Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Καταλαβαινεις οτι αυτο δεν θα επρεπε να το λες ?
Και ειδικα εδω μεσα
Μην την παρεξηγείς..Δε φταίει αυτή..Νομίζει ό,τι επειδή 5-10 <<αγαπούληδες>> τρέχουν από πίσω της , όλοι οι υπόλοιποι είμαστε το ίδιο.
Και για να συνοψίσουμε.Για να περάσεις καλά σε <<σχέση>> με τέτοιες κοπέλες πρέπει να είσαι συναισθηματικά αδιάφορος (χωρίς να το δείχνεις), να μη νοιάζεσαι πραγματικά και να μην το παρακάνεις με τα δωράκια.Τότε είσαι από πάνω..Αν ερωτευτείς την πάτησες.
 

Επισκέπτης
Mιάς και αναφέρθηκε ο Επίκτητος απο κάποιον συναγωνιστή, παραθέτω άλλο ένα απόφθεγμα του
που θεωρώ ότι ταιριάζει γάντι με το παρόν νήμα:

"Εξέταζε τον εαυτό σου τι απο τα δυο θέλεις,
να πλουτίζεις ή να ευτυχείς.
Άν θέλεις να πλουτίζεις, γνώριζε πως δεν είναι
ούτε αγαθό, ούτε εντελώς στο χέρι σου.
Άν θέλεις να ευτυχείς, είναι και αγαθό και στο χέρι σου.
Γιατί ο πλούτος είναι δάνειο πρόσκαιρο της τύχης,
ενώ η ευτυχία είναι ζήτημα προσωπικής επιλογής."

;)

η Κέλυ η πουτάνα είπε όμως κάτι σωστό, ευτυχία δεν υπάρχει, υπάρχουν μόνο κάποιες στιγμές ευτυχίας :sunglasses:
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν μπορω να καταλαβω αφου εχετε τοσο ασχημη γνωμη για αυτες τις γυναικες,τοτε τι στο καλο πατε με αυτες. :uglystupid:
Ασχημη γνωμη ειναι η αληθεια ?
Δεν πιστευω οτι υπαρχουν πολλοι που πανε για αγαπες και λουλουδια εκει, αλιμονο δηλαδη
Εκει πας μονο για ξεκαυλωμα και τελος, τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
Αλλο αν τυχει γνωριμια εκτος χωρου και δεν ξερεις τιποτα, εκει αλλαζουν πολλα δεδομενα
και μπορει να ειναι κατι αληθινο οντως.
Θα συμφωνησω με την αποψη του πιτσιλιστη και του αποκ
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
λεω τα πραγματα με το ονομα τους
γιατι πολλες φορες αγιοποιουμε σκατα...και μετα εκλησομεθα οταν καταλαβαινουμε τι πραγμα αγιοποιησαμε
Δεν ειναι σωστο να τις βριζουμε ομως
Πρεπει να εχεις φαει χοντρη φλασια εσυ με καποια για να εχεις τετοια εμμονη
Ευχη μου ειναι να το ξεπερασεις γρηγορα και να κοιταξεις αλλου  ;)
 

Επισκέπτης
να σε ρωτησω λοιπον κατι.περσι μετα απο καποια ραντεβου με ενα κολ γκιρλ αρχισε να ερχεται μαζι μου χωρις λεφτα οταν σχολουσε το σαββατο και καθοταν μεχρι την κυριακη μεχρι να φυγω απο την αθηνα.την κυριακη εκεινη δεν δουλευε.τη γνωμη εχεις γιαυτο και σ εποια κατηγορια με κατατασεις.να σου πω οτι δεν ειχα καμια βλεψη να την παντρευτω ας πουμε ουτε κατι τετοιο.ποιος επισαε μαλακα λοιπον ποιον

Συμφονώ με τον παίκτη είχα κι εγώ μια σύντομη σχέση με μια πόρνη που δούλευε σε στούντιο. Κατ' αρχίν πιστεύω ότι για να καταλάβεις αν σε γουστάρει μια πόρνη δε θέλει και πολύ μυαλό, ψεύτικα βογκιτά, υπερβολικά κοπλιμέντα συμμετοχή στο σεξ όλα αυτά σε βοηθούν να σχηματίσεις μια εικόνα αλλά συμαντικός παράγων είναι η διάρκεια γιατί εδώ πέρα αν πραγματικά γουστάρει θα μήνει και θα σε παρακαλάει να την πηδάς ακόμα πιο δυνατά ακόμη κι αν αυτό θα προκαλέσει την δυσαρέσκεια της τσατσάς που θα την κατσαδιάσει μετά.
Για σχέση με πόρνη δε θα σας πρότεινα γιατί ναι μεν σου κάθεται τζάμπα αλλά μετά μπαίνουν άλλα δηλλήματα και επιλογές που σε κάνουν να την βαρεθείς και να μην απολαμβάνεις το σεξ μαζί της όπως όταν την πλήρωνες και δεν είχες έγνιες.
Με άλλα λόγια αν υποψηάζεσται ότι σας γουστάρει μια πόρνη μην προχωράτε αφήστε το όπως έχει για να περνάτε και οι δύο καλά.
Σημειωτέων: από τότε που χώρησα πηδάω καλύτερα.  :)

δεν θα το έλεγα, για βάλε και τη δαπάνη χορηγίας ;) οι πόρνες στους μόνους που τα χώνουν είναι σε κάτι τελειωμένους νταβατζήδες σαν και αυτές, όλους τους υπόλοιπους τους βλέπουν σαν πελάτες στην καλύτερη και σαν θύματα στη χειρότερη  :sunglasses:
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Συμφωνώ μαζί σου περι κοινωνικότητας φίλε.. αλλά και η πολλή κοινωνικότητα βλάπτει... σε περνάνε για φίλο...
Το πόσο "φίλο" θα σε περάσουν εξαρτάται κυρίως από την στάση σου μάγκα μου. Αν συμπεριφέρεσαι σας φίλος, έτσι θα σε δουν. Δεν λέω να την πέφτεις σε όλες αλλά να μην γίνεσαι και φίλος. Υπάρχει και η μέση κατάσταση.
 

Επισκέπτης
Μην την παρεξηγείς..Δε φταίει αυτή..Νομίζει ό,τι επειδή 5-10 <<αγαπούληδες>> τρέχουν από πίσω της , όλοι οι υπόλοιποι είμαστε το ίδιο.
Και για να συνοψίσουμε.Για να περάσεις καλά σε <<σχέση>> με τέτοιες κοπέλες πρέπει να είσαι συναισθηματικά αδιάφορος (χωρίς να το δείχνεις), να μη νοιάζεσαι πραγματικά και να μην το παρακάνεις με τα δωράκια.Τότε είσαι από πάνω..Αν ερωτευτείς την πάτησες.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Μην την παρεξηγείς..Δε φταίει αυτή..Νομίζει ό,τι επειδή 5-10 <<αγαπούληδες>> τρέχουν από πίσω της , όλοι οι υπόλοιποι είμαστε το ίδιο.
Και για να συνοψίσουμε.Για να περάσεις καλά σε <<σχέση>> με τέτοιες κοπέλες πρέπει να είσαι συναισθηματικά αδιάφορος (χωρίς να το δείχνεις), να μη νοιάζεσαι πραγματικά και να μην το παρακάνεις με τα δωράκια.Τότε είσαι από πάνω..Αν ερωτευτείς την πάτησες.
δεν την παρεξηγω καθολου
απεναντιας μαλιστα που σεβομαι οτι λεει
Δεν την γνωριζω ουτε και προκειται να παω εκει καθως ειμαι καλυμμενος απολυτα απο την κοπελα μου
Αντιλαμβανομαι τι θελει να πει και πως το λεει και σιγουρα δεν το λεει απαξιωτικα οπως μερικες μερικες που ειχα ακουσει στα νιατα μου οταν πηγαινα εκει απο αναγκη
Αποψη μου ειναι οτι οταν δει καποιος μια ιεροδουλη μεσα απο τον χωρο να του κανει γλυκα ματια να βαζει τα ποδια στον ωμο και να τρεχει με 1000 μακρια
σε διαφορετικη περιπτωση εχει να παθει χοντρη ζημια ειτε οικονομικη ειτε αισθηματικη
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ασχημη γνωμη ειναι η αληθεια ?
Δεν πιστευω οτι υπαρχουν πολλοι που πανε για αγαπες και λουλουδια εκει, αλιμονο δηλαδη
Εκει πας μονο για ξεκαυλωμα και τελος, τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
Αλλο αν τυχει γνωριμια εκτος χωρου και δεν ξερεις τιποτα, εκει αλλαζουν πολλα δεδομενα
και μπορει να ειναι κατι αληθινο οντως.
Θα συμφωνησω με την αποψη του πιτσιλιστη και του αποκ
Και ετσι πρεπει να ειναι τυπε.Οσοι πηγαινουν εκει πανε για καποιον σκοπο και μονο.Να ξεκαυλωσουν.
Σιγουρα υπαρχουν καποιες που εκμεταλευονται αγαπουληδες.Σιγουρα ομως υπαρχουν καποιες που σεβονται τον πελατη.Και καποιες που οντως μπορει καποια στιγμη να δουν καποιον πελατη λιγο διαφορετικα.
Δεν ειναι ολες ιδιες,οπως και δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Ακομα να βρειτε ακρή.....



 

Επισκέπτης
χιστεσ μιν εχετε αυταπατεσ!
οι πουτανεσ ειναι μονο για πιτσιλισμα!
ειναι ατομα με απιρα ψιχολογικα προβλιματα,ατομα απαξιομενα,θλιβερα που το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να κερδιζουν ευκολο χριμα!!!!!

ολεσ αυτεσ οι μεταναστριεσ που δουλευουν σε τσαρδια ειναι μεταναστριεσ ω κατιγοριασ και ειναι ολεσ 100% προβλιματικεσ!κουβαλανε ενα καρο ψιχολογικα!
καμια νορμαλ γινεκα δε θα ερχοταν στιν ελαδα να τιν πιτσιλαι ο καθε βρομιαρισ και απαξιομενοσ πακισ ι ο καθε ενασ χιστισ!
ολες προσπαθουν να πουλανε εροτα και καυλαντα στουσ απανταχου χιστεσ οστε να τουσ τρονε τα λεφτα!
το μονο που εχουν στον καμενο εγκεφαλο τουσ ειναι τα ευρο!για αυτα ζουν!!!!
δε μπορουν να κανουν καμια δουλια εκτοσ απο το να πεζουν με ψολεσ!!!μονο αυτο ξερουν να κανουν!

ειναι μονο να τισ πιτσιλαμε!αλοστε γιατι ολεσ πεθενουν στιν ψαθα νομιζετε?
επιδι βρισκουν εναν αλβανο ι εναν ρουμανο ι εναν δε ξερο και εγο τι ,ο οπιοσ τουσ πουλαει εροτα και μετα του ακουμπανε ολα τα λεφτα!!!!
καμια δε προκιτε να σασ εροτευτει,καμια δε προκιτε να σασ αγαπισι!οι πουτανεσ ειναι μονο για να αδειαζουμε τα πορνοιγρα μασ!να κανουμε τα βιτσια μασ να χινουμε ομορφα,σιγκλονιστικα,χαριτομενα!

γι αυτο και εσεισ πορνοπαπουδεσ και λιποι ολοι που τισ θεοπιειτε ειναι σαν να θεοπιιτε ενα βοβρο με σκατα!
ιπαρχουν και αλεσ γινεκεσ εκτοσ απο τισ πουτανεσ...μι κολατε στα σκατα!και ιπαρχουν και πολλεσ χορεσ να βριτε γινεκα για εροτασ!με τισ πουτανεσ μι γιρευετε εροτα παρα μονο να δοσετε ψιχολογικι ιποστιριξι σε ατομα απαξιομενα ,σεσιμασμενα !σε ντουβαρια κινοσ!!!!

ενασ σινιδιτοποιημενοσ χιστισ ειναι αυτοσ που θα τιν πιτσιλισι και τελοσ.
ενασ επαγελματιασ χιστισ ειναι αυτοσ  που θα  πουλισι εροτα και θα τισ φαει τα λεφτα!

Tωρα καταλαβες φιλε master21 γιατι μαζι μου οι πουτανες κανουν ερωτα και χυνουν? Νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουν και δεν εκτιμουν τη διαφορα στον τροπο που τους φερομαι? Το καταλαβαινουν στο χαμογελο μου, στο χαδι μου, στον τροπο που τις αγγιζω, στο οτι δεν απαιτω σε 10 λεπτα να αλλαζουν 100 στασεις, στο οτι αν εχω καποιο παραπονο θα τους το πω ευγενικα, στο οτι παντα με ειλικρινεια τους θυμιζω ποσο σημαντικες ειναι.

Ξερεις κατι? Ειναι πολυ ευκολο να ισοπεδωνεις καποιον που εχει ηδη εξευτελιστει αλλα κατα τη γνωμη μου αυτο δεν σε κανει καθολου αντρα. Αμα θες να βρισεις καποια, πηγαινε βρισε αυτες τις καριολες που κυκλοφορουν εξω και το παιζουν καποιες γιατι τις προστατευει ο νομος και δε βρεθηκε καποιος μαγκας να τις βιασει. Εγω ακολουθω αυτο το σπουδαιο που ειχε πει καποτε ο Ζαχος Χατζηφωτιου: "Πρεπει να φερεσαι στις κυριες σαν πουτανες και στις πουτανες σαν κυριες"!

Και οπως εχω ξαναπει, αν ειχα κορη θα της ελεγα να γινει πουτανα για ενα χρονο για να ταπεινωθει, να προσφερει και να μαθει. Ολες οι γυναικες θα επρεπε να περνανε εστω για λιγο απο εκει, ειναι μεγαλο σχολειο για τη γυναικα το μπουρδελο. Τις πουτανες τις λατρευω γιατι εχουν ταπεινωθει και ειναι πολυ σπουδαιο πραγμα να εχεις ταπεινωθει. Σε κανει πολυ καλυτερο ανθρωπο. Αυτα!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγω συμφωνω με το φιλο που λεει οτι αγαπανε μεν , αλλα με τον δικο τους τροπο , εχουν δικο τους θεο

πιστευω οτι δεν υπαρχει αμιγως σαρκικο σεξ χωρις καποιο εστω μικρο συναισθημα , ειναι διαλεκτικη η σχεση μεταξυ τους ,
ακομα και σε μπουρδελο ενα "γεια" ενα "ευχαριστω" ενα "χαμογελο" ενα κομπλιμεντο θα ανταλλαξετε ή εστω μια ανθρωπινη κουβεντα.

οποιος ανθρωπος πουλαει το σωμα του, σε καποιο βαθμο πουλαει και τα συναισθηματα του (σε καποιο βαθμο το τονιζω) το θεμα ειναι ομως, ποιος αντρας ειναι διατεθειμενος να "αγορασει" συναισθηματα εκτος απο ενα σωμα που θα του χρησιμευσει για μια εκσπερματωση ?

Οσο για τις λιγο ακραιες εκφρασεις που χρησιμοποιησα ζηταω συγνωμη,
ειμαι σιγουρος ομως οτι καποιοι καταλαβαινουν γιατι χρησιμοποιω τετοιες λεξεις

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εδω υπαρχουν δυο κατηγορίες..


Αυτοι οι οποιοι ειχαν καποια στιγμη σχεση και πληγωθηκανε, χωρισανε με ασχημο τροπο η δεν αντεχανε ...


Και αυτοι που ειναι λιγο πουτανοκαψούρηδες και ετσι δημιουργειτε μια αντιπαράθεση...

Εχουν μπει στην συζήτηση και κοπελες του χωρου

και εχει γινει σαλατα το θρεντ...

Υπάρχει και μια τριτη κατηγορια που δεν εχει ασχοληθεί με τον αγοραίο ερωτα και ουτε εχει προσπαθησει να κάνει κατι ανάλογο με ανάλογη κοπέλα,
και τα συμπερασματα τοτε που τα βγάζουν?  :- :- :-
 

Επισκέπτης
Tωρα καταλαβες φιλε master21 γιατι μαζι μου οι πουτανες κανουν ερωτα και χυνουν? Νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουν και δεν εκτιμουν τη διαφορα στον τροπο που τους φερομαι? Το καταλαβαινουν στο χαμογελο μου, στο χαδι μου, στον τροπο που τις αγγιζω, στο οτι δεν απαιτω σε 10 λεπτα να αλλαζουν 100 στασεις, στο οτι αν εχω καποιο παραπονο θα τους το πω ευγενικα, στο οτι παντα με ειλικρινεια τους θυμιζω ποσο σημαντικες ειναι.

Ξερεις κατι? Ειναι πολυ ευκολο να ισοπεδωνεις καποιον που εχει ηδη εξευτελιστει αλλα κατα τη γνωμη μου αυτο δεν σε κανει καθολου αντρα. Αμα θες να βρισεις καποια, πηγαινε βρισε αυτες τις καριολες που κυκλοφορουν εξω και το παιζουν καποιες. Εγω ακολουθω αυτο το σπουδαιο που ειχε πει καποτε ο Ζαχος Χατζηφωτιου: "Πρεπει να φερεσαι στις κυριες σαν πουτανες και στις πουτανες σαν κυριες"!

Και οπως εχω ξαναπει, αν ειχα κορη θα της ελεγα να γινει πουτανα για ενα χρονο για να ταπεινωθει, να προσφερει και να μαθει. Ολες οι γυναικες θα επρεπε να περνανε εστω για λιγο απο εκει, ειναι μεγαλο σχολειο για τη γυναικα το μπουρδελο. Τις πουτανες τις λατρευω γιατι εχουν ταπεινωθει και ειναι πολυ σπουδαιο πραγμα να εχεις ταπεινωθει. Σε κανει πολυ καλυτερο ανθρωπο. Αυτα!

περαστικα σου και εσενα!
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
4 σελιδες απο σημερα το πρωι  :grin:

φίλες κάνεις λάθος οι πιθανότητες δεν είναι 50-50...90% να σου βγεί σκάρτη μια πουτάνα και 50%, κορώνα γράμματα δηλαδή μια άλλη γυναίκα ;) ...πρέπει να καταλάβεις πως μια γυναίκα που πέρασε τη κόκκινη γραμμή και εκδίδεται δεν μπορεί παρά να έχει προβληματικό χαρακτήρα...αν διανύσει δε και πολλά χλμ οι πιθανότητες είναι να σκαρτέψει περισότερο... και που είσαι το τελευταίο διάστημα γαμάω μια παντρεμένη πρώην βίζιτα, την οποία τη γνώριζα από τότε που ήταν βίζιτα και επανήλθε σε εμένα περίπου ένα χρόνο μετά που παντρέυτηκε...once a whore always a whore :sunglasses:

Αν θελει η κοπελα μπορει να μην περασει ποτε αυτη την κοκκινη γραμμη που λες,στο χερι της ειναι.
Οσο για το γνωμικο που εβαλες,λολ δεν ειναι παντα ετσι.
Υπαρχουν κοπελες που παντρευτηκαν και τωρα ειναι κυριες στο σπιτακι τους με την οικογενεια τους και κανεις δεν γνωριζει το παρελθον τους.

απολυτα σωστος  :thumbsup:

το ενδιαφερον ειναι οτι και οι πουτανες πολλες φορες καταλαβαινουν οτι ειναι αδυνατον να προχωρησει μια τετοια σχεση, και πανε πασο , οπως και στο παραδειγμα της Κελυ

δλδ ειναι τιμιο μεσα στην ατιμια τους οι πουτανες να παραδεχονται οτι δεν ειναι βιωσιμο το συναισθημα σ'αυτο το χωρο, γιατι απαξ και μπεις αλλαζει ο χαρακτηρας σου , γινεσαι "πουτανα" δεν μπορεις να απαιτεις αγαπες απο καποιον αντρα ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ

οχι ματια μου,δεν γινεσαι πουτανα αμα δεν θελεις να γινεις.



Καλημερες  :grin:

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Tωρα καταλαβες φιλε master21 γιατι μαζι μου οι πουτανες κανουν ερωτα και χυνουν? Νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουν και δεν εκτιμουν τη διαφορα στον τροπο που τους φερομαι? Το καταλαβαινουν στο χαμογελο μου, στο χαδι μου, στον τροπο που τις αγγιζω, στο οτι δεν απαιτω σε 10 λεπτα να αλλαζουν 100 στασεις, στο οτι αν εχω καποιο παραπονο θα τους το πω ευγενικα, στο οτι παντα με ειλικρινεια τους θυμιζω ποσο σημαντικες ειναι.

Ξερεις κατι? Ειναι πολυ ευκολο να ισοπεδωνεις καποιον που εχει ηδη εξευτελιστει αλλα κατα τη γνωμη μου αυτο δεν σε κανει καθολου αντρα. Αμα θες να βρισεις καποια, πηγαινε βρισε αυτες τις καριολες που κυκλοφορουν εξω και το παιζουν καποιες. Εγω ακολουθω αυτο το σπουδαιο που ειχε πει καποτε ο Ζαχος Χατζηφωτιου: "Πρεπει να φερεσαι στις κυριες σαν πουτανες και στις πουτανες σαν κυριες"!

Και οπως εχω ξαναπει, αν ειχα κορη θα της ελεγα να γινει πουτανα για ενα χρονο για να ταπεινωθει, να προσφερει και να μαθει. Ολες οι γυναικες θα επρεπε να περνανε εστω για λιγο απο εκει, ειναι μεγαλο σχολειο για τη γυναικα το μπουρδελο. Τις πουτανες τις λατρευω γιατι εχουν ταπεινωθει και ειναι πολυ σπουδαιο πραγμα να εχεις ταπεινωθει. Σε κανει πολυ καλυτερο ανθρωπο. Αυτα!
σωστο ειναι αυτο

αλλα υπαρχει κατι που σου διαφευγει , πολλες πουτανες δεν νιωθουν ταπεινωση , το θεωρουν προτερημα που κανουν αυτη τη δουλεια
καθε αλλο παρα ταπεινες λοιπον ειναι καποιες, το θεωρουν τιμη τους και καμαρι τους

 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Tωρα καταλαβες φιλε master21 γιατι μαζι μου οι πουτανες κανουν ερωτα και χυνουν? Νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουν και δεν εκτιμουν τη διαφορα στον τροπο που τους φερομαι? Το καταλαβαινουν στο χαμογελο μου, στο χαδι μου, στον τροπο που τις αγγιζω, στο οτι δεν απαιτω σε 10 λεπτα να αλλαζουν 100 στασεις, στο οτι αν εχω καποιο παραπονο θα τους το πω ευγενικα, στο οτι παντα με ειλικρινεια τους θυμιζω ποσο σημαντικες ειναι.

Ξερεις κατι? Ειναι πολυ ευκολο να ισοπεδωνεις καποιον που εχει ηδη εξευτελιστει αλλα κατα τη γνωμη μου αυτο δεν σε κανει καθολου αντρα. Αμα θες να βρισεις καποια, πηγαινε βρισε αυτες τις καριολες που κυκλοφορουν εξω και το παιζουν καποιες. Εγω ακολουθω αυτο το σπουδαιο που ειχε πει καποτε ο Ζαχος Χατζηφωτιου: "Πρεπει να φερεσαι στις κυριες σαν πουτανες και στις πουτανες σαν κυριες"!

Και οπως εχω ξαναπει, αν ειχα κορη θα της ελεγα να γινει πουτανα για ενα χρονο για να ταπεινωθει, να προσφερει και να μαθει. Ολες οι γυναικες θα επρεπε να περνανε εστω για λιγο απο εκει, ειναι μεγαλο σχολειο για τη γυναικα το μπουρδελο. Τις πουτανες τις λατρευω γιατι εχουν ταπεινωθει και ειναι πολυ σπουδαιο πραγμα να εχεις ταπεινωθει. Σε κανει πολυ καλυτερο ανθρωπο. Αυτα!
+1000
Το οτι κανουν το συγκεκριμενο επαγγελμα δεν σημαινει οτι μπορεις να τις ξεφτιλιζεις!
Ανθρωποι ειναι και αυτες με καρδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom