Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
για τις φωτο βλεπω το βουλωσες ασχολιαστο και σφυριζεις. μπουρδα  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αμα δε μπουνε οι αποδειξεις κερδιζεις τον τιτλο του Πιρφορομεταναστη απο δω και μπρος.
ληξις.


ωραια δικαιολογια ρε, να ψαξω 500 σελιδες στα θρεντ για να βρω φωτογραφιες  :jerking:
ενω ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εσυ τις εχεις στο pc και μπορεις να τις βαλεις τωρα σε 10 λεπτα μεσα 20 φωτογραφιες.


υ.γ. σορρυ φιντελ που σε αμφισβητησα. δικιο ειχες. σε πιστευω.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το μηχανακι 750 Κυβικα μηχανακι που καβαλαγα οταν ημουνα 16 ετων ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ.Ειναι σε ενα γκαραζ στην Τρουμπα :).Η γουνα απο Φωκια που φοραω στο βιντεακι που τωρα ανεβαζω στο youtube κατακαημενε Φουκαρα κοστιζει πανω απο 4.000 Ευρω (φτιαχτηκε απο 4,5 τομαρια απο Φωκακια).Το ξερω οτι θελεις να παρεις φωτογραφιες για να  :jerking:ιδωνιζεστε να  :jerking:με της γκομενες μου.Να παρε Φουκαρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Ksenia10.jpg
    Ksenia10.jpg
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Ksenia 11.jpg
    Ksenia 11.jpg
    167,7 KB · Εμφανίσεις: 47

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να παρε κ'αλλη για την Αυριανη σου  :jerking:.Η ξανθια ειναι μια φιλη της γκομενιτσας που ειχα και της ειπα και την εφερε για να την πασαρω σε ενα φιλο μου Τουρκο απο τη Γερμανια.
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 464.jpg
    OLYMPUS 464.jpg
    150,8 KB · Εμφανίσεις: 48
  • OLYMPUS 475.jpg
    OLYMPUS 475.jpg
    162,6 KB · Εμφανίσεις: 61

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτη ειναι μια τραπεζικη υπαλληλος απο το Νοβγκοροντ.Η γνωρημια εγινε ως εξης:Σε μια Πορνοεκδρομη στο Νοβγκοροντ το μεσημερι πηγαινα βολτα με τον  :jerking: τον Αλγερινο στο εμπορικο κεντρο της πολης.Αυτη ηταν με μια φιλη της ανταλαξαμε ματιες και το βραδυ ηρθε στο Ταλισμάν (η μονη ντισκο της πολης που δουλευε καθημερινες υ παρχει και το  το Οκεαν αλλα εκει πηγαινουν μεχρι 18 ετων πιτσιρικια.Αυτη ειναι 24)οπως μου ειπε οχι τυχαια αλλα για να με γνωρισει :)μετα απο 4 μερες ηρθε Αγια Πετρουπολη.Το κακο ηταν οτι ηθελε να ερθει να μενουμε μαζι :headbang:!και τετοιες :jerking:Γ'αυτη τη γκομενα οι Ελλεεινιδες φιλες μου λεγαν:Κοιτα Τασουλα τι ωραιο κοριτσι! :rockon:ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ ΜΠΑΖΑ ΜΡΟΣΤΑ ΤΗΣ Γ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ!Μετα οταν τους εδειξα και τη Βολε'ι'μπολιστρια εμειναν αλλαλες!Ελα σημερα θα'χεις πολυ καλη  :jerking: τυχερε.Παντος καλα που ειστε και'σεις οι Φουκαραδες  και  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Olesia1.jpg
    Olesia1.jpg
    251,2 KB · Εμφανίσεις: 47
  • OLYMPUS 287.jpg
    OLYMPUS 287.jpg
    271,6 KB · Εμφανίσεις: 57

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ωραία πλασματάκια Δημητράκη! ελπίζω μια μέρα να μεταναστεύσω εκεί και για πορνομετανάστευση να μάθω άμα θα χω πέραση εκεί. από περιέργεια το μουστάκι εκεί έχει πέραση;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αξιος ο dimitrakis29!!!ωραια μουνακια!!μπραβο φιλε :rockon: :rockon: :rockon:
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
συμβουλη προς δημητρακης...δεν συνηθιζω να λεω πολλα,αλλα απ'οσα εχω διαβασει...υπαρχουν δυο κατηγοριες ανθρωπων που σε περιτριγυριζουν εδω μεσα...προσεχε κ τους μεν κ τους δε,ιδιαιτερα τους δευτερους...αυτοι που σε βριζουν,γιατι ζηλευουν που καλοπερνας κ αυτοι που γλειφουν μηπως κ τους δωσεις καμια γκομενα να γαμησουν...εγω θα ηθελα μονο να σε ρωτησω φιλτατε δημητρακη αν εργαζεσαι εκει,γιατι περα απο ελαχιστες εξαιρεσεις οι μισθοι ειναι της πεινας,εκτος κ αν ασχολεισαι με το εμποριο η εισαι σε καποια μεγαλη ιδιωτικη εταιρεια η εχεις καποια εισοδηματα...γενικα πως τα βγαζεις περα...δεν ξερω αν το εχεις αναφερει ηδη
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
δημητρακη η Olympus φοβερο μωρο

αλογα

ευγε!!

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Να παρε κ'αλλη για την Αυριανη σου  :jerking:.Η ξανθια ειναι μια φιλη της γκομενιτσας που ειχα και της ειπα και την εφερε για να την πασαρω σε ενα φιλο μου Τουρκο απο τη Γερμανια.

Τα μωρά είναι πολύ όμορφα, αλλά ειδικά σ' αυτή τη φωτό, είσαι πολύ αγέλαστος ρε παιδάκι μου.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
συμβουλη προς δημητρακης...δεν συνηθιζω να λεω πολλα,αλλα απ'οσα εχω διαβασει...υπαρχουν δυο κατηγοριες ανθρωπων που σε περιτριγυριζουν εδω μεσα...προσεχε κ τους μεν κ τους δε,ιδιαιτερα τους δευτερους...αυτοι που σε βριζουν,γιατι ζηλευουν που καλοπερνας κ αυτοι που γλειφουν μηπως κ τους δωσεις καμια γκομενα να γαμησουν...εγω θα ηθελα μονο να σε ρωτησω φιλτατε δημητρακη αν εργαζεσαι εκει,γιατι περα απο ελαχιστες εξαιρεσεις οι μισθοι ειναι της πεινας,εκτος κ αν ασχολεισαι με το εμποριο η εισαι σε καποια μεγαλη ιδιωτικη εταιρεια η εχεις καποια εισοδηματα...γενικα πως τα βγαζεις περα...δεν ξερω αν το εχεις αναφερει ηδη
Η πλακα ξερεις ποια ειναι μ'αυτους :2funny:οτι ειναι οι Τελευταιοι φουκαραδες :2funny:Αν τους δεις θα  :2funny:με τη ωρες! :2funny: :2funny: :2funny:Γκομενα που να τη βρουνε? :2funny:Τωρα με τσιγκλισανε για να παρουνε φωτογραφιες να  :jerking:!Εγω κανω και κοινωνικο εργο :2funny:Αυτη την φωτο ειχα βαλει οταν ειχε ερθει Αγια Πετρουπολη για να με συναντισει! :)Μου ειπε κατι παρομοιο που μου λενε οι περισσοτερες ή μου λενε σου ευχομαι να βρεις μια πλουσια να σου παιρνει οτι θελεις και να σου κανει τα καπριτσια σου και της ανωμαλιες σου :2funny:(να μου φερνουν γκομενες με Λουρακια κλπ.) ή μακαρι να ημουνα πλουσια να μπορεσω να σε εχω να ημαστε μαζι.Αυτοι οι Φουκαραδες στην καλητερη περιπτωση να  :knockinb: στη Φυλης αν και τωρα με την κριση λιγακι δυσκολο το εικοσαρικο γ'αυτους ειναι πολλα λεφτα :think:Εμενα μου τη σπανε γιατι ΝΤΡΟΠΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!Οι γκομενες για Ελληνα βλεπουν εμενα και εχουν σχηματισει την αποψη για τους Ελληνες οτι μετρανε οτι  :knockinb: καλα ντυνονται μοδατα εχουν γκομενες.Αν δουνε αυτους τους Φουκαραδες χανουνε καθε ιδεα για τους Ελληνες
 

Συνημμένα

  • Jia i Pokahontas.jpg
    Jia i Pokahontas.jpg
    184,2 KB · Εμφανίσεις: 72
  • Sima.jpg
    Sima.jpg
    124,5 KB · Εμφανίσεις: 69

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτο ειναι το τελευταιο βιντεακι μου που ειναι και επικαιρο [youtube=425,350]RKELfOtwz8Q[/youtube]
εβαλα λιγο και την Κορεατισα μου.Να παρουνε λιγο ματακι οι λιγουριδες :2funny:να φχαρηστιθουνε  :jerking:!
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ισε ο πλατον κε ο αριστοτελισ του 21 εοναααα


προσκινο!!!!!!
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
δυστυχως δημητρακη ετσι ειναι...εγω προσωπικα ευλογω την τυχη μου που εφυγα για σπουδες εξωτερικο κ ξεφυγα απο την χλεμπα εδω...γυρισα μετα απο χρονια κ συναντησα παλιους μου συμμαθητες...ε,λοιπον φιλε ενιωθα οτι μιλαω με τα παιδακια που εκανα παρεα στο λυκειο...δεν ειχαν αλλαξει καθολου...μπουνταλαδες κ κακομοιρηδες...βλεπανε το μουνι με το κυαλι η στην χειροτερη δεν ασχολιοντουσταν καν με το αθλημα...το κακο ειναι οτι ξαναγυρισα εδω κ καιρο πισω κ νιωθω σαν το ψαρι εξω απο το νερο...δεν μπορω να προσαρμοστω σε μια χωρα οπου η μαλακια κ η μιζερια παει συννεφο
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
δυστυχως δημητρακη ετσι ειναι...εγω προσωπικα ευλογω την τυχη μου που εφυγα για σπουδες εξωτερικο κ ξεφυγα απο την χλεμπα εδω...γυρισα μετα απο χρονια κ συναντησα παλιους μου συμμαθητες...ε,λοιπον φιλε ενιωθα οτι μιλαω με τα παιδακια που εκανα παρεα στο λυκειο...δεν ειχαν αλλαξει καθολου...μπουνταλαδες κ κακομοιρηδες...βλεπανε το μουνι με το κυαλι η στην χειροτερη δεν ασχολιοντουσταν καν με το αθλημα...το κακο ειναι οτι ξαναγυρισα εδω κ καιρο πισω κ νιωθω σαν το ψαρι εξω απο το νερο...δεν μπορω να προσαρμοστω σε μια χωρα οπου η μαλακια κ η μιζερια παει συννεφο
φιγε τοτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom