Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Έχει τύχει να στείλω σε dating app σε κάποια που με είχε εξυπηρετήσει σε ταμείο σούπερ μάρκετ. Δε την αναγνώρισα καν, με αναγνώρισε εκείνη και μου το είπε. Σκέψου πόσο μικρός είναι ο κόσμος ώρες ώρες. Κανονίσαμε ραντεβού που ήταν η απόλυτη αποτυχία. Κουμπωμένη και ψυχρή μέχρι αηδίας, δεν έγινε απολύτως τίποτα. Έπρεπε να είχα ξαναπάει από το ταμείο να πούμε δυο κουβέντες να την ψυχολογήσω. Με το να κανονίσω να βγούμε έτσι στην ψύχρα, την πάτησα.
πως τη βρηκες??τυχαια??ενω πηγαινες ας πουμε στο σουπερ που δουλευει??πως μπορω να βρω δηλαδη καποια ταμια που μου αρεσει
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Οι πιο πολλές είναι παντρεμένες....το σούπερ μάρκετ είναι από τις κορυφαίες δουλειές στον ιδ.τομεα με την έννοια ότι προσφέρει και μια κοινωνική αναγνώριση.Εσυ νομίζεις ότι γυναίκα σε σούπερ μάρκετ θα κάτσει σε κάνα καρναβάλι η σε λιμοκοντορο;Στοχεύουν ψηλά από Δ.Υ.και πάνω...οι νεαρές σε καφετέριες ίσως δεν έχουν τέτοια θέματα γιατί το βλέπουν ως κάτι προσωρινό και λίγο πολύ είναι διαθέσιμες σε όλους εκτός βέβαια από τις ερασιτέχνες πουτανες που κάθονται στα αφεντικά τους.
σιγα μη τα παραλμε τωρα που θα κατσιε η αλλη που δουλευει σε σουπερ μαρκετ στο περιστερι σε κανενα πυρηνικο φυσικο??σε καναν ανεργο σε καναν ιδιωτικο υπαλληλο με παπακι η με ματιζ θα κατσει..θα ηθελε βεβαια να βρει κανενα λεφτα αλλα αφου δε βρισκει θα συμβιβαστει με καναν αποτυχημενο που εχει στον κυκλο της..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
πως τη βρηκες??τυχαια??ενω πηγαινες ας πουμε στο σουπερ που δουλευει??πως μπορω να βρω δηλαδη καποια ταμια που μου αρεσει
Μα αυτό λέω ότι ήταν τελείως τυχαίο, δε την έψαξα καν. Της είχα στείλει όπως έστειλα σε 20 άλλες, αλλά η κουβέντα δεν προχωρούσε και πολύ. Πήγαμε με κάτι συναδέλφους σε ένα σούπερ μάρκετ στο διάλειμμα της δουλειάς και όταν γυρίζω, βλέπω μήνυμα από το πουθενά "τώρα θυμήθηκα που σε έχω δει". Ήταν η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε. :confused: Και δεν είχαμε ανταλλάξει καμιά κουβέντα εκεί, απλά κοίταζε τη δουλειά της. "Ω ρε πούστη μου" σκέφτηκα, δεν μπορεί να συμβαίνουν τέτοιες συμπτώσεις. Ήμουν πολύ διστακτικός να της πω να βγούμε, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν πήγαινα στο σούπερ μάρκετ, για να με απασχολεί μη γίνει μαλακία. Μετά από κανένα διβδόμαδο τελικά βρήκε χρόνο. Τώρα πλέον δεν ψήνω κάποια τόσες μέρες, γιατί ξέρω ότι για να το καθυστερεί, μάλλον δεν ψήνεται.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μα αυτό λέω ότι ήταν τελείως τυχαίο, δε την έψαξα καν. Της είχα στείλει όπως έστειλα σε 20 άλλες, αλλά η κουβέντα δεν προχωρούσε και πολύ. Πήγαμε με κάτι συναδέλφους σε ένα σούπερ μάρκετ στο διάλειμμα της δουλειάς και όταν γυρίζω, βλέπω μήνυμα από το πουθενά "τώρα θυμήθηκα που σε έχω δει". Ήταν η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε. :confused: Και δεν είχαμε ανταλλάξει καμιά κουβέντα εκεί, απλά κοίταζε τη δουλειά της. "Ω ρε πούστη μου" σκέφτηκα, δεν μπορεί να συμβαίνουν τέτοιες συμπτώσεις. Ήμουν πολύ διστακτικός να της πω να βγούμε, αλλά έτσι κι αλλιώς δεν πήγαινα στο σούπερ μάρκετ, για να με απασχολεί μη γίνει μαλακία. Μετά από κανένα διβδόμαδο τελικά βρήκε χρόνο. Τώρα πλέον δεν ψήνω κάποια τόσες μέρες, γιατί ξέρω ότι για να το καθυστερεί, μάλλον δεν ψήνεται.
επρεπε να χωθεις λογικα κακογαμημενη θα ηταν και θα βαριοτανε τη ζωητης αφου δουλευε σε σουπερ..αλλωστε γουσταρε για να σε αναγνωρισει..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
επρεπε να χωθεις λογικα κακογαμημενη θα ηταν και θα βαριοτανε τη ζωητης αφου δουλευε σε σουπερ..αλλωστε γουσταρε για να σε αναγνωρισει..
Ναι και στο ραντεβού πήγε και κάθισε απέναντι και με το ζόρι έλεγε μια κουβέντα. Ούτε αυτή ήξερε τι ήθελε. Γουσταρε για να με αναγνωρίσει και να δεχτεί να βγούμε πάντως. :confused:
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ναι και στο ραντεβού πήγε και κάθισε απέναντι και με το ζόρι έλεγε μια κουβέντα. Ούτε αυτή ήξερε τι ήθελε. Γουσταρε για να με αναγνωρίσει και να δεχτεί να βγούμε πάντως. :confused:
περιεργο..γιατι λες να ειχε τεοια συμπεριφορα??επειδη σε θυμηθηκε οτι ψωνιζεις στη δουλεια της??
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
περιεργο..γιατι λες να ειχε τεοια συμπεριφορα??επειδη σε θυμηθηκε οτι ψωνιζεις στη δουλεια της??
Μια φορά είχα πάει με τα παιδιά από τη δουλειά εκεί για παρέα που ήθελαν να ψωνίσουν. Δεν πήγαινα να ψωνίσω. Αλλά και να την είχε ενοχλήσει αυτό, δεν έβγαζε νόημα να δεχτεί να βγούμε. Τέλος πάντων, δεν ξέρω τι σκατα είχε στο κεφάλι της. Μπορεί γενικά να ήθελε χρόνο να ανοιχτεί ή να ήταν μπερδεμένη. Εγώ όμως δεν της έφταιγα σε τίποτα. Σε καμιά ώρα της είπα να το λήξουμε, δήθεν γιατί έχει κι αυτή να προλάβει το λεωφορείο. Μετά από αυτή τη φανταστική εμπειρία μου έχει φύγει κάθε περιέργεια να γνωριστώ με ταμία. :P
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Μια φορά είχα πάει με τα παιδιά από τη δουλειά εκεί για παρέα που ήθελαν να ψωνίσουν. Δεν πήγαινα να ψωνίσω. Αλλά και να την είχε ενοχλήσει αυτό, δεν έβγαζε νόημα να δεχτεί να βγούμε. Τέλος πάντων, δεν ξέρω τι σκατα είχε στο κεφάλι της. Μπορεί γενικά να ήθελε χρόνο να ανοιχτεί ή να ήταν μπερδεμένη. Εγώ όμως δεν της έφταιγα σε τίποτα. Σε καμιά ώρα της είπα να το λήξουμε, δήθεν γιατί έχει κι αυτή να προλάβει το λεωφορείο. Μετά από αυτή τη φανταστική εμπειρία μου έχει φύγει κάθε περιέργεια να γνωριστώ με ταμία. :P
μπορει να ειχε ηδη γκομενο καμια 10αρια χρονια απο κυκλο..επρεπε να επιμεινεις..εγω αυτη που γουσταρω σταμπαρα τι αμαξι εχει και τωρα ειμαι σε ερευνα στυ γυρω γειτονια να δω που μενει να περσει δηθεν τυχαια..σμαρτακι εχει ωραιο αδυνατο μουνι,φυσικα εχει καταλαβει οτι γουσταρω και μου δινει υλικο δειχνει μεσουλα κολαρακι..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
εχω σταμπαρει νουμερα τυποι αν την δω θα χωθω μπροστα στο σμαρτακι δηθεν τυχαια.αν φοβηθει θα ζητησω συγνωμη..αλλα σιγουρα οι ταμιες δνε ειναι απιαστο ονειρο..θελουν τον πουτσο τους μετα απο μια κουραστικη βαρετη βαρδια στο σουπερ μαρκετ!!!
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.320
Like
844
Πόντοι
96
Τυποι εσείς μου κάνατε τις ταμίες και τις πωλήτριες στα super market ερωτική φαντασίωση. Ρε είστε τρελοί ρε;Ακόμα και εγώ που είμαι άνωμαλος φαντασίωση με κοπέλα που κοβεϊ τυριά και σαλάμια δεν είχα ποτε
Μπορεί να είναι στο ταμείο όμως τύπε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τυποι εσείς μου κάνατε τις ταμίες και τις πωλήτριες στα super market ερωτική φαντασίωση. Ρε είστε τρελοί ρε;Ακόμα και εγώ που είμαι άνωμαλος φαντασίωση με κοπέλα που κοβεϊ τυριά και σαλάμια δεν είχα ποτε
Εκεί στα ράφια δηλαδή που βάζουν τα μακαρόνια δε στην ανάβει να της τη σφυρίξεις?
 

bull4cuckolds

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Πρέπει να σκεφτείς τι κάνει μια γυναίκα να δουλέψει σε ένα σουπερμάρκετ. 90% έχουν υποχρεώσεις. Άντρα παιδιά κλπ. Πέρα από το προφανές προσθήκη σε social media, ένα ευγενικό χαρτάκι με ένα έξυπνο σημείωμα πιάνει αν ενδιαφέρεται.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Το σούπερ μάρκετ από τις κορυφαίες δουλειές στον ιδιωτικό τομέα. Το ακούσαμε κι αυτό... :2funny:
Ναι με 500 ευρω το μηνα 45 ωρες την βδομαδα.
Έτσι καταντησαν τη χωρα τα τσιρακια της νδ.
Η ελλαδα σε θέματα μισθοδοσιας εχει φτασει τους μισθους ρουμανιας και του λοιπου μπλοκ.
Έπρεπε να οριστει ελαχιστη εργατοωρα 4 ευρω την ωρα και οποιος θελει εργοδοτης ας πληρωσει.
Δεν γινεται να δουλευει καποιος σουπερ μαρκετ 8ωρο και να παιρνει 500 ευρω.
Με ελαχιστη εργατοωρα τα 4 ευρω με 40 ωρες την εβδομάδα μηνιαίως μισθος 640.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
εχω σταμπαρει νουμερα τυποι αν την δω θα χωθω μπροστα στο σμαρτακι δηθεν τυχαια.αν φοβηθει θα ζητησω συγνωμη..αλλα σιγουρα οι ταμιες δνε ειναι απιαστο ονειρο..θελουν τον πουτσο τους μετα απο μια κουραστικη βαρετη βαρδια στο σουπερ μαρκετ!!!
Παιζει ρολο το ταιμινγκ σε τι φαση θα την πετυχεις.
Τσεκαρε αρχικα αν ειναι καπαρωμενη.
Καλυτερα ηταν να εκανες την κινηση πριν τη δουλεια,να ειναι ξεκουραστη.
Τωρα γενικα οι ταμιες δεν ειναι απιαστο ονειρο ειναι η κλασσικη ελληνιδα που δουλευειι για να τα βγαλει περα.
Επαγγελματα οπως δικηγορινες γιατρινες κλπ εχουν πιο αυξημενο βαθμο δυσκολιας στο καμακι με περισσοτερες απαιτησεις.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Από πού κι ως πού κορυφαία δουλειά και με αναγνωρισιμότητα η ταμίας που γεμίζει κανένα ράφι αν δε σκανάρει barcodes και ζήτημα να παίρνει 800 ευρώ; :confused: Δηλαδή ένας υπάλληλος γραφείου με εξειδίκευση τι πρέπει να θεωρείται;
800???? Χαχαχαχαχαχ
500 εως 700 κυμαινονται
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Παιζει ρολο το ταιμινγκ σε τι φαση θα την πετυχεις.
Τσεκαρε αρχικα αν ειναι καπαρωμενη.
Καλυτερα ηταν να εκανες την κινηση πριν τη δουλεια,να ειναι ξεκουραστη.
Τωρα γενικα οι ταμιες δεν ειναι απιαστο ονειρο ειναι η κλασσικη ελληνιδα που δουλευειι για να τα βγαλει περα.
Επαγγελματα οπως δικηγορινες γιατρινες κλπ εχουν πιο αυξημενο βαθμο δυσκολιας στο καμακι με περισσοτερες απαιτησεις.
τυπε καλες ειναι η γνώσεις σου αλλα σαν τον διδακτορ του ερωτα @vladimirosA :wanker: εισαι ετη φωτος πισω :confused:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom