Νέα

Πώς έρχονται στην Ελλάδα οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Θελω να μαθω πως ερχονται στην Ελλαδα μεσω γραφειου?μεσω εταιριας?
που απευθυνονται ωστε να δουλεψουν εδω σε στουντιο η σε μπουρδελο?
καποιος μπασμενος ας απαντησει...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ψαχνεις δουλεια ????
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
οχι μονο την ευλογια σου!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μετά συγχωρήσεως,

Ψάχνεστε για εργασία?

Ή μήπως έχετε κατά νου καμμία επιχειρηματική ιδέα?
 

Επισκέπτης
Με ξυλο με πολυ ξυλο...Πολλες οταν ερχονται εδω δεν εχουν αρχικα σκοπο να κανουν την δουλεια αυτη αλλα μετα μπαινουν στα κυκλωματα.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε παιδια ρωταω για ακαδημαικους λογους!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Λογικά μέσω νομίμων εταιριών μη κερδοσκοπικού χαρακτήρα... :grin:
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
δεν μπορει καποιος μπασμενος θα ξερει ακριβως
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
πως ερχονται?γαμιοντας....χαχαχα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ειμαι καταραμενος πατερ θελω την ευλογια σου
Σου πήρε λίγη ώρα, το πήγες απο εδώ, το πήγες απο εκεί τελικά όμως......

Κανόνισε αντί να σου βγεί  :priest: :priest: :priest: να σου βγεί κανένα  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: .




Μετά να σε δώ....
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
μπα δε νομιζω ο Γιωργος Παπας ειναι καλο παιδι δεν κανει τετοια...
 

Επισκέπτης
giorgospapa πες μου οτι αυτη η photo ειναι για πλακα και οτι δεν ταξιδευουν με αυτες τις συνθηκες ετσι στο αμαξι γιατι θα τρελαθω!
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Νομιζω οτι υπαρχει εταιρια που τις εκμεταλλευεται και ερχονται στην Ελλαδα για να δουλεψουν ειτε ως πουτανες ειτε ως νοσοκομες ειτε ως οικιακοι βοηθοι ειτε ως καθαριστριες ειτε δεν ξερω και γω τι αλλο...
 

Επισκέπτης
Θελω να μαθω πως ερχονται στην Ελλαδα μεσω γραφειου?μεσω εταιριας?
που απευθυνονται ωστε να δουλεψουν εδω σε στουντιο η σε μπουρδελο?
καποιος μπασμενος ας απαντησει...
μιας και έχω δει το πως δουλεύουν τα κυκλώματα αυτά τα οποία τα είδα και κατά την επίσκεψη μου στην Ρωσία το 2002 αλλά και έχω δει και εδώ στην Αθήνα γιατί γνωρίζω άτομο που μιλάει της γλώσσες αυτές και δούλευέ σε γραφεία αυτού του τύπου σαν διερμηνέας.
εδώ υπάρχουν 2 τύποι γραφείων ο ένας τύπος είναι τα λεγόμενα καλλιτεχνικά τα οποία γνωρίζουν καλά της γυναίκες από της χώρες αυτές ότι μέσα τους κρύβουν καλλιτεχνική  φλέβα λόγο της ενασχόλησης του στην πατρίδα τους με το μπαλέτο και την γυμναστική της πλησιάζουν και τους λένε ότι εδώ στην Ελλάδα αν έρθουν μέσα σε 2 με 3 χρόνια αν κάτσουν και εργαστούν σε μπαλέτα που εδώ είναι περιζήτητα θα κερδίσουν αρκετά χρήματα και θα φτιάξουν την ζωή τους για πάντα,
ο άλλος τύπος γραφείου είναι τα λεγόμενα ευρέσεως εργασίας που σε συνεργασία με τα γραφεία ταξιδίων που της φέρνουν εδώ κουβαλάνε και αυτά γυναίκες.
τα καλ. γραφεία αφού της φέρουν εδώ με διάφορους τρόπους είτε μέσω άλλης Ευρωπαϊκής χώρας η με χρηματισμό υπαλλήλων  σε πρεσβείες η προξενεία ( το 2002 ο χρηματισμός για κάθε γυναίκα έφτανε τα 2000 δολάρια) περίπου το ίδιο γίνετε και με τα ευρέσεως εργασίας μόνο που αυτά διαλέγουν της γυναίκες που είναι όμορφες και ελκυστικές αργότερα στο να κάνουν το επάγγελμα της πόρνης.
μόλις της φέρουν εδώ της μαντρώνουν σε διάφορα διαμερίσματα που ανήκουν στα γραφεία ευρέσεως εργασίας η στα καλλιτεχνικά  στα οποία οι γυναίκες πληρώνουν διαμονή 5 ευρώ την ημέρα σε δωμάτια που κοιμούνται 8 με 10 γυναίκες και ταυτόχρονα θέλουν και έξοδα διατροφής άλλα 2 ευρώ η 3 για το άναμμα του θερμοσιφώνου για μπάνιο κλπ.
αυτοί που έχουν τα γραφεία προσπαθούν να της έχουν στο περίμενε δηλ. ότι από μέρα σε μέρα θα της στείλουν για δουλειά μέχρι να τελειώσουν οι οικονομίες τους και σιγά σιγά γίνεται η ώθηση στην πορνεία το κάνουν μια βγάζουν ένα χαρτζιλίκη και πάει λέγοντας και δεν μπορούν να φύγουν και εύκολα τους κρατούν τα διαβατήρια και της απειλούν μόλις βγούν έξω θα της βάλει φυλακή η αστυνομία.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
κατατοπιστικοτατος
αλλα το επαγγελμα της πορνης ειναι αρκετα προσοδοφορο
και πολλες εχουν το δικο τους σπιτι τα λουσα τους τα αμαξια τους κτλ
 

Επισκέπτης
Arion μπορεις να μου πεις ομως πως μερικες απο αυτες κανουν λες και το καραγουσταρουν τρελα το επαγγελμα και δειχνουν τρομερα καυλιαρες?
 

Επισκέπτης
Arion μπορεις να μου πεις ομως πως μερικες απο αυτες κανουν λες και το καραγουσταρουν τρελα το επαγγελμα και δειχνουν τρομερα καυλιαρες?
τα τελευταία 20 χρόνια με της αλλαγές που έγιναν εκεί αυξήθηκε πολύ ο αλκοολισμός και οι άντρες γενικά της γυναίκες στο σεχ της είχαν στην ξεπέτα μπορείς να συναντήσεις εδώ γυναίκα που στην ζωή της όσο ήταν εκεί να μην είχε έρθει σε οργασμό και το ένοιωσε εδώ.
μάλιστα έχω και προσωπική εμπειρία επάνω σε αυτό το ζήτημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom