Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Αυτο ειναι το τελευταιο βιντεακι μου που ειναι και επικαιρο [youtube=425,350]RKELfOtwz8Q[/youtube]
εβαλα λιγο και την Κορεατισα μου.Να παρουνε λιγο ματακι οι λιγουριδες :2funny:να φχαρηστιθουνε  :jerking:!

ΑΥΤΗ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΣ ? ΑΝ ΕΔΩΣΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΟΡΟΙΔΟ
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
o δημητρακης κατα βαθος πιστευω οτι ειναι καλο παιδι...αλλα ο δημητρακης κ ο καθε δημητρακης στην ελλαδα δεν εχει τυχη...τα καλα παιδια με λιγο καραφλιτσα,με παλιομοδιτικο ντυσιμο,με μποτα απο σαλαχι δεν πηδανε στην ελλαδα ευκολα...

Ετσι όπως τον περιγράφεις τον τύπο μια χαρά θα γαμούσε στη δεκαετία του 80  .... σε  λάθος  εποχή γεννήθηκε ο μπαγάσας .
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
ΑΥΤΗ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΣ ? ΑΝ ΕΔΩΣΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΟΡΟΙΔΟ
πεστα ρε φιλε με τον λετσο μας το παιζει κ γαμικος που αν δεν δοσει γιουρο μουνι δεν βλεπει ο χαλιας ουστ ουστ ρομπα....
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
πεστα ρε φιλε με τον λετσο μας το παιζει κ γαμικος που αν δεν δοσει γιουρο μουνι δεν βλεπει ο χαλιας ουστ ουστ ρομπα....

Δεν πειραζει και αυτος την βρισκει και αισθανεται καλα
και εμεις κανουμε την πλακιτσα μας ,ξερεις ποσοι Δημητρακιδες ειναι τριγυρω μας ???
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αυτο ειναι το τελευταιο βιντεακι μου που ειναι και επικαιρο [youtube=425,350]RKELfOtwz8Q[/youtube]
εβαλα λιγο και την Κορεατισα μου.Να παρουνε λιγο ματακι οι λιγουριδες :2funny:να φχαρηστιθουνε  :jerking:!

[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]

Βρες καμια καλυτερη για το επομενο βιντεο!!  :grin: :grin: :grin:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Αυτο ειναι το τελευταιο βιντεακι μου που ειναι και επικαιρο [youtube=425,350]RKELfOtwz8Q[/youtube]
εβαλα λιγο και την Κορεατισα μου.Να παρουνε λιγο ματακι οι λιγουριδες :2funny:να φχαρηστιθουνε  :jerking:!
απόλυτο δίκιο έχεις τι να πω εγώ πάντα από μικρός διάβαζα ιστορία είχα κώλλημα και έχω διαβάσει μόνος μου εννοείται ρ'ωσσικη κλασσική λογοττεχνία και τώρα προσπαθώ με νύχια και με δόντια την θεία κομωδία του δάντη με απωθούσε η Ελληνική, το σχολίο τα πάντα μας μαθαίνει εκτός από τον πολιτισμό που είχαμε εώς τώρα το σύγχρονο για την ακρίβεια και προς θεού ούτε τον ευρωπαϊκό , είναι ολιγον κρίμα που έχουμε καταντήσει έτσι, απλά να ξέρεις για τον Τσίπρα μένει ακόμα με τη μητέρα του, το ξέρω από συνάδελφο της μητέρας μου που είναι γείτονες.
έχουμε ξεχάσει να παράγουμε πολιτισμό, απόο μικροί αντιστεκόμαστε σε καταπίεση που δεν υπάρχει, παραπονιόμαστε πως δεν μας αφήνει το κράτος να κάνουμε ότι γουστάρουμε(αναρωτιέμαι αν θα μπορούσε ο μπούλης και η μπέμπα να επιβιώσουν στα καθεστώτα που θεωρούν απελευθερωτικά), και συνεχώτο καταλίαμε εν τέλει το κάναμε σκλάβο μας και φτάσαμε εδώ που είμαστε. πέσαμε σε λάκο δίχως πάτο ΄τι και να γίνει έχουμε γεμίσει άχρηστη μάζα, για σας προσωπικά δεν ξέρω αλλά εφόσον καταφέρατε να είσαστε εκεί που είσαστε να κάνετε αυτό που θέλετε, και δεν κρύβετε το προσωπό σας δεν υπάρχει να σας κακολογεί κάποιος, αλλά την όποια επιτυχία την ζηλεύει αυτός ππου δεν την έχει, εύχομαι να μπορέσω να φύγω να γλιτώσω τη μιζέρια μίας χώρας που γερνάει, ππου ενώ έχει τα πάντα όπως λένε ,όλοι σχεδόν είναι μίζεροι και συνέβενε αυτό πριν την κρίση, ο Ολάντ ίσως δώσει μία ένεση για να αντέξουμε λίγο παραπάνω μέχρι την νέα φούσκα, γιατί τα λάθοι που έχουν γίνει ,αναφέρομαι στην κατάντια των περισσότερων συνομηλικών μου, Δεν διορθώνονται σε μια γενιά. Αυτό που με ανυσηχεί είναι ότι τα περισσότερα φαινόμενα που περιγράφει το βίντεο σας θεωρύνται πια συνηθισμένα! Την εποχή που ο παππούς μου ήταν 16 θα φρόντιζαν έστω να διορθωθεί το λάθος της εθνικής αμορφωσιάς. Τώρα στα @@ μας δεν ενδιαφερόμαστε σχεδόν για τίποτα εκτός από το αν μπήκε ο γιόκας στο δημόσιο αν η πήραμε αμάξι στην κορούλα αν φάγαμε, αν χέσαμε αν έπιαμε καφέ, πόσο καφέ ήπιαμε και πως κάναμε αυτά τα τ΄σο θαυμαστά πράματα, που η εξιστόρηση τους αποτελει το μέσο διάλογο.

ΥΓ καλλή η κορεάτισα.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ζηλευετε πιρφοροι που ο δημητρακης γαμαει ενω εσεις :jerking: κι αντι να κοιττε τα χαλια σας του τη λετε οτι ειναι καραφλας χαζος κι οτι δεν ντυνετε καλα. ουτε στον υπνο σας δε θα δειτε τα μουνια που γαμει ο μαγκας δημητρακης :birdman:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ζηλευετε πιρφοροι που ο δημητρακης γαμαει ενω εσεις :jerking: κι αντι να κοιττε τα χαλια σας του τη λετε οτι ειναι καραφλας χαζος κι οτι δεν ντυνετε καλα. ουτε στον υπνο σας δε θα δειτε τα μουνια που γαμει ο μαγκας δημητρακης :birdman:
μεγαλύτερη απόδειξη ότι δεν έιναι πιρφόρος!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δυστυχως δημητρακη ετσι ειναι...εγω προσωπικα ευλογω την τυχη μου που εφυγα για σπουδες εξωτερικο κ ξεφυγα απο την χλεμπα εδω...γυρισα μετα απο χρονια κ συναντησα παλιους μου συμμαθητες...ε,λοιπον φιλε ενιωθα οτι μιλαω με τα παιδακια που εκανα παρεα στο λυκειο...δεν ειχαν αλλαξει καθολου...μπουνταλαδες κ κακομοιρηδες...βλεπανε το μουνι με το κυαλι η στην χειροτερη δεν ασχολιοντουσταν καν με το αθλημα...το κακο ειναι οτι ξαναγυρισα εδω κ καιρο πισω κ νιωθω σαν το ψαρι εξω απο το νερο...δεν μπορω να προσαρμοστω σε μια χωρα οπου η μαλακια κ η μιζερια παει συννεφο
Ετσι ακριβως ειναι!Οτι γκομενες ειχαν στο λυκειο με της ιδιες τραβολογωντουσαν και μετα απο το σχολειο.Η πλακα ειναι οτι μεχρι πριν απο 2-3 χρονια ολοι λεγανε:Η Ελλαδα ειναι η καλητερη χωρα στον κοσμο εχει ηλιο θαλασσα ομορφια!Λες και οι αλλες χωρες δηλαδη δεν εχουνε τιποτα! :2funny:ή Π.Χ. το μετρο της Αθηνας που ειναι φτιαγμενο με την τεχνολογια του 1960 !Οι δε ταχυτητες του για γελια!50-60 χλμ/ωρα! :2funny:Δεν ειναι μεγαλητερο απο το μετρο της Γερεβαν του Μπακού το μετρο ειναι μαγαλητερο και πιο συγχρονο και ας ανοιξε το 1967 !Οταν της Αθηνας αρχισε να λειτουργει το 2000  :rockon:Παρολαυτα οι Πιρφοροι λενε το Μετρο της Αθηνας ειναι το καλητερο και ομορφοτερο στον κοσμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αν και ειμαι φιλοζωος η ατακα του δηματρακη τα σπαει

< σιγα μην γαμαω την ελεινιδα φωκια, την φωκια θα την κανω γουνα>  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δημητρακη μαν τι ζωδιο εισαι?  :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
o δημητρακης κατα βαθος πιστευω οτι ειναι καλο παιδι...αλλα ο δημητρακης κ ο καθε δημητρακης στην ελλαδα δεν εχει τυχη...τα καλα παιδια με λιγο καραφλιτσα,με παλιομοδιτικο ντυσιμο,με μποτα απο σαλαχι δεν πηδανε στην ελλαδα ευκολα...κ οχι γιατι φταινε απαραιτητα οι ιδιοι,αλλα γιατι εδω δεν μετραει αν εισαι εξυπνος,μορφωμενος κ αν ξερεις να φερεσαι στις γυναικες,αλλα αν εισαι φιδεμπορος,φιγουρατζης,γενικα να ξερεις να μοστραρεσαι καλα...οι φιδεμποροι στην ελλαδα περνανε καλα...γι'αυτους η ελλαδα ειναι ρωσια πχ...πιασε πχ ενα ποστο σε ενα μαγαζι της νυχτας,παρε υφος γαμαω κ ας εισαι φελλος...δεν θα προλαβαινεις να πηδας...εξω μετραει περισσοτερο η ουσια κ λιγοτερο το θεαθηναι...εδω ο,τι δειχνεις το ιδιο εισαι...τα ρασα κανουν τον παπα
Εδω θα διαφωνισω.Θα ελεγα το αντιθετο Ελλαδα ψαρωνουν οι γκομενες.Η γνωμη μου ειναι οτι ειμαι διαφορετικος απο τους Πιρφορους.Δεν εχω μουσι :2funny:Ντυνομαι οπως γραφεις διαφορετικα και ειμαι στυλατος.Το κακο ειναι οτι οι Ελληνιδες ακομα και οι ωραιες δεν μπορουνε να συγκριθουνε με της ξενες.Ειναι σα να συγκρινεις LADA με BMW το LADA οτι ζαντολαστιχα και να του βαλεις δεν προκειται να γινει BMW ή MERSEDES.Αν δεις το βιντεακι μου Ο ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΜΑΤΑ θα δεις οτι εκει ηταν πολλες διασημες Ελεεινιδες (αν προσεξεις ακουγονται που μιλανε και προς το τελος της δειχνει λιγακι σε ενα πλανο) που δεν τους εδωσα και πολυ σημασια.Αυτο που λες με τα Κλαμπ μονο στην Ελλαδα το εχω δει :2funny:γκομενα να κοιταει Πορτιερη! :2funny:Επειδη πηγαινω Ντισκο συνεχεια και τους ξερω ολους τους Πορτιεριδες.Θα πω οτι στη Ρωσσια δεν εχουνε καμια περαση στις γκομενες δεν εχω δει γυναικα να θελει να βγαλει γκομενο πορτιερη.Ειναι πολυ καλα παιδια οι περισσοτεροι.Ειναι απο αλλες πολεις αρκετα συχνα ειναι Αστυνομικοι ή φοιτητες της σχολης της Αστυνομιας που τη νυχτα δουλευουν πορτιεριδες για να βγαλουν κατι παραπανω.Αν διαβασεις τι εχουνε γραψει τα παιδια που ειχαν ερθει εδω (Π.Χ.ο Gangzxa περσι το καλοκαιρι) γραφουν οτι οπου πηγαινα ολοι με χαιρεταγανε και κανανε χωρο για να περασω :2funny:ενοοειται οτι παντου εμπαινα τσαμπα :)Θελω στο επομενο βιντεακι να τραβηξω τη σκηνη  που ο υπευθυνος του Παρκινγκ εξω απο την Ντισκο διωχνει τους Ταξιτζηδες για να βαλω εγω τ'αμαξι μου :)!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
βρε μεταναστη της πιρφορας και της συμφορας θα βαλεις καμια φωτο που γαμησες? γιατι ετσι που το πας εσυ τοτε να πουνε και κατι εκατομμυρια τουριστες οτι γαμηθηκαν με τους τσολιαδες στο συνταγμα επειδη βγαλανε φωτογραφια μαζι τους.

ντοκουμεντα ρε ακριδοτριχη  :tickedoff:
αλλιως επαξια ο τιτλος του πιρφορομεταναστη.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Θελω στο επομενο βιντεακι να τραβηξω τη σκηνη  που ο υπευθυνος του Παρκινγκ εξω απο την Ντισκο διωχνει τους Ταξιτζηδες για να βαλω εγω τ'αμαξι μου :)!

bowing-036.gif
bowing-036.gif
bowing-036.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom