Νέα

Πως να οργανώσω ένα τρίο για τον άντρα μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tauros_ydroxoa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Call-girls
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην κατηγορία “call-girls” ΔΕΝ υπάρχουν στοιχεία επικοινωνίας με τις κοπέλες και τα «γραφεία»/«πρακτορεία».

Πώς θα τις βρω????
Οι περισσότερες αναφέρουν το πρακτορείο που δουλεύουν οπότε με Google Search θα την βρεις.Αν δε μπορείς ή είναι ανεξάρτητη ρώτα σ αυτό το θρεντ (το αντίστοιχο για call girls) και όλο και κάποιος θα ξέρει.  :s&m_2:

 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Οι περισσότερες αναφέρουν το πρακτορείο που δουλεύουν οπότε με Google Search θα την βρεις.Αν δε μπορείς ή είναι ανεξάρτητη ρώτα σ αυτό το θρεντ (το αντίστοιχο για call girls) και όλο και κάποιος θα ξέρει.  :s&m_2:



ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Μάλιστα.Για Αθήνα μιλάς? Για οτιδήποτε άλλο, δεν ξέρω και πολλά... δες αγγελίες και τα συναφή στο ίντερνετ, κατόπιν συνεννοήσεως βέβαια. Μια καλή επιλογή είναι τα city tour που είναι διαθέσιμα αυτή τη στιγμή, και είναι εγκατεστημένα σε καλά ξενοδοχεία.

Θα σου συνιστούσα να ενημερώσεις τον σύντροφό σου για το τι σχεδιάζεις, αφήνοντας την έξτρα-παρτενέρ για έκπληξη - βάλτην να ντυθεί καμαριέρα που ετοιμάζει το δωμάτιό σας, και τυχαία θα βρεθείτε όλοι μαζί σε περιπτύξεις. Ξενοδοχεία πολλά και για διαφορετικά βαλάντια, πολύ εύκολο να βρεις. Όσο για την τιμή, τα γούστα πληρώνονται.
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετη παρατηρηση και σορυ για το σπαμ..

Ταυρος με Υδροχοο ταιριαζουν ?


Τί να σου πω......εμείς τα βρήκαμε εδώ και χρόνια!!!
Εύχομαι αν έχεις μπλέξει με Υδροχόα (που είμαι εγώ) καλά ξεμπερδέματα!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
ο αντρα σου το ξερει αυτο????γιατι εαν το ξερει τοτε μπορεις να πας πολυ ευκολα σε ενα στριπτιτζαδικο και να διαλεξετε μαζι μια κοπελα που να σας αρεσει...την βαζετε να σας χορεψει και πανω εκει τις κανεις και την προταση(μην φοβασε δεν θα αρνηθη καμια με τοση αναδουλεια που εχει πεσει και ειδικα στα στριπ)που να μπλεκεις τωρα με ιντερνετικα κοριτσια κτλ

παντος για γυναικα και μαλιστα ελληνιδα εισαι λιγο προχωρημενη...μπραβο μπραβο    :)
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ο αντρα σου το ξερει αυτο????γιατι εαν το ξερει τοτε μπορεις να πας πολυ ευκολα σε ενα στριπτιτζαδικο και να διαλεξετε μαζι μια κοπελα που να σας αρεσει...την βαζετε να σας χορεψει και πανω εκει τις κανεις και την προταση(μην φοβασε δεν θα αρνηθη καμια με τοση αναδουλεια που εχει πεσει και ειδικα στα στριπ)που να μπλεκεις τωρα με ιντερνετικα κοριτσια κτλ

παντος για γυναικα και μαλιστα ελληνιδα εισαι λιγο προχωρημενη...μπραβο μπραβο    :)


Αυτό είσαι σίγουρος ότι γίνεται????
Του το είχα υποσχεθεί για όταν έκλεινε τα πρώτα άντα (30) αλλά είχα μωράκι τότε και ήταν δύσκολο....οι υποσχεσεις όμως πρέπει να τηρούνται!
Αν πάμε πχ στο Kinky που ξέρω ότι και αυτός θέλει και εγω έχω απορία να το δω....μπορούμε να το κανονίσουμε επι τόπου?????
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Περιμένω πότε θα ρωτήσει κάποιος σ αυτό το φόρουμ κάτι και δε θα δεχτεί προσβολές και ειρωνείες.Τουλάχιστον μπορεί να συνδυαστεί απατώντας σ αυτό που ρώτησε εκείνος που έχει την ατυχία να μην είναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΣ και να μην ξέρει. Και δε μιλάμε για άτομα που τα θέλουν όλα στο πιάτο αλλά και μια ερώτηση να κάνεις του τύπου "δουλεύει η τάδε στο τάδε κωλόμπαρο?" Θα πεταχτεί εκείνος που έχει δώσει ενα σπίτι σε στριπ και θα πει "φίλε , οι πληροφορίες δε δίνονται έτσι,εμείς μαλάκες είμαστε που έχουμε σκάσει ένα σορο λεφτά να σου λέμε τι παίζει?"

Σόρρυ που το γενικεύω αλλά έψαχνα καιρό την αφορμή αυτή.Φόρουμ είναι , όχι κλειστό Lobby...
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
Αυτό είσαι σίγουρος ότι γίνεται????
Του το είχα υποσχεθεί για όταν έκλεινε τα πρώτα άντα (30) αλλά είχα μωράκι τότε και ήταν δύσκολο....οι υποσχεσεις όμως πρέπει να τηρούνται!
Αν πάμε πχ στο Kinky που ξέρω ότι και αυτός θέλει και εγω έχω απορία να το δω....μπορούμε να το κανονίσουμε επι τόπου?????

με καλη διαθεση φυσικα τον καταλληλο τροπθα κουβεντιασετε με την κοπελα που σας ενδιαφερει κερνοντας την ενα ποτα στο τραπεζι σας αλλα και το καταλληλο δωρακι ολα γινονται.....απο εκει και περα δεν μπορω να γραψω περισσοτερα!!!!παντος το συγκεκριμενο στριπ εχει ωραια κοριτσια!!!!ψαξτο το θεμα νομιζω πως θα σας αρεσει και η διαδικασια και στους δυο σας....το να βρειτε δλδ την <καταλληλη>
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
με καλη διαθεση φυσικα τον καταλληλο τροπθα κουβεντιασετε με την κοπελα που σας ενδιαφερει κερνοντας την ενα ποτα στο τραπεζι σας αλλα και το καταλληλο δωρακι ολα γινονται.....απο εκει και περα δεν μπορω να γραψω περισσοτερα!!!!παντος το συγκεκριμενο στριπ εχει ωραια κοριτσια!!!!ψαξτο το θεμα νομιζω πως θα σας αρεσει και η διαδικασια και στους δυο σας....το να βρειτε δλδ την <καταλληλη>


ουφφφφφφφφφφφφφφφ

Πολύ καλό....αυτό θα κάνουμε....χαίρομαι που γίνεται τόσο απλά...είχα πελαγώσει. Χαίρομαι που λες ότι έχει και της προκοπής κόσμο γιατί μια φορά πήγαμε σε ένα από περιέργεια δική μου δηλαδή και ήταν ΧΑΛΙΑ ακόμα γελάω.....
(δωράκι = την αμοιβή που θα συμφωνήσουμε ε???)

Ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες σας!!!


 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αυτό είσαι σίγουρος ότι γίνεται????
Του το είχα υποσχεθεί για όταν έκλεινε τα πρώτα άντα (30) αλλά είχα μωράκι τότε και ήταν δύσκολο....οι υποσχεσεις όμως πρέπει να τηρούνται!
Αν πάμε πχ στο Kinky που ξέρω ότι και αυτός θέλει και εγω έχω απορία να το δω....μπορούμε να το κανονίσουμε επι τόπου?????
εχεις και παιδι ρε τουβλο :2funny: :2funny: γιαυτο μετα βγαινουμε μαλακες :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
ουφφφφφφφφφφφφφφφ

Πολύ καλό....αυτό θα κάνουμε....χαίρομαι που γίνεται τόσο απλά...είχα πελαγώσει. Χαίρομαι που λες ότι έχει και της προκοπής κόσμο γιατί μια φορά πήγαμε σε ένα από περιέργεια δική μου δηλαδή και ήταν ΧΑΛΙΑ ακόμα γελάω.....
(δωράκι = την αμοιβή που θα συμφωνήσουμε ε???)

Ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες σας!!!



αυτο ακριβως εννοω δωρακι!!!εισαι γατονι μπραβο σου τυχερος ο δικος σου......αλλωστε αν δεν σου αρεσει κατι εκει πας και στο baby που ειναι λιγο πιο πανω(ανεβαινοντας την συγγρου απο την ιδια πλευρα με το kinky)ειμαι σιγουρος οτι η διαδικασια και μονο θα σας εξηταρει τοσο εσενα οσο και τον αντρα σου.....το εχω κανει και εγω.....!!!!! :)

καλες επιλογες λοιπον και ελπιζω να βοηθησα καπως....... ;)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Περιμένω πότε θα ρωτήσει κάποιος σ αυτό το φόρουμ κάτι και δε θα δεχτεί προσβολές και ειρωνείες.Τουλάχιστον μπορεί να συνδυαστεί απατώντας σ αυτό που ρώτησε εκείνος που έχει την ατυχία να μην είναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΣ και να μην ξέρει. Και δε μιλάμε για άτομα που τα θέλουν όλα στο πιάτο αλλά και μια ερώτηση να κάνεις του τύπου "δουλεύει η τάδε στο τάδε κωλόμπαρο?" Θα πεταχτεί εκείνος που έχει δώσει ενα σπίτι σε στριπ και θα πει "φίλε , οι πληροφορίες δε δίνονται έτσι,εμείς μαλάκες είμαστε που έχουμε σκάσει ένα σορο λεφτά να σου λέμε τι παίζει?"

Σόρρυ που το γενικεύω αλλά έψαχνα καιρό την αφορμή αυτή.Φόρουμ είναι , όχι κλειστό Lobby...


αστα γατονι

παιζει που αλητεια εδω μεσα

το νου σου
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Kostas βοήθησες πολύ.....και σε ευχαριστώ!


Να ενημερώσω ότι μου ήρθε και μήνυμα να κάνω εγώ "επίσκεψη".....θα το δείχνω στον άντρα μου να γελάμε!
Είστε για τα σίδερα.....ξεκολλάτε από τα μπουρδέλα και κοιτάξτε γύρω σας....μια χαρά κοπέλες μόνες υπάρχουν!


Σας ευχαριστώ και πάλι


ΥΓ: Αν δεν φάω φρίκη με τις βλακείες σας θα μπω να σας πω νέα μας!!!

 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • capone_article.jpg
    capone_article.jpg
    45,3 KB · Εμφανίσεις: 41

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Kostas βοήθησες πολύ.....και σε ευχαριστώ!


Να ενημερώσω ότι μου ήρθε και μήνυμα να κάνω εγώ "επίσκεψη".....θα το δείχνω στον άντρα μου να γελάμε!
Είστε για τα σίδερα.....ξεκολλάτε από τα μπουρδέλα και κοιτάξτε γύρω σας....μια χαρά κοπέλες μόνες υπάρχουν!


Σας ευχαριστώ και πάλι


ΥΓ: Αν δεν φάω φρίκη με τις βλακείες σας θα μπω να σας πω νέα μας!!!
ναι εμας περιμενες  :2funny: :2funny:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Περιμένω πότε θα ρωτήσει κάποιος σ αυτό το φόρουμ κάτι και δε θα δεχτεί προσβολές και ειρωνείες.Τουλάχιστον μπορεί να συνδυαστεί απατώντας σ αυτό που ρώτησε εκείνος που έχει την ατυχία να μην είναι ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΣ και να μην ξέρει. Και δε μιλάμε για άτομα που τα θέλουν όλα στο πιάτο αλλά και μια ερώτηση να κάνεις του τύπου "δουλεύει η τάδε στο τάδε κωλόμπαρο?" Θα πεταχτεί εκείνος που έχει δώσει ενα σπίτι σε στριπ και θα πει "φίλε , οι πληροφορίες δε δίνονται έτσι,εμείς μαλάκες είμαστε που έχουμε σκάσει ένα σορο λεφτά να σου λέμε τι παίζει?"

Σόρρυ που το γενικεύω αλλά έψαχνα καιρό την αφορμή αυτή.Φόρουμ είναι , όχι κλειστό Lobby...


Ακριβως 1,5 μηνα πριν ειχε ανοιξει ολοιδιο thread διατυπωμενο με τον ιδιο τροπο. Πιθανοτατα(αν οχι σιγουρα) απο το ιδιο ατομο. Τοσο εκεινο το thread οσο και to nickname διαγραφηκαν. Τυχαιο? Αν ηταν αληθινο ατομο θα διαγραφονταν? Για ποιο λογο? Ειχαν κατι οι admins μαζι του?
Το ιδιο ατομο εδω και 2 μηνες ανοιγει account, ακριβως 30-40 λεπτα μετα ανοιγει thread.
Ολα τα accounts σβηνονται οπως και τα thread. Τυχαιο και αυτο?

Ειναι πολυ ευκολο να πω οτι κι εγω βαρεθηκα να βλεπω ατομα να ψαρωνουν με τις 'αποριες' του καθενος που απλα θελει να κανει τζερτζελο και να σπασει την πλακα του. Κι ετσι να τον ενθαρρυνουν να συνεχισει. Να γαμαει το site γραφοντας παπαντζες και ψεμματα και να το γεμιζει διαρκως με αχρηστα threads. Πρωτη φορα ειναι ή μηπως θαναι και η τελευταια?


Αυτα.
Και sorry κι απο μενα αλλα αν αγνοεις κατι και δεν θυμασαι, μην κανεις κριτικη. Καποιοι θυμομαστε. Ουτε κλειστο lobby ειναι to site ουτε τιποτα. Απλα οι αληθινοι απο τους ψευτικους φαινονται απο μακρια. Καλη μνημη χρειαζεται μονο.

Οσο ο συγκεκριμενος ειναι γυναικα, αλλο τοσο κι εγω ειμαι ο michael jordan.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Και ευστροφια επισης.... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom