Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 498K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
500
Πόντοι
21

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.798
Κριτικές
21
Like
10.802
Πόντοι
3.346
Tύπε, να σου πω την αλήθεια, τόσα χρόνια του έχουμε ρίξει τρελό κράξιμο,
αλλά τελικά είναι σαν κάποιος σώας τας φρένας και κοινωνικά αποδεκτός,
να πηγαίνει και να ανοίγει κόντρα με τον Σάκη Ρουβά του Πειραιά και την Ελένη Λουκά..

Είχα δει ένα κλιπάκι που είχε πάει στον Λευτέρη γιατί νόμιζε ότι θα τον αποθεώσουν,
αλλά τελικά του φόρεσαν καπέλο έναν κουβά..

Κανονικά έπρεπε να τον αγνοούμε ή απλά να γελάμε με τις μαλακίες του,
αλλά τέσπα..
Όταν του γάμησες τα πρέκια και τον έστειλες νοσοκομείο ήταν καλά (είχε και φτηνές κοτομπουκιές στα μακ εκείνη τη μέρα :rockon:)
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
622
Like
2.231
Πόντοι
446

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Τον είχα δει και εγώ μαζί με Σακη Ρούβα Πειραιά. Αξιοπρεπής μου φάνηκε αλλα ίσως ήταν απλά ότι ο Ρουβας του Πειραιά είναι τελείως πατος
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
Ποιος είναι ο Ρουβας του Πειραιά βρε παιδιά;
Άλλος τιτανοτεραστιος ναυαγός;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.413
Like
17.468
Πόντοι
3.656
Άμα είχα μείνει στο χωριό μου, τώρα θα στήριζα τη μπύρα μου πάνω στην σαπιοκοιλιά μου, θα έκανα τον τερματοφύλακα στην τοπική ομάδα και θα ανταγωνιζόμουν άλλα ΝΑΥΑΓΙΑ μπας και μου κάτσει καμιά χωρισμένη 40άρα Βουλγάρα με παιδί..
Εντάξει ... θα τσιμπούκωνες και γκράνια στην καβάτζα κωλόμπαρου με δαπάνη πάνω από 200 έκαστο ......
θα τους πέταγες χαρτοπετσέτες όταν χόρευαν τσιφτετέλια και θα τους άνοιγες και σαμπάνιες
που βγάζουν τη σκουριά από σασί ιταλικού του 50 πιο γρήγορα από ηλεκτρόλυση ....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.617
Κριτικές
6
Like
10.932
Πόντοι
3.936
Τι με νοιάζει η ιδιότητα,με νοιάζει πρώτα απ'όλα να με καυλώνει.Αυτή θα με καύλωνε φου΄λ
Εσυ βρες ένα μπάζο με ιδιότητα...να μη σε καυλώνει ούτε με 100 βιάγκρα
Δηλαδη μπαζο = με ιδιοτητα κ χρημα , ενω αυτη που βλεπεται= αφραγκη κ με απολυτηριο δημοτικου; Ε καλα- οτι να ναι.. Εαν ειχες κοινωνικο status θα εψαχνες κατι αναλογο προς τα επανω στρωματα κ οχι προς τα κατω- για κατι σοβαρο οπως λες. Αλλα κουκια τρως κ κουκια μαρτυρας.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.643
Like
17.679
Πόντοι
3.656
Δηλαδη μπαζο = με ιδιοτητα κ χρημα , ενω αυτη που βλεπεται= αφραγκη κ με απολυτηριο δημοτικου; Ε καλα- οτι να ναι.. Εαν ειχες κοινωνικο status θα εψαχνες κατι αναλογο προς τα επανω στρωματα κ οχι προς τα κατω- για κατι σοβαρο οπως λες. Αλλα κουκια τρως κ κουκια μαρτυρας.

Εσυ τι κοινωνικο στατους έχεις για να βρεις απο τα πάνω στρώματα;

Της λες ότι είσαι 'μέγας' στο bou;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.617
Κριτικές
6
Like
10.932
Πόντοι
3.936
Εσυ τι κοινωνικο στατους έχεις για να βρεις απο τα πάνω στρώματα;
Της λες ότι είσαι 'μέγας' στο bou;
Εχω κανει τα κουμαντα μου εδω και καιρο- εμπειρικα μιλαω οχι μεσα απο βιντεο και φαντασιοπληξιες στο να χαμε να λεγαμε..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.617
Κριτικές
6
Like
10.932
Πόντοι
3.936
Ωραία όλα αυτά..αλλά από ότι βλέπω εξαφανιστηκανε και οι Βουλγάρες..πλέον οι ξινομουρες ξινομουνες ελλεινιδες αγκιζουν τα ποσοστά.τσαουσεκου..οποτε η καθεσε Ελλάδα και ρουφάς το άβγο της αγαμιας.η ψάχνετε με άλλες λύσεις
.πχ να πας να μείνεις Αγγλία Γερμανία..ας το καταλαβει ο Σάμπ ότι αυτούς τους δύο δρόμους έχει μπροστά του..ο μπαλκαν έκανε καλή ανάλυση εδώ...
Παιδες δεν σας φταιει το γηπεδο- το προβλημα ειναι οτι ποτε δεν μαθατε μπαλα. Οσο για τον τελευταιο που προανεφερες αυτος τρωει κοκκινη καρτα απο τα αποδυτηρια.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Εσυ τι κοινωνικο στατους έχεις για να βρεις απο τα πάνω στρώματα;

Της λες ότι είσαι 'μέγας' στο bou;
Μιλάει η σαβούρα που έχει γίνει μέγας με δεύτερο νικ και έχει σπάσει το ρεκόρ κλαψας της Βροχοπούλου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Ωραία όλα αυτά..αλλά από ότι βλέπω εξαφανιστηκανε και οι Βουλγάρες..πλέον οι ξινομουρες ξινομουνες ελλεινιδες αγκιζουν τα ποσοστά.τσαουσεκου..οποτε η καθεσε Ελλάδα και ρουφάς το άβγο της αγαμιας.η ψάχνετε με άλλες λύσεις
.πχ να πας να μείνεις Αγγλία Γερμανία..ας το καταλαβει ο Σάμπ ότι αυτούς τους δύο δρόμους έχει μπροστά του..ο μπαλκαν έκανε καλή ανάλυση εδώ...
Γαμας τουρίστριες Αλβανέ τύπε. Εσυ ειδικά αν μαζέψεις λίγο αυτιά και βάλεις καπέλο να μη φαίνεται το τηγάνι που έχεις στην κεφάλα, μπορείς να το παίξεις Έλληνας
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
Δημητράκης που χάθηκε ξεφτιλισμένο


να σε γδάρει για μπότες :confused:

ΨΨ @απανταχού_πορνομετανάστες_του_bou
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
16
Like
3.499
Πόντοι
1.446
Υπουργαρας ζηλεβεις το γκομενάκι του Έλα τωρα..ένα νεφρό θα δίνατε όλοι εδώ για να έχετε αυτό το γκομενακι
Την έχει γκόμενα όσο και την Λίζα (που είναι βίζιτα) στο στούντιο του Λευτέρη, στην Νίκαια...


Βέβαια πολλοί από εδώ μέσα (και όχι μόνο εδώ μέσα), ζηλεύουν ακόμα και αυτά τα βίντεο για διανοητικά ανάπηρους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom