Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κοιτα απο την ηλικια των 20 εως των 39
Screenshot_20211012_180243.jpg
Εδω έχει τα πιο πρόσφατα από την απογραφή του 2011
1634051425312.png
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ανετα κάθονται απλα θελει κοτσια να γινει καποιος βετερανος πορνομεταναστης.
Θελει χρημα ευελιξια εξυπναδα θάρρος επιλεκτικοτητα διορατικοτητα
Άμα θέλει χρήμα γιατί να μεταναστεύσεις; Για πουτανοποίηση εξωτερικού;
Μια χαρά βολεύεσαι κι εδώ με τον αγοραίο και με λιγότερα χρήματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Αυτή που είναι τώρα στο Ντηλ τα έχει με το αφεντικό της ( καφετεριαρχης).Λεφτά αισθήματα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Και παλι στο 20-29 οι αντρες ειναι περισσοτεροι συν 3,1%
Και στο 30-39 συν 1.5%
Βλέπεις οτι υπερισχυουν και παλι οι αντρες σ αυτες τις ηλικιες.
Και μην πεις το 3% ειναι αμελητεα Διαφορα?
Δηλαδή εννοείς ότι στις 100 γυναίκες αντιστοιχούν 103 άντρες κι αυτός είναι ο λόγος που η πλειονότητα των αντρών είναι κατ'εσένα αγάμητη; Δεδομένου κιόλας πως οι γυναίκες έχουν υπερπολλαπλάσιο αριθμό μοναδικών εραστών από τους άντρες;
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
498
Πόντοι
26
την ωρα που πας να πληρωσεις θα σου πει μετρητα η καρτα θα δωσεις την καρτα και απο κατω θα εχεις την καρτα με το τηλεφωνο σου αυτη θα σε κοιταξει εσυ θα της κλεισεις το ματι αν θελει θα φανει...
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
498
Πόντοι
26
σε λουλουδου οταν ακομα ηταν δραχμες ειχα γραψει πανω στο πεντοχιλιαρο το τηλεφψνο και με πηρε και τη γαμουσα κανα τριμηνο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αφου οι αντρες είναι περισσότεροι πως αντιστοιχούν 103?.στα πολιτικα εισαι καλυτερος παντως.
Χαζός είσαι ή τον παριστάνεις; Επέλεξες ένα ηλικιακό εύρος που οι άντρες είναι περισσότεροι κατά 3% όπως είπες. Σου έκανα μια ερώτηση, με βάση το σχόλιό σου και μου απαντάς με μια χαζομάρα. Εσύ παντού ίδιος είσαι.
Η ερώτησή μου παραμένει.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
η προσωπική μου εμπειρία είναι ότι γίνεται αλλά δύσκολα. από την πρώτη μέρα εννοώ.
συνήθως θέλει κάποιο χρόνο.
τώρα τι να πω, ο καθείς έχει τις δικές του προσλαμβάνουσες
μονο απο τιντερ και μπαντου εχω γαμήσει καμια 30ρια γυναίκες στη ζωή μου..9 στις 10 απο το πρωτο ραντεβου..και αντε οκ θα βγάλω αυτη τη μερίδα γυναικων γιατι και αυτες βγαινουν για να γαμηθούν αμεσως οποτε κατα καποιο τροπο δε πιάνει..αλλα εξω που εχω βγει,(κιεβο,μοσχα,τσεχια) και εδω ελλάδα σε καποια κλαμπ πιο μικρός,μια χαρα γαμούσα αμεσως
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
οχι οτι τις κυνηγούσα με το τουφέκι σονυ και ντε να γαμήσω απο το πρώτο βραδυ,γιατι και την επόμενη να γαμουσα ε σιγα κλαιν,απλα έτυχε και καθόταν αμέσως...οταν βλεπεις μια γκόμενα "ζεστή" δε πρεπει να χάνεις την ευκαιρία
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
φίλε δεν ξέρω, εγώ έβλεπα διαφήμιση "αφρόζο αφρόζο ανάσανα" για να καταλάβεις :confused:
κοίτα αν μιλάμε για ελλαδα ναι ειναι πιο δύσκολα τα πράγματα αλλα εξω που εχω βγει,το παιχνιδι ηταν και ειναι παντα ευκολοτερο και ευνοουσε περισσότερο αυτες τις καταστάσεις..απλως εξω,επειδη θα πήγαινα για λιγο σα τουρίστας δεν ειχα την πολυτέλεια του χρονου να το παω λαου λαου οποτε χωνομουν για το ψητό κατευθείαν...ε και οτι καθόταν,καθόταν..
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
μονο απο τιντερ και μπαντου εχω γαμήσει καμια 30ρια γυναίκες στη ζωή μου..9 στις 10 απο το πρωτο ραντεβου..και αντε οκ θα βγάλω αυτη τη μερίδα γυναικων γιατι και αυτες βγαινουν για να γαμηθούν αμεσως οποτε κατα καποιο τροπο δε πιάνει..αλλα εξω που εχω βγει,(κιεβο,μοσχα,τσεχια) και εδω ελλάδα σε καποια κλαμπ πιο μικρός,μια χαρα γαμούσα αμεσως
θελεις να κανουμε παρεα και να μου πεις πως το κανεις αυτο να γαμας απο το 1ο ραντεβου?
Γιατι εχω βγει εκατονταδες ραντεβου απο εποχη mirc να φανταστεις, και αντε το πολυυυυυυ το 0,5 στα 10 ραντεβου να ειχε σεξ την ιδια βραδυα της γνωρημιας...και αν...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
θελεις να κανουμε παρεα και να μου πεις πως το κανεις αυτο να γαμας απο το 1ο ραντεβου?
Γιατι εχω βγει εκατονταδες ραντεβου απο εποχη mirc να φανταστεις, και αντε το πολυυυυυυ το 0,5 στα 10 ραντεβου να ειχε σεξ την ιδια βραδυα της γνωρημιας...και αν...
Για να φτάσω σε αυτό το σημείο στη ζωή μου εχω χάσει πολλά τετ-α-τετ και εχω κανει πολλές μαλακιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλα πέρα από αυτό πιστεύω πως η εμφάνιση με εσωζε
 

naleg51035

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2020
Μηνύματα
40
Like
98
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ερώτηση: καμάκι όταν φοράνε και οι δύο μάσκα πως γίνεται;
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
948
Like
199
Πόντοι
6
Εγω Ξερω υπαλληλο ταμεια σε σουπερ στο γκιζη που κανει βιζητες την πεφτει αυτη κ λεει για μασαζ κ τετοια δεν ειναι καμια γκομεναρα βλεπετε 30 κατι ειναι και περνει και μονο 50 ευρω.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.922
Πόντοι
3.346
Για να φτάσω σε αυτό το σημείο στη ζωή μου εχω χάσει πολλά τετ-α-τετ και εχω κανει πολλές μαλακιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλα πέρα από αυτό πιστεύω πως η εμφάνιση με εσωζε
Ερώτηση: αξίζει να γνωρίσεις κάποια και να την πηδήξεις στο πρώτο ραντεβού? Δε θες να υπάρχει λίγο το "μυστήριο"? Προσωπικά δε μου έχει τύχει να γαμήσω από το 1ο ραντεβού. Βέβαια, αν μου καθόταν, ίσως, και το τονίζω το ίσως γιατί μιλάω εκ του ασφαλούς, να τη θεωρούσα ¨εύκολη". Και για μένα το "εύκολη γκόμενα", τουλάχιστον από αυτές που έχω γνωρίσει μέσα από παρέες, συνεπάγεται με χαμηλού επιπέδου και με ότι νάναι. Και αν επιζητώ σχέση δεν κάνει για μένα. Εκτός και αν μιλάμε για λούτσο και γεια σας, όπου εκεί σου βγάζω το καπέλο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ερώτηση: αξίζει να γνωρίσεις κάποια και να την πηδήξεις στο πρώτο ραντεβού? Δε θες να υπάρχει λίγο το "μυστήριο"? Προσωπικά δε μου έχει τύχει να γαμήσω από το 1ο ραντεβού. Βέβαια, αν μου καθόταν, ίσως, και το τονίζω το ίσως γιατί μιλάω εκ του ασφαλούς, να τη θεωρούσα ¨εύκολη". Και για μένα το "εύκολη γκόμενα", τουλάχιστον από αυτές που έχω γνωρίσει μέσα από παρέες, συνεπάγεται με χαμηλού επιπέδου και με ότι νάναι. Και αν επιζητώ σχέση δεν κάνει για μένα. Εκτός και αν μιλάμε για λούτσο και γεια σας, όπου εκεί σου βγάζω το καπέλο.
Αν βλέπω ζέστη την άλλη στο πρώτο ραντεβού τι θες να κάνω α τη παω για μπάλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom