Νέα

Πως να οργανώσω ένα τρίο για τον άντρα μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tauros_ydroxoa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Σε ευχαριστω.....

Λοιπόν όπως το φαντάζομαι: Συγκεκριμένη ώρα κατά προτίμηση όχι στο σπίτι....δεν θα ήταν περίεργο να είναι στην κρεβατοκαμαρα μας??? σε κάποιο ξενοδοχείο (και αυτό δεν το ξέρω...γίνεται να μπει τετοια κοπέλα σε δικό μας δωμάτιο? Υπάρχουν ειδικά ξενοδοχεία ή κλείνω όποιο θέλω?) να ανέβει πάνω και καλό θα ήταν να πάρει κάποια πρωτοβουλία γιατί όσες ταινίες και αν δω μπορεί και να κωλώσω λίγο....ε???


Ξενοδοχείο καλύτερα για να γλυτώσεις και το συμμάζεμα μετά.
Αν πάλι θές οικείο περιβάλλον και θες να καταβάλεις και τις αναστολές σου,τότε οργάνωσε το διαφορετικό με τα φαγητά σας,τα κρασάκια σας τα ποτάκια σας και θα έθει και το τρίο (ή δύο όπως είπε και ο αγαπητός συνάδελφος)!!!Δεν θές κρεβατοκάμαρα?Κάντο στην τραπεζαρί!!!Είσαι large και υπάρχει άνεση τόλμης και γοητείας???Στην πισίνα τότε!
Λύσεις υπάρχουν άπειρες αρκεί να έχεις φαντασία!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Σε ευχαριστω.....

Λοιπόν όπως το φαντάζομαι: Συγκεκριμένη ώρα κατά προτίμηση όχι στο σπίτι....δεν θα ήταν περίεργο να είναι στην κρεβατοκαμαρα μας??? σε κάποιο ξενοδοχείο (και αυτό δεν το ξέρω...γίνεται να μπει τετοια κοπέλα σε δικό μας δωμάτιο? Υπάρχουν ειδικά ξενοδοχεία ή κλείνω όποιο θέλω?) να ανέβει πάνω και καλό θα ήταν να πάρει κάποια πρωτοβουλία γιατί όσες ταινίες και αν δω μπορεί και να κωλώσω λίγο....ε???



....από την άλλη όμως......εκεί που θα ψάχνεις άγνωστες...καμιά γαμιόλα φίλη που θα γούσταρε να φάει ο άντρας σου δεν έχεις????Να υπάρχει και οικειότητα δηλαδή....!
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ότι και να είναι, στο γκρόβερ θα καταλήξει η υπόθεση..... :grin:

Με εσάς επιστρατεύω τα λεξικά:
α. Κωλοτρυπίδα, σούφρα, ροδέλα, σφιγκτήρας.

β. Η σφιχτή συγκεκριμένα κωλοτρυπίδα που ανοίγει δύσκολα.

Προέλευση:

Αναφέρεται στην ομοιότητα της πρωκτικής οπής με την αστεροειδή (συνήθως) ροδέλα τύπου γκρόβερ που δεν αφήνει τη βίδα να ξεσφίξει.
- Σώπα ρε μπήχτη, βρήκες κιόλας πίσω πόρτα;
- Μαλάκα μου, η γκόμενα είχε ένα γκρόβερ άλλο πράμα. Μου τον έπιασε απ' το λαιμό και κόντεψε να μου τον πνίξει.
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
....από την άλλη όμως......εκεί που θα ψάχνεις άγνωστες...καμιά γαμιόλα φίλη που θα γούσταρε να φάει ο άντρας σου δεν έχεις????Να υπάρχει και οικειότητα δηλαδή....!


Είπαμε να πραγματοποιησουμε μια φαντασίωση όχι να ξεφτιλιστούμε κοινωνικώς.....άσε που μετά πώς να την ξαναδείς την ¨φιλη"????


Πισίνα δεν παίζει....έχει και τεκμήρια υψηλά....δεν βγαίνουμε, το καταλαβαινετε!!!
 
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα θεωρείται λήξαν προς το παρόν....θα πάμε στο kinky και βλέπουμε...ήδη την έριξα την ιδέα να πάμε για πλάκα ένα βράδυ....δεν του πάει το μυαλό ελπίζω για τα επόμενα. Θα μπορώ έτσι και να το ακυρώσω αν δεν μου βγει....ευχαριστώ όλους σας και πάλι


ΥΓ: Ξέρεις πολλούς δημόσιους υπάλληλους να σχολάνε 5? Αν ναι, θέλω την υπηρεσία που δουλεύουν!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom