Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Υπαρχει και ενα αρκετα μεγαλο ποσοστο γυναικων..που εχει παει με 3-4 πριν παντρευτουν.
και δεν ειναι ολες ασχημες η χοντρες..απλα ετσι μεγαλωσαν. Εχει να κανει και με το σπιτι δλδ
Αμα εχει πουτανα μανα η αλλη τα ιδια σκατα θα γινει κι αυτη.
οπως γραφω ποιο πανω . Ο αντρικος εγωισμος δεν μας αφηνει να πιστεψουμε τι και πως .
Οταν μαθεις οτι η δικια σου δεν ειναι αυτο που σου λεει . τοτε λογικα θα χωρισεις και δεν θα πεις τιποτα γιατι θα βγεις και μαλακας .
Ο κερατας που οι γυναικα του γαμιοτανε και πιστευε οτι ειναι αγια .
μονο και μονο απο την ντροπη οι ποιο πολλοι αντρες δεν το δεχονται.

Οποτε θα σου πω και εγω αυτο που θες να ακουσεις .

ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 99% ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ με 3-4 πριν παντρευτουν και δεν ειναι ολες ασχημες η χοντρες απλα ετσι μεγαλωσαν. Το σπιτι τους τις εμαθε να ειναι ετσι η μανα τους δηλαδη ηταν καλη γυναικα και οχι πουτανα.

βεβαια γιατι σχεδον το 80% ολων αυτων χωριζει κανεις δεν ξερει . Μαλλον δεν ταιριαζανε σαν χαρακτηρες. Ναι γιαυτο.

Τεσπα ελπιζω να σε καλυψα. και μην ανυσηχεις η δικια σου θα εχει παει με 2-3-4 που ηταν μαλακες και σε εσενα θα βρει τον ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΤΙς ΖΩΗς ΤΙΣ(χωρις παρεξηγηση και με το συμπαθιο δηλαδη )
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
οπως γραφω ποιο πανω . Ο αντρικος εγωισμος δεν μας αφηνει να πιστεψουμε τι και πως .
Οταν μαθεις οτι η δικια σου δεν ειναι αυτο που σου λεει . τοτε λογικα θα χωρισεις και δεν θα πεις τιποτα γιατι θα βγεις και μαλακας .
Ο κερατας που οι γυναικα του γαμιοτανε και πιστευε οτι ειναι αγια .
μονο και μονο απο την ντροπη οι ποιο πολλοι αντρες δεν το δεχονται.

Οποτε θα σου πω και εγω αυτο που θες να ακουσεις .

ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 99% ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ με 3-4 πριν παντρευτουν και δεν ειναι ολες ασχημες η χοντρες απλα ετσι μεγαλωσαν. Το σπιτι τους τις εμαθε να ειναι ετσι η μανα τους δηλαδη ηταν καλη γυναικα και οχι πουτανα.

βεβαια γιατι σχεδον το 80% ολων αυτων χωριζει κανεις δεν ξερει . Μαλλον δεν ταιριαζανε σαν χαρακτηρες. Ναι γιαυτο.

Τεσπα ελπιζω να σε καλυψα. και μην ανυσηχεις η δικια σου θα εχει παει με 2-3-4 που ηταν μαλακες και σε εσενα θα βρει τον ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΤΙς ΖΩΗς ΤΙΣ(χωρις παρεξηγηση και με το συμπαθιο δηλαδη )
Εσυ δλδ ξερεις καλυτερα την δικια μου κοπελα;; η ξερεις καλυτερα απο εμενα σε αυτες που γνωριζω οτι ειχαν λιγες σχεσεις;;
Τυπε κουλαρε..δεν ειναι σαν τις τσοντες που βλεπεις η κατασταση εξω.
Σιγουρα υπαρχουν και αυτες που κανουν διπλες ζωες αλλα ειναι ελαχιστες..
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Εσυ δλδ ξερεις καλυτερα την δικια μου κοπελα;; η ξερεις καλυτερα απο εμενα σε αυτες που γνωριζω οτι ειχαν λιγες σχεσεις;;
Τυπε κουλαρε..δεν ειναι σαν τις τσοντες που βλεπεις η κατασταση εξω.
Σιγουρα υπαρχουν και αυτες που κανουν διπλες ζωες αλλα ειναι ελαχιστες..
ναι ρε μαν αυτο λεω δεν λεω οτι η δικια ντε και καλα ειναι ετσι . προσπαθω να σου πω οτι ενα μεγαλο ποσοστο μας δουλευει ψιλο γαζι. και σκεψου το λογικα. Αφου μπορουν γιατι οχι . ποσο δυσκολο ειναι για μια γυναικα να βγαλει γκομενο ? ειναι πανευκολο ουτε καν προσπαθει ερχεται μονος του και αυτη απλα λεει ναι η οχι .
Αυτο θελω να πω. Τωρα για εσενα απλα σου λεω γιατι πολλοι τα ιδια γραφανε και στο τελος δεν μπορουσαν να περασδουν την πορτα. Απλα κρατα μικρο πολλη μικρο καλαθι .Ξερεις και να μην με πιστεψεις δεν εχω θεμα ουτε καν με νοιαζει αλλα εφοσον το συζηταμε σου λεω κατι που ισως να μην εχεις σκεφτει.
Μου ειχε ερθει γκομενα απο πολλη καλο σπιτι κτλ κτλ και μου ελγε οτι ειναι παρθενα .. Μονο παρθενα δεν ηταν
αυτα που εκανε μετα κατα την διαρκεια τις Κρυφης σχεσεις(μην μαθουν τα επομενα θυματα για εμενα γιατι το εχω αναλυση ποι πριν) αυτα που εκανε οχι μονο δεν ταιριαζαν με αυτο που πουλουσε αλλα το αντιθετο.
Με τις γυναικες πρεπει να βλεπεις τι λενε και τι κανουν συνηθως αλλα λενε και αλλα κανουν.
και να στο πω απλα αμα εβλεπες τους πρωην τις πως θα αντιδρουσες ?? Θα συγκρινες και θα νομιζες οτι σε συγκρινη.με εχεις τωρα . Και εγω στην αρχη πιστευα οτι ηταν καλη κοπελα γιατι μου ελγε αυτα που ηθελα να πιστεψω οταν καταλαβα τι και πως τοτε ηταν αργα.

ειναι ο αντρικος εγωισμς που μας κανει ετσι ολοι οι αντρες ειμαστε το ιδιο και εσυ και εγω . Τεσπα να περνας καλα .
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Τεσπα, ας παμε στο θεμα μας!
Παω νωρις το πρωι να παρω φρεντο πριν τη δουλεια..ωραιο μωρακι κανα 23-24 το πολυ..φερνει το καφε με καρδουλες πανω!
Της λεω.. ευχαριστω για τις καρδουλες δεν σε εχω ξανα δει εδω, εισαι καινουργια;;
- Ναι εχω λιγο καιρο, συγνωμη τωρα αλλα εχω παραγγελια!
Με τις μαλακιεσας φαγαμε μια χυλοπιτα πρωινιατικα :confused:
Αυριο θα παρω απο αλλου καφε.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
Ρε Τύποι, αφού οι γαμιολες οι ελλεηνίδες σε όλους σχεδόν λένε από όλες τους, χωρίς να τις ρωτήσεις καν ότι είσαι ο τρίτος τους. Ούτε τον εαυτό τους δεν πείθουν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τεσπα, ας παμε στο θεμα μας!
Παω νωρις το πρωι να παρω φρεντο πριν τη δουλεια..ωραιο μωρακι κανα 23-24 το πολυ..φερνει το καφε με καρδουλες πανω!
Της λεω.. ευχαριστω για τις καρδουλες δεν σε εχω ξανα δει εδω, εισαι καινουργια;;
- Ναι εχω λιγο καιρο, συγνωμη τωρα αλλα εχω παραγγελια!
Με τις μαλακιεσας φαγαμε μια χυλοπιτα πρωινιατικα :confused:
Αυριο θα παρω απο αλλου καφε.
είδες εσυ να βάζει αυτή τις καρδουλες με μαρκαδόρο η ήταν εκεί?
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Like
766
Πόντοι
86
καλημερα . Λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα με διαφορετικο τροπο. Και κοιτα αμα εχει μονο 120 καλα ειναι μην εχει παραπανω.Για να μην σου πω για τις γκομενες που πανε εξωτερικο για "σπουδες" .
Αυτες κανουν μεγαλες "σπουδες" τις κανουνε ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ εκει να δεις τι γινεται .
Οι αγγλοι λενε παλι καλα που ερχονται ξενες φοιτητριες και γαμαμε.
και μετα ερχονται και σου το παιζουν ειχα 3 σχεσεις και ολοι ηταν μαλακες . Αλλα εσυ εισαι διαφορετικος.

Αυτα τα λεω χρονια αλλα οι ποιο πολλοι μαλακες δεν τα δεχονται γιατι δεν μπορουν να δεχτουν την αληθεια.
Ειναι ο αντρικος εγωισμος που μας κανει να μην πιστευουμε οτι οι γκομενες εχουν παρει κοσμο και κοσμακη.


Μην προσπαθείς να τους αλλάξεις τη γνώμη. Αντίθετα χρησιμοποίησε το για το όφελος σου.

Κάποιος δεν πρέπει να πληρώνει την πλειοψηφία των ψυχολογικών-οικονομικών ?

Θέλεις εσύ να τα επωμίζεσαι 100% ?
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Αν ήταν τριψήφιες,θα γαμούσαμε όλοι.Απειροελάχιστες είναι έτσι.Ναι,μπορούν να γαμηθούν αλλά δεν το κάνουν.Οι πιο πολλές έχουν έναν γαμιά και γαμιούνται μόνο μ'αυτόν
Sadman εσύ;;;;
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
τα μεγαλα σουπερ μαρκετ ειναι και γαμω τα μερη για να βγαλεις γκομενα, να παιξεις μπαλα, κλπ, κλπ. μια μανουλα καποια στιγμη μου εκλεισε το ματι εκει που την κοιτουσα χαλαρα κιολας. στις ταμιες του Σκλαβενιτη την ωρα που πληρωνω εχω κανει σχολια για τα χαμογελα τους, τα ωραια τους δαχτυλα, τα βαμμενα νυχια, το λαμπερο βλεμμα κλπ. εχω εισπραξει θετικη ανταποκριση παροτι συνηθως πηγαινω με αθλητικες φορμες και προχειρο στυλ. θυμιζω ειμαι 50αρης. θαρρος θελει και αυτοπεποιθηση. και ολα ειναι πιθανα. μη μασατε συναγωνιστες.
Αποτέλεσμα φίλε? Γάμησες?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
οπως γραφω ποιο πανω . Ο αντρικος εγωισμος δεν μας αφηνει να πιστεψουμε τι και πως .
Οταν μαθεις οτι η δικια σου δεν ειναι αυτο που σου λεει . τοτε λογικα θα χωρισεις και δεν θα πεις τιποτα γιατι θα βγεις και μαλακας .
Ο κερατας που οι γυναικα του γαμιοτανε και πιστευε οτι ειναι αγια .
μονο και μονο απο την ντροπη οι ποιο πολλοι αντρες δεν το δεχονται.

Οποτε θα σου πω και εγω αυτο που θες να ακουσεις .

ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 99% ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ με 3-4 πριν παντρευτουν και δεν ειναι ολες ασχημες η χοντρες απλα ετσι μεγαλωσαν. Το σπιτι τους τις εμαθε να ειναι ετσι η μανα τους δηλαδη ηταν καλη γυναικα και οχι πουτανα.

βεβαια γιατι σχεδον το 80% ολων αυτων χωριζει κανεις δεν ξερει . Μαλλον δεν ταιριαζανε σαν χαρακτηρες. Ναι γιαυτο.

Τεσπα ελπιζω να σε καλυψα. και μην ανυσηχεις η δικια σου θα εχει παει με 2-3-4 που ηταν μαλακες και σε εσενα θα βρει τον ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΤΙς ΖΩΗς ΤΙΣ(χωρις παρεξηγηση και με το συμπαθιο δηλαδη )
Tυπε μου ευτυχώς που εσύ δεν είσαι μαλάκας σαν τους άλλους εδώ μέσα. Και έχεις και άριστη γνώση του τι γίνεται στην πιάτσα οπότε δε σε γελάει κανείς.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Διάβασα έναν υπολογσιμό πιο πάνω. Τόσα χρόνια απο τοτε γαμιεται προς τοσο τοσο. Δεν είναι έτσι. Μπορει να έχει 4 χρόνια σχέση π.χ. μετα να γαμιέται με 3 τον χρόνο πχ. και μετά 2 χρόνια σχέση. Άρα αυτός που το έγραψε δεν μετράει καλά. Τώρα με πόσους έχει γαμηθεί η καθεμία μόνη της το ξέρει κι αν θυμαται κιολας δηλάδη σε περίπτωση που έχει φάει πολύ πούτσα. Όλα σχετικά είναι. Τώρα για το σουπερ μαρκετ να βγάλεις γκόμενα πωλήτρια ή αλλού, παντού τα πάντα αδελφουλη. Μπορει να βγάλεις και σε φουρνο παραδειγμα οπότε όλα σχετικα είναι πάλι!
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Ωραια θεμα πιασαμε εδω μεσα εχει και δωδεκα σελιδες παναθε μας..Μερικοι ειστε για το νηπιαγωγιο επειγοντως..Πως να μαθουμε να μιλαμε σε γκομενες'!Ουστ ρε κοπροσκυλα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Από φβ και ινστα δε γαμιούνται με κανέναν.Μιλάνε μόνο τους γνωστούς τους,ανεβάζουν τις μαλακίες τους και μέχρι εκεί.Πιο πιθανό είναι να γαμηθούν ή να κάνουν σχέση με συνάδελφό τους επειδή τον ξέρουν.Οι ελλεεινίδες έχουν αλλεργία στους αγνώστους.

Πάντως εγώ προσωπικά,ότι ελλεεινίδα γνωρίζω είναι πάντα σε κάποια σχέση ή παντρεμένη.Το να πετύχεις ελεύθερη είναι σχεδόν θαύμα στην Ελλάδα
Έτσι είναι...μιλάμε για τόσο κομπλεξαρες που σε αγνώστους ΔΕΝ...Μυαλά χωριού κι ας είναι στην πρωτεύουσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Τεσπα, ας παμε στο θεμα μας!
Παω νωρις το πρωι να παρω φρεντο πριν τη δουλεια..ωραιο μωρακι κανα 23-24 το πολυ..φερνει το καφε με καρδουλες πανω!
Της λεω.. ευχαριστω για τις καρδουλες δεν σε εχω ξανα δει εδω, εισαι καινουργια;;
- Ναι εχω λιγο καιρο, συγνωμη τωρα αλλα εχω παραγγελια!
Με τις μαλακιεσας φαγαμε μια χυλοπιτα πρωινιατικα :confused:
Αυριο θα παρω απο αλλου καφε.
Δεν εφαγες χειλοπιτα....απλώς είχε δουλειά.Κατεθεσες τα όπλα άνευ μάχης.Προσπαθησε ξανά!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Σε φούρνο που ψώνιζα κάποτε ήταν μια ρωσοπόντια με κωλάρα που άλλες φορές ήταν γελαστή και μιλάγαμε και άλλες δεν έλεγε κουβέντα.Τα ίδια και στα σουπερμαρκετ,τη μια μέρα μπορεί η υπάλληλος να σου πιάσει κουβέντα μόνη της και την άλλη να περνας δίπλα της και να μη σε κοιτάει.Εκεί που λες δηλαδή να κάνω κίνηση,έρχεται η άλλη και σε προσγειώνει.
 

naleg51035

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2020
Μηνύματα
40
Like
98
Πόντοι
0
Πας πληρώνεις με 50ρικο και λες τα ρέστα δικά σου, μετά από 3-4 φορες ζητάς τηλ στο δίνει καπάκια σίγουρα, ε και την βγάζεις γκόμενα έτσι απλά..
Ειδικά όταν ο λογαριασμός είναι 49.95 πιάνει σίγουρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom