Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Καλή μαγκιά. Το έχεις δοκιμάσει; Πιάνει;
το εχω δοκίμασει σε μια σε ταμείο μου εστειλε υστερα απο μερικές μερες,απλα μη περιμενεις να στείλεις και αμεσως...με αυτη στο ταμείο τελικα δεν ειχε γίνει κατι αλλα αλλο αυτο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σε περίπτωση που εχει προηγηθεί κουβέντα με καποια και σε ξέρει τοτε γραψε μονο νουμερο και "επέλεξα αυτο το τροπο για να μη σε φέρω σε δύσκολη θέση στη δουλειά σου"...οχι καφρίλες και διάφορες μαλακίες
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Σε περίπτωση που εχει προηγηθεί κουβέντα με καποια και σε ξέρει τοτε γραψε μονο νουμερο και "επέλεξα αυτο το τροπο για να μη σε φέρω σε δύσκολη θέση στη δουλειά σου"...οχι καφρίλες και διάφορες μαλακίες
Όχι ρε συνάδελφε καφρίλες.

Τα κορίτσια δουλεύουν για ένα μεροκάματο και κάνουν και σκληρή δουλειά.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Όχι ρε συνάδελφε καφρίλες.

Τα κορίτσια δουλεύουν για ένα μεροκάματο και κάνουν και σκληρή δουλειά.
πάντως σε αυτη που ειχα δώσει νουμερο μου ειχε χαμογελασει πρώτα μερικές μερες πριν το κανω. θελω να πω οτι καλο ειναι να εχεις κόψει και κάποιου ειδους θετική αντιδραση απο την αλλη,η να εχει προηγηθει καποιο "νταραβερι" με κουβεντα/ τωρα ετσι στη ψύχρα δε ξερω...ε δεν εχεις και κάτι να χασεις δε γαμίεται..
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
πάντως σε αυτη που ειχα δώσει νουμερο μου ειχε χαμογελασει πρώτα μερικές μερες πριν το κανω. θελω να πω οτι καλο ειναι να εχεις κόψει και κάποιου ειδους θετική αντιδραση απο την αλλη,η να εχει προηγηθει καποιο "νταραβερι" με κουβεντα/ τωρα ετσι στη ψύχρα δε ξερω...ε δεν εχεις και κάτι να χασεις δε γαμίεται..
Δεν θα το κάνω στην ψύχρα. Πάω χρόνια στο ίδιο σούπερ μάρκετ.

Το κακό είναι ότι τις αλλάζουν συχνά οπότε δεν προλαβαίνεις να "ζεστάνεις" μία κατάσταση.

Αλλά έχω δει κι εγώ κάποιες ματιές, χαμόγελα etc
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Καλή μαγκιά. Το έχεις δοκιμάσει; Πιάνει;
Τόχουμε δοκιμάσει με 2 φίλους, σε μπαρ, σε μία πούχε φορέσει δαντέλες και ζαχάρωνε τον μπάρμαν που δεν της έδινε σημασία, ξέραμε ότι θα αποτύχουμε, διασκεδάσαμε.
Γεράσιμος ...., ακτινολόγος, αυτές είχα επάνω μου.
Και με σκέτο το Γεράσιμος χάνεις.

Της παραγγείλαμε parfait d' amour, λικερ, σερβιρίστηκε με κάρτα ακτινολόγου :)
Γίναμε και οι 3 Γεράσιμοι, Κεφαλλονίτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Τόχουμε δοκιμάσει με 2 φίλους, σε μπαρ, σε μία πούχε φορέσει δαντέλες και ζαχάρωνε τον μπάρμαν που δεν της έδινε σημασία, ξέραμε ότι θα αποτύχουμε, διασκεδάσαμε.
Γεράσιμος ...., ακτινολόγος, αυτές είχα επάνω μου.
Και με σκέτο το Γεράσιμος χάνεις.

Της παραγγείλαμε parfait d' amour, λικερ, σερβιρίστηκε με κάρτα :)
Χρόνια πολλά Γεράσιμε.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν θα το κάνω στην ψύχρα. Πάω χρόνια στο ίδιο σούπερ μάρκετ.

Το κακό είναι ότι τις αλλάζουν συχνά οπότε δεν προλαβαίνεις να "ζεστάνεις" μία κατάσταση.

Αλλά έχω δει κι εγώ κάποιες ματιές, χαμόγελα etc
ναι το ξέρω...εχω και γω μερικές εδω αλλα ειναι όλες σα τις 3 χάριτες :tooth: ..οπότε χώσου ετσι.Αν σε βλεπουν συχνά και ξερουν οτι εισαι της γειτονιας ακομα καλύτερα,γιατι παιζει και το θέμα αν δεν σε βλέπει συχνα αλλα μονο μια φορα τοτε να ξεχάσει και τη φάτσα σου...σε αυτη τη περιπτωση μπορεις να γράψεις και το ονομα σου στα σοσιαλ π εχεις (αν εχεις)
 

luckypig

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Έχεις κάνει άψογη μελέτη.
Ευχαριστώ ✌️? Μου έμεινε συνηθεια να μελετώ όλα τα ενδεχόμενα και στρατηγικές αλλά και την ψυχολογία των ατόμων που σχετίζονται με κάτι, από τις αναλύσεις που κάνω για ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και για κρυπτονομισματα αλλά άστα ας μην ξεφύγουμε από το θέμα ???
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τόχουμε δοκιμάσει με 2 φίλους, σε μπαρ, σε μία πούχε φορέσει δαντέλες και ζαχάρωνε τον μπάρμαν που δεν της έδινε σημασία, ξέραμε ότι θα αποτύχουμε, διασκεδάσαμε.
Γεράσιμος ...., ακτινολόγος, αυτές είχα επάνω μου.
Και με σκέτο το Γεράσιμος χάνεις.

Της παραγγείλαμε parfait d' amour, λικερ, σερβιρίστηκε με κάρτα ακτινολόγου :)
Γίναμε και οι 3 Γεράσιμοι, Κεφαλλονίτες.
Καλή ιδέα αλλά πρέπει να δείχνεις σαν γιατρός εμφανισιακά έχουν ένα συγκεκριμένο Πάρου αστικό, λίγο έτσι φλωρικο οι γιατροί.. Καλύτερα είναι να βάλεις στην κάρτα τίποτα ναυτιλιακές επιχειρησεις? πιστεύω θα τσιμπήσουμε οι ταμιες των σούπερ μάρκετ εδώ τρώνε τσαπου τζάμπα από τα καγκουρό.. Αλλά το θέμα είναι να δέιχνεις κια πλούσιος..
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Πήγαινε και σε κανά γιατρό, κλέψε 50 κάρτες και πιάστες μαζί με το σημείωμα.
Αν είναι γυναικολόγος μήπως νομίζουν ότι είναι διαφημιστικό οπότε προτίμησε άλλη ειδικότητα.
Και οδοντίατρος καλό ακούγεται ..
Αν ταιριάζουν και τα μικρά σας (με του γιατρού) ακόμα καλύτερα ..
Τότε θα πάρουν τον γιατρό. Όχι εσένα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ωραια κοψε ενα χαρτάκι με το νούμερο σου και γράψε πανω "καλησπερα,με λενε ταδε και θα ηθελα να σε γνωρίσω..οπως καταλαβαίνεις λόγω περιβαλλοντος εργασίας επέλεξα αυτο το τρόπο για να μη σε φέρω σε δύσκολη θεση..θα ηθελα πολυ να μιλήσουμε και να γνωριστούμε" ...αυτο,απλο και ευγενικο.
αυτο θελει κολλα Α4. :confused: :confused: :confused:
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Τότε θα πάρουν τον γιατρό. Όχι εσένα.
Ax όλα μασημένα τα θες.
Αν πάρει το σταθερό, θα μιλήσει με γραμματέα, τι θα της πει ?
Αλλιώς μπορεί να πάρει το προσωπικό μου κινητό, που το έχω γράψει με στυλό στην κάρτα, μόνο γι αυτήν :)

Και μην τα παίρνετε όλα στα σοβαρά, αν μου κάτσει λόγω κάρτας θα είναι τόσο χαζή, που δεν θα θέλω να την πηδήξω
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Καλή ιδέα αλλά πρέπει να δείχνεις σαν γιατρός εμφανισιακά έχουν ένα συγκεκριμένο Πάρου αστικό, λίγο έτσι φλωρικο οι γιατροί.. Καλύτερα είναι να βάλεις στην κάρτα τίποτα ναυτιλιακές επιχειρησεις? πιστεύω θα τσιμπήσουμε οι ταμιες των σούπερ μάρκετ εδώ τρώνε τσαπου τζάμπα από τα καγκουρό.. Αλλά το θέμα είναι να δέιχνεις κια πλούσιος..
Είμαι μποέμ και άνετος.
Και έχω λέγειν

Σε γιατρούς πάω, σε ναυτιλιακές δεν πάω.
Αλλιώς θα είχα κάρτες "τραπεζίτης"

Αν και με δύο επαγγέλματα θα είχα διπλάσιες πιθανότητες.
Καρδιολόγος - Αστρολόγος :)
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Οι ταμιες σούπερ μάρκετ δεν είναι τόσο δύσκολες όσο νομίζουμε,απλά σκεφτείτε τι ναυάγια θα τις γαμανε τίποτα άνεργοι και τίποτα καγκουρας! Άλλωστε για να φτάσουν να δουλεύουν σούπερ μάρκετ σημαίνει ότι δεν είναι τόσο υψηλής αυτοεκτίμηση γκομενες?άρα αν πουλήσουμε κασερακι και ότι είμαστε τίποτα εισοδατιες, δεν είναι απίθανο να γαμησουμε?θέλω Ν πω μια μέση ελεεινιδα με το ψώνιο και την αυτοπεποίθηση στο Θεό δεν θα πάει να δουλέψει σούπερ μάρκετ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.259
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Οι ταμιες σούπερ μάρκετ δεν είναι τόσο δύσκολες όσο νομίζουμε,απλά σκεφτείτε τι ναυάγια θα τις γαμανε τίποτα άνεργοι και τίποτα καγκουρας! Άλλωστε για να φτάσουν να δουλεύουν σούπερ μάρκετ σημαίνει ότι δεν είναι τόσο υψηλής αυτοεκτίμηση γκομενες?άρα αν πουλήσουμε κασερακι και ότι είμαστε τίποτα εισοδατιες, δεν είναι απίθανο να γαμησουμε?θέλω Ν πω μια μέση ελεεινιδα με το ψώνιο και την αυτοπεποίθηση στο Θεό δεν θα πάει να δουλέψει σούπερ μάρκετ!
Καγκουρες και ναυάγια να είναι με μια σε σούπερ μάρκετ σιγά σιγά τους συνηθίζει και δύσκολα θα κοιτάξει κάποιον της προκοπής ιδίως αν ΑΠΛΑ δεν τον ξέρει....
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Καγκουρες και ναυάγια να είναι με μια σε σούπερ μάρκετ σιγά σιγά τους συνηθίζει και δύσκολα θα κοιτάξει κάποιον της προκοπής ιδίως αν ΑΠΛΑ δεν τον ξέρει....
Nαι είναι και η αυτή η μαλάκια που τις δέρνει τις ελλεινιδες.. Άμα βρούνε ένα όσο χάλια και να είναι αυτός τον κρατάνε 50χρονια για τον συνήθισανε.. ?.. Ίσως νομίζουν ότι δεν μπορούν να βρούνε άλλο? Η χαμηλή αυτοεκτίμηση που λέγαμε, αν παρατηρήσεις οι κοπελίτσες που δουλεύουν σούπερ μάρκετ θα δεις δηλαδή ότι στις συζητήσεις τους είναι πολύ χαμηλού επιπέδου, δεν έχουνε δηλαδή την πουτανα.. Απλά στήσε αυτί όταν μιλάνε μεταξύ τους..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.259
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Nαι είναι και η αυτή η μαλάκια που τις δέρνει τις ελλεινιδες.. Άμα βρούνε ένα όσο χάλια και να είναι αυτός τον κρατάνε 50χρονια για τον συνήθισανε.. ?.. Ίσως νομίζουν ότι δεν μπορούν να βρούνε άλλο? Η χαμηλή αυτοεκτίμηση που λέγαμε, αν παρατηρήσεις οι κοπελίτσες που δουλεύουν σούπερ μάρκετ θα δεις δηλαδή ότι στις συζητήσεις τους είναι πολύ χαμηλού επιπέδου, δεν έχουνε δηλαδή την πουτανα.. Απλά στήσε αυτί όταν μιλάνε μεταξύ τους..
Kαι αυτές το ίδιο θα λένε αν μας ακούνε να μιλάμε για στοίχημα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom