Νέα

Πως να οργανώσω ένα τρίο για τον άντρα μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tauros_ydroxoa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

tauros_ydroxoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2012
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ακριβως 1,5 μηνα πριν ειχε ανοιξει ολοιδιο thread διατυπωμενο με τον ιδιο τροπο. Πιθανοτατα(αν οχι σιγουρα) απο το ιδιο ατομο. Τοσο εκεινο το thread οσο και to nickname διαγραφηκαν. Τυχαιο? Αν ηταν αληθινο ατομο θα διαγραφονταν? Για ποιο λογο? Ειχαν κατι οι admins μαζι του?
Το ιδιο ατομο εδω και 2 μηνες ανοιγει account, ακριβως 30-40 λεπτα μετα ανοιγει thread.
Ολα τα accounts σβηνονται οπως και τα thread. Τυχαιο και αυτο?

Ειναι πολυ ευκολο να πω οτι κι εγω βαρεθηκα να βλεπω ατομα να ψαρωνουν με τις 'αποριες' του καθενος που απλα θελει να κανει τζερτζελο και να σπασει την πλακα του. Κι ετσι να τον ενθαρρυνουν να συνεχισει. Να γαμαει το site γραφοντας παπαντζες και ψεμματα και να το γεμιζει διαρκως με αχρηστα threads. Πρωτη φορα ειναι ή μηπως θαναι και η τελευταια?


Αυτα.
Και sorry κι απο μενα αλλα αν αγνοεις κατι και δεν θυμασαι, μην κανεις κριτικη. Καποιοι θυμομαστε. Ουτε κλειστο lobby ειναι to site ουτε τιποτα. Απλα οι αληθινοι απο τους ψευτικους φαινονται απο μακρια. Καλη μνημη χρειαζεται μονο.

Οσο ο συγκεκριμενος ειναι γυναικα, αλλο τοσο κι εγω ειμαι ο michael jordan.

Δηλαδή αν δεν με διαγράψουν θα μας βάλεις τρίποντο από την μέση του γηπέδου????  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Βρες με στο facebook....και ξεκίνα τις προπονήσεις....i am real!!!
Λυπάμαι πολύ!
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Δηλαδή αν δεν με διαγράψουν θα μας βάλεις τρίποντο από την μέση του γηπέδου????  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Βρες με στο facebook....και ξεκίνα τις προπονήσεις....i am real!!!
Λυπάμαι πολύ!


Το αν θα σας διαγραψουν ή οχι με αφηνει αδιαφορο. Το οτι χρειαζεσαι ομως κατεπειγοντως αλλαγη στον τροπο γραφης γιατι ειναι κλασικος ειναι σιγουρο.  ;)
Και facebook δεν εχω αλλα και να χα σιγουρα δεν θα ασχολιομουν με κατι σαν και αυτο. Anyway το threadακι πετυχε, το τζερτζελο εγινε. Συγχαρητηρια. Μου αρσει που μια...γυναικα/συζυγος ξερει site σαν και αυτο, στα οποια παντα αφου γραφεται εχει ολη την ανεση να ποσταρει σαν να ποσταρε χρονια, να ξερει κι απο μπασκετακι, τριποντα και προπονησεις. Τυχερος ο ...αντρας.
:2funny:
Καλησπερες σε ολους  ;)
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Δηλαδή αν δεν με διαγράψουν θα μας βάλεις τρίποντο από την μέση του γηπέδου????  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Βρες με στο facebook....και ξεκίνα τις προπονήσεις....i am real!!!
Λυπάμαι πολύ!
βρες την να δουμε τι σοι πραγμα ειναι :grin: :2funny:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
Το αν θα σας διαγραψουν ή οχι με αφηνει αδιαφορο. Το οτι χρειαζεσαι ομως κατεπειγοντως αλλαγη στον τροπο γραφης γιατι ειναι κλασικος ειναι σιγουρο.  ;)
Και facebook δεν εχω αλλα και να χα σιγουρα δεν θα ασχολιομουν με κατι σαν και αυτο. Anyway το threadακι πετυχε, το τζερτζελο εγινε. Συγχαρητηρια. Μου αρσει που μια...γυναικα ξερει site σαν και αυτο, στα οποια παντα αφου γραφεται εχει ολη την ανεση να ποσταρει σαν να ποσταρε χρονια, να ξερει κι απο μπασκετακι, τριποντα και προπονησεις. Τυχερος ο ...αντρας.
:2funny:
Καλησπερες σε ολους  ;)

γεμισαμε πουστηδες τυπε
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πράγμα είσαι και φαίνεσαι  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Σας αποχαιρετώ γιατί η σχόλασα.....

Ευχαριστώ για τις οδηγίες!Και στα δικά σας!!!
δημοςσιος υπαλληλος ε? :2funny: :2funny: μπαινουμε μπου.κομ στις ωρες εργασιας ε? :2funny:
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
βαλε καμια φωτο σου ..αυτο θα βοηθουμε...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πράγμα είσαι και φαίνεσαι  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Σας αποχαιρετώ γιατί η σχόλασα.....

Ευχαριστώ για τις οδηγίες!Και στα δικά σας!!!

δεν ξέρω πως θα οργανώσεις τρίο για τον άντρα σου...

αν όμως θέλεις να οργανώσεις τρίο για σένα στην διάθεση σου
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Μια συμβουλη: αν θες να του κανεις δωρακι, βρες κανα κολπακι καινουργιο να του κανεις, να παθει πλακα και ασε τις παρτουζες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλησπέρα και από εμένα....
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας καθώς θέλω να οργανώσω ένα τρίο έκπληξη στον άντρα μου με αφορμή την επέτειο που το κάναμε πρώτη φορά!
Εννοείται ότι το τρίτο πρόσωπο θα είναι γυναίκα. Κατά προτίμηση έμπειρη γιατί εγώ δεν ξέρω πώς να φερθώ....αντιλαμβάνεστε!
Τί πρέπει να προσέξω? Πώς μπορώ να το οργανώσω για να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις και πόσο θα μου κοστίσει περίπου!

Ευχαριστώ
ποσο μαρεσουν οι απελευθερωμενες ελληνιδες :rockon:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πάντως αν κάποτε σε χωρήσει που Αποκλείεται στείλε pm
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα και από εμένα....
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας καθώς θέλω να οργανώσω ένα τρίο έκπληξη στον άντρα μου με αφορμή την επέτειο που το κάναμε πρώτη φορά!
Εννοείται ότι το τρίτο πρόσωπο θα είναι γυναίκα. Κατά προτίμηση έμπειρη γιατί εγώ δεν ξέρω πώς να φερθώ....αντιλαμβάνεστε!
Τί πρέπει να προσέξω? Πώς μπορώ να το οργανώσω για να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις και πόσο θα μου κοστίσει περίπου!

Ευχαριστώ
Βρες μια ρωσσιδα η καμια βουλγαρα για την παρτουζα...
και αν τον ξαναδεις μετα χεσε μας
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Καλησπέρα και από εμένα....
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας καθώς θέλω να οργανώσω ένα τρίο έκπληξη στον άντρα μου με αφορμή την επέτειο που το κάναμε πρώτη φορά!
Εννοείται ότι το τρίτο πρόσωπο θα είναι γυναίκα. Κατά προτίμηση έμπειρη γιατί εγώ δεν ξέρω πώς να φερθώ....αντιλαμβάνεστε!
Τί πρέπει να προσέξω? Πώς μπορώ να το οργανώσω για να μην έχω δυσάρεστες εκπλήξεις και πόσο θα μου κοστίσει περίπου!

Ευχαριστώ

Ριξε την ιδεα στον αντρα σου και ασε αυτον να το οργανωσει.Εσυ απλα ξεκουρασου.
 

jseyty

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω.....

Λοιπόν όπως το φαντάζομαι: Συγκεκριμένη ώρα κατά προτίμηση όχι στο σπίτι....δεν θα ήταν περίεργο να είναι στην κρεβατοκαμαρα μας??? σε κάποιο ξενοδοχείο (και αυτό δεν το ξέρω...γίνεται να μπει τετοια κοπέλα σε δικό μας δωμάτιο? Υπάρχουν ειδικά ξενοδοχεία ή κλείνω όποιο θέλω?) να ανέβει πάνω και καλό θα ήταν να πάρει κάποια πρωτοβουλία γιατί όσες ταινίες και αν δω μπορεί και να κωλώσω λίγο....ε???
απο την μια μπαινεις στο bourdela για να βρεις κοπελα για 3ο και απο την αλλη μας το παιζεις λιγο παρθενα.....σε κοβω για αντρα,πουστη κτλ.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
απο την μια μπαινεις στο bourdela για να βρεις κοπελα για 3ο και απο την αλλη μας το παιζεις λιγο παρθενα.....σε κοβω για αντρα,πουστη κτλ.

Ότι και να είναι, στο γκρόβερ θα καταλήξει η υπόθεση..... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom