Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και πολυ τους ειναι :2funny:!Τι ειμαι ο Πιρφορος?Αν η γκομενα γουσταρει και θελει να παει μαζι σου θα παει ετσι κ'αλλιως.Ο Πιρφορος τρεχει απο πισω τους της χρυσωνει και παρολαυτα τον φτινουνε μετα :2funny:Αν σε συχαινονται ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥς ΔΩΣΕΙΣ δεν προκειται να αλλαξει τιποτα ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΕ ΣΥΧΑΙΝΟΝΤΑΙ  :2funny:

ΔΔΔΔΔΔΔάσκαλε  :rockon: :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Πορνομετανάστη ξεροχύνω με την απαξίωση που δίνεις στις γκόμενες :rockon: :rockon:.Γράψε και σε ευρώ πόσα έχεις χαλάσει συνολικά για να  :knockinb: :zfuck: αυτό το γκομενάκι έτσι για να ξενερώσουν οι πιρφόροι  ;) ;) :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πορνομετανάστη ξεροχύνω με την απαξίωση που δίνεις στις γκόμενες :rockon: :rockon:.Γράψε και σε ευρώ πόσα έχεις χαλάσει συνολικά για να  :knockinb: :zfuck: αυτό το γκομενάκι έτσι για να ξενερώσουν οι πιρφόροι  ;) ;) :2funny: :2funny:
Κοιτα δεν τα μετραω.Οταν βγαινουμε συνηθως πηγαινουμε σινεμα,παντα της παιρνω παγωτο :2funny:Τρελεναιτε να καθεται στ'αμαξι εγω να ειμαι ντυμενος οπως ντυνομαι και ολες οι γκομενες γυρω της να κοιτανε με ζηλια της αρεσει να ανεβαινει στο σπιτι μου και να ανοιγει την πορτα αυτη με τα κλειδια (αυτο σε πολλες αρεσει).Του Ελληνα Πιρφορου ουτε πουτανες δεν του καθονται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

παράκληση κάποιος που ξέρει, ας φορτώσει το σχετικό βίντεο από το YOUTUBE

το πράγμα σηκώνει συζήτηση
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ YOUTUBE :

Δημοσιεύτηκε στις 11 Μάι 2012 από dimitrakis29

Ειμαι Εθνικογαμιστης.Θελω να γαμαω και να γαμανε ολοι οι Ελληνες.Να ξαναγινουμε οι πρωτοι εραστες στον κοσμο.Ο Εθνικογαμισμος ειναι πολυ κοντα στον Εθνηκισμο με καποιες μικρες διαφορες βεβαια.Θελει να φτιαξει καλητερες σεξουαλικες συνθηκες για τους Ελληνες.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

κι άλλο θεϊκό : η ζωή του πορνομετανάστη

μιλάμε νομίζω ότι χτύπησα φλέβα χρυσού χιούμορ !
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνεις ένα απόγευμα παρασκευής.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ο Πιρφορος τρεχει απο πισω τους της χρυσωνει και παρολαυτα τον φτινουνε μετα

respect-023.gif
  Έχεις πιάσει τον παλμό των κορασίδων!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τη μιαμιση γκομενα?
Τι να γραψεις ρε Φουκαρα :2funny:Παρε να δεις τωρα ειμαι στην 11η θεαη ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΡΩΣΣΙΑ!ειχα φτασει και 3η θεση παλια.Τιμαω την Ελλαδα       Ενω κατι φουκαραδες σαν κ'σενα μας ξεφτηλιζουν παντου!Αν σε δουν οι γκομενες ετσι οπως εισαι (καραφλος,κοντος,κακοντυμενος) θα  :2funny:μαζι σου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τι να γραψεις ρε Φουκαρα :2funny:Παρε να δεις τωρα ειμαι στην 11η θεαη ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΡΩΣΣΙΑ!ειχα φτασει και 3η θεση παλια.Τιμαω την Ελλαδα       Ενω κατι φουκαραδες σαν κ'σενα μας ξεφτηλιζουν παντου!Αν σε δουν οι γκομενες ετσι οπως εισαι (καραφλος,κοντος,κακοντυμενος) θα  :2funny:μαζι σου.

εισαι παλιοπαιδο και θες να με ταπωνεις. βλεπω το τοπ 10 εχει ολο κουκλακια σαν εσενα.

τεσπα αστα αυτα για πες μου τωρα.

τη μιαμιση γκομενα??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μωρη αρρωστεια εχεις βαλει για σπορ στο προφιλ σου το περπατημα?  :2funny:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Τι να γραψεις ρε Φουκαρα :2funny:Παρε να δεις τωρα ειμαι στην 11η θεαη ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΡΩΣΣΙΑ!ειχα φτασει και 3η θεση παλια.Τιμαω την Ελλαδα       Ενω κατι φουκαραδες σαν κ'σενα μας ξεφτηλιζουν παντου!Αν σε δουν οι γκομενες ετσι οπως εισαι (καραφλος,κοντος,κακοντυμενος) θα  :2funny:μαζι σου.

εισαι μαγκας δημητρακη. σε παω :thumbsup:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εισαι παλιοπαιδο και θες να με ταπωνεις. βλεπω το τοπ 10 εχει ολο κουκλακια σαν εσενα.

τεσπα αστα αυτα για πες μου τωρα.

τη μιαμιση γκομενα??
Τι να σε ταπωνω ο Fidel που σε εχει συναντισει ειπε οτι εισαι ΚΑΡΑΦΛΟΣ,ΚΟΝΤΟΣ,ΑΣΧΗΜΟΣ και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΦΑ.Μηπως ειναι ψεματα? :2funny:Εχεις σκεφτει οτι εισαι ενας αξιολυπητος φουκαρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Τι να σε ταπωνω ο Fidel που σε εχει συναντισει ειπε οτι εισαι ΚΑΡΑΦΛΟΣ,ΚΟΝΤΟΣ,ΑΣΧΗΜΟΣ και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΦΑ.Μηπως ειναι ψεματα? :2funny:Εχεις σκεφτει οτι εισαι ενας αξιολυπητος φουκαρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τι να σε ταπωνω ο Fidel που σε εχει συναντισει ειπε οτι εισαι ΚΑΡΑΦΛΟΣ,ΚΟΝΤΟΣ,ΑΣΧΗΜΟΣ και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΦΑ.Μηπως ειναι ψεματα? :2funny:Εχεις σκεφτει οτι εισαι ενας αξιολυπητος φουκαρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μενα ο φιντελ μου ειπε οτι εχεις δει μιαμιση γκομενα σε 20 χρονια. την πεινασμενη μογγολα που γαμησες και μετραει μιση μια γκομενα που εκατσε στο αυτοκινητο και πηγες να την ταισεις μονο  :2funny:.

μου φαινεται αυτο το παιδι μας βαζει να τσακωνομαστε  :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και μενα ο φιντελ μου ειπε οτι εχεις δει μιαμιση γκομενα σε 20 χρονια. την πεινασμενη μογγολα που γαμησες και μετραει μιση μια γκομενα που εκατσε στο αυτοκινητο και πηγες να την ταισεις μονο  :2funny:.

μου φαινεται αυτο το παιδι μας βαζει να τσακωνομαστε  :think:
21,5 μπορει να εχω?Καλα τοσες φωτογραφιες εχω βαλει κατα καιρους πανω απο 20 γκομενες.Λες να μας βαζει να τσακωνομαστε για να ανεβαζει την δημοτηκοτικα του σα'ι'τ  :think: :2funny:για να αποκταει ενδιαφερον το σα'ι'τ και να μην ειναι πληκτικο :2funny:.Διολου απιθανο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
21,5 μπορει να εχω?Καλα τοσες φωτογραφιες εχω βαλει κατα καιρους πανω απο 20 γκομενες.Λες να μας βαζει να τσακωνομαστε για να ανεβαζει την δημοτηκοτικα του σα'ι'τ  :think: :2funny:για να αποκταει ενδιαφερον το σα'ι'τ και να μην ειναι πληκτικο :2funny:.Διολου απιθανο.

και που ειναι οι φωτο με αυτες τις 20 γκομενες ρε? ευκολο να βαλεις τωρα στο πισι σου λογικα τις εχεις. αντε να ξεσκεπασουμε την αναφτρα τον φιντελ.  :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οπως το περιμενα. σιωπη του ταφου  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom