Νέα

Πώς έρχονται στην Ελλάδα οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φίλε μου η σωστή γυναίκα δεν ανακατεύεται στα προσωπικά του άντρα.

Αμα εχεις καταφερει να δαμασεις ετσι την γυναικα σου τοτε γραψε εναν guide για καινουργιους....η βγαλτο σε βιβλιο να βγαλεις και λεφτα
 

Επισκέπτης
Αμα εχεις καταφερει να δαμασεις ετσι την γυναικα σου τοτε γραψε εναν guide για καινουργιους....η βγαλτο σε βιβλιο να βγαλεις και λεφτα
καλή ιδέα αλλά να σου πω δεν είναι δύσκολο να πας την γυναίκα με τα νερά σου απλά η γυναίκα θέλει τον άντρα της περπατημένο σύγχρονο και όχι παλαιών αρχών δηλαδή ο άντρας της να είναι το αντίθετο από τα βιώματα με τον αυστηρό πατέρα τον πατέρα δυνάστη τίποτε άλλο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οι τανες στην ελλαδα ερχονται με..........  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: ....ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΑ!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Επειδη γραφτηκαν αρκετα για τους νταβαδες κλπ. θα πω πως ΠΑΝΤΟΤΕ υπαρχει νταβατζης στα c.g,c.t και γενικοτερα σε γυναικες που εκδιδονται παρανομα.Σε"σπιτια"οσες γυναικες ειναι νομιμες και δηλωμενες,και αυτο δεν συμβαινει παντα,δεν εχουν νταβατζη.Αυτο δεν σημαινει οτι το σπιτι δεν"προστατευεται",η,οτι εαν η ιδια η κοπελλα το ζητησει δεν θα ερθουν ενισχυσεις,αλλα οτι ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ,δεν μοιραζεται τα οσα βγαζει με καποιο γαμημενο κοπροσκυλο αφου φυγει απο κει μεσα και παει σπιτι της.Στον κανονα αυτον υπαρχουν εξαιρεσεις και,βεβαιως,μιλω εξ ιδιας πειρας και αντιληψης και με σεβασμο στις αποψεις και την πειρα των Moi,arion1955 κλπ.Απλα γνωριζω εκδιδομενη προσωπικα που δεν εχει,πλεον,νταβατζη.Ειχε καποτε,οταν πρωτοηλθε στην Ελλαδα και ηταν εδω παρανομα.
Ζητω συγνωμη απο τα συμπαθητικα κοπροσκυλα,γαμημενα και αγαμητα,για την μεταφορικη χρηση του ορου.Ειναι σε καθε περιπτωση ανωτερα οντα απο τους νταβαδες και τους σωματεμπορους.
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη γραφτηκαν αρκετα για τους νταβαδες κλπ. θα πω πως ΠΑΝΤΟΤΕ υπαρχει νταβατζης στα c.g,c.t και γενικοτερα σε γυναικες που εκδιδονται παρανομα.Σε"σπιτια"οσες γυναικες ειναι νομιμες και δηλωμενες,και αυτο δεν συμβαινει παντα,δεν εχουν νταβατζη.Αυτο δεν σημαινει οτι το σπιτι δεν"προστατευεται",η,οτι εαν η ιδια η κοπελλα το ζητησει δεν θα ερθουν ενισχυσεις,αλλα οτι ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ,δεν μοιραζεται τα οσα βγαζει με καποιο γαμημενο κοπροσκυλο αφου φυγει απο κει μεσα και παει σπιτι της.Στον κανονα αυτον υπαρχουν εξαιρεσεις και,βεβαιως,μιλω εξ ιδιας πειρας και αντιληψης και με σεβασμο στις αποψεις και την πειρα των Moi,arion1955 κλπ.Απλα γνωριζω εκδιδομενη προσωπικα που δεν εχει,πλεον,νταβατζη.Ειχε καποτε,οταν πρωτοηλθε στην Ελλαδα και ηταν εδω παρανομα.
Ζητω συγνωμη απο τα συμπαθητικα κοπροσκυλα,γαμημενα και αγαμητα,για την μεταφορικη χρηση του ορου.Ειναι σε καθε περιπτωση ανωτερα οντα απο τους νταβαδες και τους σωματεμπορους.
Το λάθος σου είναι οτι νταβατζής που έχει η γνωστή  σου  υπάρχει και συνήθως είναι αυτός που της έκανε τα χαρτιά για νάρθει π.χ. Βιζα ,-να παντρευτει για χαρτιά - άδειες διαμονής -- να την γνωρίσει στον χώρο κλπ.. απλά πλέον έχει εκπολιτιστει και δεν λέγετε νταβατζής
-λέγεται ο άνθρωπος που μου κάνει τα χαρτιά.. (και του έδωσα 5000€ - 7000€ σε 158000 δοσεις  για να τρέχει αυτός)
 

Επισκέπτης
τελικά όλες της εδώ Ρωσίδες της κάναμε πουτάνες?
 

Επισκέπτης
Το λάθος σου είναι οτι νταβατζής που έχει η γνωστή  σου  υπάρχει και συνήθως είναι αυτός που της έκανε τα χαρτιά για νάρθει π.χ. Βιζα ,-να παντρευτει για χαρτιά - άδειες διαμονής -- να την γνωρίσει στον χώρο κλπ.. απλά πλέον έχει εκπολιτιστει και δεν λέγετε νταβατζής
-λέγεται ο άνθρωπος που μου κάνει τα χαρτιά.. (και του έδωσα 5000€ - 7000€ σε 158000 δοσεις  για να τρέχει αυτός)
Oχι midas,δεν εχει κανενος ειδους νταβατζη.Το εσκασε απο τον τυπο που αναφερω και εχοντας μια φωτοτυπια του κανονικου εβγαλε νεο διαβατηριο,δηλωνοντας απωλεια στην πρεσβεια.Εν συνεχεια προσωρινη αδεια παραμονης,πρασινη καρτα κλπ.Ολα αυτα γιναν νομιμα-οχι νομοτυπα,ουτε κατω απο το τραπεζι-μεσω δικηγορικου γραφειου,που αναλαμβανει αλλοδαπους γενικα(οχι μονον πορνες).Αυτος ειναι και ο μεγιστος φοβος των νταβαδων,οτι δηλαδη το"ποιμνιο"τους θα το σκασει με κανεναν πελατη,και για αυτο τις εχουν απο κοντα και μαντρωμενες.
Οι νταβατζηδες εχουν ενα ειδος"χρησιμοτητας"για τις πορνες.Δεν ειναι απαραιτητο οτι εχουν ολες και στο post μου διευκρινιζω το ποιες ΣΙΓΟΥΡΑ εχουν,και ποιες ΜΑΛΛΟΝ δεν εχουν.Για αυτο υπαρχει νομοθεσια σχετικα με τις πορνες,προκειμενου να ρυθμιζεται και να ελεγχεται,στοιχειωδως εστω,η ολη κατασταση,νομιμοποιωντας κατα καποιον τροπο αυτα τα γαμημενα κοπροσκυλα στην μορφη των ιδιοκτητων οικων ανοχης.
 

Επισκέπτης
τελικά όλες της εδώ Ρωσίδες της κάναμε πουτάνες?
Δεν εχω την καλυτερη γνωμη για αυτες,η καλυτερα,εχω μαλλον την χειροτερη και ειμαι,πλεον,τρομερα επιφυλακτικος.Θα ηθελα,ομως να σε ρωτησω Αριωνα,ειδες ποτε πλουσια να γινεται πουτανα?Οπου φτωχος και η μοιρα του,αυτο ξερω εγω.
 

Επισκέπτης
Δεν εχω την καλυτερη γνωμη για αυτες,η καλυτερα,εχω μαλλον την χειροτερη και ειμαι,πλεον,τρομερα επιφυλακτικος.Θα ηθελα,ομως να σε ρωτησω Αριωνα,ειδες ποτε πλουσια να γινεται πουτανα?Οπου φτωχος και η μοιρα του,αυτο ξερω εγω.
οι φτωχές γίνονται πουτάνες στο μουνί και οι πλούσιες πουτάνες στην ψυχή.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πως ξεχωριζουμε αν μια πουτανα εχει νταβαντζη η οχι?
 

Επισκέπτης
πως ξεχωριζουμε αν μια πουτανα εχει νταβαντζη η οχι?
Τα c.g. εχουν ΠΑΝΤΑ νταβατζη.

Οι c.t. εχουν ΠΑΝΤΑ νταβατζη.

Οι καλντεριμιτζουδες εχουν ΠΑΝΤΑ νταβατζη.

Οσες ειναι δηλωμενες,με αδειες παραμονης και σε νομιμα"σπιτια"ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ δεν εχουν νταβατζη.Δεν τον"χρειαζονται".

Ο μπουσουλας εχει,χονδρικα,ως εξης:Οι παρανομες συνδεονται με παρανομους,οι νομιμες οχι.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
αυτος εισαι!
οι παρανομες με τους παρανομους
οι νομιμες με νομιμους!
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
καλντεριμιτζουδες τι ειναι?
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Α ρε bilk δε ξέρεις τι είναι οι καλντεριμιτζούδες και θες να κανεις και σχέση. Στα καλντερίμια περπατώ... τέτοιες. Πάντως οι υπόλοιποι είχαν δίκιο. Μόνο για κάτι αδιάφορο σχέση
 

Επισκέπτης
πως ξεχωριζουμε αν μια πουτανα εχει νταβαντζη η οχι?
Μολις ειδα και το nick σου.Εσυ δεν ησουν ο νεαρος που θελει να ζησει την περιπετεια κλπ?Ενταξει,διαφωνω με τον Moi σε αυτο το θεμα,δεν εχουν ολες νταβατζη,αλλα αν περιμενεις να ζησεις τον τρελλο και ρομαντικο σου ερωτα και να ξεκολλησεις μια πορνη,και νομιζεις οτι το εμποδιο ειναι η υπαρξη,η οχι,ενος τετοιου τυπου κανεις χοντρο λαθος.

Σε πολυ μεγαλο ποσοστο οι πορνες δεν αξιζουν φραγκο σαν ατομα και ανθρωποι.Ριξε αλλου το συναισθημα σου φιλε,αυτες περιμενουν απο εσενα να τους ριξεις τα φραγκα μονο.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
οι φτωχές γίνονται πουτάνες στο μουνί και οι πλούσιες πουτάνες στην ψυχή.

ΣΩΣΤΟΣ με τα ΧΙΛΙΑ. ΟΣΟ για τις Ρωσίδες φίλτατε συμφωνώ απόλυτα, τι να κάνω είχα και σχέση 4 χρόνια. ΟΣΟ απελευθερωμένα άτομα
είναι ΤΟΣΟ ζηλιάρες και τρελλές γίνονται ΟΣΟ δύσκολο είναι κανείς να το πιστέψει. Τώρα στην Ελλάδα έρχεται η "ΚΑΚΙΑ" ΄κεδοση
της Ρωσίδας η τάνα στο κάτω μερος. Εκει τώρα βρίσκεις και στην ψυχή ουκ ολίγες νομίζω χαλάσαν και αυτές, εκτος εαν πας στο
βάθος της Ρωσσίας και βρεις ΜΗ ΤΑΝΑ! Οσο γαι την είσοδο πριν χρόνια που το ξήλωσαν τον τύπο στο προξενείο στην Μόσχα πέρναγαν
οι τάνες για προσωπική συνέντευξη και test drive και το χαρτί ανα χείρας και το απόγευμα στο αεροπλάνο.... Ειχε και κρεβάτι ο
τυπος με τα πούρα στην πρεσβεια, για να ξεκουράζεται απο της υπερωρίες! :headbang:
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δεν ξερω παιδια εμενα μ'αρεσουν οι γυναικες και μερικες πουτανες ειναι θεομουνα
μ'αρεσει να ανεβαινει λιγο η αδρεναλινη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom