Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δηλαδή δε μπορείς να καταλα εις αν μια γυναίκα είναι ωραίο μουνακι επειδή φοράει μάσκα? ?Δεν βλέπεις πχ το αδύνατο σώματα κι η το όμορφο προσωπάκι που διαγράφεται.. Άμα ήταν μπάζο θα φαινότανε τ χοντρή κεφαλα.. Δεν νομίζω Τυπε τα γκομενακια να φοράνε μάσκες στο κωλαράκι η στη μεσουλα για να μην μπορείς εσύ να καταλάβεις αν η ταμίας είναι ωραίο μουνακι η όχι.. ?
καλα..περνα μια απο δω στη γειτονια μου δουλευει μια σε ενα σουπερ μαρκετ...δες τη με μασκα και χωρις οταν σχολασει και τα ξανα λεμε:cheesy:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Από διάφορους και διάφορες που έχω γνωρίσει
γεννημένοι στην Ελλάδα από γονείς Αλβανούς
δηλώνουν Ελληνες με καταγωγή αλβανική.
Παπάρια...είναι Αλβανοί με ελληνικά χαρτιά και αλβανικά ονόματα.
Ομοίως οι Έλληνες στην Γερμανία ακόμα και αν έχουν γερμανική υπηκοότητα είναι ΠΑΝΤΑ Έλληνες εκ καταγωγής...το αίμα νερό δεν γίνεται.
 

1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
307
Like
292
Πόντοι
21
Μάλλον ήθελε να δείξει ότι έχει γκόμενο για να μην της πέφτουν συνάδελφοι
Όχι. Απλώς ήταν πολύ άνετη και ευχαριστιόταν το πήδημα. Με πήγε την επόμενη φορά σε ξενοδοχείο που ήξερε κάπου στην Αχαρνών, αν θυμάμαι καλά, που προφανώς το είχε για γαμιστρώνα.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Πολύ κόμπλεξ, τύπε. Γι' αυτό δεν γαμάς. Προσπάθησε να το διορθώσε
Πολύ κόμπλεξ, τύπε. Γι' αυτό δεν γαμάς. Προσπάθησε να το διορθώσεις.
τυπε ποσο εισαι 13?ακου την επιασε λεει στη δουλεια μεσα την αγνωστη και την αρχισε στα γλωσσοφιλα..με αυτα που λες θες να σε παρω οτι λες αληθεια..
 

1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
307
Like
292
Πόντοι
21
Δεν την έπιασα εγώ στα γλωσσόφιλα, αυτή με έπιασε.
Διάβασε τα σχόλιά μου και αν νομίζεις ότι συνηθίζω να πουλάω μούρη θα είναι μόνο επειδή κρίνεις εξ ιδίων.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Δεν την έπιασα εγώ στα γλωσσόφιλα, αυτή με έπιασε.
Διάβασε τα σχόλιά μου και αν νομίζεις ότι συνηθίζω να πουλάω μούρη θα είναι μόνο επειδή κρίνεις εξ ιδίων.
Καλά και ρίσκαρε να γίνει ρεζίλι στη δουλειά Τυπε να της δούνε συνάδελφοι να την λεεν πουτανα, ότι να είναι..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Γύρισα από το μάρκετ.. Έγινε κάτι που με νευρίασε πολύ σημερα?ήταν εκεί τι μουνετο έβαψε κάστανο το μαλλί.. Της λέω τα έβαψες ναι μου λέει, ήταν μελαχρινή πριν της λέω ότι χρώμα και να τα βάψεις σου πανε?βλέπω χαμογελάω στο καπάκι βλέπω τη χοντρή ταμία δίπλα να ειρωνεύεται και να κοιτάει με κοροϊδία.. Στο καπάκι το μουνετο που γουστάρω γίνεται απόμακρη και ειρωνική, αφού έκοψε την αντίδραση της χοντρης συναδελφισες.. Οπότε εγώ έχω γίνει έξαλλος πληρώνω και για να μην πω τίποτα γαλλικά φεύγω αν την ξαναδώ δεν ξανακάνω κίνηση.. Είναι αυτό που λέγαμε.. Δεν γουστάρουνε καμάκι οι ελλεινιδες.. Έπρεπε να της πω πως είσαι έτσι μωρή καστανή σαν κωλος εγινες✌️? πιο πολλές πιθανότητες θα είχα..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εδώ να πω ότι το γκομενακι στην αρχή χαμογέλασε που της είπα ότι όλα τα χρώματα μαλλιών σου πάνε κάπως έτσι τελοσπαντον.. Μετά κόβει την αντίδραση της διπλανής χοντρης που ήταν ειρωνική και το γκομενακι άλλαξε τροπάρι.. Λάθος μου να της την πέσω μπροστά στην άλλη, δεν κρατάω κακία, σίγουρα θα θελα να ξαναμιλήσουμε γιατί όπως είπα είναι ωραίο γκομενακι,απλά επηρεάζεται από συναδελφους.. Σου λέει μη με πούνε ευκολη
. Αν δε γουστάρετε θα μου έλεγε σε αυστηρό ιφος μην με ενοχλειτε κύριε μου η κάτι τέτοιο που ελεν οι ελεενιδες?
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Συνήθως στα σούπερ μάρκετ έχουν ταμπελακι με το όνομα τους. Παίρνεις τηλ στο σούπερ μάρκετ και τη ζητάς. Αν έρθει στο τηλέφωνο της λες ότι "σε είδα στο ταμείο και μου αρεσες παρα πολύ". Από εκεί και μετά ή θα σου το κλείσει στα μούτρα ή από περιέργεια και μόνο θα έρθει στο ραντεβού. Προηγουμένως πηγαίνεις πάλι στο πόστο της με ένα πράγμα για αγορά και της λες "εγώ είμαι που σε πήρα τηλέφωνο". Δοκιμασμένο και πετυχημένο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Συνήθως στα σούπερ μάρκετ έχουν ταμπελακι με το όνομα τους. Παίρνεις τηλ στο σούπερ μάρκετ και τη ζητάς. Αν έρθει στο τηλέφωνο της λες ότι "σε είδα στο ταμείο και μου αρεσες παρα πολύ". Από εκεί και μετά ή θα σου το κλείσει στα μούτρα ή από περιέργεια και μόνο θα έρθει στο ραντεβού. Προηγουμένως πηγαίνεις πάλι στο πόστο της με ένα πράγμα για αγορά και της λες "εγώ είμαι που σε πήρα τηλέφωνο". Δοκιμασμένο και πετυχημένο.
ναι...και μετα? πως θα ανταλλάξετε στοιχεία? γιατι αν ειναι να ανταλλαξετε στοιχεία μετα απο αυτο που λες τοτε δε θα υπηρχε νόημα να γινει το τηλεφωνημα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το θεμα ειναι να παρει τα στοιχεια σου οσο πιο διακριτικα γίνεται
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.978
Κριτικές
2
Like
21.362
Πόντοι
6.236
Συνήθως στα σούπερ μάρκετ έχουν ταμπελακι με το όνομα τους. Παίρνεις τηλ στο σούπερ μάρκετ και τη ζητάς. Αν έρθει στο τηλέφωνο της λες ότι "σε είδα στο ταμείο και μου αρεσες παρα πολύ". Από εκεί και μετά ή θα σου το κλείσει στα μούτρα ή από περιέργεια και μόνο θα έρθει στο ραντεβού. Προηγουμένως πηγαίνεις πάλι στο πόστο της με ένα πράγμα για αγορά και της λες "εγώ είμαι που σε πήρα τηλέφωνο". Δοκιμασμένο και πετυχημένο.
Και μετά από αυτό, θα σταματήσουν να βάζουν ταμπελάκια με το όνομα τους, λόγω GDPR:headbaning1:
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Καμία γκομενα δεν πρόκειται να σε πάρει τηλ αν της δώσεις το τηλέφωνο σου το θέμα είναι να πάρεις το τηλέφωνο της αν της δώσεις το δικό σου απλά μόλις φύγει θα το πετάξει στα σκουπίδια.. Έχει τυχ9ε να δώσω κάρτα σε γκομενα και φεύγω μόλις ξαανπερναω σε ένα λεπτό επο εκεί είχε φύγει η ελλεινιολα και η κάρτα ήτανε πεταμενη στο δρομο?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τύποι πήγα μερκετ βλέπω στο ταμείο το γκομενακι.. Έγινα πυρφοφος για την πάρτι του?.. Μου λέει περιμένετε Για9τ είχε στο πάγκο κάτι αλεύρι είχανε πέσει να.καθαρισω.. Το γκομενακι έβαζε λίγο αζαξ και αντί να καθαρίσει τα αλεύρι είχε γίνει ακόμα πιο βρώμικος ο πάγκος του ταμείου.. Καλά λέω με αυτή τη χαζή μπλέξαμε.. Της λέω στο θα το κάνω εγώ βάζω πολύ αζαξ πολύ χαρτί το καθάρισα το γκομενακι εντυπωσιάσστηκε..δεν της είπα βέβαια ότι δεν ξέρεις την τύφλα σου από καθαριότητα.. Αλλά ανταλλάξαμε κάτι λόγια μου είπε ευχαριστώ και έφυγα σαν. Καλός. Μαλακας γιατί είχε μαζευτεί ο αρχιδοκαμπος από πίσω.. ??
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τις βλέπω και κοιτάνε τις ταμιες ειδικά Σκλαβενίτη.. Λεω καλά κορόιδευανε? Αγαμητες δεν παίζει να είναι, το σκέφτομαι και λέω μάλλον εγκλωνισμενες σε καμία κακή σχέση θα είναι με κανέναν από τον ίδιο κύκλο κα θα έχουνε σκύλο βαρεθεί το μαλακά, για να κοίτανε έτσι τους πελάτες μέσα στα μάτια.. Αλλά και το να κάνεις χωρίς τηλέφωνο? Στα κοιταγματα με τη ταμία εξπρές του Σκλαβενίτη θα μείνεις..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
εγω βρηκα το μεσεντζερ μιας μουνιτσας που δουλευει στο σκλαβενιτη..μαλλον εχει ξαδελφο εναν που παμε γυμναστηριο μαζι αφου ειναι φιλοι στο εμσεντζερ και εχουν ιδιο επιθετο..αυριο θα στειλω μηνυμα να δω..μπορει και ενα τα εκατο να μη με μπλοκαρει η βασιλικα..και ειναι ωραιο πιπινακι 21χρονων αλλα λιγο ξενερωμεν με τη δουλεια της..αν βεβαια με μολοκαρει και ξαναπαω σουπερ μαρκετ στα αρχιδια μου θα κανω τον κινεζο οτι δεν την κξερω δεν την ειδα..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
τα μεγαλα σουπερ μαρκετ ειναι και γαμω τα μερη για να βγαλεις γκομενα, να παιξεις μπαλα, κλπ, κλπ. μια μανουλα καποια στιγμη μου εκλεισε το ματι εκει που την κοιτουσα χαλαρα κιολας. στις ταμιες του Σκλαβενιτη την ωρα που πληρωνω εχω κανει σχολια για τα χαμογελα τους, τα ωραια τους δαχτυλα, τα βαμμενα νυχια, το λαμπερο βλεμμα κλπ. εχω εισπραξει θετικη ανταποκριση παροτι συνηθως πηγαινω με αθλητικες φορμες και προχειρο στυλ. θυμιζω ειμαι 50αρης. θαρρος θελει και αυτοπεποιθηση. και ολα ειναι πιθανα. μη μασατε συναγωνιστες.
To οτι μια άκρως εμφανίσιμη ταμίας άρχισε να μου μιλάει περί ανέμων και υδάτων είναι θετικό η απλά ενδέχεται να λειτουργεί έτσι με τους πιο πολλούς που βλέπει;
Δαχτυλίδι δεν φοράει...εγώ θα ορμηξω έτσι και αλλιώς,ιδανικά σε φάση που δεν έχει πολύ κόσμο.Την ακονίζω...
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
To οτι μια άκρως εμφανίσιμη ταμίας άρχισε να μου μιλάει περί ανέμων και υδάτων είναι θετικό η απλά ενδέχεται να λειτουργεί έτσι με τους πιο πολλούς που βλέπει;
Δαχτυλίδι δεν φοράει...εγώ θα ορμηξω έτσι και αλλιώς,ιδανικά σε φάση που δεν έχει πολύ κόσμο.Την ακονίζω...
Καλή επιτυχία.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Εχω κολληςει με 1 γκομενα στα τυριά στο my market .ολο για τους τύπους των τυριών μου λεει κ εγω θελω να της σκίσω το μουνι … την επόμενη φορά θα παραγγείλω ενα Λουκάνικο κ θα της γράψω σε 1 χαρτακι το τηλέφωνο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom