Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
1
Like
3.076
Πόντοι
456
Εχω κολληςει με 1 γκομενα στα τυριά στο my market .ολο για τους τύπους των τυριών μου λεει κ εγω θελω να της σκίσω το μουνι … την επόμενη φορά θα παραγγείλω ενα Λουκάνικο κ θα της γράψω σε 1 χαρτακι το τηλέφωνο μου
Μην το κάνεις. Δεν πρόκειται να σε πάρει ΠΟΤΕ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.257
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Εχω κολληςει με 1 γκομενα στα τυριά στο my market .ολο για τους τύπους των τυριών μου λεει κ εγω θελω να της σκίσω το μουνι … την επόμενη φορά θα παραγγείλω ενα Λουκάνικο κ θα της γράψω σε 1 χαρτακι το τηλέφωνο μου
Το λουκάνικο να το παραλείψεις...χαρτί με τηλέφωνο πιο καλά .
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Εχω κολληςει με 1 γκομενα στα τυριά στο my market .ολο για τους τύπους των τυριών μου λεει κ εγω θελω να της σκίσω το μουνι … την επόμενη φορά θα παραγγείλω ενα Λουκάνικο κ θα της γράψω σε 1 χαρτακι το τηλέφωνο μου
αγόρασε κάτι (όχι λουκάνικο) και χωρίς να πεις τίποτα δωσ της ένα στυλό να γράψει το δικό της τηλέφωνο στο πακέτο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.257
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
αγόρασε κάτι (όχι λουκάνικο) και χωρίς να πεις τίποτα δωσ της ένα στυλό να γράψει το δικό της τηλέφωνο στο πακέτο
Αν αρχίσει "μα" και "μου" δεν θα γίνει τίποτα,άσε που θα εκτεθεί μέσα στην δουλειά γιατί είναι κάπως αφύσικο να γράφει εκεί μέσα....δώσε της το δικό σου ώστε να το σκεφτει με ησυχία και αν καλέσει αυτή έγινε ένα βήμα.Βεβαια πάντα μπορεί να ψάχνει για εκ του ασφαλούς επιβεβαίωση και να μην έχει όρεξη για κάτι άλλο....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
To οτι μια άκρως εμφανίσιμη ταμίας άρχισε να μου μιλάει περί ανέμων και υδάτων είναι θετικό η απλά ενδέχεται να λειτουργεί έτσι με τους πιο πολλούς που βλέπει;
Δαχτυλίδι δεν φοράει...εγώ θα ορμηξω έτσι και αλλιώς,ιδανικά σε φάση που δεν έχει πολύ κόσμο.Την ακονίζω...

Κι εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές,και την επόμενη φορά που πήγαινα δεν μου λέγανε ούτε καλημέρα

Μάλλον εκείνη την ώρα θέλουν να μιλήσουν σε κάποιον και απλά τυχαίνει να είσαι εσύ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Η χαρτάκι η πας απέξω τυχαία την ώρα που σχολάσει και πιανεις κουβέντα, αυτά τα 2 δεν υπάρχουν άλλες λυσεις.. Πιο διακριτικά έστω. Τι άλλο να κάνεις να πεταξεις το πουτσο σου πανω στη φέτα?
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Η χαρτάκι η πας απέξω τυχαία την ώρα που σχολάσει και πιανεις κουβέντα, αυτά τα 2 δεν υπάρχουν άλλες λυσεις.. Πιο διακριτικά έστω. Τι άλλο να κάνεις να πεταξεις το πουτσο σου πανω στη φέτα?

Φαντάσου μια νεαρή κοπέλα να δουλεύει κάθε μέρα ένα οκταωρο. Πονάνε χέρια, πόδια, ώμοι, πλάτες, σβερκοι. Μισθός σκατα. Μυαλό κουρκούτι. Εργοδότης για μπάτσες. Δυο-τρεις φασαρίες τη μέρα στο ταμείο για πλάκα, γιατί η γριά δε μπορεί να βρει τη μαρμελάδα που θέλει και ο μπούλης θέλει να μάθει αν η έκπτωση ισχύει.

Και κάπου εκεί, όταν δεν πιστεύει ότι μπορεί να γίνει ακόμα χειρότερο, έρχεσαι να την διαψευσεις. Πετώντας της έναν χαρτάκι με τον αριθμό σου και σκας ένα χαμόγελο ως τ’ αυτιά «έχω να γαμησω ένα χρόνο και εσυ είσαι η τυχερή».

Τι θέλω να πω; Δεν υπάρχει περίπτωση να φας μουνι έτσι. Μήνυση ίσως.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Φαντάσου μια νεαρή κοπέλα να δουλεύει κάθε μέρα ένα οκταωρο. Πονάνε χέρια, πόδια, ώμοι, πλάτες, σβερκοι. Μισθός σκατα. Μυαλό κουρκούτι. Εργοδότης για μπάτσες. Δυο-τρεις φασαρίες τη μέρα στο ταμείο για πλάκα, γιατί η γριά δε μπορεί να βρει τη μαρμελάδα που θέλει και ο μπούλης θέλει να μάθει αν η έκπτωση ισχύει.

Και κάπου εκεί, όταν δεν πιστεύει ότι μπορεί να γίνει ακόμα χειρότερο, έρχεσαι να την διαψευσεις. Πετώντας της έναν χαρτάκι με τον αριθμό σου και σκας ένα χαμόγελο ως τ’ αυτιά «έχω να γαμησω ένα χρόνο και εσυ είσαι η τυχερή».

Τι θέλω να πω; Δεν υπάρχει περίπτωση να φας μουνι έτσι. Μήνυση ίσως.
πως φαινεται οτι δε ξερεις απο γκόμενες...για αυτο βαριέμαι να ανοιγω κουβέντες μαζι σου.Παιξε εκει κανα στοιχημα και σταμάτα να βγάζεις συμπεράσματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

....reinblue
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Begood

FionaMonadikiMagapi

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2021
Μηνύματα
105
Like
323
Πόντοι
21
τι παπαριες διαβαζω... αγοραστε ενα καφε γραψτε ενα καλημερα πατε δωστε το στη βαρδυα της.. τα υπολοιπα κυλανε
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
πως φαινεται οτι δε ξερεις απο γκόμενες...για αυτο βαριέμαι να ανοιγω κουβέντες μαζι σου.Παιξε εκει κανα στοιχημα και σταμάτα να βγάζεις συμπεράσματα

Αδερφέ δε πέφτει μουνι έτσι. Είσαι σε ένα κόσμο μαγικό. Όταν η άλλη δουλεύει σα σκυλί το τελευταίο που θέλει είναι να ανοίξει παρτίδες μαζί σου (ή μαζί μου). Αυτά μόνο σε ταινίες.

Αν θες να ρίξεις καμια, πήγαινε σε κάποιου είδους ομαδική δραστηριότητα. Υπάρχει λόγος που στο σχολείο έπαιζε τόσο φλερτ. Ήταν γιατί όλη μέρα ήσουν υποχρεωμένος να μιλάς με αυτά τα ατομα.

Σχολή χορού, γιογκα, πιλάτες, αυτά παιζουν. Για όλες τις ηλικίες. Γυμναστήριο γιόκ.

Ορειβατικοί σύλλογοι επίσης καλό.

Ψαχτείτε.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αδερφέ δε πέφτει μουνι έτσι. Είσαι σε ένα κόσμο μαγικό. Όταν η άλλη δουλεύει σα σκυλί το τελευταίο που θέλει είναι να ανοίξει παρτίδες μαζί σου (ή μαζί μου). Αυτά μόνο σε ταινίες.

Αν θες να ρίξεις καμια, πήγαινε σε κάποιου είδους ομαδική δραστηριότητα. Υπάρχει λόγος που στο σχολείο έπαιζε τόσο φλερτ. Ήταν γιατί όλη μέρα ήσουν υποχρεωμένος να μιλάς με αυτά τα ατομα.

Σχολή χορού, γιογκα, πιλάτες, αυτά παιζουν. Για όλες τις ηλικίες. Γυμναστήριο γιόκ.

Ορειβατικοί σύλλογοι επίσης καλό.

Ψαχτείτε.
Μη λες σε μενα τι μπορω και τι δεν μπορω να κανω.,αυτο μονο εγω το ξερω.Δεν ειπα οτι ετσι πεφτουν σονυ και ντε,ειπα ενα δυο διακριτικους τρόπους.Και για να σου πω ενα γενικο συμπερασμα μαθε αυτο.Δεν υπαρχει ιδανικος τρόπος η ιδανικος μερος..ολα ειναι σχετικα και ευκαιριακά.Εγω προσωπικα εχω γνωρίσει και στο δρομο..πιστευεις οτι μπορει καποιος απλα να γνωρισει ετσι στο δρομο'? οχι θα σου πουν..λοιπον τυπε...τα παντα στη ζωη με τους ανθρωπους ειναι σχετικα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
οι γυναικες ειναι οπου τις πετυχεις και οπως τις πετύχεις..δεν ημουν εγω ο μάγκας που "ετυχε" να γνωρισω εκει μια γκόμενα στο τάδε μερος η με την ταδε παρεα η στο τάδε μαγαζι...κάθε μερα συμβαινουν αυτα στις γυναικες απλα έτυχε να ειμαι ο σωστος τυπος στη σωστη στιγμη. (σωστη στιγμη αναλογα με τη ψυχολογια της γυναίκας)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
γιατι νομίζεις οτι ειχα γράψει καποτε οτι αυτες που πέρνουν κρασι στο ραντεβου γουστάρουν περισσότερο??
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Φαντάσου μια νεαρή κοπέλα να δουλεύει κάθε μέρα ένα οκταωρο. Πονάνε χέρια, πόδια, ώμοι, πλάτες, σβερκοι. Μισθός σκατα. Μυαλό κουρκούτι. Εργοδότης για μπάτσες. Δυο-τρεις φασαρίες τη μέρα στο ταμείο για πλάκα, γιατί η γριά δε μπορεί να βρει τη μαρμελάδα που θέλει και ο μπούλης θέλει να μάθει αν η έκπτωση ισχύει.

Και κάπου εκεί, όταν δεν πιστεύει ότι μπορεί να γίνει ακόμα χειρότερο, έρχεσαι να την διαψευσεις. Πετώντας της έναν χαρτάκι με τον αριθμό σου και σκας ένα χαμόγελο ως τ’ αυτιά «έχω να γαμησω ένα χρόνο και εσυ είσαι η τυχερή».

Τι θέλω να πω; Δεν υπάρχει περίπτωση να φας μουνι έτσι. Μήνυση ίσως.
Τύπε με χαρτάκι βγήκα με 4 και έγινε παιχνίδι με τις 3. Με τις γυναικες ποτέ μην λες ποτέ. Όλα είναι θέμα αισθητικής :hi:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
γιατι νομίζεις οτι ειχα γράψει καποτε οτι αυτες που πέρνουν κρασι στο ραντεβου γουστάρουν περισσότερο??
Μάλλον γουστάρουν περισσότερο ή τυχαίνει τύπε.. ένα από τα δύο πιστεύω..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.257
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Κι εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές,και την επόμενη φορά που πήγαινα δεν μου λέγανε ούτε καλημέρα

Μάλλον εκείνη την ώρα θέλουν να μιλήσουν σε κάποιον και απλά τυχαίνει να είσαι εσύ.
Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει με την συγκεκριμένη...και επειδή ούτε γείτονας της είμαι ούτε συμμαθητής της λέω"Μήπως..";
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει με την συγκεκριμένη...και επειδή ούτε γείτονας της είμαι ούτε συμμαθητής της λέω"Μήπως..";
Τυπε μπορει να σε διαβαζει στο μπου και της αρεσουν οι αποψεις σου. Ο κοσμος ειναι μικρος!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τύπε με χαρτάκι βγήκα με 4 και έγινε παιχνίδι με τις 3. Με τις γυναικες ποτέ μην λες ποτέ. Όλα είναι θέμα αισθητικής :hi:
ναι τιποτα δεν ειναι σιγουρο....ακου λεει θα σου κανει μήνυση...σιγα μη σε πάει και αυτοφορο επειδη της εκανες καμακι στη δουλεια:headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom