Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Αν και το γραψα και στο θρεντ για τις βρωμονελλεηνιδες, το γραφω κι εδω
Τι καθεστε και ασχολειστε με ελληνιδες οταν υπαρχει το VK? (το ρωσικο social, σαν το φβ δηλαδη)
Εγώ δεν κατάλαβα το άλλο.
Στο Σκλαβενίτη μόνο κάτι θείες βλέπω ρε παίδες.Σοβαρα τώρα που έχει ωραίες;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αν και το γραψα και στο θρεντ για τις βρωμονελλεηνιδες, το γραφω κι εδω
Τι καθεστε και ασχολειστε με ελληνιδες οταν υπαρχει το VK? (το ρωσικο social, σαν το φβ δηλαδη)
μπορεις να παίξες μπάλα με ρωσίδες εδω ελλάδα με αυτο?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Εγώ δεν κατάλαβα το άλλο.
Στο Σκλαβενίτη μόνο κάτι θείες βλέπω ρε παίδες.Σοβαρα τώρα που έχει ωραίες;

Σιγά μην καταδεχτούν ωραίες ελλεεινίδες να δουλεύουν σε σούπερ.Γι'αυτό βλέπεις μόνο μπάζα και θείες.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Σιγά μην καταδεχτούν ωραίες ελλεεινίδες να δουλεύουν σε σούπερ.Γι'αυτό βλέπεις μόνο μπάζα και θείες.
Καλά μη λέμε και υπερβολές.. Συνήθως μια στις τέσσερις υπαλλήλους σούπερ μάρκετ είναι ωραία γκομενακια.. Δηλαδή και που να πάνε να δουλέψουν? Όλες barwomen δε γίνεται δε φτάνουν οι θέσεις.. Εγώ ξέρω 2 από σούπερ μάρκετ που είναι αδύνατες και απόλυτα γαμευσιμες.. Και μια από τζάμπο που είναι ωραίο γκομενακι και γεμίζει ράφια δεν λέει κάτι αυτο?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αν και το γραψα και στο θρεντ για τις βρωμονελλεηνιδες, το γραφω κι εδω
Τι καθεστε και ασχολειστε με ελληνιδες οταν υπαρχει το VK? (το ρωσικο social, σαν το φβ δηλαδη)
Φίλε μου σύμφωνα σε όλα όσα λες.. Αλλά λύσε μας μια μικρή λεπτομέρεια.. Που στο καλό να βρούμε Ρωσίδες στο ελλαδισταν? Γιατί νομίζω δεν πρέπει να υπάρχουν και πολλές Ρωσίδες εδώ αντε να έχει κάτι ξεμπαρκες σε μενιδι ασπροπυργο(και αυτές συνήθως ρωσοφονες ποντιες από γεωργία, όχι Ρωσίδες).. Αν μου πεις που βρίσκεις Ρωσίδες,θα γραφτώ και εγώ στο vk
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
μπορεις να παίξες μπάλα με ρωσίδες εδω ελλάδα με αυτο?
Είναι το ρωσικο αντιστοιχο φβ. Εχει ολοκληρη τη Ρωσια, και παλιοτερη και ολοκληρη την Ουκρανια, αν και τωρα οι Ουκρανες εχουν λακισει λογω της γνωστης αντιπαλοτητας
Αυτο που κανει εντυπωση ειναι οτι
παρα πολλες πλεον ξερουν και αγγλικα, παλιοτερα πετυχαιναμε τετοιες με το κυαλι,
οτι οι χωρισμενες ειναι νεες και μουναρες,
οτι δεν εχουν καμια σχεση με τις βρωμοελλεηνιδες που δε σου μιλανε με την καμια
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Φίλε μου σύμφωνα σε όλα όσα λες.. Αλλά λύσε μας μια μικρή λεπτομέρεια.. Που στο καλό να βρούμε Ρωσίδες στο ελλαδισταν? Γιατί νομίζω δεν πρέπει να υπάρχουν και πολλές Ρωσίδες εδώ αντε να έχει κάτι ξεμπαρκες σε μενιδι ασπροπυργο(και αυτές συνήθως ρωσοφονες ποντιες από γεωργία, όχι Ρωσίδες).. Αν μου πεις που βρίσκεις Ρωσίδες,θα γραφτώ και εγώ στο vk
Οχι φιλε μου, δεν ειπα να βρεις ρωσιδα που ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΛΛΑΔΑ. Οχι. Αλλιως θα σου ελεγα να την βρεις στο φβ.
Εγω ειπα για ρωσιδες που ειναι ΑΚΟΜΑ ΡΩΣΙΑ.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Οχι φιλε μου, δεν ειπα να βρεις ρωσιδα που ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΛΛΑΔΑ. Οχι. Αλλιως θα σου ελεγα να την βρεις στο φβ.
Εγω ειπα για ρωσιδες που ειναι ΑΚΟΜΑ ΡΩΣΙΑ.
Οι Ρωσίδες που έχουν έρθει έχουν αλλάξει οι πιο πολλές συμπεριφορά. Καλύτερα να είναι ΠΟΠ σαν τη φέτα :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Σταμάτησα να διαβάζω εκεί που είπες ότι τον πήρε αυτή τηλέφωνο.. Ωραία ιστορία για ταινια βρε φιλε?.. Περιμένω εσύ να σε πάρει η άλλη τηλέφωνο, Φου άμα μια γκομενα θέλει να σε αποφύγει σου λέει δώσε μου το τηλέφωνο σου και θα σε πάρω εγώ.. ?

μακραν το πιο σωστο πραγμα που μπορει να κανει ενας τυπος...
ποτε δεν ζητας τηλεφωνο....μονο δινεις...ετσι ξερεις εξ αρχης αν θα γαμησεις ή οχι...αν σε παρει τηλεφωνο ξερεις οτι κατα 150% θα γαμησεις και οτι η γκομενα γουσταρει...
αν κανεις το τραγικο λαθος να ζητησεις τηλεφωνο, παιζει να σου το δωσει απο ευγενεια και μετα να αρχισει τα "Δεν μπορω σημερα, να το κανονισουμε αλλη μερα" και παει λεγοντας...ποιος ο λογος να μπεις σε ολη αυτη την ταλαιπωρια και στο τελος παιζει να μην γαμησεις κιολας???? :confused:

υγ : αυτα που σας λεω, στο εξωτερικο τα χρεωνουν 200 ευρω την συμβουλη...να ξερετε!!!! :woldman:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.141
Like
50.861
Πόντοι
12.756
μακραν το πιο σωστο πραγμα μπορει να κανει ενας τυπος...
ποτε δεν ζητας τηλεφωνο....μονο δινεις...ετσι ξερεις εξ αρχης αν θα γαμησεις ή οχι...αν σε παρει τηλεφωνο ξερεις οτι κατα 150% θα γαμησεις και οτι η γκομενα γουσταρει...
αν κανεις το τραγικο λαθος να ζητησεις τηλεφωνο, παιζει να σου το δωσει απο ευγενεια και μετα να αρχισει τα "Δεν μπορω σημερα, να το κανονισουμε αλλη μερα" και παει λεγοντας...ποιος ο λογος να μπεις σε ολη αυτη την ταλαιπωρια και στο τελος παιζει να μην γαμησεις κιολας???? :confused:

υγ : αυτα που σας λεω, στο εξωτερικο τα χρεωνουν 200 ευρω την συμβουλη...να ξερετε!!!! :woldman:
σε γαμαει ο Καρλιτος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Καλά μη λέμε και υπερβολές.. Συνήθως μια στις τέσσερις υπαλλήλους σούπερ μάρκετ είναι ωραία γκομενακια.. Δηλαδή και που να πάνε να δουλέψουν? Όλες barwomen δε γίνεται δε φτάνουν οι θέσεις.. Εγώ ξέρω 2 από σούπερ μάρκετ που είναι αδύνατες και απόλυτα γαμευσιμες.. Και μια από τζάμπο που είναι ωραίο γκομενακι και γεμίζει ράφια δεν λέει κάτι αυτο?

Ελλεεινίδα γαμεύσιμη μόνο αν είναι από καμιά φτωχή οικογένεια ή δεν έχει σπουδάσει.Αλλιώς τα τρώνε απ'το μπαμπά τους ή απο κανα πιρφόρο γκόμενο.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Οι Ρωσίδες που έχουν έρθει έχουν αλλάξει οι πιο πολλές συμπεριφορά. Καλύτερα να είναι ΠΟΠ σαν τη φέτα :2funny:
Ισχυει. Πώς να μην αλλαξουν, οταν βλεπουν οτι ειναι1000 φορες καλυτερες απο τις ελλεηνιδες, αλλα παιρνουν 1000 φορες λιγοτερα απο αυτο που αξιζουν?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Οχι φιλε μου, δεν ειπα να βρεις ρωσιδα που ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΛΛΑΔΑ. Οχι. Αλλιως θα σου ελεγα να την βρεις στο φβ.
Εγω ειπα για ρωσιδες που ειναι ΑΚΟΜΑ ΡΩΣΙΑ.
Κάτι τέτοιο θέλει λεφτά που Ι μέσος Έλληνας δεν έχει.. Άμα είναι βρίσκω και ελεεινιδα να σπόνσορα ρω, λεφτα και οι ελλεεινίδες γουστάρουν, δεν είναι ανάγκη να ψάχνω γκομενα στο γιεκατερινεμπουργκ?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ελλεεινίδα γαμεύσιμη μόνο αν είναι από καμιά φτωχή οικογένεια ή δεν έχει σπουδάσει.Αλλιώς τα τρώνε απ'το μπαμπά τους ή απο κανα πιρφόρο γκόμενο.
Όχι όλες βρε Τυπε.. Άλλο η ελεεινιδα που μένει πανόραμα θερμή άλλο η φτωχή ελεεινιδα που μένει Μενεμένη Σταυρούπολη.. Κοίτας αν είναι φτωχή αν έχει παρέες.. Εγώ Θεσσαλονίκη αν είχα επαγγελματική πρόταση θα ερχόμουν γιατί κατάλαβα ότι υπάρχει μέλλον με τις γκόμενές εκεί πάνω για ενα μέσο άντρα.. Αθήνα Τυπε και μόνο που τις κοιτάς έτοιμες είναι να σου ορ. Ηξουνε να σε βρίσουν φαση??
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Κάτι τέτοιο θέλει λεφτά που Ι μέσος Έλληνας δεν έχει.. Άμα είναι βρίσκω και ελεεινιδα να σπόνσορα ρω, λεφτα και οι ελλεεινίδες γουστάρουν, δεν είναι ανάγκη να ψάχνω γκομενα στο γιεκατερινεμπουργκ?
Τι λεφτα θελει δηλαδη? Γιατι μια ζωη τζαμπα πηδαγαμε με τον τροπο αυτο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Όχι όλες βρε Τυπε.. Άλλο η ελεεινιδα που μένει πανόραμα θερμή άλλο η φτωχή ελεεινιδα που μένει Μενεμένη Σταυρούπολη.. Κοίτας αν είναι φτωχή αν έχει παρέες.. Εγώ Θεσσαλονίκη αν είχα επαγγελματική πρόταση θα ερχόμουν γιατί κατάλαβα ότι υπάρχει μέλλον με τις γκόμενές εκεί πάνω για ενα μέσο άντρα.. Αθήνα Τυπε και μόνο που τις κοιτάς έτοιμες είναι να σου ορ. Ηξουνε να σε βρίσουν φαση??

Γιατί Θεσσαλονίκη τί νομίζεις,ότι κάθονται και σου μιλάνε;Αν είσαι πιτσιρικάς μπορεί να σου μιλήσουν,αν είσαι μεγαλύτερος ασ'το.
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Ισχυει. Πώς να μην αλλαξουν, οταν βλεπουν οτι ειναι1000 φορες καλυτερες απο τις ελλεηνιδες, αλλα παιρνουν 1000 φορες λιγοτερα απο αυτο που αξιζουν?
Διαφωνω. Δεν ειναι ολες καλυτερες, και οι ελληνιδες ειναι καλες απλα οχι ολες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Γιατί Θεσσαλονίκη τί νομίζεις,ότι κάθονται και σου μιλάνε;Αν είσαι πιτσιρικάς μπορεί να σου μιλήσουν,αν είσαι μεγαλύτερος ασ'το.
πόσο πιτσιρικάς? σε 35ρη δε μιλάνε δηλ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom