Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Λέω και εγώ αύριο να...δοκιμάσω την τύχη μου...και ίσως και να ψωνίσω και τίποτα. :angel: :erection::cheesy:
ΟΚ, πάντως είστε λίγο παράδεκτοι που κράζετε την προσπάθεια του μπούλη μας να αφήσει λίγο τις πουτανοποιήσεις και να πιασει καμιά γκόμενα! :tooth:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Παίρνεις ένα κουτί προφυλακτικά. Πας στο ταμείο και λες στο κορίτσι:

Επειδή δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει προφυλακτικό μήπως μπορείτε να μου δείξετε πώς δουλεύει;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Παίρνεις ένα κουτί προφυλακτικά. Πας στο ταμείο και λες στο κορίτσι:

Επειδή δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει προφυλακτικό μήπως μπορείτε να μου δείξετε πώς δουλεύει;
Χμμμ... δεν το βλέπω δόκιμο!!! ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Παίρνεις ένα κουτί προφυλακτικά. Πας στο ταμείο και λες στο κορίτσι:

Επειδή δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει προφυλακτικό μήπως μπορείτε να μου δείξετε πώς δουλεύει;

Μπορεί να μην χρησιμοποιεί ούτε αυτή
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Παίρνεις ένα κουτί προφυλακτικά. Πας στο ταμείο και λες στο κορίτσι:

Επειδή δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει προφυλακτικό μήπως μπορείτε να μου δείξετε πώς δουλεύει;
τύπε μονο να πουμε να φροντίσει να ναι το μεγαλο μέγεθος μη τη παθει οπως με τον αλλονε :undecided: :undecided: :undecided:

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Kαι μετά από την φάση με τις λασπωμένες μπότες και το στάχυ στο στόμα το σκηνικό από δόκιμο θα γίνει Ταξίαρχος....
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.432
Πόντοι
11.836
οχι φιλε μου, δεν ισχυριζομαι κατι, εκανα απλα ενα ρεζουμε του νηματος για τον συναδελφο που εχει αυριο να παει σουπερ μαρκετ και δεν ξερει σε ποιον παγκο να γαμ….εεεε! συγνώμη να ψωνισει.
Σωστός.Τρεχω να δω που έχει ωραίες μέσα σε supermarkets...
 

Tzimakos99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
247
Like
423
Πόντοι
21
Γράψε το τηλ σου σε ενα χαρτάκι κ δώσε το
Εαν της αρέσεις θα σου τηλ
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Και στον δικό μου Σκλαβενίτη ένα τέτοιο ακριβώς μελαχροινό μωράκι παίζει. Πραγματικά απορώ πώς έμεινε υπάλληλος supermarket αντί να εκμεταλλευθεί αυτά που της έδωσε η φύση.
Είτε χαζούλι και δεν καταλαβαίνει, είτε ψυχολογικά, είτε πολύ καλό παιδί. Όλα μαζί μάλλον.
τυπε να σου πω και το πιο καλο οτι αυτες συνηθως τις γαμαει ο προισταμενος στο τζαμπε!!μιλαμε για τερμα ηλιθιες!!!
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Επειδή πήρε το μάτι μου το προηγούμενο θέμα πριν κατεβεί, πραγματικά εύχομαι να σε βρούνε σφαγμένο εσένα και όποιον άλλον πουτάνας γιο τολμήσει και πει τέτοιες μαλακίες σε κάποια κοπέλα η οποία κερδίζει τίμια το μεροκάματο της.
Όποια δουλεύει ως καμαριέρα, πωλήτρια, ταμίας, κ.λπ. σημαίνει ότι το κάνει επειδή δεν θέλει να γίνει πουτάνα και να γαμιέται με το κάθε σίχαμα όπως του λόγου σου.
Οπότε εύχομαι σύντομα να κάνεις αυτές τις προτάσεις ''πουτανοποίησης'' (όπως τις αποκαλείς) σε μία η οποία έχει τον άντρα της, τον αδελφό της ή τον γιο της κοντά.
καλα ηρεμησε πυρφορε μου,σου εχω νεα εσυ καλα κανεις να τις υποστηριζεις,αλλα αυτες το πιο πιθανο ειναι μετα τη δουλεια να το δινουνε στον προισταμενο τζαμπα,για καλυττερα αντιμετωπιση,οποτε και παλι φιλε πυρφορε δεν σε βλεπω να γαμας!!!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
τυπε να σου πω και το πιο καλο οτι αυτες συνηθως τις γαμαει ο προισταμενος στο τζαμπε!!μιλαμε για τερμα ηλιθιες!!!
Οπότε βρέθηκε η λύση. Γίνεσαι προϊστάμενος στο σούπερ μάρκετ.
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
γνωμη σου γνωμη μου .
Οσο για των 3 ψηφιο μην παιρνεις ορκο . Μην ξεχνας οτι οι γκομενες αρχιζουν να πηδιουνται απο τα 12 και μεχρι τα 30 που υποτιθεται αρχιζουν να ψαχνουν μαλακα..
παραδειγμα μια γκοεμενα που ειχα η κολλητη τις . Το εχω ξαναγραψει εδω στο μπου. Ειχε γκομενο και μεσα στο ενα χρονο ειχε καμμια 20 αλλους παραλληλα . Στο club μια πιπα ενα quicky στο καφε κτλ κτλ συνολο σε ενα χρονο 20 -30 χοντρικα +1 ο γκοεμνος. Και οι γκοεμνα ηταν χοντρουλα.
τυπε τριψηφιο αριθμο εχει μια κανονικη γκομενα,οι πουτανες αν γαμιουνται απο 13 παει και τετραψηφιο..εγω σου λεω μια σχεση το χρονο και ξεπετες με αλλους πεντε μας κανει 6 το χρονο,(κανονικη γκομενα),αν ειναι 35 και γαμιεται απο τα 15 μας κανει για την πλακα 120 αντρες,και σου λεω,κανονικη γυναικα,οχι ξεκολο..φαντασου τι γινεται..
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
To να μιλάνε οι Αθηναίοι για τα ήθη των γυναικών σε περιοχές με πολύ μικρότερο πληθυσμό είναι τουλάχιστον άκυρο....
παντου ιδιες ειναι τυπε,μην το κανουμε αθηνα θεσσαλονικη τωρα,ολη ελλαδα ενα απεραντο πυρφορισταν ειναι..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
τυπε τριψηφιο αριθμο εχει μια κανονικη γκομενα,οι πουτανες αν γαμιουνται απο 13 παει και τετραψηφιο..εγω σου λεω μια σχεση το χρονο και ξεπετες με αλλους πεντε μας κανει 6 το χρονο,(κανονικη γκομενα),αν ειναι 35 και γαμιεται απο τα 15 μας κανει για την πλακα 120 αντρες,και σου λεω,κανονικη γυναικα,οχι ξεκολο..φαντασου τι γινεται..
Μεγάλε να σε ρωτήσω κάτι? ΑΝ όλες οι γκόμενες έχουν όντως τριψήφιο αριθμό, σύμφωνα με τον υπολογισμό που έκανε, τότε θα έπρεπε να γαμάς κι εσύ. Γαμάς? :)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
παντου ιδιες ειναι τυπε,μην το κανουμε αθηνα θεσσαλονικη τωρα,ολη ελλαδα ενα απεραντο πυρφορισταν ειναι..

Δεν είναι το ίδιο να ζεις Αθήνα και Θεσσαλονίκη που βλέπεις παντού μουνιά με την πουτσοεπαρχία που βλέπεις μόνο ψωλές
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Εννοείς ότι μπορεί να βγάλεις εύκολα γκόμενά?Γιατί εγώ κάτι μέτριες έχω δει και ούτε καν θα έκανα το βήμα...Ειδικά στο πόστο της μαναβικης...
τυπε ακου τι εχω παρατηρησει..εκανα τουρ σε ολες τυς αλυσιδες..λοιπον γαλαξιας απορριπτεται μον μια καλη στις δεκα ειδα,οι αλλες κολογριες και χοντρες..βασιλοπουλος τα ιδια μπαζοκατασταση..σκλαβενιτης καλη φαση και λιγο my market φερνουν δυνατα μουνετα!!το my market εχει και τοπλεονεκτημα οτι παντα εχει λιγο κοσμο δεν εχω δει πανω απο 5 πελατες μεσα και μπορεις να της ξεμοναχιασεις πιο ευκολα
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Μεγάλε να σε ρωτήσω κάτι? ΑΝ όλες οι γκόμενες έχουν όντως τριψήφιο αριθμό, σύμφωνα με τον υπολογισμό που έκανε, τότε θα έπρεπε να γαμάς κι εσύ. Γαμάς? :)
ε καλα παρθενες ειναι οι κακομοιρες παρακαλανε να βρουνε κανενα αγορι για σχεση και δν βρισκουνε..αυτες τις εχουν κανει τις καβατζες τους..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ε καλα παρθενες ειναι οι κακομοιρες παρακαλανε να βρουνε κανενα αγορι για σχεση και δν βρισκουνε..αυτες τις εχουν κανει τις καβατζες τους..
Τελικά παρθένες είναι ή έχουν τριψήφιο αριθμό γκόμενων η κάθε μια?

Αποφάσισε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom