Νέα

Πως να οργανώσω ένα τρίο για τον άντρα μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tauros_ydroxoa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα....
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας καθώς θέλω να οργανώσω ένα τρίο έκπληξη στον άντρα μου με αφορμή την επέτειο που το κάναμε πρώτη φορά!
Εννοείται ότι το τρίτο πρόσωπο θα είναι γυναίκα. Κατά προτίμηση έμπειρη γιατί εγώ δεν ξέρω πώς να φερθώ....αντιλαμβάνεστε!
Τί πρέπει να προσέξω? Πώς μπορώ να το οργανώσω για να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις και πόσο θα μου κοστίσει περίπου!

Ευχαριστώ
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Ή είσαι μεγάλη παρτουζιάρα και ρίχνεις μια δεύτερη γυναίκα για να μην νιώθεις τύψεις που γαμιέσαι ασύστολα με μεγάλη παρέα ή έχεις γίνει λεσβία και θες να περάσεις και συ καλά...Πάντος άμα θες άντρα έδω είμαστε να σε εξυπηρετήσουμε τζάπα :kissass:
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ή είσαι μεγάλη παρτουζιάρα και ρίχνεις μια δεύτερη γυναίκα για να μην νιώθεις τύψεις που γαμιέσαι ασύστολα με μεγάλη παρέα ή έχεις γίνει λεσβία και θες να περάσεις και συ καλά...Πάντος άμα θες άντρα έδω είμαστε να σε εξυπηρετήσουμε τζάπα :kissass:



Μάλιστα....είναι και αυτό μια άποψη αλλά εγώ θέλω να έχω τον άντρα μου δικό μου για αυτό του δίνω ό,τι θέλει....να μην το ψάξει αλλού!
Μπορεί λοιπόν να υπάρχει και τρίτη εκδοχή....να είμαι απλά έξυπνη!

Εκτός από κριτική μήπως έχεις και πληροφορίες????
PS: ΠάντΩς λέει ο κοσμος, όχι πάντΟς!!!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
κοίτα σε τσοντο-sites με ανάλογο περιεχόμενο για να πάρεις έμπνευση. Π.Χ. δύο ζευγάρια καινούργια διαφορετικά εσώρουχα (σουτιέν-τάγκα), διαφορετικού μεγέθους. Εγώ θα το έπιανα αμέσως το υπονοούμενο, και καλά γαμήσια.
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Μάλιστα....είναι και αυτό μια άποψη αλλά εγώ θέλω να έχω τον άντρα μου δικό μου για αυτό του δίνω ό,τι θέλει....να μην το ψάξει αλλού!
Μπορεί λοιπόν να υπάρχει και τρίτη εκδοχή....να είμαι απλά έξυπνη!

Εκτός από κριτική μήπως έχεις και πληροφορίες????
Μπα εγώ είμαι μπουρδελιάρης, δεν έχω εμπειρία με εξωμπουρδελικά κορίτσια επί πληρωμή...Ψάξε καμιά αγγελία και όλο και κάποια θα βρεις να σου καλύψει οποιαδήποτε ανωμαλία!!! :lheel:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
αν εισαι ελλεηνιδα προσεχε το τριο  να μη γινει δυο  
και σε πεταξει οξω απο το κρεβατι και γενικα απο το δωματιο  :grin:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
κοίτα σε τσοντο-sites με ανάλογο περιεχόμενο για να πάρεις έμπνευση. Π.Χ. δύο ζευγάρια καινούργια διαφορετικά εσώρουχα (σουτιέν-τάγκα), διαφορετικού μεγέθους. Εγώ θα το έπιανα αμέσως το υπονοούμενο, και καλά γαμήσια.

Σωστή η πρόταση του Πέτρου Κανάλι. Υπάρχουν επιλογές μέσ δικτύου. Καλό είναι να αποφύγεις τις στυγνές επαγγελματίες.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
Καλησπέρα και από εμένα....
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας καθώς θέλω να οργανώσω ένα τρίο έκπληξη στον άντρα μου με αφορμή την επέτειο που το κάναμε πρώτη φορά!
Εννοείται ότι το τρίτο πρόσωπο θα είναι γυναίκα. Κατά προτίμηση έμπειρη γιατί εγώ δεν ξέρω πώς να φερθώ....αντιλαμβάνεστε!
Τί πρέπει να προσέξω? Πώς μπορώ να το οργανώσω για να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις και πόσο θα μου κοστίσει περίπου!

Ευχαριστώ

για πουστη σε κοβω.
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σωστή η πρόταση του Πέτρου Κανάλι. Υπάρχουν επιλογές μέσ δικτύου. Καλό είναι να αποφύγεις τις στυγνές επαγγελματίες.


Μπορείς να στείλεις ένα παράδειγμα ???

Σας κουράζω πιθανόν αλλά πραγματικά δεν έχω ιδέα από αυτά!!!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:2funny: αν και ο άντρας σου σκέπτετε το ίδιο έξυπνα προβλέπω ότι θα χρειστείτε catering σέρβις γά την νύχτα aytή :rockon: :2funny: :2funny:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Μπορείς να στείλεις ένα παράδειγμα ???

Σας κουράζω πιθανόν αλλά πραγματικά δεν έχω ιδέα από αυτά!!!

ΟΚ, μπορείς να γίνεις πιό συγκεριμένη? Πώς το φαντάζεσαι?...Για να σε βοηθήσουμε όσο καλύτερα γίνεται  :dancing:
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ΟΚ, μπορείς να γίνεις πιό συγκεριμένη? Πώς το φαντάζεσαι?...Για να σε βοηθήσουμε όσο καλύτερα γίνεται  :dancing:

Σε ευχαριστω.....

Λοιπόν όπως το φαντάζομαι: Συγκεκριμένη ώρα κατά προτίμηση όχι στο σπίτι....δεν θα ήταν περίεργο να είναι στην κρεβατοκαμαρα μας??? σε κάποιο ξενοδοχείο (και αυτό δεν το ξέρω...γίνεται να μπει τετοια κοπέλα σε δικό μας δωμάτιο? Υπάρχουν ειδικά ξενοδοχεία ή κλείνω όποιο θέλω?) να ανέβει πάνω και καλό θα ήταν να πάρει κάποια πρωτοβουλία γιατί όσες ταινίες και αν δω μπορεί και να κωλώσω λίγο....ε???
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Κοίτα στην κατηγορία Call Girls , υπάρχουν μερικές (βασικά όλες  :2funny: ) που θα κάνουν τρίο. Εδώ ο κάθε λακαμάς θα σε κοροιδέψει και θα σε ειρωνευτεί...βασικά σε φόρουμ για ΠΟΥΤΑΝΕΣ είσαι , μη περιμένεις καλή συμπεριφορά. Πήγαινε στα Call Girls , και πατα ταξινόμηση με τις περισσότερες κριτικιές και διάλεξε.

Υ.Γ. Βρες μια που να τα καταπίνει  :s&m_2:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Μπορείς να στείλεις ένα παράδειγμα ???

Σας κουράζω πιθανόν αλλά πραγματικά δεν έχω ιδέα από αυτά!!!


Δεν εχεις ιδεα απο αυτα αλλα αυτο το site το ξερεις ε?
Το ξερουν ολες οι συζυγοι μαλλον.....


Αφου ξερεις το site μηπως ξερεις να μας πεις και για ενα ολοιδιο thread που ειχε ανοιχτει πριν 1-1,5μηνα(παλι απο...γυναικα που εψαχνε cg για τον αντρουλη της)?
Οχι? Εισαι σιγουρος?
 

kmangr

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
539
Πόντοι
81
Κοπέλα: Βαζεις αγγελία σε site και ζητας φωτο (προσωπο / σωμα)
Ξενοδοχειο:Μπορείς να κλείσεις απο το Hilton μεχρι και στο χειροτερο ξενοδοχειο.
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα στην κατηγορία Call Girls , υπάρχουν μερικές (βασικά όλες  :2funny: ) που θα κάνουν τρίο. Εδώ ο κάθε λακαμάς θα σε κοροιδέψει και θα σε ειρωνευτεί...βασικά σε φόρουμ για ΠΟΥΤΑΝΕΣ είσαι , μη περιμένεις καλή συμπεριφορά. Πήγαινε στα Call Girls , και πατα ταξινόμηση με τις περισσότερες κριτικιές και διάλεξε.

Υ.Γ. Βρες μια που να τα καταπίνει  :s&m_2:


Call-girls
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην κατηγορία “call-girls” ΔΕΝ υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας με τις κοπέλες και τα «γραφεία»/«πρακτορεία».

Πώς θα τις βρω????
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχεις ιδεα απο αυτα αλλα αυτο το site το ξερεις ε?
Το ξερουν ολες οι συζυγοι μαλλον.....


Αφου ξερεις το site μηπως ξερεις να μας πεις και για ενα ολοιδιο thread που ειχε ανοιχτει πριν 1-1,5μηνα(παλι απο...γυναικα που εψαχνε cg για τον αντρουλη της)?
Οχι? Εισαι σιγουρος?


Δεν εχω ιδέα από την οργανωση του εν λόγω θέματος αλλά εχω άριστη γνώση χρησης pc και ιντερνετ.....όποιος ψάχνει βρίσκει....


ΥΓ: ΕΛΕΟΣ....σε ένα πράγμα είστε χρήσιμοι ως άντρες.....ξέρετε πιο πολλά στο σεξ και ούτε αυτό δεν μπορείς να κάνεις. Δεν ξέρω ωστόσο τί ειναι το thread και τί λες!
Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom