Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.870
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Εμένα μου την είχε πέσει μια κοπελίτσα από τον Μασούτη παλιά όταν ήμουν φοιτητής. Την απέρριψα για τον Χ και Υ λόγο (δικά μου ψυχολογικά) αλλά με πολύ απότομο τρόπο λες και ήμουν κάποιος. Έκτοτε είπα στον εαυτό μου ότι πάντα θα λέω σε τέτοιες περιπτώσεις ευχαριστώ αλλά έχω γκόμενα ή τίποτα παρόμοιο, ευγενικά, για να μην τις στενοχωράω.

Έφυγε σύντομα μετά από το κατάστημα και δεν την ξανάδα. Την πιο ωραία ανύπαντρη εργαζόμενη εκεί νομίζω την κάρφωνε ο προϊστάμενος που έφερνε και την Porche του που-και-που ώστε να πουλήσει μούρη (ένας που στεκόταν στην υποδοχή). Αυτήν την ξανάδα μετά από χρόνια σε άλλο κατάστημα στην ίδια πόλη.

Αυτό τον καιρό παίζει μεγάλη ζήλεια από ένα ξανθό μουνέτο του Lidl που όταν με βλέπει με την σχέση τρελένεται και δεν ξέρει που να κοιτάξει. Με είχε λοκάρει για αρκετό διάστημα όσο νόμιζε ότι ήμουν μόνος.

Θυμήθηκα τώρα ένα γλυκό μιλφάκι ταμία του πρώτου Μασούτη παραπάνω. Παντρεμένη με έφηβα παιδιά τότε την είχα δει και στην εκκλησία με τον άνδρα της. Δεν μου έδωσε άμεσα δικαιώματα αλλά τον είχα κάνει Α-ΠΟ-ΣΤΑ-ΚΤΗ-ΡΙΟ για πάρτη της. Νομίζω κάτι κατάλαβε μετά από καιρό έτσι όπως την παρατηρούσα αλλά είπα μην κάνω άλλες αμαρτίες (είχα περιστασιακά ένα 23χρονο πιπίνι μιλφάκι εκείνη περίοδο που παρακαλούσε να τα καταπίνει και με είχε τρελάνει - ίσως ντράπηκα και τον άνδρα της σαραντάχρονης δεν ξέρω).
"...23χρονο πιπίνι μιλφάκι...";

Μήπως είσαι ένας γέρος νεανίας;
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
"...23χρονο πιπίνι μιλφάκι...";

Μήπως είσαι ένας γέρος νεανίας;
Ήταν μάνα τύπε και είχε άνετο μουνί. Και το καλύτερο τσιμπούκι μέχρι στιγμής (11+ χρόνια αργότερα), την έβλεπες και χαιρόσουν με την χαρά της ένα πράμα.

Την γαμούσα και ανάσκελα βαθιά μέσα στον λαιμό, κιχ δεν έβγαζε, διπλά το απολάμβανε.
Το δοκίμασα αυτό σε μια 19χρονη 3 χρόνια πριν αλλά είχε gag reflex, αν δεν είχε ήθελε να την χύσω μέσα στο λαιμό να τα βγάλει από τη μύτη, άλλη ανώμαλη αυτή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Εντάξει Βλαντ, ότι σε κάνει ευτυχισμένο.

Έβαλα κουρκουμά στο ρύζι, πήρε μια φανταστική γεύση και μυρωδιά, τώρα το μόνο που μένει είναι να μην έχω κάνει μαλακια στο νερο και γίνει λάσπη. Θα ενημερώσω.
Αν είναι μπασμάτι πρόσεξε μην το βράσεις παραπάνω γιατί θα γίνει αποτυχία .
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αν είναι μπασμάτι πρόσεξε μην το βράσεις παραπάνω γιατί θα γίνει αποτυχία .

Καλό έγινε, το πέτυχα. Έκοψα και αγγουράκι που μ’ αρέσει, πήρα και ψωμάκι φρέσκο, έκανα και σουβλάκια (έτοιμα τα ψήνεις σε μια μαλακια σαν τοστιέρα την είχε πάρει η πρώην) και έτοιμος.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
Ήταν μάνα τύπε και είχε άνετο μουνί. Και το καλύτερο τσιμπούκι μέχρι στιγμής (11+ χρόνια αργότερα), την έβλεπες και χαιρόσουν με την χαρά της ένα πράμα.

Την γαμούσα και ανάσκελα βαθιά μέσα στον λαιμό, κιχ δεν έβγαζε, διπλά το απολάμβανε.
Το δοκίμασα αυτό σε μια 19χρονη 3 χρόνια πριν αλλά είχε gag reflex, αν δεν είχε ήθελε να την χύσω μέσα στο λαιμό να τα βγάλει από τη μύτη, άλλη ανώμαλη αυτή.
να σου πω τυπε, μηπως αντι για λευκος αραπης εισαι μαυρος καυκασιος;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Καλό έγινε, το πέτυχα. Έκοψα και αγγουράκι που μ’ αρέσει, πήρα και ψωμάκι φρέσκο, έκανα και σουβλάκια (έτοιμα τα ψήνεις σε μια μαλακια σαν τοστιέρα την είχε πάρει η πρώην) και έτοιμος.
Μίσος κύβος η λίγο βούτυρο βοηθάνε επίσης στο ρύζι...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Mε σουβλάκια θα προτιμούσα πατάτες είτε ψητές είτε τηγανητές.
Κάπως τολμηρη η συνοδεία με ρύζι...πάντως ενδιαφέρουσα η πρόταση και μπράβο που έβαλες και κάτι σε σαλατικο.
Συνηδειτοποιημενος εργένης και μπράβο σου!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συνειδητοποιημένος εννοούσα ...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: trimis

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Καθόλου άσχετη η μαγειρική με τις γκόμενες ...αν η γκόμενα δει ότι μόνο να παραγγέλνει πιτογυρο ξέρει ο άνδρας ,δεν νομίζω να φτιαχτεί ιδιαίτερα εκτός βέβαια αν είναι τόσο φραγκατος ώστε όλα αυτά να μην φαίνονται .
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
βγηκαμε το απογευμα,αυτη ειχε πάει μόνη της μια τσάρκα ακρόπολη.Αφου συναντιόμαστε μου λεει "πεινάω"...κατσε να μπω μια στα γκουντις να παρω κατι...μπαινουμε μεσα,την περιμένω να παρει κατι και φυγαμε... μετα απεξω μου λεει "θα παω σπιτι να φάω" ....καλα λεω μεσα μου τι στο διάολο δεχτηκε μα βρεθουμε:jerking:...πήγαμε προς το σπιτι της,την άφησα και μετα δεν την ξανα ειδα.μιλαγαμε λιγο στο viber για λιγο καιρο αλλα οταν της ελεγα για βόλτα μου ελεγε κατι δικαιολογίες του κωλου..ε δε τη ξανα πηρα...(αυτη παιζει να ειχε γκόμενο)
Ναι μάλλον η δεν ήταν ακόμα έτοιμη...μάλλον ο επόμενος την γαμισε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Όταν ξέρεις μπαλίτσα παίζεις και στα πεζοδρόμια. Όταν δεν ξέρεις και στο ΟΑΚΑ να σε πάνε πάλι ατσούμπαλος θα είσαι.
Εμείς φίλε που είμαστε λίγο ποιο μεγάλοι προλάβαμε και τα ξερά στον αγ.κοσμα...εκει να δεις μπάλα που παίζαμε...ματτωσαμε πολλές φορές αλλά την παίξαμε την μπάλα....όλα αυτά μεταφορικά
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Εμείς φίλε που είμαστε λίγο ποιο μεγάλοι προλάβαμε και τα ξερά στον αγ.κοσμα...εκει να δεις μπάλα που παίζαμε...ματτωσαμε πολλές φορές αλλά την παίξαμε την μπάλα....όλα αυτά μεταφορικά
Ναι μου τα λένε αυτά. Εγώ δεν πρόλαβα είμαι σχετικά μικρός. Χρυσές εποχές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom