Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
ειναι αγαπησιάρες οι ελεηνιδίτσες μας..:smiling-face-with-heart-eyes:..θελουν και καποιον να τις αγαπάει,να τις φροντίζει..να ειναι πιστος,να μη κοιτάζει αλλες
Και κάποιον να του στέλνουν ψεύτικα ερωτικά μηνύματα όσο έχουν τον γκόμενο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
ειναι αγαπησιάρες οι ελεηνιδίτσες μας..:smiling-face-with-heart-eyes:..θελουν και καποιον να τις αγαπάει,να τις φροντίζει..να ειναι πιστος,να μη κοιτάζει αλλες
Να εκτιμάει τις φίλες της και τους συγγενείς της...τα έλεγε ο Μητσαρας ο Σταρόβας στο "Μονακό"
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
το σκάλωμα θα το φάνε ομως με αυτον που κανει τα εντελώς αντίθετα απο αυτα που ειπα :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Τεσπα, ας παμε στο θεμα μας!
Παω νωρις το πρωι να παρω φρεντο πριν τη δουλεια..ωραιο μωρακι κανα 23-24 το πολυ..φερνει το καφε με καρδουλες πανω!
Της λεω.. ευχαριστω για τις καρδουλες δεν σε εχω ξανα δει εδω, εισαι καινουργια;;
- Ναι εχω λιγο καιρο, συγνωμη τωρα αλλα εχω παραγγελια!
Με τις μαλακιεσας φαγαμε μια χυλοπιτα πρωινιατικα :confused:
Αυριο θα παρω απο αλλου καφε.

Και επειδή έφαγες χυλόπιτα τι έγινε δλδ;
Ξαναπροσπαθείς και αν φας πάλι χυλόπιτα εκεί ξεκόβεις, σιγά το πράγμα...
Στην τελική αυτή σου έδωσε πρώτη "δικαίωμα"...

Στο εργασιακό περιβάλλον πολύ δύσκολα να παίξουν οι περισσότερες... Ειτε ως πελάτης (περισσότερο) είτε ως συνάδελφος δεν έχεις πολλές ελπίδες.
Οι περισσότερες δε θέλουν να δωσουν δικαιώματα γιατί έχουν το μεγαλύτερο φόβο : Να μην τις πούνε πουτάνες!!!!!!!!

Ακόμα και πουταναρα να ειναι η αλλη που πηδιεται με οτι βρει μπροστά της δεν θα το κάνει στο εργασιακό της περιβάλλον.
 

azurus

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
41
Like
48
Πόντοι
0
εσυ πως εισαι σιγουρος οτι δεν εχουν??αν δεν ειχαν γκομενους θα υπηρχαν και μπουρδελα για γυναικες..θα πηγαιναν οι γκομενες θα κατεθεταν 20αρικο θα της γαμουσε ο γαμιας..εχει ακουσει εσυ τετοια περιπτωση??οχι,γιατι σεξ βρισκουν οι γυναικες τζαμπα και πολυ ευκολα!!
Επειδή μάλλον δεν το έχεις καταλάβει ακόμα. Όταν ισχυρίζεσαι κάτι το βάρος της απόδειξης αυτού του ισχυρισμού πέφτει πάνω σου και όχι στον συνομιλητή σου που αμφιβάλλει τον ισχυρισμό σου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Με αυτη τη τακτική καταργειται το καμακι που λες.
Και πες μας εξυπνοπουλι πως θα βρπυν γκομενες οι άντρες?
Να μην την πεφτουν εν ωρα εργασίας να μην την πέφτουν εν ωρα διασκεδασης που ειναι με τις φιλες τις να μην την πέφτουν οταν κανουν μανικιουρ πεντικιουρ η μηπως ειναι παντρεμενη η εχει σχεση η εχει οικογένεια.
Βασικά να φοραει βερα να φαίνεται αν ειναι καπαρο,αν δεν φοραει βερα ειναι υποψηφια.
Και να μην φοράει βέρα ίσως είναι παντρεμένη απλώς λόγω χειρωνακτικής δουλειάς π.χ.σε σούπερ μάρκετ να μην την φοράει...πιο καλά να πει"όχι" μια παντρεμένη γιατί θα έχει σοβαρό λόγο.Να πει "όχι" μια ελεύθερη...ψιλοφρικη.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εγώ πιστεύω ότι οι πωλητριες στα σούπερ μάρκετ ψάχνονται γενικά.. Βαρετή δουλειά κάνουνε, θα είναι εγκλωβισμενες σε καμία επίσης βαρετή σχέση, ίσως βλέπουν και έναν πελάτη που τις γουργουλοκιταει σαν αφορ. Η να ξεφύγουν από τη βαρετή δουλειά που κάνουν σου λέει ας τους δείξω τη κολαρα μου με το τανγκα μπας και περάσει λίγο η ώρα.. Επίσης να πάω ότι η συγκεκριμένη καβλα οπότε πάω να πληρώσω με χαϊδεύει στο χέρι τάχα τυχαια?
δηλαδή επειδή κάνουν βαρετή δουλειά, θα κάτσουν να τις πηδάει ο καθένας μας?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Φιλε εγω πριν μηνες εριξα γυναικα 8αρα μπαριστα επι αμοιβη και ασε να λενε εδω μεσα καποιοι.
Εφτιαξα ενα καλο ιματζ ωραιο ντυσιμο και εκανα να φανει λιγο χρημα,δεν ειμαι πλουσιος αλλα εφτιαξα προφιλ και η γκομενα δαγκωσε.
Μολις της προτεινα 130 για μια πριβε συνάντηση η γκομενα δεχτηκε.
Γενικα με τη δυναμη του χρηματος αγοραζεις μουνια κωλοτρυπιδες κλπ κλπ και ασε να λενε οτι θελουν καποιοι κοντουληδες εδω μεσα.
Δεν σου λεω οτι αγορασεις τα πάντα αλλα με ποσοστό επιτυχιας 50% παιζεις ανετα μπαλα.
Τωρα ψηνω μια σε σουπερ μαρκετ τις εχω πει πως εχω πατερα εφοπλιστη και εχει καταενθουσιαστει.
Aυτό το είδες στο χθεσινό όνειρο ή στο προχθεσινό?

P.S.: Αν είχες πατέρα εφοπλιστεί θα σε είχε πετάξει στον δρόμο :tooth:
Λεμε ΑΝ!!!!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Tυπε μου ευτυχώς που εσύ δεν είσαι μαλάκας σαν τους άλλους εδώ μέσα. Και έχεις και άριστη γνώση του τι γίνεται στην πιάτσα οπότε δε σε γελάει κανείς.
το τι ειμαι ασε να το ξερω εγω . Εσυ που εισαι αλανι και ξερεις τι παιζει δεν σε γελαει κανενας κοιτα τι κανεις εσυ και ασε τους αλλους .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχω εναν φιλο, που εχει εναν φιλο, που εχει μια φιλη, η αδερφη της, το μπατζανακι της :)
καλα θα ηταν να ηταν ετσι αλλα δυστηχως δε.. δεν πειραζει
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Φιλε εγω πριν μηνες εριξα γυναικα 8αρα μπαριστα επι αμοιβη και ασε να λενε εδω μεσα καποιοι.
Εφτιαξα ενα καλο ιματζ ωραιο ντυσιμο και εκανα να φανει λιγο χρημα,δεν ειμαι πλουσιος αλλα εφτιαξα προφιλ και η γκομενα δαγκωσε.
Μολις της προτεινα 130 για μια πριβε συνάντηση η γκομενα δεχτηκε.
Γενικα με τη δυναμη του χρηματος αγοραζεις μουνια κωλοτρυπιδες κλπ κλπ και ασε να λενε οτι θελουν καποιοι κοντουληδες εδω μεσα.
Δεν σου λεω οτι αγορασεις τα πάντα αλλα με ποσοστό επιτυχιας 50% παιζεις ανετα μπαλα.
Τωρα ψηνω μια σε σουπερ μαρκετ τις εχω πει πως εχω πατερα εφοπλιστη και εχει καταενθουσιαστει.
Ρε μαλάκα κάπως το είχες βαφτίσει αυτό.
Ξέρεις με νεολογισμούς που κατεβάζεις από την κεφάλα σου. Σαν το "πουτανοποίηση" ας πούμε.
"Παραμυθοευμάρεια", "φτωχομπινεδιαροκάλυψη", "μουσαντενιοπλούτος"... κάπως έτσι.
Κάνε τον κόπο και θύμισέ το μας, να μην ψάχνουμε στα άπαντα του Ζανούλη.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ρε μαλάκα κάπως το είχες βαφτίσει αυτό.
Ξέρεις με νεολογισμούς που κατεβάζεις από την κεφάλα σου. Σαν το "πουτανοποίηση" ας πούμε.
"Παραμυθοευμάρεια", "φτωχομπινεδιαροκάλυψη", "μουσαντενιοπλούτος"... κάπως έτσι.
Κάνε τον κόπο και θύμισέ το μας, να μην ψάχνουμε στα άπαντα του Ζανούλη.
Άσε... στο άλλο νήμα μας έγινε πάλι ο tough guy γαμιάς μπούλης! :)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Φιλε εγω πριν μηνες εριξα γυναικα 8αρα μπαριστα επι αμοιβη και ασε να λενε εδω μεσα καποιοι.
Εφτιαξα ενα καλο ιματζ ωραιο ντυσιμο και εκανα να φανει λιγο χρημα,δεν ειμαι πλουσιος αλλα εφτιαξα προφιλ και η γκομενα δαγκωσε.
Μολις της προτεινα 130 για μια πριβε συνάντηση η γκομενα δεχτηκε.
Γενικα με τη δυναμη του χρηματος αγοραζεις μουνια κωλοτρυπιδες κλπ κλπ και ασε να λενε οτι θελουν καποιοι κοντουληδες εδω μεσα.
Δεν σου λεω οτι αγορασεις τα πάντα αλλα με ποσοστό επιτυχιας 50% παιζεις ανετα μπαλα.
Τωρα ψηνω μια σε σουπερ μαρκετ τις εχω πει πως εχω πατερα εφοπλιστη και εχει καταενθουσιαστει.
Να υποθέσω ότι σύντομα.θα γνωριστούν τα σόγια μεταξύ τους :2funny: :cheesy:....Σωστά;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Να υποθέσω ότι σύντομα.θα γνωριστούν τα σόγια μεταξύ τους :2funny: :cheesy:....Σωστά;
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ το φαντάζεσαι να σκάσει μύτη ο πεθερός σε σπίτι "εφοπλιστή" το οποίο είναι 60 τ.μ. και μένει με τους... "εφοπλιστές" γονείς του? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Ρε μαλάκα κάπως το είχες βαφτίσει αυτό.
Ξέρεις με νεολογισμούς που κατεβάζεις από την κεφάλα σου. Σαν το "πουτανοποίηση" ας πούμε.
"Παραμυθοευμάρεια", "φτωχομπινεδιαροκάλυψη", "μουσαντενιοπλούτος"... κάπως έτσι.
Κάνε τον κόπο και θύμισέ το μας, να μην ψάχνουμε στα άπαντα του Ζανούλη.

Αστο, το βρήκα.
"προφιλ αναδειξης πλουτου με λιγα λεφτα"
Είσαι ανεξάντλητος ρε μπαγάσα!

Αρχικα για να κανει παιχνιδι καποιος με καποια 9αρα πιαρ η γκομενα 9αρα της μπαρας που κανει κραχτη πρέπει να φτιαξετε το ιματζ σας.
Αρχικα κινητο apple και να φαινεται το μηλαρακι ας μην ειναι το 12 η 11 ας ειναι και το 8 απλα θελουν μηλαρακι,ρολοι παρτε μια μαρκα λιγο γνωστη festina η seiko οχι саsio αν και ειναι καλα ρολογια οι γκομενες αυτες εχπυν πολυ ψωνιο με το μπραντνειμ,επισης αμαξι μια παλια 15ετιας bmw Benz audi ειστε κομπλε παλι κολλανε στη μαρκα και δεν κοιτανε αν εχει 300χιλιαδες χιλιομετρα και ο κινητηρας σταει λαδια.
Ντυσιμο πολυ σημαντικο το κοιτανε πολυ,δαπανηστε λιγα παραπανω για πουκαμισο παντελονι να φαινεται μπραντνειμ και παπουτσια επισης κατα προτιμηση boss εχουν κολλημα.
Με λιγα λογια θα φτιαξεται μια καμουφλαρισμενη εικονα για τον εαυτο σας να αναδεικνύει πλουτο αυτες αρεσκονται σε τέτοια.
Επισης πορτοφολι δερματινο βαλτε μεσα κανα 2 με 3 καρτες και ας ειναι αδειες μετρητά να εχετε μια 100αρα δεν χρειαζεται ειναι οι καρτες για ξεκαρφωμα οτι εκει ταχα υπαρχει πλουτος,επισης δαπανηστε λιγα λεφτα για μια χρυση αλυσιδα λαιμου πολυ σημαντικο.
Αυτο ειναι το λεγομενο χτισιμο ενος προφιλ αναδειξης πλουτου με λιγα λεφτα.
Κοστος ενα χιλιαρικο για ολα και θα ειναι δικα σας για τον εαυτο σας το ρολοι τα παππουτσια η αλυσιδα το πουκαμισο και το παντελονι.
Τώρα αν δεν εχετε να παρετε αμαξι για μοστρα δεν πειραζει παρτε το δικο σας αν ειναι σαπακι καλυτερα νοικιαστε για εκεινη τη μερα η δανείστητε ενος φιλου.
Αυτα για το ιματζ και την εικονα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom