Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Έτσι είναι...μιλάμε για τόσο κομπλεξαρες που σε αγνώστους ΔΕΝ...Μυαλά χωριού κι ας είναι στην πρωτεύουσα.
Γιατί γίναμε δυτική χώρα; Τα σκατά της Δύσης έχουμε ενσωματώσει ως κοινωνία αλλά τα μυαλά είναι ανατολικότατα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
1
Like
7.419
Πόντοι
2.306
Ναι, είναι ένα περίεργο πράγμα που του έχουμε δώσει και όνομα !!!!
ΔΙΑΘΕΣΗ
συμβαίνει μερικές φορές να έχουμε καλή, ενώ άλλοτε όχι.
Περίεργος κόσμος... :confused:
Το γιατί την καλή ή άσχημη διάθεση, την ευγένεια ή την αγένεια, τους καλούς τρόπους ή όχι της πωλήτριας κάποιοι το "μπερδεύουν" με διαθεσιμότητα ή όχι για σεξ εκ μέρους της, ειλικρινά με συναρπάζει !!!
ασε που εχουν και την κακη συνηθεια να δουλευουν κιολας για να βγαλουν το ψωμι τους αντι να καυλαντιζουν ολο το ωραριο με τους πελατες :confused:
απαραδεκτα πραγματα!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Εμας δηλαδή μας χαλάει να καυλαντίζουμε με πελάτισες στη δουλειά;Κι εγώ αν δούλευα σε σουπερ,φούρνο ή οτιδήποτε και μου μιλούσανε γυναίκες κάθε μέρα,μια χαρά θα ένιωθα.Αυτές τις ενοχλεί γιατί σχεδόν όλες είναι ακοινώνητες και αντιεπικοινωνιακές,άσχετα αν θέλουν να δείχνουν το αντίθετο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εμας δηλαδή μας χαλάει να καυλαντίζουμε με πελάτισες στη δουλειά;Κι εγώ αν δούλευα σε σουπερ,φούρνο ή οτιδήποτε και μου μιλούσανε γυναίκες κάθε μέρα,μια χαρά θα ένιωθα.Αυτές τις ενοχλεί γιατί σχεδόν όλες είναι ακοινώνητες και αντιεπικοινωνιακές,άσχετα αν θέλουν να δείχνουν το αντίθετο
δεν ειναι το ιδιο ρε τυπάρα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
δεν ειναι το ιδιο ρε τυπάρα

Δεν είναι το ίδιο γιατί οι γυναίκες τρώνε πεσίματα από παντού.Μια που τρώει πεσίματα στα σοσιαλ κάθε μέρα ή βλέπει έξω τα λιγούρικα μάτια των αντρών να την κοιτάνε,φυσικά θα το παίζει βαρύ πεπόνι στη δουλειά της.

Αν δεν είχαν τα σοσιαλ και τα λιγούρια γύρω τους,μια χαρά ανοιχτές θα ήταν,αλλιώς θα μέναν όλες αγάμητες.Δυστυχώς όσο τα έχουν,τόσο δεν θ'αλλάζει το πράμα
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Τύπε λυσε μου μια απορια μιας και σε βρηκα

Γιατι ολοι αυτοι που εργαζονται στα δικαστηρια για τον ελεγχο των πιστοποιητικων στις εισοδους των κτιριων (αυτοι με τις μοβ μπλουζες) ειναι ολοι, αντρες και γυναικες, υπερβαροι?? Ειναι καποιο κριτηριο για την προσληψη???
Είναι εξπέρ στο σούμο τύπε μου.
Πρέπει, αν κάποιος δεν έχει πιστοποιητικό, να τον πετάνε έξω από το ταπί. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Δεν είναι το ίδιο γιατί οι γυναίκες τρώνε πεσίματα από παντού.Μια που τρώει πεσίματα στα σοσιαλ κάθε μέρα ή βλέπει έξω τα λιγούρικα μάτια των αντρών να την κοιτάνε,φυσικά θα το παίζει βαρύ πεπόνι στη δουλειά της.

Αν δεν είχαν τα σοσιαλ και τα λιγούρια γύρω τους,μια χαρά ανοιχτές θα ήταν,αλλιώς θα μέναν όλες αγάμητες.Δυστυχώς όσο τα έχουν,τόσο δεν θ'αλλάζει το πράμα
Και πάλι είναι αγαμητες...απλώς ανεβαίνουν σε ματαιοδοξία και "κοινωνική αποδοχή" με ένα like...και τα κόμπλεξ αυξάνονται στο θολωμενο τους μυαλό.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
ναι ρε μαν αυτο λεω δεν λεω οτι η δικια ντε και καλα ειναι ετσι . προσπαθω να σου πω οτι ενα μεγαλο ποσοστο μας δουλευει ψιλο γαζι. και σκεψου το λογικα. Αφου μπορουν γιατι οχι . ποσο δυσκολο ειναι για μια γυναικα να βγαλει γκομενο ? ειναι πανευκολο ουτε καν προσπαθει ερχεται μονος του και αυτη απλα λεει ναι η οχι .
Αυτο θελω να πω. Τωρα για εσενα απλα σου λεω γιατι πολλοι τα ιδια γραφανε και στο τελος δεν μπορουσαν να περασδουν την πορτα. Απλα κρατα μικρο πολλη μικρο καλαθι .Ξερεις και να μην με πιστεψεις δεν εχω θεμα ουτε καν με νοιαζει αλλα εφοσον το συζηταμε σου λεω κατι που ισως να μην εχεις σκεφτει.
Μου ειχε ερθει γκομενα απο πολλη καλο σπιτι κτλ κτλ και μου ελγε οτι ειναι παρθενα .. Μονο παρθενα δεν ηταν
αυτα που εκανε μετα κατα την διαρκεια τις Κρυφης σχεσεις(μην μαθουν τα επομενα θυματα για εμενα γιατι το εχω αναλυση ποι πριν) αυτα που εκανε οχι μονο δεν ταιριαζαν με αυτο που πουλουσε αλλα το αντιθετο.
Με τις γυναικες πρεπει να βλεπεις τι λενε και τι κανουν συνηθως αλλα λενε και αλλα κανουν.
και να στο πω απλα αμα εβλεπες τους πρωην τις πως θα αντιδρουσες ?? Θα συγκρινες και θα νομιζες οτι σε συγκρινη.με εχεις τωρα . Και εγω στην αρχη πιστευα οτι ηταν καλη κοπελα γιατι μου ελγε αυτα που ηθελα να πιστεψω οταν καταλαβα τι και πως τοτε ηταν αργα.

ειναι ο αντρικος εγωισμς που μας κανει ετσι ολοι οι αντρες ειμαστε το ιδιο και εσυ και εγω . Τεσπα να περνας καλα .
εχω εναν φιλο, που εχει εναν φιλο, που εχει μια φιλη, η αδερφη της, το μπατζανακι της :)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
είδες εσυ να βάζει αυτή τις καρδουλες με μαρκαδόρο η ήταν εκεί?
Το εχει το μαγαζι αυτο..αφου στο παγκο καθεται μια κοπελα και ζωγραφιζει καρδουλες το εχω δει και αλλου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Δεν εφαγες χειλοπιτα....απλώς είχε δουλειά.Κατεθεσες τα όπλα άνευ μάχης.Προσπαθησε ξανά!
Οχι τυπε..κατι ταχα εκανε και μολις εφυγα την ειδα απο εξω καθοταν. Μαλλον θα εχει γκομενο και δεν γουσταρει φαση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Οχι τυπε..κατι ταχα εκανε και μολις εφυγα την ειδα απο εξω καθοταν. Μαλλον θα εχει γκομενο και δεν γουσταρει φαση.
Θα ήταν καλύτερα να έλεγε ένα έστω ξερό πλην όμως ξεκάθαρο "όχι"...ανεγκεφαλη και χωρίς ενσυναίσθηση.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι καρδούλες τη μάραναν πάντως.
ειναι αγαπησιάρες οι ελεηνιδίτσες μας..:smiling-face-with-heart-eyes:..θελουν και καποιον να τις αγαπάει,να τις φροντίζει..να ειναι πιστος,να μη κοιτάζει αλλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom