Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
αυτες που δε γουστάρουν φαινεται απο την αρχη...και οταν της εστελνα απανταγε κανονικα,απλα για συνάντηση εκανε τη παπια..ε τι αλλο τοτε?
Ενοχές. Δεν του αξίζει το κέρατο, πως θα νιώσω μετά, πως θα το διαχειριστώ και τέτοια.

Το θέμα είναι ότι ξενερώνεις με τέτοιες φάσεις και απλα θες να φύγεις πριν απο αυτήν.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ενοχές. Δεν του αξίζει το κέρατο, πως θα νιώσω μετά, πως θα το διαχειριστώ και τέτοια.

Το θέμα είναι ότι ξενερώνεις με τέτοιες φάσεις και απλα θες να φύγεις πριν απο αυτήν.
μωρε η μπαλα να παιχτει και απο κει και περα τι ειχαμε τι χάσαμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
σουπερ μάρκετ ειναι ευκολο να πιάσεις σε πελατισσες κουβέντα (αρκει να βεβαιωθεις οτι δεν ειναι κανας γκόμενος εκει γύρω σε αλλο διάδρομο)
Εδω που φτάσαμε οι περισσότεροι γουστάρουν να τους τις γαμουν.
(οχι σαντ κατσε κάτω)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
1653033039047.png
:grin::grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Begood
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ειχα τσεκάρει μια γκομενουλα που με καρφωνε εκει στους διαδρομους...εγω εντωμεταξυ σκεφτόμουν ανοιγμα, και εκει που ημουν ετοιμος να πιάσω τη πάρλα σκάει ο μαλακας της με τα μακαρόνια στο χέρι.Αλλα να πιάσεις κουβεντα ειναι ευκολο.αρκει να σχολιάσεις καποιο τροφιμο η να ζητησεις καποια συμβουλη για κατι. ειδικα αν την δεις να χαζευει τα αποριπαντικα. (η τις καποτες στο ταμειο)
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.167
Κριτικές
16
Like
3.515
Πόντοι
1.446
Φαντάσου μια νεαρή κοπέλα να δουλεύει κάθε μέρα ένα οκταωρο. Πονάνε χέρια, πόδια, ώμοι, πλάτες, σβερκοι. Μισθός σκατα. Μυαλό κουρκούτι. Εργοδότης για μπάτσες. Δυο-τρεις φασαρίες τη μέρα στο ταμείο για πλάκα, γιατί η γριά δε μπορεί να βρει τη μαρμελάδα που θέλει και ο μπούλης θέλει να μάθει αν η έκπτωση ισχύει.

Και κάπου εκεί, όταν δεν πιστεύει ότι μπορεί να γίνει ακόμα χειρότερο, έρχεσαι να την διαψευσεις. Πετώντας της έναν χαρτάκι με τον αριθμό σου και σκας ένα χαμόγελο ως τ’ αυτιά «έχω να γαμησω ένα χρόνο και εσυ είσαι η τυχερή».

Τι θέλω να πω; Δεν υπάρχει περίπτωση να φας μουνι έτσι. Μήνυση ίσως.
Ακριβώς όπως τα λες... Συν το γεγονός ότι μπορεί να είναι καπαρωμένη...
Όλα παίζουν μπάλα βέβαια αλλά είναι θέμα εμφάνισης, timing, αν είναι ελεύθερη κτλ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ακριβώς όπως τα λες... Συν το γεγονός ότι μπορεί να είναι καπαρωμένη...
Όλα παίζουν μπάλα βέβαια αλλά είναι θέμα εμφάνισης, timing, αν είναι ελεύθερη κτλ.
αν και αν...αν η θεια μου ειχε αρχίδια θα ηταν μπαρμπας.Τι παει να πει αν ειναι καπάρωμενη?? ας ειναι το πολυ πολυ να ρίξει ακυρο στα τετοια μας.Τωρα για τη μυνηση κανω πως δεν το διάβασα:confused:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ακριβώς όπως τα λες... Συν το γεγονός ότι μπορεί να είναι καπαρωμένη...
Όλα παίζουν μπάλα βέβαια αλλά είναι θέμα εμφάνισης, timing, αν είναι ελεύθερη κτλ.

Σίγουρα. Σε μαγαζιά με ρούχα είχα αρκετά θετική αντίδραση. Αλλά είχα και σχέση. Γενικά όταν είσαι σε σχέση έχεις άλλον αέρα. Αυτό δε το λέει κανένας. Όταν είσαι μπακουρι μιλάμε βρωμαμε από μακριά. Τώρα οκ αν ήμουν ο Μπραντ Πιττ χεσε με, πάω κάθομαι σε ένα παγκάκι και έρχονται σα τις μύγες. Έκατσα μια φορά στην παραλία αλλά ήρθαν μόνο κουνούπια.

Καλύτερα μέσα από μια τακτική δραστηριότητα. Σε τελική ανάλυση εκεί ξέρετε ότι έχετε ήδη ένα κοινό. Πχ σε ορειβατικό σύλλογο θα ήθελα πολύ να πάω και να κάτσει κάτι, γιατί λατρεύω την ορειβασία (όχι το σκαρφάλωμα, το λαιτ).
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.167
Κριτικές
16
Like
3.515
Πόντοι
1.446
αν και αν...αν η θεια μου ειχε αρχίδια θα ηταν μπαρμπας.Τι παει να πει αν ειναι καπάρωμενη?? ας ειναι το πολυ πολυ να ρίξει ακυρο στα τετοια μας.Τωρα για τη μυνηση κανω πως δεν το διάβασα:confused:
Ναι, είναι εντελώς παράλογο και υπερβολικό η μήνυση, αλλά ποτέ δεν ξέρεις εκεί έξω... Όλα τα φρούτα υπάρχουν...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Τυπε μπορει να σε διαβαζει στο μπου και της αρεσουν οι αποψεις σου. Ο κοσμος ειναι μικρος!
Oι γυναίκες της μάζας αγνοούν την ύπαρξη μας εδώ στο bou.Μονο οι ανώτερες τάξεις γυναικών ξέρουν για εμάς γιατί είμαστε ελίτ,μια κλειστή λέσχη μη προσβάσιμη στους πάντες όπως το fb π.χ.
Θα ενημερώσω για κάθε εξέλιξη....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σίγουρα. Σε μαγαζιά με ρούχα είχα αρκετά θετική αντίδραση. Αλλά είχα και σχέση. Γενικά όταν είσαι σε σχέση έχεις άλλον αέρα. Αυτό δε το λέει κανένας. Όταν είσαι μπακουρι μιλάμε βρωμαμε από μακριά. Τώρα οκ αν ήμουν ο Μπραντ Πιττ χεσε με, πάω κάθομαι σε ένα παγκάκι και έρχονται σα τις μύγες. Έκατσα μια φορά στην παραλία αλλά ήρθαν μόνο κουνούπια.

Καλύτερα μέσα από μια τακτική δραστηριότητα. Σε τελική ανάλυση εκεί ξέρετε ότι έχετε ήδη ένα κοινό. Πχ σε ορειβατικό σύλλογο θα ήθελα πολύ να πάω και να κάτσει κάτι, γιατί λατρεύω την ορειβασία (όχι το σκαρφάλωμα, το λαιτ).
αυτο το "οταν εισαι σε σχεση εχεις αλλο αερα" που το ειδατε ρε μάγκες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι αερα δηλ εχεις οταν εισαι σε σχεση?
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
αυτο το "οταν εισαι σε σχεση εχεις αλλο αερα" που το ειδατε ρε μάγκες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι αερα δηλ εχεις οταν εισαι σε σχεση?
Μην το ψάχνεις! :2funny:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
αυτο το "οταν εισαι σε σχεση εχεις αλλο αερα" που το ειδατε ρε μάγκες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι αερα δηλ εχεις οταν εισαι σε σχεση?

Ε όταν κάνεις σχέση θα το καταλάβεις.

Όσον αφορά τη μήνυση, ήταν προφανώς σαρκαστικό σχόλιο για την κατάσταση που επικρατεί τα τελευταία χρόνια στις ειδήσεις.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ε όταν κάνεις σχέση θα το καταλάβεις.

Όσον αφορά τη μήνυση, ήταν προφανώς σαρκαστικό σχόλιο για την κατάσταση που επικρατεί τα τελευταία χρόνια στις ειδήσεις.
τύπε εμενα ο "αερας" μου ειναι ιδιος παντα.Και ετσι ειναι το σωστο.Δεν καθορίζουν τον "αερα" μου οι γυναικες .(σχέσεις ειχα)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και για να μην βάλω τον εαυτο μου παλι μεσα,ασε με εμενα...αρκει να ξερεις οτι ετσι πρεπει να ειναι ο καθε αντρας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
τύπε εμενα ο "αερας" μου ειναι ιδιος παντα.Και ετσι ειναι το σωστο.Δεν καθορίζουν τον "αερα" μου οι γυναικες .(σχέσεις ειχα)

Εντάξει Βλαντ, ότι σε κάνει ευτυχισμένο.

Έβαλα κουρκουμά στο ρύζι, πήρε μια φανταστική γεύση και μυρωδιά, τώρα το μόνο που μένει είναι να μην έχω κάνει μαλακια στο νερο και γίνει λάσπη. Θα ενημερώσω.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εντάξει Βλαντ, ότι σε κάνει ευτυχισμένο.

Έβαλα κουρκουμά στο ρύζι, πήρε μια φανταστική γεύση και μυρωδιά, τώρα το μόνο που μένει είναι να μην έχω κάνει μαλακια στο νερο και γίνει λάσπη. Θα ενημερώσω.
καρυ βαλε οχι κουρκουμα..βαλε και θα με θυμηθεις
 

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
10
Like
2.012
Πόντοι
2.471
Είμαι στο supermarket, κοιτώντας τις ημερομηνίες λήξης στα ρυζόγαλα. Ξαφνικά κοιτάω δεξιά μου προς την κατεύθυνση που είχε τα φασκόμηλα, και βλέπω μία όμορφη κυρία να μου χαμογελάει. Είχε φουσκωτά λαχταριστά χείλια, μεγάλα γυαλιά μπροστά από τα γαλάζια μάτια της, και φόραγε μία στενή φούστα μέχρι το γόνατο, που τόνιζε όμως την περιφέρειά της και την πεταχτή κωλάρα της. Της χαμογελάω κι εγώ προσπαθώντας να κρύψω το ρυζόγαλο. Σκέφτηκα, "Γιατί ρε πούστη μου δεν είμαι μπροστά από τα ουίσκια, να της μοστράρω ένα 12άρι Jack Daniels, και με έπιασε στα ρυζόγαλα με λίγα λιπαρά." Τέλος πάντων, ξαφνικά σηκώνει το χέρι της και με χαιρετάει. Όπα λέω, τι παίζει εδώ. Συνεχίζει να με χαιρετάει χαμογελώντας. Σκέφτομαι, άσε κάτω το ρυζόγαλο, ρούφα κοιλιά, τέντωσε κορμί και πήγαινε προς το μέρος της.

Αυτό κάνω λοιπόν. Αρχίζω και σκέφτομαι που διάολο την ξέρω. Από κάπου θα με ξέρει. Αλλά δεν μου λέει τίποτα. Μετά αρχίζω και φαντάζομαι να την γαμάω και να με παρακαλάειι αναλέητα να της τον βάλω στον κώλο. Και επειδή δεν είχα λιπαντικό χρησιμοποίησα το ρυζόγαλο. Τέλος πάντων φτάνω μπροστά της και της λέω: "Καλημέρα σας, γνωριζόμαστε?" Μου λέει "Είστε ο πατέρας ενός από τα παιδιά μου!"

Κοκάλλωσα! Τι παίζεται εδώ? Ποια είναι? Τότε το μυαλό μου άρχισα να ταξιδέυει προς τα πίσω, να βρω πότε μπορεί να έχω κάνει τέτοια μαλακία στην ζωή μου. Μόνο μια φορά μπορεί να έχει γίνει αυτό. Ναι, αυτή θα είναι. Δεν γίνεται αλλιώς. Ωχ, τι έπαθα! Της λέω: "Θεέ μου. είσαι η stripper, που είχε έρθει στο bachelor του Χρυσόστομου, που κάναμε sex πάνω στο τραπέζι μεθυσμένοι, και μαστίγωνες τον κώλο μου με ένα βρεγμένο μαρούλι ενώ όλοι οι φίλοι μου, χόρευαν γύρω μας χασαποσέρβικο?"

Με κοιτάει έκπληκτη μέσα στα μάτια, και μου λέει με ήρεμο αλλά αυστηρό ύφος: "Όχι, κύριέ μου, είμαι η δασκάλα του γιού σας".

Από τότε ψωνίζω μόνο online.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Είμαι στο supermarket, κοιτώντας τις ημερομηνίες λήξης στα ρυζόγαλα. Ξαφνικά κοιτάω δεξιά μου προς την κατεύθυνση που είχε τα φασκόμηλα, και βλέπω μία όμορφη κυρία να μου χαμογελάει. Είχε φουσκωτά λαχταριστά χείλια, μεγάλα γυαλιά μπροστά από τα γαλάζια μάτια της, και φόραγε μία στενή φούστα μέχρι το γόνατο, που τόνιζε όμως την περιφέρειά της και την πεταχτή κωλάρα της. Της χαμογελάω κι εγώ προσπαθώντας να κρύψω το ρυζόγαλο. Σκέφτηκα, "Γιατί ρε πούστη μου δεν είμαι μπροστά από τα ουίσκια, να της μοστράρω ένα 12άρι Jack Daniels, και με έπιασε στα ρυζόγαλα με λίγα λιπαρά." Τέλος πάντων, ξαφνικά σηκώνει το χέρι της και με χαιρετάει. Όπα λέω, τι παίζει εδώ. Συνεχίζει να με χαιρετάει χαμογελώντας. Σκέφτομαι, άσε κάτω το ρυζόγαλο, ρούφα κοιλιά, τέντωσε κορμί και πήγαινε προς το μέρος της.

Αυτό κάνω λοιπόν. Αρχίζω και σκέφτομαι που διάολο την ξέρω. Από κάπου θα με ξέρει. Αλλά δεν μου λέει τίποτα. Μετά αρχίζω και φαντάζομαι να την γαμάω και να με παρακαλάειι αναλέητα να της τον βάλω στον κώλο. Και επειδή δεν είχα λιπαντικό χρησιμοποίησα το ρυζόγαλο. Τέλος πάντων φτάνω μπροστά της και της λέω: "Καλημέρα σας, γνωριζόμαστε?" Μου λέει "Είστε ο πατέρας ενός από τα παιδιά μου!"

Κοκάλλωσα! Τι παίζεται εδώ? Ποια είναι? Τότε το μυαλό μου άρχισα να ταξιδέυει προς τα πίσω, να βρω πότε μπορεί να έχω κάνει τέτοια μαλακία στην ζωή μου. Μόνο μια φορά μπορεί να έχει γίνει αυτό. Ναι, αυτή θα είναι. Δεν γίνεται αλλιώς. Ωχ, τι έπαθα! Της λέω: "Θεέ μου. είσαι η stripper, που είχε έρθει στο bachelor του Χρυσόστομου, που κάναμε sex πάνω στο τραπέζι μεθυσμένοι, και μαστίγωνες τον κώλο μου με ένα βρεγμένο μαρούλι ενώ όλοι οι φίλοι μου, χόρευαν γύρω μας χασαποσέρβικο?"

Με κοιτάει έκπληκτη μέσα στα μάτια, και μου λέει με ήρεμο αλλά αυστηρό ύφος: "Όχι, κύριέ μου, είμαι η δασκάλα του γιού σας".

Από τότε ψωνίζω μόνο online.
Τύπε έπεσες στην παγίδα της. Έμαθε με τη μία τις αμαρτίες σου.

Για να το κανει αυτό όμως σημαίνει γούσταρε. Ελπίζω να έγινες ο δάσκαλος της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom