Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αλλος ενας που ειδε το 60 και λεει 60 θα ειναι.

Μου αρεσει πολυ αυτο. :2funny:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Είναι σύνηθες φαινόμενο εδώ μέσα να βλέπεις ηλικιωμένους της συντάξιμης ηλικίας 60+ να λένε με στόμφο ότι κάνουν καμάκι πιτσιρίκες και βγάζουν γκόμενες, ότι έχουν στύση τσιμέντο και γαμάνε 2ωρα σαν γεωτρύπανα με 4 πιστολιές έως τη λήξη της συνεδρίας και άλλα γελοία.
Και στα ενδιάμεσα βρίσκουν χρόνο από την πετυχημένη ζωή του μεγαλοεπιχειρηματία να μας δίνουν το φως το αληθινό πως να καμακώνουμε και να γαμάμε.
Αν δεν ήταν ψυχολογικά διαταραγμένοι θα καταλάβαιναν ότι διασύρονται.
Κατάλαβες καλόγερο
Είναι επίσης σύνηθες να υπάρχουν κομπλεξικοί μαλάκες σαν εσένα που την πέφτουν σε αγνώστους για να βγάλουν το άχτι τους, επειδή δεν γαμάνε και ζηλεύουν.
Εκτός αν είχες και προηγούμενο νικ και σε είχα ταπώσει, οπότε εξηγείται η χολή σου. Το γεγονός να περνάω την ώρα μου, γράφοντας ό,τι γουστάρω δεν σου έχει περάσει από το μυαλό ε; Στόκε.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αλλος ενας που ειδε το 60 και λεει 60 θα ειναι.

Μου αρεσει πολυ αυτο. :2funny:
δεν σκέφτηκα καθόλου εσένα φίλε μου. Το έκανα σαφές που απευθύνομαι στο τέλος του μηνύματος. Δεν θυμάμαι κάτι για σένα, μην παρεξηγείσαι.
 

gazGshore

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
30
Like
5
Πόντοι
0
γενικα πλεον μεχρι και πολυ μετριες γκομενες εχουν 20μαλακες απο πισω λογω insta/tik tok και ολες αυτες τις πιπες,εγω πιστευω γενικα οτι το φλερτ απο κοντα ακομα και τωρα πιανει περισσοτερο...οσο αφορα αυτες τις εφαρμογες απλα εχε ενα Ινστα μιας κ στις μερες μας αν δεν εχεις θεωρεισαι περιεργος και μαλακιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πρινς, το 60 ειδα και λεω να κι αλλος. Τι να σκεφτω;
Δεν ειναι η πρωτη φορα που μελη κοιτουν το νικ για να βγαλουν πορισμα.
Ουτε κι εγω λεω για σενα. Εχει τυχει καργα με το νουμερο στο νικ.

:hi:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Είναι επίσης σύνηθες να υπάρχουν κομπλεξικοί μαλάκες σαν εσένα που την πέφτουν σε αγνώστους για να βγάλουν το άχτι τους, επειδή δεν γαμάνε και ζηλεύουν.
Εκτός αν είχες και προηγούμενο νικ και σε είχα ταπώσει, οπότε εξηγείται η χολή σου. Το γεγονός να περνάω την ώρα μου, γράφοντας ό,τι γουστάρω δεν σου έχει περάσει από το μυαλό ε; Στόκε.
Δεν σου απαγόρευσε κανείς να περνάς την ώρα σου, αλλά τα φόρουμ δεν είναι προσωπικό ημερολόγιο. είναι διαδραστικά και θα κριθείς εφόσον γράφεις μαλακίες τι να κάνουμε τώρα. κλάψε σιγανά.
είπαμε, αν καταλάβαινες ότι γελοιοποιείσαι δεν θα το έκανες εξαρχής, και να απαιτείς να σε πάρουμε στα σοβαρά χωρίς γιούχα. χαζόγερο
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Δεν σου απαγόρευσε κανείς να περνάς την ώρα σου, αλλά τα φόρουμ δεν είναι προσωπικό ημερολόγιο. είναι διαδραστικά και θα κριθείς εφόσον γράφεις μαλακίες τι να κάνουμε τώρα. κλάψε σιγανά.
είπαμε, αν καταλάβαινες ότι γελοιοποιείσαι δεν θα το έκανες εξαρχής, και να απαιτείς να σε πάρουμε στα σοβαρά χωρίς γιούχα. χαζόγερο
Με το που γράφτηκες, πήγες να κάνεις έλεγχο στην Παυλίνα και μετά ήρθες εδώ. Δεν έχεις δική σου ζωή, για αυτό ασχολείσαι με τη ζωή των άλλων. Βρες γκόμενα να γαμήσεις για να ηρεμήσεις και μη μας τα πρήζεις, ρε μαλάκα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Με το που γράφτηκες, πήγες να κάνεις έλεγχο στην Παυλίνα και μετά ήρθες εδώ. Δεν έχεις δική σου ζωή, για αυτό ασχολείσαι με τη ζωή των άλλων. Βρες γκόμενα να γαμήσεις για να ηρεμήσεις και μη μας τα πρήζεις, ρε μαλάκα.
μην συγχίζεσαι παππού και πάθεις τίποτα στην ηλικία σου.
απλά μην γράψεις μαλακίες, συγκρατήσου δεν είναι δύσκολο.
 

Normale

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
77
Like
380
Πόντοι
20
Ας γράψω και εγώ την γνώμη μου με την όποια εμπειρία έχω:
Πλέον στα 37, παντρεμένος απο τα 33 και με την ίδια γυναίκα απο τα 27, έχω κάνει τις μαλακίες μου, εχω ζήσει και ζώ κάποια πράγματα (εξτραδάκια) αλλά στο κομμάτι "πέσιμο" "καμάκι" "φλέρτ" είμαι πολύ πρωτάρης.
Και εξηγούμαι:
Ενώ στην καθημερινότητά μου, στη ζωή μου, στις συναναστροφές μου είμαι ταύρος, δεν μασάω τιποτα και πουθενα και έχω αυτοπεποίθηση στο full, μολις μπεί το κομμάτι ΣΕΞ κολλάω.
Με πιάνει αίσθημα κατωτερότητας, σκέψεις οτι έχω μερικά παραπανίσια κιλά (χωρίς να ειμαι αντιαισθητικά παχύσαρκος) απλά εχω 10-15 κιλά περισσότερα απο το ιδανικό που αναφέρουν οι δείκτες.
Απο εμφάνιση θεωρούμαι αρκετά καλός, όχι για φωτογράφηση στο Playboy, αλλά μου λένε οτι έχω πολύ ωραία χαρακτηριστικά.
Μόλις δω ενα άγνωστο μουνι που με τρελαίνει όμως, με πιάνει το σύμπλεγμα κατωτερότητας, οτι "ποιος ειμαι εγώ που θα με κοιτάξει", "πως να την πλησιάσω", "αν φάω άκυρο", "αν γίνω ρεζίλι" και άλλες τέτοιες μαλακίες.
Στην πορεία μου μέχρι τώρα ότι σχέσεις έκανα, τις έκανα μέσω κοινών γνωστών, όπου εκεί υπήρχε πάντα μια πρώτη επαφή μαζί με άλλους, μια πρώτη σύσταση και μετά προχωρούσα στο πιο "ιδιωτικό" έχοντας λάβει κάποια σημάδια οτι και η άλλη γουστάρει.
5 φορές έκανα "πέσιμο" σε άγνωστη (σε όλη μου τη ζωή), οι 3 κατέληξαν θετικά. Με τη μια μάλιστα τραβιόμασταν κανένα τρίμηνο με σχέση. Διπλό ταμπλό. Εν γνώση της.
Και το πέσιμο ήταν αρχικά με βλέμματα, μετά με προσέγγιση και μετά με μπλα μπλα.
Αν περάσω την πρώτη "κρυάδα" της αρχικής επαφής, δεν πιάνομαι. Ευφράδεια λόγου, αστεία, σωστό πνεύμα, καλή αντίληψη, και μπορώ να κατευθύνω σωστά μια συζήτηση.
Αν περάσω την κρυάδα ομως. Που έρχεται σπάνια.
Που θέλω να καταλήξω?
Ότι πολύ θα ήθελα να αποκτούσα -όχι περισσότερο θάρρος- αλλά έναν "οδηγό" που θα λέω απο μέσα μου και να μην μασάω όταν βλέπω μια ωραία γυναίκα στο δρόμο και θέλω να της δείξω οτι τη γουστάρω.
Και ας έχει αρνητική κατάληξη. Στα @@ μου. Μόνο για να ικανοποιήσω τον εαυτό μου ότι το προσπάθησα.
Σας θαυμάζω όλους εσάς, που δεν μασάτε, έχετε αυτοπεποίθηση και προχωράτε με "πεσίματα".
Εγώ ακόμα και βίζιτες όταν παίρνω έχω μέσα μου την αγωνία πως θα της φανώ, πως θα της συμπεριφερθώ και αν όσα κάνουμε θα τα γουστάρει ή οχι...
Τα πα και ξαλάφρωσα! :grin::grin:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
μην άγχώνεσαι φίλε, θα σε βοηθήσει ο Kalogero που ειναι 70 χρόνων και τραβάει τα βλέματα από τις γκόμενες
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
μην άγχώνεσαι φίλε, θα σε βοηθήσει ο Kalogero που ειναι 70 χρόνων και τραβάει τα βλέματα από τις γκόμενες
Εκτός από ζηλιάρης (αυτό το καταλάβαμε) μήπως είσαι και χαζός; Πρώτη φορά ακους ότι μικρότερες πάνε με μεγαλύτερους; Είπα ποτέ εγώ ότι έρχονται για τα νιάτα μου και την ομορφιά μου; Ας είναι καλά το πορτοφόλι. Μπορεί να μην κάνω χρηματικές συναλλαγές, αλλά το κάνω σαφές ότι θα περάσουν καλά.
Τα γράφω αυτά στα προφίλ που ανοίγω. Και μερικές έχουν κι άλλα κίνητρα όπως επαγγελμ. προώθηση, ευκαιρίες κλπ.
Η τελευταία είναι κάπου 30 χρονών (δεν θυμάμαι ακριβώς) από Γερμανία που την γνώρισα μάλιστα σε ελληνικό dating app πολύγλωσσο. Μου παζαρεύει Ίμπιζα κλπ για να κάτσει.
Συνέχισε να γράφεις μαλακίες.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλογερο, καλα κανεις αν περνας καλα, μα σου καθιστω σαφες
οτι δεν παιρνεις το καλυτερο αποτελεσμα με τα φραγκα.
Θα σας γραψω τωρα μια αληθεια που ισως την καταλαβετε με τον καιρο.
Οταν βρισκετε μια γκομενα, θα ειστε κυριοι και αλητες ταυτοχρονα χωρις να ξοδευεστε.
Νορμαλ εξοδα οχι απο τσιγκουνια αλλα γιατι ετσι ειναι η μαγκια.
Να της δειχνετε οτι αξιζει αλλα κι οτι δεν αξιζει.
Οτι ετσι κι αλλιως. Αυτο θα κρατησει το ενδιαφερον της περισσοτερο
γιατι να ξερετε οτι μετα απο καποιο χρονικο διαστημα ειτε δεν θα την θελετε τοσο πολυ
ειτε δεν θα σας θελει αυτη λογω φθορας.

Μην μου πατε παλι σε αγαπες και λουλουδια οπως σε αλλα θεματα.
Μιλαμε για γαμησι. Φροντιστε οταν τελειωσει κατι με μια γκομενα να την εχετε κανει
τελειως κομματια στο γαμησι. Μονο ετσι σας σεβεται.
Το εχω παρατηρησει αυτο. Οποτε γαμησοδιελυσα καποια πριν το στουκαρουμε
στην πορεια επανηλθε για γαμησι. Οποια την πηγα μεχρι το 70-80% γαμησοδιαλυση
δεν γυρισε ποτε. Τυχαιο; οσο πιο πουτανα (με την καλη εννοια)
την κανετε, τοσο πιο αδυναμη και υποτακτικη θα στεκεται μπροστα σας.
Ας γινει συνειδηση...

:rockon:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.927
Πόντοι
1.056
το καλοκαιρι που μας περασε, στο χωριο μου μαζευομασταν καθε απογευμα και παιζαμε μπαλα στο γηπεδο. τα βραδια αραγμα στη πλατεια και παιχνιδια των παλαιων χρονων. και μερικες φορες αραγμα παραλια με ψηστηρια και αλκολια. ξεκινησαμε λιγα ατομα την ανοιξη, μεχρι που μεσα στο καλοκαιρι βουλιαζε το γηπεδο απο νεολαια απο ολα τα χωρια. εμεις στο παιχνιδι, και πολλα ατομα θεατες, μουνακια, μηχανακια, χαμος. εγω και ενας φιλος ημασταν οι μεγαλυτεροι στην ηλικια με διαφορα. 30αριδες εμεις, και η νεολερα απο 15 μεχρι 23 αγορια κοριτσια. εγω και αυτος ημασταν το επικεντρο στη μεγαλη αυτη παρεα. οχι οτι το παιζαμε αρχηγοι η κατι τετοιο αλλα καπως ετσι μας βλεπαν τα μικρα. και ειδικα εμενα επειδη εχω και ιδιαιτερο χιουμορ και οτι ειμαι 0 ξενερωτος, πλακατζης λιγο καφρος κτλ. και ψοφουσαν ολοι στα γελια και γενικα περνουσαν καλα μαζι μου. ο φιλος τα εφτιαξε με ενα 18 χρονο μουνακι και το πηδουσε για λιγους μηνες, εγω παλι ειχα καποιες κατακτησεις (μια που με γουσταρε και το ηξερα απτη φιλη της, αλλη μια που ενθουσιαζοταν οταν με εβλεπε και γελουσε παντα οταν ελεγα κατι και ας μην ηταν και τοσο αστειο, η αδερφη της που ειχα καταλαβει οτι με γουσταρε αφου ολο με καρφωνε με τα βλεμματα της, και αλλα δυο 16 χρονα που και αυτα ενθουσιαζονταν οταν με βλεπαν, καθοντουσαν μαζι μου, τις πειραζα, κτλ ............. δεν εκανα τιποτα με καμια διοτι εχω μακροχρονια σχεση. και που να μπλεκω τωρα με καποια απο αυτες ενω εχω σχεση. και χωριο κιολας, θα γινοταν χαμος. τελοςπαντων, που θελω να καταληξω. εμεις οι μεγαλυτεροι που ειμασταν ας πουμε το επικεντρο, ειχαμε επιλογες.......... τα αγορια παλι την ειχαν λιωσει τη παλαμη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως ότι ξεκωλάκια/πουτανάκια κυκλοφορούν,που φοράνε τα καυλοκολάν με τα στριγκάκια από μέσα,δεν μένουν ποτέ χωρίς γκόμενο και πούτσο.Το θέμα είναι ότι όλοι αυτές κοιτάμε και μας καυλώνουν
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εκτός από ζηλιάρης (αυτό το καταλάβαμε) μήπως είσαι και χαζός; Πρώτη φορά ακους ότι μικρότερες πάνε με μεγαλύτερους; Είπα ποτέ εγώ ότι έρχονται για τα νιάτα μου και την ομορφιά μου; Ας είναι καλά το πορτοφόλι. Μπορεί να μην κάνω χρηματικές συναλλαγές, αλλά το κάνω σαφές ότι θα περάσουν καλά.
Τα γράφω αυτά στα προφίλ που ανοίγω. Και μερικές έχουν κι άλλα κίνητρα όπως επαγγελμ. προώθηση, ευκαιρίες κλπ.
Η τελευταία είναι κάπου 30 χρονών (δεν θυμάμαι ακριβώς) από Γερμανία που την γνώρισα μάλιστα σε ελληνικό dating app πολύγλωσσο. Μου παζαρεύει Ίμπιζα κλπ για να κάτσει.
Συνέχισε να γράφεις μαλακίες.
καλά κάνεις και κωλοτουμπιάζεις αλλά σου υπενθυμίζω ότι:
έχεις πει ότι κάνεις καμάκι στο δρόμο χωρίς λεφτά και βγάζεις γκόμενες και μάλιστα νεαρές (!)
έχεις πει ότι βγάζεις σταθερά 15 χιλιάρικα plus επενδυτικά αλλά μένεις σε γκαρσονιέρα (!) στην οποία προσκαλείς να μένουν γκόμενες με τις φίλες τους (μάλλον σε παιδικές κουκέτες στη σαλονοκουζίνα.
θες να συνεχίσω? αν δεν αισθάνεσαι ότι γελοιοποιείσαι, τότε πάσχεις.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
καλά κάνεις και κωλοτουμπιάζεις αλλά σου υπενθυμίζω ότι:
έχεις πει ότι κάνεις καμάκι στο δρόμο χωρίς λεφτά και βγάζεις γκόμενες και μάλιστα νεαρές (!)
έχεις πει ότι βγάζεις σταθερά 15 χιλιάρικα plus επενδυτικά αλλά μένεις σε γκαρσονιέρα (!) στην οποία προσκαλείς να μένουν γκόμενες με τις φίλες τους (μάλλον σε παιδικές κουκέτες στη σαλονοκουζίνα.
θες να συνεχίσω? αν δεν αισθάνεσαι ότι γελοιοποιείσαι, τότε πάσχεις.
Είσαι ένας άθλιος φουκαράς που γράφτηκε με νέο νικ κι έχει διαστρεβλώσει όλα τα σχετικά με εμένα για να μου την πει.
Αρχίζοντας απο τη ηλικία μου που την ανέβασες 10 χρόνια.
Να μας δώσεις λινκ πού λέω ότι κάνω καμάκι στο δρόμο σε νεαρές κοπέλες, όταν μάλιστα σε τούτο το νήμα είμαι αντίθετος προς το καμάκι στο δρόμο.
Να μας πεις πού λέω ότι βγάζω ΣΤΑΘΕΡΑ 15χιλ PLUS τα επενδυτικά, όταν έχω δηλώσει ότι αυτό το ποσό είναι μαζί με τα επενδυτικά και ίσχυε προ κορωνοιού.
Να μας πεις πού γράφω ότι γκόμενες με φίλες τους ΜΕΝΟΥΝ στο σπίτι μου, το οποίο βεβαίως είναι 45τμ στούντιο, ανετότατο για να ζει ένα άτομο, αλλά μπορεί να φιλοξενήσει και μία γκόμενα. Το ότι μπορεί να έρθουν στην πισίνα 2-3 δεν σημαίνει ότι τις φιλοξενώ κιόλας.
Μάλιστα χρησιμοποίησες τον όρο γκαρσονιέρα για να το υποβαθμίσεις. ενώ είναι σε συγκρότημα με φύλαξη από σεκιουριτάδες και υπηρεσίες που αμφιβάλλω αν θα έχεις ποτέ, επειδή από τον κατινίστικο χαρακτήρα που βγάζεις είσαι λούζερ.
Το ότι είσαι φουκαράς φαίνεται από τα στερεότυπα με τα οποία λειτουργείς. Ότι ένας που βγάζει τόσα θα πρέπει να έχει τέτοιο σπίτι. Κάποιοι κριτικάρανε και τον Τραμουντάνα που δεν έχει αυτοκίνητο. Όταν θα βγάζεις κι εσύ 15χιλ/μήνα, θα απαλλαγείς από τα στερεότυπα για το πώς ΟΦΕΙΛΕΙ να ζει κανείς που είναι σε αυτήν την οικονομική κλίμακα και θα ζεις όπως βολεύει εσένα. Επίσης δεν μπορείς να ξέρεις τι άλλα περιουσιακά στοιχεία έχει ένα άτομο που βλέπεις.

Προς το παρόν όλοι βλέπουν πόσο πήζεις, διότι αντί να ασχολείσαι με το θέμα του νήματος, ασχολείσαι αποκλειστικά με ένα άγνωστο άτομο που προσπαθείς να μειώσεις με ψευτιές.
Περνάω πάρα πολύ καλά. Μπορείς να βράζεις στο ζουμί σου.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
σε αναβάθμισα γιατί η γκαρσονιέρα είναι δωμάτιο και σαλόνι-κουζίνα, το στούντιο είναι ΕΝΑ δωμάτιο όλα ακομα χειρότερα για σένα και το υπενθυμίζεις κιολας ραμολιμέντο.
60 χρονών που ΔΕΝ είσαι, αλλά εάν φτάσω 60 και μένω σε ΣΤΟΥΝΤΙΟ ακόμα και στο μανχάταν της Νεας Υόρκης να είναι θα έχω θλίψη από το πόσο σκατά τα πήγα στη ζωή και σίγουρα δεν θα έχω διάθεση να μπαίνω εδω μέσα και να φλεξάρω με ΣΤΟΥΝΤΙΟ ραμολιμέντο.
όταν έχω όρεξη και χρόνο θα σου βάζω και τις παραθέσεις γιατί βλέπω το θράσος περισσεύει ακόμα και όταν σου τρίβουν τα γραπτά στα μούτρα. Κάνε αναπνοές τώρα γέρο.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
εάν φτάσω 60 και μένω σε ΣΤΟΥΝΤΙΟ ακόμα και στο μανχάταν της Νεας Υόρκης να είναι θα έχω θλίψη από το πόσο σκατά τα πήγα στη ζωή και σίγουρα δεν θα έχω διάθεση να μπαίνω εδω μέσα και να φλεξάρω με ΣΤΟΥΝΤΙΟ ραμολιμέντο.
Να μας στείλεις μια θλιμμένη φωτογραφία από το στούντιο σου στο Μανχάταν αν ποτέ τα καταφέρεις να έχεις στούντιο εκεί... :2funny:
Προς το παρόν το μόνο σίγουρο είναι ότι περνάς σκατά-ζωή και με ζηλοφθονείς που περνάω καλύτερα. Το ξέρεις ότι περνάω καλύτερα, αλλιώς θα έλεγες «άλλος ένας φαφλατάς» και θα πήγαινες στο παρακατω νήμα. Σε αντιθεση με σένα, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτούς που περνάνε καλύτερα από μένα. Είναι μάλιστα και 2-3 άτομα που τα θαυμάζω εδώ μέσα.

όταν έχω όρεξη και χρόνο θα σου βάζω και τις παραθέσεις γιατί βλέπω το θράσος περισσεύει ακόμα και όταν σου τρίβουν τα γραπτά στα μούτρα. Κάνε αναπνοές τώρα γέρο.
Για αυτό ακριβώς είσαι λούζερ. Γιατί αντί να αφιερώσεις το χρόνο σου για να προκόψεις, θα τον αφιερώσεις να ψάχνεις παλιά ποστς, για να εισπράξεις από μέρους μου, στην καλύτερη περίπτωση: «ναι, αλλά το ξέρεις ότι περνάω καλύτερα από σένα».

Εγώ, εν τω μεταξύ, όπως διαφαίνεται και από το νήμα «πώς βγαίνει το χρήμα», μπορεί να γράφω τις μαλακίες μου εδώ, αλλά ετοιμάζομαι να ρίξω ένα dating app στην αγορά. Όχι ΘΑ, αλλά εντός του μηνός.
Κάτσε εσύ να ψάχνεις τα παλιά μου νήματα, βλάκα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Να μας στείλεις μια θλιμμένη φωτογραφία από το στούντιο σου στο Μανχάταν αν ποτέ τα καταφέρεις να έχεις στούντιο εκεί... :2funny:
Προς το παρόν το μόνο σίγουρο είναι ότι περνάς σκατά-ζωή και με ζηλοφθονείς που περνάω καλύτερα. Το ξέρεις ότι περνάω καλύτερα, αλλιώς θα έλεγες «άλλος ένας φαφλατάς» και θα πήγαινες στο παρακατω νήμα. Σε αντιθεση με σένα, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτούς που περνάνε καλύτερα από μένα. Είναι μάλιστα και 2-3 άτομα που τα θαυμάζω εδώ μέσα.


Για αυτό ακριβώς είσαι λούζερ. Γιατί αντί να αφιερώσεις το χρόνο σου για να προκόψεις, θα τον αφιερώσεις να ψάχνεις παλιά ποστς, για να εισπράξεις από μέρους μου, στην καλύτερη περίπτωση: «ναι, αλλά το ξέρεις ότι περνάω καλύτερα από σένα».

Εγώ, εν τω μεταξύ, όπως διαφαίνεται και από το νήμα «πώς βγαίνει το χρήμα», μπορεί να γράφω τις μαλακίες μου εδώ, αλλά ετοιμάζομαι να ρίξω ένα dating app στην αγορά. Όχι ΘΑ, αλλά εντός του μηνός.
Κάτσε εσύ να ψάχνεις τα παλιά μου νήματα, βλάκα.
α, εάν σου αποδεικνύω τα γραπτά σου ότι λες ψέμματα και γελοιοποιείσαι θα απαντάς ναι μεν αλλά? γέρο, δεν θέλω να σε βρίσω αλλά είσαι πολύ βλαμένος ρε κύριε. βλαμένος εννοώ βλάβη.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
α, εάν σου αποδεικνύω τα γραπτά σου ότι λες ψέμματα και γελοιοποιείσαι θα απαντάς ναι μεν αλλά? γέρο, δεν θέλω να σε βρίσω αλλά είσαι πολύ βλαμένος ρε κύριε. βλαμένος εννοώ βλάβη.
Δεν υπάρχει κανένα νήμα που να με γελοιοποιεί, παρά μόνο στο φτωχό σου το μυαλό και στο μυαλό κάποιων άλλων φουκαράδων που το επιχείρησαν. Έσπαγα πλάκα να τους βλέπω να υποφέρουν προσπαθώντας να πιαστούν από λεπτομέρειες για να πάρουν το πάνω χέρι. Ατομάκια που προσπαθούσαν να μου την πουν με γελιοότητες του τύπου «ναι, αλλά η πισίνα σου είναι 100 μέτρα μακριά», ενώ οι ίδιοι δεν έχουν καν πισίνα. Χαζογελάκια για να δείξουν άνετοι, και η ψυχούλα τους να βράζει «ναι, αλλά αυτός ο καριόλης ζει καλύτερα από μένα». Αλλιώς δεν θα ασχολούνταν. Σε αυτούς ανήκεις, και θα έχεις την ίδια μεταχείρηση. Θα σου το χτυπάω ότι περνάω καλύτερα, ό,τι κι αν ανεβάζεις, γιατί αυτή η απάντηση σου αξίζει. Έδειξες ότι είσαι μεγάλος πούστης διαστρεβλώνοντας πράγματα για μένα λίγο παραπάνω και δεν αμφιβάλλω ότι θα το συνεχίσεις.
Αυτός που έπαθε βλάβη είσαι εσύ που ασχολείσαι μαζί μου. Οι νορμάλ χρήστες προσπερνάνε ό, τι δεν τους αγγίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom