Νέα

Πώς έρχονται στην Ελλάδα οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ο θεε μου τωρα με εκανες να τρελαθω τελιως.Σιγουρα δεν κανεις πλακα?Αν ειναι δυνατον ουτε Αφρικανα ιθαγενεις δεν θα εκανε τετιο πραγμα!!Τοσο ψυχακιας η ρωσιδα?
ρε φίλε γιατί να κάνω πλάκα αν αγαπήσουν κάποιον δεν διανοούνται ότι θα τον πάρει άλλη. μιλάμε για αρρώστια.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
επειδή μια φίλη της της είπε στα χαρτιά και στο φλιτζάνι ότι νταλαβερίζομαι και με άλλη γυναίκα γέμισε μια κατσαρόλα με λάδι να κάψει και να το ρίξει επάνω μου στον ύπνο μου ευτυχώς που  το πήρα είδηση και την γλίτωσα και τώρα είμαι μαζί σας.

:uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:

Αυτο και αν είναι το έλεος.....
η πλάκα όμως η μεγάλη είναι όταν πίνετε μαζί καφέ και σε βλέπουν και κοιτάς καμοία άλλη....εκεί να δεις..!!!  :dancing:
 

Επισκέπτης
ρε φίλε γιατί να κάνω πλάκα αν αγαπήσουν κάποιον δεν διανοούνται ότι θα τον πάρει άλλη. μιλάμε για αρρώστια.

Ενταξει ρε φιλε καλο ειναι αυτο ως ενα σημειο αλλα αμα πιστευουν στα χαρτια και τι τους ειπε το φλιτζανι τοτε πραγματικα προκειτε περι ψυχωσης και αφελειας..
 

Επισκέπτης
:uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:

Αυτο και αν είναι το έλεος.....
η πλάκα όμως η μεγάλη είναι όταν πίντε μαζί καφέ και σε βλέπουν και κοιτάς καμοία άλλη....εκεί να δεις..!!!  :dancing:
γάμησε τα πολύ καλές αλλά και στο άλλο θρεντ που μου ζήτησαν την γνώμη μου έγραψα ότι είναι πολύ ζηλιάρες και εύκολα πιστεύουν την κάθε μαλακία που θα ακούσουν για την σχέση τους.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μα μερικες πουτανες ειναι μουναρες μπορεις καλιστα να τις ερωτευτεις οπως πχ Ιζαμπελα,Νατασα,Λαουρα,Μαρια κτλ
και κατι αλλο ενας νταβαντζης φερνει 10-15 πουτανες ολες τα χουνε μ'αυτον?κηφηνας ειναι?
δεν μπορει να εχουν προσωπικη ζωη η μπλεκεις με σαπιλα?
όχι ρε δεν έχω σχέση με τέτοια μη με ανακατεύεις :P

κάποτε το σκέφτηκα σαν εσένα.
τα έφερε η τύχη και ένας γνωστός μου προτείνει να πληρώσω κάποια λεφτά για να "αγοράσω διαβατήριο".
βουλγάρα, ρουμάνα ότι ήθελα. με λίγα λόγια θα ήταν φυλακισμένη σε χρυσό κουβί.
έχοντας το διαβατήριο δεν μπορούσε να μου φύγει.
μου ξεκαθάρισε το εξής. την έχω σπίτι να μαγειρεύει να πλένει να την πηδάω όποτε θέλω αλλα μην διανοηθώ να την βγάλω στο κλαρί έστω και μεταξύ φίλων.
όλα καλά και ωραία αλλά έκανα την εξής σκέψη. ποιος μου λέει οτι δεν πάω καρφωτή στους μπάτσους και αύριο με βλέπεις στις ειδήσεις για εμπόριο λευκής σαρκός.
ο μαλάκας μέσα για τα μάτια του κόσμου και οι υπόλοιποι συνεχίζουν την δουλειά τους
με λίγα λόγια πιστεύω οτι υπάρχει σαπίλα και μπορείς να μπλέξεις σε πολλές περιπέτειες.
εδω έχουν καεί άτομα που καψουρεύτηκαν στριπτιζού και είχαν να κάνουν με τον νταβατζή.
δεν ξέρεις τι κρύβεται απο πίσω. προτιμώ χοντρή σκύλα ελληνίδα πεθερά παρά γεωργιανό μαχαιροβγάλτη
 

Επισκέπτης
Ενταξει ρε φιλε καλο ειναι αυτο ως ενα σημειο αλλα αμα πιστευουν στα χαρτια και τι τους ειπε το φλιτζανι τοτε πραγματικα προκειτε περι ψυχωσης και αφελειας..
σε πληροφορώ το ποιο αγαπημένο τους σπορ είναι το φλιτζάνι τα χαρτιά ( χαρτομαντεία) και οι κάρτες Ταρώ.
 

Επισκέπτης
σε πληροφορώ το ποιο αγαπημένο τους σπορ είναι το φλιτζάνι τα χαρτιά ( χαρτομαντεία) και οι κάρτες Ταρώ.

Παντως αυτο το περιστατικο που μου ειπες με εκανε πραγματικα να σκεφτω ξανα την σχεση οχι μονο με Ρωσιδα αλλα την σχεση γενικοτερα με γυναικα:p
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
γάμησε τα πολύ καλές αλλά και στο άλλο θρεντ που μου ζήτησαν την γνώμη μου έγραψα ότι είναι πολύ ζηλιάρες και εύκολα πιστεύουν την κάθε μαλακία που θα ακούσουν για την σχέση τους.

Φίλε μου το ξέρω πολύ καλα... το ΚΑΧΥΠΟΠΤΕΣ σα λέξη για αυτές.... δέν φτάνει... τι να σου πρωτοπώ.... :cheesy:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Στο θρεντ "η ρωσίδα ως γκομενα" είχα αναφέρει παλιά για 2 φίλους που είναι παντρεμένοι με ρωσίδα και ουκρανη αντίστοιχα.
Πέρα ότι τους έχουν βάλει τα 2 πόδια σ' ένα παπούτσι, η ζήλεια τους δεν περιγράφεται.
Επειδή με τον έναν δούλευα μαζί, πολλές φορές τον έπαιρνε τηλέφωνο, και για να βεβαιωθει ότι είμαστε στη δουλειά, ζητούσε να μιλήσει και σε μένα  :grin:
Το συμπέρασμα που βγαινει είναι ότι τα σκατά μπορείς να τα βρεις παντού.
Τα διαμάντια είναι πιο σπάνια.
 

Επισκέπτης
Παντως αυτο το περιστατικο που μου ειπες με εκανε πραγματικα να σκεφτω ξανα την σχεση οχι μονο με Ρωσιδα αλλα την σχεση γενικοτερα με γυναικα:p
άκου να σου πω είμαι 52 ετών πριν 1,5 χρόνο έκανα δεύτερο γάμο τα 15 χρόνια που μεσολάβησαν από τον πρώτο γάμο στον δεύτερο βουλγάρες ρωσίδες ουκρανές αλβανίδες και μέχρι της εξ άπω ανατολής έχω κάνει νούμερα τρελά αν πάρω μερικούς από εσάς και σας κυκλοφορήσω στην πιάτσα θα πάθετε τραλαλά με αυτά που θα ακούσετε για τον Αρίωνα.
η 2η γυναίκα μου είναι κύριοι από την Λακωνία εκεί που η γυναίκα είναι ένα μηδενικό οι ντόπιοι εκεί λένε έχω δυο παιδιά ( αγόρια) και ένα κορίτσι όμως φίλοι μου περνάω φοβερά γιατί εκεί είναι η μαγκιά του άντρα να κάνει την γυναίκα να ξεπεράσει τα πατρογονικά συμπλέγματα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Απο 01/01/08, χωρις διατυπωσεις, λογω ενταξης στο Συστημα Schengen, οι τρεις δημοκρατιες της Βαλτικης, Τσεχια, Σλοβακια, Μαλτα, κλπ. Αρα, οσες ερχονται απο κει, ουτε καν διαβατηριο δεν δειχνουν.
Επιβεβαιωνω την ευκολια και σχετικα χαμηλο κοστος αποκτησης Βουλγαρικων χαρτιων. Τα Ελληνικα εχουν γινει αρκετα δυσκολοτερα τωρα τελευταια.
 

Επισκέπτης
άκου να σου πω είμαι 52 ετών πριν 1,5 χρόνο έκανα δεύτερο γάμο τα 15 χρόνια που μεσολάβησαν από τον πρώτο γάμο στον δεύτερο βουλγάρες ρωσίδες ουκρανές αλβανίδες και μέχρι της εξ άπω ανατολής έχω κάνει νούμερα τρελά αν πάρω μερικούς από εσάς και σας κυκλοφορήσω στην πιάτσα θα πάθετε τραλαλά με αυτά που θα ακούσετε για τον Αρίωνα.
η 2η γυναίκα μου είναι κύριοι από την Λακωνία εκεί που η γυναίκα είναι ένα μηδενικό οι ντόπιοι εκεί λένε έχω δυο παιδιά ( αγόρια) και ένα κορίτσι όμως φίλοι μου περνάω φοβερά γιατί εκεί είναι η μαγκιά του άντρα να κάνει την γυναίκα να ξεπεράσει τα πατρογονικά συμπλέγματα.

Οργανωσε κανενα sexytour αμα ειναι για τους νεους.
Τωρα για το τελευταιο που ειπες ενα πραγμα που δεν μπορω να κανω και απαιχθανομαι ειναι να προσπαθω να φερω μια γυναικα στα μετρα μου (καθως και να την κυνηγαω απο πισω σαν μουνονενιες) γιατι το θεωρω ψυχοφθορα διαδικασια και κουραστικη.Το θελω ετοιμο.
 

Επισκέπτης
Απο 01/01/08, χωρις διατυπωσεις, λογω ενταξης στο Συστημα Schengen, οι τρεις δημοκρατιες της Βαλτικης, Τσεχια, Σλοβακια, Μαλτα, κλπ. Αρα, οσες ερχονται απο κει, ουτε καν διαβατηριο δεν δειχνουν.
Επιβεβαιωνω την ευκολια και σχετικα χαμηλο κοστος αποκτησης Βουλγαρικων χαρτιων. Τα Ελληνικα εχουν γινει αρκετα δυσκολοτερα τωρα τελευταια.
ρε σεις μην την ψάχνετε εδώ υπάρχουν επαγγελματίες γαμπροί ( Έλληνες) πάνε εκεί κάνουν γάμο και μόλις την φέρουν εδώ και μονιμοποιηθεί διαζύγιο εκεί όχι εδώ εκεί το διαζύγιο είναι θέμα εβδομάδας. 
 

Επισκέπτης
Οργανωσε κανενα sexytour αμα ειναι για τους νεους.
Τωρα για το τελευταιο που ειπες ενα πραγμα που δεν μπορω να κανω και απαιχθανομαι ειναι να προσπαθω να φερω μια γυναικα στα μετρα μου (καθως και να την κυνηγαω απο πισω σαν μουνονενιες) γιατι το θεωρω ψυχοφθορα διαδικασια και κουραστικη.Το θελω ετοιμο.
εγώ παλαιότερα έκανα πρόταση εδώ μέσα να κάνουμε σύλλογο σε στυλ κλάμπ λίγοι ήταν ζεστοί εδώ ακούς πολλά λόγια ούτε για μπουρδελότσαρκα δεν μαζεύονται 
 

Επισκέπτης
εγώ παλαιότερα έκανα πρόταση εδώ μέσα να κάνουμε σύλλογο σε στυλ κλάμπ λίγοι ήταν ζεστοί εδώ ακούς πολλά λόγια ούτε για μπουρδελότσαρκα δεν μαζεύονται 

Μερικοι ανησυχουν και για την προσωπικη τους ζωη (οικογενεια,γυναικα κτλ).Εγω παντως ειμαι παντα μεσα σε τετια θεματα!
 

Επισκέπτης
Μερικοι ανησυχουν και για την προσωπικη τους ζωη (οικογενεια,γυναικα κτλ).Εγω παντως ειμαι παντα μεσα σε τετια θεματα!
τι οικογενειακή ζωή και μαλακίες εγώ όταν είμαι στο σπίτι η γυναίκα μου ξέρει ότι γράφω εδώ και μάλιστα το βρίσκει πρωτότυπο.
 

Επισκέπτης
τι οικογενειακή ζωή και μαλακίες εγώ όταν είμαι στο σπίτι η γυναίκα μου ξέρει ότι γράφω εδώ και μάλιστα το βρίσκει πρωτότυπο.

Ναι αλλα αν οργανωσουμε μια μπουρδελοτσαρκα η κανα sextour τι θα πει ετσι και ερθεις και εσυ?Αν δεν την πειραζει τοτε υποκλινομαι !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom