Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Έτσι σκεφτόμουν παλια σα και σενα ξέρεις ποσες γκόμενες εχανα? Επειδή το έπαιζα αγαπουλης
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.922
Πόντοι
3.346
ΣτΟ χρονο κολλας ρε μπατμαν?
Πες οτι καυλωσατε εκει στο μπαρ και εγινε τι σημαινει οτι δεν κανει για σχεση?
Μπορει να την ανάψες η να αναψες εσυ και αυτη απο ενθουσιασμο στο εδωσε.
Ενω αν στο δωσει στη βδομαδα θα ειναι ενταξει για σενα?
Πιστευεις οτι στη βδομαδα θα την ξεριες και θα σε ξερει? Απλα το μονο παραπάνω που θα ξερει ειναι τι δουλεια κανειε και τι εχεις σπουδασει....
Αν το πάρουμε ετσι θα σε μαθει καλα σε 3 μηνες εκει θα μπορεις να κανεις υπομονη να την πηδησεις τοτε?
Μην πεις οχι γιατί παλια ετσι περιεμεναν οι αντρες
Όπως ανέφερα, δε μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο, οπότε όλα αυτά είναι σκέψεις και μόνο σκέψεις.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
ΣτΟ χρονο κολλας ρε μπατμαν?
Πες οτι καυλωσατε εκει στο μπαρ και εγινε τι σημαινει οτι δεν κανει για σχεση?
Μπορει να την ανάψες η να αναψες εσυ και αυτη απο ενθουσιασμο στο εδωσε.
Ενω αν στο δωσει στη βδομαδα θα ειναι ενταξει για σενα?
Πιστευεις οτι στη βδομαδα θα την ξεριες και θα σε ξερει? Απλα το μονο παραπάνω που θα ξερει ειναι τι δουλεια κανειε και τι εχεις σπουδασει....
Αν το πάρουμε ετσι θα σε μαθει καλα σε 3 μηνες εκει θα μπορεις να κανεις υπομονη να την πηδησεις τοτε?
Μην πεις οχι γιατί παλια ετσι περιεμεναν οι αντρες
απο τις ελαχιστες φορες που συμφωνω με Κλωντ
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Να σας πω 3 ιστορίες, οι 2 αφορούν εμένα και η 3 την είδα με τα μάτια μου.

1) Γνώρισα πριν 3 χρόνια κάποια που στο τέλος βγήκε με ψυχολογικά προβλήματα και έπαιρνε και χάπια. Δούλευε πωλήτρια σε κινέζικο.
Ήταν πολύ κοινωνική και χαμογελαστή με τον κόσμο και έκανε και πλάκα με τους πελάτες. Όταν σχόλαγε και την έπαιρνα μου έλεγε επιτέλους σχόλασα με πρήξανε όλοι πάλι σήμερα. Εδώ κάνουμε συνάλλαγμα. Θα σου πουλήσω θα αφήσεις τα λεφτά σου και θα φύγεις θα σου χαμογελάσω θα σε ανεχτώ και μετά δεν θέλω ούτε να σε ξέρω.

2) Έχω ίδια περίπτωση με τον νηματοθέτη, με ταμία σουπερμάρκετ. Πήγαινα τακτικά και με έβλεπε αλλά μέχρι εκεί. Επειδή μένουμε και κοντά με έβλεπε στο λεωφορείο και στην γειτονιά και μια μέρα ήρθε και μου μίλησε αυτή έξω. Ένα γεια δηλαδή. Τελικά με τον καιρό μιλάμε έξω λέμε και 2 μαλακίες παραπάνω αλλά μέσα στο σουπερμάρκετ όταν της μιλάω είναι σαν να μην με ξέρει και απαντάει μονολεκτικά. Πρίν λίγες μέρες για παράδειγμα την πέτυχα στην στάση όταν σχόλαγε με 2 συναδέρφισες της και καθόταν δίπλα μου, ούτε που με κοίταξε. Μετά οι άλλες πήραν άλλο λεωφορείο και πιάσαμε την κουβέντα μόλις φύγανε.
Οπότε να πω στον νηματοθέτη μέσα στην δουλειά δεν θα γίνει τίποτα και θα την φέρει και σε δύσκολη θέση. Ας το παίξει αλλιώς στο σχόλασμα. Τι ακριβώς ας το σκεφτεί μόνος του.

3)Στον φούρνο της γειτονιάς μου έπιασε δουλειά μια κοπέλα 30+. Ένας πελάτης την είδε και ήθελε να της τον σφυρίξει. Και αυτή μόλις τον είδε καύλωσε και ήθελε την τσαπού του. Υπήρχε καυλάντα και από τους 2 και μια μέρα ο τύπος της έδωσε το τηλέφωνό του σε χαρτί και της είπε όποτε θες πάρε. Αυτή τον πήρε μετά από καμιά εβδομάδα και πήγε σπίτι του. Τελικά το γαμήσι έπεσε σε λίγες μέρες καθώς αυτή πήγαινε σπίτι του κάθε μέρα μετά το σχόλασμα και απ ότι μου είπε και η ίδια του έγλειψε και τον κώλο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Να σας πω 3 ιστορίες, οι 2 αφορούν εμένα και η 3 την είδα με τα μάτια μου.

1) Γνώρισα πριν 3 χρόνια κάποια που στο τέλος βγήκε με ψυχολογικά προβλήματα και έπαιρνε και χάπια. Δούλευε πωλήτρια σε κινέζικο.
Ήταν πολύ κοινωνική και χαμογελαστή με τον κόσμο και έκανε και πλάκα με τους πελάτες. Όταν σχόλαγε και την έπαιρνα μου έλεγε επιτέλους σχόλασα με πρήξανε όλοι πάλι σήμερα. Εδώ κάνουμε συνάλλαγμα. Θα σου πουλήσω θα αφήσεις τα λεφτά σου και θα φύγεις θα σου χαμογελάσω θα σε ανεχτώ και μετά δεν θέλω ούτε να σε ξέρω.

2) Έχω ίδια περίπτωση με τον νηματοθέτη, με ταμία σουπερμάρκετ. Πήγαινα τακτικά και με έβλεπε αλλά μέχρι εκεί. Επειδή μένουμε και κοντά με έβλεπε στο λεωφορείο και στην γειτονιά και μια μέρα ήρθε και μου μίλησε αυτή έξω. Ένα γεια δηλαδή. Τελικά με τον καιρό μιλάμε έξω λέμε και 2 μαλακίες παραπάνω αλλά μέσα στο σουπερμάρκετ όταν της μιλάω είναι σαν να μην με ξέρει και απαντάει μονολεκτικά. Πρίν λίγες μέρες για παράδειγμα την πέτυχα στην στάση όταν σχόλαγε με 2 συναδέρφισες της και καθόταν δίπλα μου, ούτε που με κοίταξε. Μετά οι άλλες πήραν άλλο λεωφορείο και πιάσαμε την κουβέντα μόλις φύγανε.
Οπότε να πω στον νηματοθέτη μέσα στην δουλειά δεν θα γίνει τίποτα και θα την φέρει και σε δύσκολη θέση. Ας το παίξει αλλιώς στο σχόλασμα. Τι ακριβώς ας το σκεφτεί μόνος του.

3)Στον φούρνο της γειτονιάς μου έπιασε δουλειά μια κοπέλα 30+. Ένας πελάτης την είδε και ήθελε να της τον σφυρίξει. Και αυτή μόλις τον είδε καύλωσε και ήθελε την τσαπού του. Υπήρχε καυλάντα και από τους 2 και μια μέρα ο τύπος της έδωσε το τηλέφωνό του σε χαρτί και της είπε όποτε θες πάρε. Αυτή τον πήρε μετά από καμιά εβδομάδα και πήγε σπίτι του. Τελικά το γαμήσι έπεσε σε λίγες μέρες καθώς αυτή πήγαινε σπίτι του κάθε μέρα μετά το σχόλασμα και απ ότι μου είπε και η ίδια του έγλειψε και τον κώλο.
Mάλιστα...ολα μπορουν να συμβούν λοιπον.Για αυτο πάντα ελεγα κανε το καθήκον σου και απο κει και ύστερα οτι γινει.Τωρα με τα αν,και εφόσον,και λες? και μπας? και μη,δε κάνουμε δουλειά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω που ειχα δώσει σε μια το νουμερό μου και με πηρε υστερα απο ενα μήνα..ειχα ξεχασει οτι το ειχα δώσει πλέον..τις λεω "ποια εισαι? " α μ λεει για να μη με θυμάσαι τρέχα γύρευε σε ποσες δίνεις το νουμερο σου :tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: azurus

azurus

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
41
Like
48
Πόντοι
0
Αφού γίνεται που γίνεται όλο αυτό και ο Ζαν φτιάχνει νέα προφίλ ελάχιστες ώρες αφού φάει μπαν το τρέχον προφίλ του.

Γιατί να μην επαναφερθεί το αρχικό του προφίλ; Μην καθόμαστε κι εμείς να καταλάβουμε ποιο από όλα τα ολοκαίνουργια προφίλ με 100 μηνύματα σε 2 μέρες είναι δικό του.

Αλλιώς να γίνει κανά IP ή MAC ban μπας κι ησυχάσουμε.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Αφού γίνεται που γίνεται όλο αυτό και ο Ζαν φτιάχνει νέα προφίλ ελάχιστες ώρες αφού φάει μπαν το τρέχον προφίλ του.

Γιατί να μην επαναφερθεί το αρχικό του προφίλ; Μην καθόμαστε κι εμείς να καταλάβουμε ποιο από όλα τα ολοκαίνουργια προφίλ με 100 μηνύματα σε 2 μέρες είναι δικό του.

Αλλιώς να γίνει κανά IP ή MAC ban μπας κι ησυχάσουμε.
Θα γράφεται από άλλον υπολογιστή. Δεν έχει νόημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azurus

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Να σας πω 3 ιστορίες, οι 2 αφορούν εμένα και η 3 την είδα με τα μάτια μου.

1) Γνώρισα πριν 3 χρόνια κάποια που στο τέλος βγήκε με ψυχολογικά προβλήματα και έπαιρνε και χάπια. Δούλευε πωλήτρια σε κινέζικο.
Ήταν πολύ κοινωνική και χαμογελαστή με τον κόσμο και έκανε και πλάκα με τους πελάτες. Όταν σχόλαγε και την έπαιρνα μου έλεγε επιτέλους σχόλασα με πρήξανε όλοι πάλι σήμερα. Εδώ κάνουμε συνάλλαγμα. Θα σου πουλήσω θα αφήσεις τα λεφτά σου και θα φύγεις θα σου χαμογελάσω θα σε ανεχτώ και μετά δεν θέλω ούτε να σε ξέρω.

2) Έχω ίδια περίπτωση με τον νηματοθέτη, με ταμία σουπερμάρκετ. Πήγαινα τακτικά και με έβλεπε αλλά μέχρι εκεί. Επειδή μένουμε και κοντά με έβλεπε στο λεωφορείο και στην γειτονιά και μια μέρα ήρθε και μου μίλησε αυτή έξω. Ένα γεια δηλαδή. Τελικά με τον καιρό μιλάμε έξω λέμε και 2 μαλακίες παραπάνω αλλά μέσα στο σουπερμάρκετ όταν της μιλάω είναι σαν να μην με ξέρει και απαντάει μονολεκτικά. Πρίν λίγες μέρες για παράδειγμα την πέτυχα στην στάση όταν σχόλαγε με 2 συναδέρφισες της και καθόταν δίπλα μου, ούτε που με κοίταξε. Μετά οι άλλες πήραν άλλο λεωφορείο και πιάσαμε την κουβέντα μόλις φύγανε.
Οπότε να πω στον νηματοθέτη μέσα στην δουλειά δεν θα γίνει τίποτα και θα την φέρει και σε δύσκολη θέση. Ας το παίξει αλλιώς στο σχόλασμα. Τι ακριβώς ας το σκεφτεί μόνος του.

3)Στον φούρνο της γειτονιάς μου έπιασε δουλειά μια κοπέλα 30+. Ένας πελάτης την είδε και ήθελε να της τον σφυρίξει. Και αυτή μόλις τον είδε καύλωσε και ήθελε την τσαπού του. Υπήρχε καυλάντα και από τους 2 και μια μέρα ο τύπος της έδωσε το τηλέφωνό του σε χαρτί και της είπε όποτε θες πάρε. Αυτή τον πήρε μετά από καμιά εβδομάδα και πήγε σπίτι του. Τελικά το γαμήσι έπεσε σε λίγες μέρες καθώς αυτή πήγαινε σπίτι του κάθε μέρα μετά το σχόλασμα και απ ότι μου είπε και η ίδια του έγλειψε και τον κώλο.
Σταμάτησα να διαβάζω εκεί που είπες ότι τον πήρε αυτή τηλέφωνο.. Ωραία ιστορία για ταινια βρε φιλε?.. Περιμένω εσύ να σε πάρει η άλλη τηλέφωνο, Φου άμα μια γκομενα θέλει να σε αποφύγει σου λέει δώσε μου το τηλέφωνο σου και θα σε πάρω εγώ.. ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σταμάτησα να διαβάζω εκεί που είπες ότι τον πήρε αυτή τηλέφωνο.. Ωραία ιστορία για ταινια βρε φιλε?.. Περιμένω εσύ να σε πάρει η άλλη τηλέφωνο, Φου άμα μια γκομενα θέλει να σε αποφύγει σου λέει δώσε μου το τηλέφωνο σου και θα σε πάρω εγώ.. ?
καλα όποτε ακουω αυτη τη μαλακια της λεω "ενταξει ξεχνα το"
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Κάποτε θα του τελειώσουν οι συσκευές...
Θα πάει στους φίλους του ή σε ίντερνετ καφέ. Όσον αφορά τους 2 φίλους ποιό πάνω αλήθεια λέω και το τηλέφωνο δεν το ζήτησε αυτή. Μόνος του το έδωσε ο τύπος και αυτή τον πήρε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: azurus

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Και επειδή έφαγες χυλόπιτα τι έγινε δλδ;
Ξαναπροσπαθείς και αν φας πάλι χυλόπιτα εκεί ξεκόβεις, σιγά το πράγμα...
Στην τελική αυτή σου έδωσε πρώτη "δικαίωμα"...

Στο εργασιακό περιβάλλον πολύ δύσκολα να παίξουν οι περισσότερες... Ειτε ως πελάτης (περισσότερο) είτε ως συνάδελφος δεν έχεις πολλές ελπίδες.
Οι περισσότερες δε θέλουν να δωσουν δικαιώματα γιατί έχουν το μεγαλύτερο φόβο : Να μην τις πούνε πουτάνες!!!!!!!!

Ακόμα και πουταναρα να ειναι η αλλη που πηδιεται με οτι βρει μπροστά της δεν θα το κάνει στο εργασιακό της περιβάλλον.
Αν φας χυλοπιτα δεν λεει να πας στην ιδια.
Μια χαρα παιζουν και στη δουλεια αρκει να εισαι λιγο διακριτικος. Ξερεις ποσες κοπελες ψαχνονται ετσι,αυτο γιατι βλεπουν πολυ κοσμο και εχουν επιλογες, μετα ειναι και η βαρεμαρα της δουλειας..οποτε ετσι αποκταει λιγο ενδιαφερον η μερα τους..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom