Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Παω εχθες ελτα..ειχε αρκετο κοσμο πηρα νουμερο και περιμενα εξω, διπλα εχει ενα μικρο καφε.
Βγαινει μια κοπελιτσα και κουβαλαει ενα βαρελι με το ζορι, παω εκει της λεω να βοηθησω;
οχι δεν πειραζει μου λεει.. επιμενω της λεω.
Τελικα το δευτερο το βγαλαμε μαζι..κατι βαρελια με διαφημιση του μαγαζιου,μλκιες.
Παω να φυγω..μου λεει να κερασω καφεδακι, οχι ευχαριστω εχω δουλεια διπλα της λεω. βασικα δεν μου αρεσε στο προσωπο σωμα ειχε καλο. Θελω να πω οτι ανετα εκανες παιχνιδι με αυτην..και ας ηταν 7μιση το πρωι!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Παω εχθες ελτα..ειχε αρκετο κοσμο πηρα νουμερο και περιμενα εξω, διπλα εχει ενα μικρο καφε.
Βγαινει μια κοπελιτσα και κουβαλαει ενα βαρελι με το ζορι, παω εκει της λεω να βοηθησω;
οχι δεν πειραζει μου λεει.. επιμενω της λεω.
Τελικα το δευτερο το βγαλαμε μαζι..κατι βαρελια με διαφημιση του μαγαζιου,μλκιες.
Παω να φυγω..μου λεει να κερασω καφεδακι, οχι ευχαριστω εχω δουλεια διπλα της λεω. βασικα δεν μου αρεσε στο προσωπο σωμα ειχε καλο. Θελω να πω οτι ανετα εκανες παιχνιδι με αυτην..και ας ηταν 7μιση το πρωι!

Κάτι μου λέει ότι η ιστορία τελείωσε στο 'μλκιες'

Και η τελευταία παράγραφος είναι σάλτσα Μπαρίλα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.274
Κριτικές
62
Like
44.907
Πόντοι
9.297
Σταμάτησα να διαβάζω εκεί που είπες ότι τον πήρε αυτή τηλέφωνο.. Ωραία ιστορία για ταινια βρε φιλε?.. Περιμένω εσύ να σε πάρει η άλλη τηλέφωνο, Φου άμα μια γκομενα θέλει να σε αποφύγει σου λέει δώσε μου το τηλέφωνο σου και θα σε πάρω εγώ.. ?
Δεν έχει νόημα να περιμένεις να δώσει αυτή το δικό της τηλέφωνο.Το πιο πιθανό είναι να πει "όχι".Από κόμπλεξ και έκπληξη θα παγώσει και θα αρνηθεί καθαρά αντανακλαστικά
Αν έχει το δικό σου έχει χρόνο να το σκεφτεί.Ασε που νιώθει ότι μπορείς να περιμένεις...μεγάλο προσόν αυτό στην ταραγμένη εποχή μας.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Παω εχθες ελτα..ειχε αρκετο κοσμο πηρα νουμερο και περιμενα εξω, διπλα εχει ενα μικρο καφε.
Βγαινει μια κοπελιτσα και κουβαλαει ενα βαρελι με το ζορι, παω εκει της λεω να βοηθησω;
οχι δεν πειραζει μου λεει.. επιμενω της λεω.
Τελικα το δευτερο το βγαλαμε μαζι..κατι βαρελια με διαφημιση του μαγαζιου,μλκιες.
Παω να φυγω..μου λεει να κερασω καφεδακι, οχι ευχαριστω εχω δουλεια διπλα της λεω. βασικα δεν μου αρεσε στο προσωπο σωμα ειχε καλο. Θελω να πω οτι ανετα εκανες παιχνιδι με αυτην..και ας ηταν 7μιση το πρωι!
Τυπε όταν βλέπεις γκόμενές που δουλεύουν καφετέριες είναι άδικος κόπος.. Σχεδόν όλες έχουμε γκομενο και το πιο πιθανό να είχε γκομενο το αφεντικό της καφετέριας.. Οπότε γιατί να κάτσω να κουραζο. Αι τζάμπα με κίνδυνο να με δει το αφεντικό γκομενο και να μου ζητάει και το λόγο? Για να κάνεις κίνηση πρέπει να κόβεις άμα έχεις και καθόλου πιθανότητες επιτυχίας..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
και γω μπαίνω κάθε πρωι σε ενα φούρνο και με ζαλίζει μια γουρουνίτσα... :tooth:
Τυπε λύσε μκυ μια απορία.. Γιατί οι ελεεινιδες δεν γουστάρουν καθόλου τους ταριφες?? ??.. Πιο πιθανό είναι να βγάλει γκομενα ελεεινιδα ένας σκουπιδιάρης η ένας ρομα από το ζεφυρι πάρα ταρίφα.. Και να πεις ότι κάνετε και καμιά βρώμικη δουλεια?εγώ αλλιώς τα φανταζόμουν ότι οι ταριφες γαμανε αβέρτα λόγω επαφής κοντινή με τις ελεεινιδες..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τυπε λύσε μκυ μια απορία.. Γιατί οι ελεεινιδες δεν γουστάρουν καθόλου τους ταριφες?? ??.. Πιο πιθανό είναι να βγάλει γκομενα ελεεινιδα ένας σκουπιδιάρης η ένας ρομα από το ζεφυρι πάρα ταρίφα.. Και να πεις ότι κάνετε και καμιά βρώμικη δουλεια?εγώ αλλιώς τα φανταζόμουν ότι οι ταριφες γαμανε αβέρτα λόγω επαφής κοντινή με τις ελεεινιδες..
γιατι οι περισσότεροι ειναι πέφτουλες και μαλιστα με άσχημο τροπο.Εχουν τετοια άσχημη φήμη που ακομα και εγω σε ολη τη καμακοσταδιοδρομία μου ποτε δε κατάφερα να κανω κατι στιο ταξι...(αντε μια-δυο φορες μονο).Αφου για να καταλάβεις οταν αγόρασα τη πρώτη αδεια και ξεκίνησα να δουλευω,ενιωσα πως μπήκα σε ενα κίτρινο αμαξι και ξαφνικά εγινα μαλάκας για τη κοινωνία.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
γιατι οι περισσότεροι ειναι πέφτουλες και μαλιστα με άσχημο τροπο.Εχουν τετοια άσχημη φήμη που ακομα και εγω σε ολη τη καμακοσταδιοδρομία μου ποτε δε κατάφερα να κανω κατι στιο ταξι...(αντε μια-δυο φορες μονο).Αφου για να καταλάβεις οταν αγόρασα τη πρώτη αδεια και ξεκίνησα να δουλευω,ενιωσα πως μπήκα σε ενα κίτρινο αμαξι και ξαφνικά εγινα μαλάκας για τη κοινωνία.
Δηλαδή είναι πρακατειλιμενες..και ρατσιστακια οι ελεεινιδες.. Άμα την αρχίσεις στο δούλεμα ότι κονόμα ξέρω εγώ 300ευρω την ημέρα δεν υπάρχει περίπτωση να σε δει με πιο καλό ματι η ελεεινιδα? ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δηλαδή είναι πρακατειλιμενες..και ρατσιστακια οι ελεεινιδες.. Άμα την αρχίσεις στο δούλεμα ότι κονόμα ξέρω εγώ 300ευρω την ημέρα δεν υπάρχει περίπτωση να σε δει με πιο καλό ματι η ελεεινιδα? ?
οχι..δε παίζουν αυτα..μονο καμια τουρίστρια αντε να βγάλω αλλα ελληνιδα με τη καμια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μα δεν ειναι τυχαιο οτι το beat εχει γεμησει με μουνάρες...ακριβώς για να εχουν τα στοιχεία του οδηγου και με τη δύναμη της βαθμολογίας να μην κανουν καμια "περιεργη" κίνηση..(ειτε κλέψιμο ειτε καμάκι)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Κάτι μου λέει ότι η ιστορία τελείωσε στο 'μλκιες'

Και η τελευταία παράγραφος είναι σάλτσα Μπαρίλα
Απο τι καταλαβα δεν εχεις ριξει ποτε χυλοπιτα στη ζωη σου..
Τεσπα, οπως ειχε πει και ενας φιλος: και οι αγαμητες πρεπει να γαμηθουν καποια στιγμη, υπαρχουν παληκαρια και για αυτες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Τυπε όταν βλέπεις γκόμενές που δουλεύουν καφετέριες είναι άδικος κόπος.. Σχεδόν όλες έχουμε γκομενο και το πιο πιθανό να είχε γκομενο το αφεντικό της καφετέριας.. Οπότε γιατί να κάτσω να κουραζο. Αι τζάμπα με κίνδυνο να με δει το αφεντικό γκομενο και να μου ζητάει και το λόγο? Για να κάνεις κίνηση πρέπει να κόβεις άμα έχεις και καθόλου πιθανότητες επιτυχίας..
Στα καφε μπαρ παιζει πολυ αυτο που λες..πηδιουνται με τα αφεντικα τους.
Αλλα δεν εχουν θεμα να κανουν παιχνιδι με πελατη αν τους αρεσει.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
οχι..δε παίζουν αυτα..μονο καμια τουρίστρια αντε να βγάλω αλλα ελληνιδα με τη καμια
Εγώ Τυπε φορτηγό δούλευα αλλά μη περιμένεις να βρεις γκόμενές με φορτηγό, τε να βρεις κάνα πακι στη λεωφόρο νατο?.. Αλλά επειδή έχω και την κάρτα του ταξί λέω να το δοκιμάσω μπας και βρω να γαμησω καμία γκομενα..απο άποψη χρημάτων τα ίδια σκατα είναι και οι 2 δουλειές αλλά σκέφτομαι αφού δε βγάζω λεφτά δεν πάμε ταριφες μπας και γαμήσου με τουλαχιστον?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Τυπε λύσε μκυ μια απορία.. Γιατί οι ελεεινιδες δεν γουστάρουν καθόλου τους ταριφες?? ??.. Πιο πιθανό είναι να βγάλει γκομενα ελεεινιδα ένας σκουπιδιάρης η ένας ρομα από το ζεφυρι πάρα ταρίφα.. Και να πεις ότι κάνετε και καμιά βρώμικη δουλεια?εγώ αλλιώς τα φανταζόμουν ότι οι ταριφες γαμανε αβέρτα λόγω επαφής κοντινή με τις ελεεινιδες..

Οι ελλεεινίδες δεν γουστάρουν ταρίφες αλλά τον γκόμενό τους τον θέλουν ταρίφα :uglystupid:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Τυπε όταν βλέπεις γκόμενές που δουλεύουν καφετέριες είναι άδικος κόπος.. Σχεδόν όλες έχουμε γκομενο και το πιο πιθανό να είχε γκομενο το αφεντικό της καφετέριας.. Οπότε γιατί να κάτσω να κουραζο. Αι τζάμπα με κίνδυνο να με δει το αφεντικό γκομενο και να μου ζητάει και το λόγο? Για να κάνεις κίνηση πρέπει να κόβεις άμα έχεις και καθόλου πιθανότητες επιτυχίας..

Γκαρσόνες είτε τα'χουν με το αφεντικό είτε με κάποιον του μαγαζιού.Οι εμφανίσιμες σίγουρα,κάτι μπαζάκια δεν ξέρω.Μην ασχολείστε μ'αυτές.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Αν και το γραψα και στο θρεντ για τις βρωμονελλεηνιδες, το γραφω κι εδω
Τι καθεστε και ασχολειστε με ελληνιδες οταν υπαρχει το VK? (το ρωσικο social, σαν το φβ δηλαδη)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom