Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
307
Like
292
Πόντοι
21
Θυμήθηκα γνωριμία μέσω badoo πριν από αρκετά χρόνια με τύπισσα που δούλευε σε σούπερ μάρκετ. Η πρώτη μας γνωριμία έγινε στο μαγαζί που δούλευε όπως μου ζήτησε (πολυώροφο σούπερ μάρκετ, σαν πολυκατάστημα). Κάτσαμε στην υπαίθρια καφετέρια του μαγαζιού και άρχισαν -με δική της πρωτοβουλία αφού δεν περίμενα να είναι τόσο άνετη σε αυτόν τον χώρο, έστω και σε κάπως απόμερο τραπεζάκι- τα γλωσσόφιλα. Υποθέτω ότι η τύπισσα θα ήταν γενικότερα άνετη σε πέσιμο ακόμα και από κάποιον που δεν είχε γνωρίσει πρώτα στο ίντερνετ.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
τυπε καλες ειναι η γνώσεις σου αλλα σαν τον διδακτορ του ερωτα @vladimirosA :wanker: εισαι ετη φωτος πισω :confused:

Δεν ανταγωνιζομαι κανενα σεσκουλα εγω τη γνωμη μου λεω και οποιος θελει την ακούει.
Απο εκει και περα οπως πορευτει ο καθενας.
Παντως καλο ειναι να ακουγεται πολλες διαφορετικες γνωμες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν ανταγωνιζομαι κανενα σεσκουλα εγω τη γνωμη μου λεω και οποιος θελει την ακούει.
Απο εκει και περα οπως πορευτει ο καθενας.
Παντως καλο ειναι να ακουγεται πολλες διαφορετικες γνωμες.
ειναι ενα τελειωμένο τυπάκι φίλε...μη δίνεις σημασία ενας βλαμμένος ειναι και θα μας ζαλίσει τα παπάρια τωρα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.505
Like
11.498
Πόντοι
3.506
το σούπερ μάρκετ είναι από τις κορυφαίες δουλειές στον ιδ.τομεα με την έννοια ότι προσφέρει και μια κοινωνική αναγνώριση.
:think: :headbang:

Τι μας λες βρε τύπε; Δηλαδή η άλλη που δουλεύει tax consultant στη KPMG να παρακαλά για ταμείο;;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Θυμήθηκα γνωριμία μέσω badoo πριν από αρκετά χρόνια με τύπισσα που δούλευε σε σούπερ μάρκετ. Η πρώτη μας γνωριμία έγινε στο μαγαζί που δούλευε όπως μου ζήτησε (πολυώροφο σούπερ μάρκετ, σαν πολυκατάστημα). Κάτσαμε στην υπαίθρια καφετέρια του μαγαζιού και άρχισαν -με δική της πρωτοβουλία αφού δεν περίμενα να είναι τόσο άνετη σε αυτόν τον χώρο, έστω και σε κάπως απόμερο τραπεζάκι- τα γλωσσόφιλα. Υποθέτω ότι η τύπισσα θα ήταν γενικότερα άνετη σε πέσιμο ακόμα και από κάποιον που δεν είχε γνωρίσει πρώτα στο ίντερνετ.

Μάλλον ήθελε να δείξει ότι έχει γκόμενο για να μην της πέφτουν συνάδελφοι
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
ειναι ενα τελειωμένο τυπάκι φίλε...μη δίνεις σημασία ενας βλαμμένος ειναι και θα μας ζαλίσει τα παπάρια τωρα
ελα ηρθα βλακα , εσυ δεν εχεις παπαρια ,παπαρια εχουν η Αντρες οχι η gay :confused:
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Παιζει ρολο το ταιμινγκ σε τι φαση θα την πετυχεις.
Τσεκαρε αρχικα αν ειναι καπαρωμενη.
Καλυτερα ηταν να εκανες την κινηση πριν τη δουλεια,να ειναι ξεκουραστη.
Τωρα γενικα οι ταμιες δεν ειναι απιαστο ονειρο ειναι η κλασσικη ελληνιδα που δουλευειι για να τα βγαλει περα.
Επαγγελματα οπως δικηγορινες γιατρινες κλπ εχουν πιο αυξημενο βαθμο δυσκολιας στο καμακι με περισσοτερες απαιτησεις.
Kαπαρωμενη σίγουρα θα είναι έχει καλή εμφάνιση στο ελλαδισταν που πέφτει πείνα όλες με καλή εμφάνιση έχουνε γκομενο.. Ελεεινιδα? Μακρυά!! Αλβανιδα είναι η κοπέλα✌️✌️αλλά δυστυχώς έχει πάθει ελλεεινιδιαση? πιθανότατα θα έχει κανένα μπουλη ελλημαρα γκομενο με λεφτά από μπαμπά φωτοτυπία την έχω κόψει!! ! έχει όμως και τα καλά αλβανίκα γονιδια?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μάλλον ήθελε να δείξει ότι έχει γκόμενο για να μην της πέφτουν συνάδελφοι
Έπρεπε να επομεμιεμο όμως αυτός έτσι όπως τα λέει είχε κάνει ήδη το πιο δύσκολο βήμα να κάνει δηλαδή γνωριμία και να την ψήσει να βγούνε.
Μεταξύ μας ο φίλος πρέπει ν έκανε μεγάλη πατάτα για φάει τέτοιο άκυρο η γκόμενα ως τότε είχε δείξει ότι είναι ψημενη για πουτσες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:think: :headbang:

Τι μας λες βρε τύπε; Δηλαδή η άλλη που δουλεύει tax consultant στη KPMG να παρακαλά για ταμείο;;;
Σιγά εσύ βρε κάτσε στο δυάρι σου στον Άγιο ιεροθεο στο Περιστέρι που θες να μας το παίξεις και επιτυχημένος νεοδημοκρατες και σαξες στορυ?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Θυμήθηκα γνωριμία μέσω badoo πριν από αρκετά χρόνια με τύπισσα που δούλευε σε σούπερ μάρκετ. Η πρώτη μας γνωριμία έγινε στο μαγαζί που δούλευε όπως μου ζήτησε (πολυώροφο σούπερ μάρκετ, σαν πολυκατάστημα). Κάτσαμε στην υπαίθρια καφετέρια του μαγαζιού και άρχισαν -με δική της πρωτοβουλία αφού δεν περίμενα να είναι τόσο άνετη σε αυτόν τον χώρο, έστω και σε κάπως απόμερο τραπεζάκι- τα γλωσσόφιλα. Υποθέτω ότι η τύπισσα θα ήταν γενικότερα άνετη σε πέσιμο ακόμα και από κάποιον που δεν είχε γνωρίσει πρώτα στο ίντερνετ.
???
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • 09243EF7-1D5E-4E16-BC86-7CC54A063570.jpeg
    09243EF7-1D5E-4E16-BC86-7CC54A063570.jpeg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 56

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
255
Like
470
Πόντοι
21
Είχα ετοιμάσει ωραίο θέματα κι άλλα αφού σβήστηκε ας το αλλάξουμε.. Σχέσεις λοιπόν, άρα ρωτάω, ξέρεις κανείς πως μπορούμε να βγάλουμε γκομενα πωλητρια, ταμία από τζάμπο, σούπερ μάρκετ Έβερεστ κλτ.. Μιλάω για εργαζόμενα κορίτσια που φατσικα σε έχουν δει δέκα είκοσι φορές και σε ξέρουν.. Αν δηλαδή γουστάρεις μια ταμία σούπερ μάρκετ, πως μπορείς να της χωθεις χωρίς να γίνεις ρεζίλι σε όλο το μαγαζί?? Έχετε παρόμοια εμπειρία?? Προσωπικά οι αλβανιδες πωλητριες σούπερ μάρκετ που φαίνονται ότι είναι τρελα πιπίνια, έχω ξεχωρίσει ένα μωρό που δουλεύει εκεί, φόραγε προχθές κολλητή μαύρη φόρμα με το τανγκα να διαγράφεται, και έσκυβε επίτηδες για να δω τη κολαρα της, ενώ είναι πάντα ευγενική μαζί μου?, θα ήθελα να κάνω κίνηση αλλά με τόσο κόσμο εκεί το ρίσκο της χυλοπιτας είναι πολύ μεγάλο.. Ακούω παρόμοιες εμπειρίες..
λοιπον μαγκα μου για να σε βοηθησω στο θεμα τι θα κανεις... θα πηγαινεις να παιρνεις πολυ καλα κρασια αν μπορεις ανω των 10 ευρω για κανα μηνα συνεχεια και γενικα θα παιρνεις ακριβα τυρια τυπου ροκφορ συσκευασμενα καλυτερα που να φαινονται στο ματι , καποια στιγμη μετα απο 8 φορες πχ που θα χεις κανει καλα ψωνια πετα της την ατακα.. ξερεις μ αρεσουν πολυ τα κρασια που συνοδευονται και απο καλη παρεα, τι θα λεγες να βρισκομασταν να τα πιναμε παρεα?? ριξε και ενα χαμογελο την ωρα που θα το λες... και εισαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ!!!
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
λοιπον μαγκα μου για να σε βοηθησω στο θεμα τι θα κανεις... θα πηγαινεις να παιρνεις πολυ καλα κρασια αν μπορεις ανω των 10 ευρω για κανα μηνα συνεχεια και γενικα θα παιρνεις ακριβα τυρια τυπου ροκφορ συσκευασμενα καλυτερα που να φαινονται στο ματι , καποια στιγμη μετα απο 8 φορες πχ που θα χεις κανει καλα ψωνια πετα της την ατακα.. ξερεις μ αρεσουν πολυ τα κρασια που συνοδευονται και απο καλη παρεα, τι θα λεγες να βρισκομασταν να τα πιναμε παρεα?? ριξε και ενα χαμογελο την ωρα που θα το λες... και εισαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ!!!
Φυρί φυρί πας να την φορτωθείς ::)
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Λοιπόν αλήθεια τώρα μόλις γύρισα από το γκομενετο.. Το βλέπω μακριά κοιτάει.. Λεω κάτι πρέπει να πάω.. Το γκομενακι αδύνατη φυσικη καστανή άσπρο δέρμα.. Καβλα για τα γούστα μου
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Πάω εκεί λέω ξέρεις να μου πεις που είναι τα σφουγγάρια για τη κουζίνα κάτι μου έλεγε ούτε που κατάλαβα παρατηρούσα. Κορμάκι.. Βέβαια η προφορά έντονη αλβανική στο Ρ και στο σσσσ πράγμα που με έφτιαξε μπορώ να πω✌️✌️περισσότερα δεν είπα γιατί το μάρκετ ήταν γεμάτο κόσμο και αυτή γέμιζε ράφια αλλά το μινιμα ότι γουστάρω τρελά το πήρε σιγουρα??
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ομολογώ ότι το κορίτσι μου φάνηκε μια χαρά τη περίμενα πιο ψωνισμενη.. Θα δω τώρα πως μπορώ να κάνω φαση
. Μιλάμε για ένααρκτ που εχιε πάντα κόσμο.. Αλλά αυτό το ρρρρ καβλα.. Ίσως της πω κάτι άσχετο ότι μένει δίπλα από την εκκλησία ξέρω γω.. Που δε μένει.. Έτσι να δω τι θα πει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom