλό λόγω πάθησης οπότε ας μας πουν άλλοι αν τα στούντιο είναι 45τμ.

Αλήθεια όμως τώρα μεταξύ μας. Ακόμα και στο θολωμένο σου μυαλό, δεν θα ήθελες να μένεις σε πιο άνετο σπίτι στην ηλικία σου? Τόσο πολύ ατύχησες εργασιακά που δεν σου έμειναν λεφτά ούτε για να μένεις αξιοπρεπώς και ζεις σε ένα δωμάτιο σπίτι?
κρίμα είναι.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κυριες και κυριοι παρατηρουμε την προσπαθεια του μεγαλομανη kalogero
να αποδειξει πως βγαζει γκομενες ενω το μονο που κανει ειναι να παζαρευει με π ο υ τ α ν ε ς.
Ο ιδιος το εχει πει οπως ξερουμε. :2funny:
Απορω γιατι εχει κομπλεξ και δεν το λεει ευθεως ο στραβοχυμενος λουκουμας.
Σε σαιτ με πουτανες και να ντρεπεται; μυστηριο.
ζηλευει που οι ανδρες ριχνονται και γαμανε, προσπαθωντας να μειωσει την αξια μας
λες κι υπαρχει κανεις που δεν τρωει χυλοπιτες.
Οι προσπαθειες φερνουν το επιθυμητο αποτελεσμα.
Ο kalogero αυτο το φοβαται και γι αυτο κρυβεται πισω απο προφιλ
μηπως και του ζητησει καμια να την γαμησει. Με τι πουτσα αραγε; :dunno:

Φοβαται την απορριψη και γιαυτο μας λεει συνεχεια οτι περναει καλυτερα απο εμας.

Εμμονες η κατι αλλο;
εχει παρει στο κατωφλι τον πριγκηπα κι ολο αυτο του λεει. :2funny:
Σε ολους ετσι ελεγε εξαλλου και με αλλο νικ αυτος ο τραγικος ναυαγος.

Σε λιγο θα το πιστεψει...

Εχουμε μπουκαρει στο θεμα που ανοιξε και του το εχουμε κανει μπουρδελο
με αποδειξεις. Αυτος εκει ομως, σκληρος σαν βραστο κολοκυθακι να κοκορευεται.

Αξιος κλοουν του σαιτ...

:respect:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
λολ εγώ δεν έχω ζήσει ποτέ στη ζωή μου σε 45τμ ούτε στα 20 μου, όχι στα γεράματά σου.
Και δεν υπάρχει υποθέτω 45τμ στούντιο, εκτός και εννοείς στούντιο τηλεόρασης ή κάνα μαγαζί που το έκανες κατοικία :2funny:
δεν είμαι γνώστης των στούντιο όμως και εσύ έχεις θολωμένο μυαλό λόγω πάθησης οπότε ας μας πουν άλλοι αν τα στούντιο είναι 45τμ.

Αλήθεια όμως τώρα μεταξύ μας. Ακόμα και στο θολωμένο σου μυαλό, δεν θα ήθελες να μένεις σε πιο άνετο σπίτι στην ηλικία σου? Τόσο πολύ ατύχησες εργασιακά που δεν σου έμειναν λεφτά ούτε για να μένεις αξιοπρεπώς και ζεις σε ένα δωμάτιο σπίτι?
κρίμα είναι.
Στα αρχίδια μου σε τι σπίτι έχεις ζήσει εσύ, τύπε, κι επίσης στα αρχίδια μου για το τι νομίζεις για τον τρόπο ζωής που θα έπρεπε να κάνω.

Ένα ψυχάκι του ιντερνέτ είσαι που απέτυχε στη ζωή του και βράζει στο ζουμί του, επειδή καταλαβαίνει ότι άλλοι ζουν καλύτερα. Ένας άχρηστος που αντί να κάτσει να σκεφτεί «πώς μπορώ να τα καταφέρω κι εγώ» και να στρώσει κώλο στη δουλειά, ξεσπάει τη χολή του σε άλλους.

Δεν είναι έξυπνος όποιος πουλάει μαγκιές σε άτομα που δεν ξέρει. Ηλίθιος είναι. Εσύ είσαι επιπλέον και ψυχάκιας με την τόση εμμονή σου. Δεν είμαι ο εκπρόσωπος του καπιταλισμού εδώ μέσα για να μου τη λες. Ενα άτομο που δούλεψε στη ζωή του και κατάφερε να βγάζει λίγα παραπάνω είμαι. Και δεν είμαι ο μόνος εδώ μέσα. Κι ο Τραμουντάνα κι ο Alex71 κι ίσως κι άλλοι βγάζουν καλά λεφτά και μπορεί πολύ περισσότερα από μένα. Εγώ δεν τους ζηλεύω, αλλά τους θαυμάζω. Και τον Sex Volcano και τον Mindreader τους θαυμάζω και πιστεύω ότι μπορεί να περνάνε/έχουν περάσει καλύτερα από μένα.

Δεν βγάζω πρόβλημα όπως εσύ. Συνέχισε να εκθέτεις την αρρώστεια σου. Νομίζεις ότι οι άλλοι αναγνώστες είναι χαζοί και δεν βλέπουν ότι βγάζεις πρόβλημα.

Για το θέμα του νήματος έχεις να πεις τίποτα;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ο τραμουντάνα έχει βάλει χαρτί και βούλωσε στόματα.
Εσύ έχεις βάλει φωτογραφία από μπαλκόνι πολυκατοικίας μεταξουργείου μισό μέτρο με θέα δημοτικό γήπεδο τέννις στο βάαααααθος και τις βλαμένες δηλώσεις ότι βγάζεις 10 χιλιάρικα συν επενδυτικά :2funny: αλλά επιλέγεις να μένεις σε ενοικιαζόμενο στούντιο σαν φοιτητής 18 χρονών από επαρχία.
Θυμώνει κιόλας ο χαζόγερος
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ωχ...εκοψε καπιστρι (παλι) ο kalogero.

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στα αρχίδια μου σε τι σπίτι έχεις ζήσει εσύ, τύπε, κι επίσης στα αρχίδια μου για το τι νομίζεις για τον τρόπο ζωής που θα έπρεπε να κάνω.
Nα εχεις στυλ βρε μπουνταλα. Στα παπαρια μου λενε.

Αρχοντια...

:2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύποι ενοικιάζω στούντιο Σεν Τροπέ μπιαριζ κάπρι ποζιτανο λίμνη Κόμο μαρμπελα αλκαβρε Πόρτοφινο Πόρτο Βέκιο Πόρτο τσερβο και Πόρτο Λεόνε στο Κερατσίνι πληροφορίες εντός
Κερατσίνι έχει θέα; :think:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πριν λιγο στις ειδησεις ειπαν οτι μετακομιζει ο kalogero.

Κλωτσαγε ενα χαρτοκουτο στην Ομονοια...

:2funny:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
δώσανε καρπούς κάτι επενδυτικά από παγάκια αλάσκας οπότε ετοιμάζει ερωτική φωλεά no32 στο Άσπεν κολοράντο ο psychogero

villa Kaloero.png
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Κυριες και κυριοι ...
Είχαμε τον ηλίθιο, ήρθε και ο πανηλίθιος....

Φοβαται την απορριψη και γιαυτο μας λεει συνεχεια οτι περναει καλυτερα απο εμας.

Εμμονες η κατι αλλο;
εχει παρει στο κατωφλι τον πριγκηπα κι ολο αυτο του λεει. :2funny:
Σε ολους ετσι ελεγε εξαλλου και με αλλο νικ αυτος ο τραγικος ναυαγος.
Του Πρίγκηπα της χούφτας του το είχα τάξει ότι θα παίρνει συστηματικά απάντηση-κονσέρβα ότι «περνάω καλύτερα», η οποία βεβαίως ισχύει και για σένα. Deal with it.

Εχουμε μουκαρει στο θεμα που ανοιξε και του το εχουμε κανει μπουρδελο
με αποδειξεις. Αυτος εκει ομως, σκληρος σαν βραστο κολοκυθακι μας συμβουλευει.
Και συ σαν κλασικός ηλίθιος πιστεύεις ότι χάνω το χρόνο μου να συμβουλεύω καμμένους σαν κι εσένα κι όχι γιατί ρίχνω dating app στην αγορά και με βολεύει. Τι να μπαχαλέψεις ρε φουκαρά, μία εύθυμη νότα είσαι κι εσύ κι ο άλλος πικραμμένος. Σα 15χρονα κάνετε. Εδώ μπαχαλέψατε την ίδια σας τη ζωή με την βλακεία που σας δέρνει, το νήμα είναι το λιγότερο.

Αξιος κλοουν του σαιτ...

:respect:
Κλόουν βλέπουν εσένα οι γκόμενες με τις παραστάσεις δρόμου που τους κάνεις, 40 χρονών μαλάκας, για αυτό πέφτουν οι χυλόπιτες 12 την ώρα.

Ρε το φουκαρά :2funny:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εχει καθρέφτες μέσα οπότε φαίνεται διπλάσιο,σα γκαρσονιέρα.
Δάσκαλε έχεις το μεγαλύτερο αρχείο από φωτογραφίες μουνιών τα τελευταία χρόνια και παρ'όλα αυτά σε αμφισβητούν.
Και έρχονται θολωμένα γερόντια και καταθέτουν μπαλκόνια εργατικής κατοικίας και δηλώσεις και θέλουν να περάσουν αντουφέκιστοι.
είναι να απορείς με το θράσος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει καθρέφτες μέσα οπότε φαίνεται διπλάσιο,σα γκαρσονιέρα.
τολμάει να βάλει φωτογραφία από το εσωτερικό να μη μας μείνει άντερο?
εδώ φλέξαρε δημοτικό γήπεδο τέννις της γειτονιάς από απόσταση
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κοιταξτε πως αφηνιασε παλι ο kalogero.
Τον ενοχλει να γαμανε οι αλλοι. Λετε να ψαχνει πουτσα; :dunno:
Αρκετους μας γνωριζουν οτι γαμαμε γκομενες και πουτανες.
Ο kalogero τρελλαινεται με αυτο και βαραει κοφτη.

Εδω το περιβοητο στουντιο... :2funny:

-1x-1.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ρε νάρεςμου τα έχετε βάλει όλοι με τον καλόγερο που διανύει το τελευταίο 100άρι της ζωής του, σεβασμός ρε στον παλαίμαχο γαμιστή διεθνούς καριέρας...:tickedoff::tickedoff::tickedoff:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Και εξοχικο στην φυση να ουμε σε λεω ο μορτης... :2funny:

5b97cbbf2be4ab392d8b4f54.jpeg
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ρε νάρεςμου τα έχετε βάλει όλοι με τον καλόγερο που διανύει το τελευταίο 100άρι της ζωής του, σεβασμός ρε στον παλαίμαχο γαμιστή διεθνούς καριέρας...:tickedoff::tickedoff::tickedoff:
με real estate σε έξι ηπείρους. να τα λέμε και αυτά.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παω βολτα μαγκες γιατι εχουμε και τα μετρα... :hi:

Kalogero ρουφα εδω και φιλακια...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom