Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Θυμάμαι Καβουρδίδη που έλεγε ότι οι γκόμενες που γαμιούνται έχουν ένα ροδοκόκκινο χρώμα στη φάτσα και γελάνε συνέχεια.Εγώ δεν βλέπω καμία έτσι,όλες κάτασπρες και κακόκεφες τις βλέπω.

Τελικά οι μόνοι/μόνες που γαμιούνται παίζει να'ναι οι τεμπέληδες και οι άνεργοι,χρόνο έχουν,άγχος δεν έχουν,μόνο αυτούς βλέπεις συνέχεια χαρούμενους έξω.
Γενικά Σαντ ενώ τα λες καλά στο θέμα τεμπέληδες το έχεις παρεξηγήσει λίγο.. Ναι, γουστάρουν τεμπέληδες,αλλά να έχουν και λεφτά από πίσω.. Βλέπεις εσύ κανένα. Άνεργο που πάει με το λεωφορείο να γαμαει? Χούφτα γαμανε αυτοί.. Γαμανε οι τεμπέληδες με τα BMW έστω 15ετιας και κανα διαμέρισμα από το μπαμπά που έχουν και νικιαζουν..πρεπει δηλαδή να έχεις ένα εισόδημα για να κερνάς και να κάνεις δωράκια παπούτσια γλυκά βόλτες στην ελεεινιδα αλλιώς σε παράτησε και πήγε στον επομενο?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Ας πούμε οι χοντρέ που είχε στο σούπερ μάρκετ στα ταμεία ήταν μέσα στη μουντιλα και στη στενοχώρια, ενώ το γκομενακι χαμογελαστό ευδιάθετο..καο το βλέπεις πιο καλό φτιαγμένο μακιγισρισμεν.. Οι χοντρέ ήταν σαν να κάνανε αγγαρεία σου λέει να τελειώσω να πάω να φάω καμία μπουγάτσα σπίτιου ενώ το γκομενακι θα ερχόταν σίγουρα να το πάρει με το γιοταχο ο τυχερός καγκουρας να πέσει φασωμα και πιπουλα πριν την πάει σπίτι της??
Δεν ισχύει αυτό...και εγώ φροντίζω να είμαι σε καλή κατάσταση ακόμα και αν δεν έχω κάνει σεξ την προηγούμενη μέρα η δεν έχω πάει κάποια εκδρομή.Πρεπει να βρίσκουμε κάτι καλό κάθε μας μέρα ακόμα και αν δεν είναι κάτι ΤΟΣΟ καλό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Αλλιώς θα καταντήσουμε μίζεροι και μέσα στα κόμπλεξ σαν τις χοντρές που περιέγραψε ο συναγωνιστής.Υψηλο ηθικό...αυτό φαίνεται και τραβάει γυναικεία βλέμματα και υγρά.Η μιζέρια πάντα διώχνει....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Γενικά Σαντ ενώ τα λες καλά στο θέμα τεμπέληδες το έχεις παρεξηγήσει λίγο.. Ναι, γουστάρουν τεμπέληδες,αλλά να έχουν και λεφτά από πίσω.. Βλέπεις εσύ κανένα. Άνεργο που πάει με το λεωφορείο να γαμαει? Χούφτα γαμανε αυτοί.. Γαμανε οι τεμπέληδες με τα BMW έστω 15ετιας και κανα διαμέρισμα από το μπαμπά που έχουν και νικιαζουν..πρεπει δηλαδή να έχεις ένα εισόδημα για να κερνάς και να κάνεις δωράκια παπούτσια γλυκά βόλτες στην ελεεινιδα αλλιώς σε παράτησε και πήγε στον επομενο?

Μέχρι 25 μπορείς να γαμάς και μόνο με χαρτζιλίκι αν σε γουστάρουν εμφανισιακά.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οφείλω να 0ω ότι το λιντλ έχει βελτιωθεί θεαματικά στα μουνια. Πήγα σήμερα μετά από καιρό στα λιντλ λέω τζάμπα κόπος θυμάμαι που συνήθως κάτι χοντρές.. Αέρα είδα δύο μουνακι,ένα 7αρι και ένα 7,5 αρι, μουναρες όχι, αλλά έμπαινα άνετα.. Παλιά στα λιντλ μόνο κάτι μπάζα έβλεπες.. Έτυχε?? Δεν ξέρω αλλά σίγουρα θα ξαναπάω.. Εντωμεταξύ τις βάζανε τις κακομοίρες ένα πενήντα γκομενακια να κουβαλάνε το Κλαρκ γεμάτο προϊόντα που ήταν 4 φορες το βάρος τους??αφού λέω μήπως να την βοηθήσω την καημένη και μετά να της τη πέσω κιόλας?
ασε μπας και κανουν λίγη γυμναστικη να χασουν και κανα κιλο
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
ασε μπας και κανουν λίγη γυμναστικη να χασουν και κανα
ασε μπας και κανουν λίγη γυμναστικη να χασουν και κανα κιλο
τυπε πολλες γκομενες δεν κανουνε για barwomen και σερβιτορες..μπορει η αλλη να μην ακουει καλα τις παραγγελιες,η αλλη να μην βλεπει καλα στα σκοταδια..τι θα κανει η αλλη?σουπερ μαρκετ και τζαμπο θα παει..ηξερα αλβανιδα που ηταν πολυ ωραιο μουνακι και δουλευε σε 5 επι 5 ποδοσφαιρακι ρεσεπσιον..μα μου λεει δεν ακουω καλα δεν μ αρεσει να γινω σερβιτορα..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εχεις σκεφτει να βγαζεις γκομενες κανοντας τους δωρο την κουρσα??η να κανεις γενναιες εκπτωσει επειδη πχ τη συμπαθησες..και τη τριτη φορα της την πεφτεις στα ισια..εννοω οτι αν η αλλη κανει διαδρομη του στυλ μαρουσι-κερατσινι μπορει και να το σκεφτει να σου κατσει,αν τη πηγαινοφερνεις καθε μερα τζαμπα..γουσταρουν τσαμπα ταξ οι ελεεινιδες,αλλα για μεγαλες διαδρομες,για 3 ευρω εννοειται δεν θα σου κατσει..
Να βάλω τη ταμπέλα του μαλακα δηλαδή.. Αυτό μου ζητας
 

santorini

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
136
Like
157
Πόντοι
1
Δεν νομίζω...απλά όταν δουν οι άλλες την ανθοδέσμη και το ρομαντικό σαν από παραμύθι αυτό κόλλημα...πολύ πιθανόν να ζηλέψουν και να θέλουν να της τον πιάσουν...η τουλάχιστον να τον δοκιμάσουν. Άρα λοιπόν και να μην κάτσει ο "στόχος" υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κάτσουν οι άλλες πωλήτριες... όπως όταν ρίχνεις μια βόμβα και πετάγονται τα θραύσματα και τρώνε και τους άλλους γύρω από το στόχο κάπως έτσι θα λειτουργήσει ???? παρόλα αυτά... υπάρχει κίνδυνος να ερωτευτεί η κοπέλα και να ξεφύγει η κατασταση ?? χρησιμοποιήστε την τακτική με δικό σας ρίσκο! Υπάρχει κίνδυνος απώλειας περιουσίας και της ησυχίας σας????
Σουπερ αναλυση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 213925

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να καταλάβω τι φετίχ είναι αυτό ?
Μπορείς πολύ απλά, εάν την συναντάς στο ίδιο μαγαζί να την φλερτάρεις ευγενικά και ανάλογα την αντίδραση της, να δράσεις !
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Να βάλω τη ταμπέλα του μαλακα δηλαδή.. Αυτό μου ζητας
ε καλα δηλαδη αν ψηνεται δεν θα την πηγαινεις τζαμπα??λες και καθε μερα θα σου κατσει ευκαιρια να βρεις το μουνακι στο ταξι,συνηθως κατι γριες παιρνουν..
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Δεν νομίζω...απλά όταν δουν οι άλλες την ανθοδέσμη και το ρομαντικό σαν από παραμύθι αυτό κόλλημα...πολύ πιθανόν να ζηλέψουν και να θέλουν να της τον πιάσουν...η τουλάχιστον να τον δοκιμάσουν. Άρα λοιπόν και να μην κάτσει ο "στόχος" υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κάτσουν οι άλλες πωλήτριες... όπως όταν ρίχνεις μια βόμβα και πετάγονται τα θραύσματα και τρώνε και τους άλλους γύρω από το στόχο κάπως έτσι θα λειτουργήσει ???? παρόλα αυτά... υπάρχει κίνδυνος να ερωτευτεί η κοπέλα και να ξεφύγει η κατασταση ?? χρησιμοποιήστε την τακτική με δικό σας ρίσκο! Υπάρχει κίνδυνος απώλειας περιουσίας και της ησυχίας σας????

Έχεις κάνει άψογη μελέτη.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ε καλα δηλαδη αν ψηνεται δεν θα την πηγαινεις τζαμπα??λες και καθε μερα θα σου κατσει ευκαιρια να βρεις το μουνακι στο ταξι,συνηθως κατι γριες παιρνουν..
Ταριφας είμαι ναι "ταριφας" Οχι
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Συνάδελφοι μήπως βρέθηκε η λύση στο πρόβλημα γιατί το απόγευμα θέλω να πάω σούπερ μάρκετ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ωραια κοψε ενα χαρτάκι με το νούμερο σου και γράψε πανω "καλησπερα,με λενε ταδε και θα ηθελα να σε γνωρίσω..οπως καταλαβαίνεις λόγω περιβαλλοντος εργασίας επέλεξα αυτο το τρόπο για να μη σε φέρω σε δύσκολη θεση..θα ηθελα πολυ να μιλήσουμε και να γνωριστούμε" ...αυτο,απλο και ευγενικο.
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
ωραια κοψε ενα χαρτάκι με το νούμερο σου και γράψε πανω "καλησπερα,με λενε ταδε και θα ηθελα να σε γνωρίσω..οπως καταλαβαίνεις λόγω περιβαλλοντος εργασίας επέλεξα αυτο το τρόπο για να μη σε φέρω σε δύσκολη θεση..θα ηθελα πολυ να μιλήσουμε και να γνωριστούμε" ...αυτο,απλο και ευγενικο.
Πήγαινε και σε κανά γιατρό, κλέψε 50 κάρτες και πιάστες μαζί με το σημείωμα.
Αν είναι γυναικολόγος μήπως νομίζουν ότι είναι διαφημιστικό οπότε προτίμησε άλλη ειδικότητα.
Και οδοντίατρος καλό ακούγεται ..
Αν ταιριάζουν και τα μικρά σας (με του γιατρού) ακόμα καλύτερα ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
ωραια κοψε ενα χαρτάκι με το νούμερο σου και γράψε πανω "καλησπερα,με λενε ταδε και θα ηθελα να σε γνωρίσω..οπως καταλαβαίνεις λόγω περιβαλλοντος εργασίας επέλεξα αυτο το τρόπο για να μη σε φέρω σε δύσκολη θεση..θα ηθελα πολυ να μιλήσουμε και να γνωριστούμε" ...αυτο,απλο και ευγενικο.
Καλή μαγκιά. Το έχεις δοκιμάσει; Πιάνει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom