Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι να σε ταπωνω ο Fidel που σε εχει συναντισει ειπε οτι εισαι ΚΑΡΑΦΛΟΣ,ΚΟΝΤΟΣ,ΑΣΧΗΜΟΣ και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΦΑ.Μηπως ειναι ψεματα? :2funny:Εχεις σκεφτει οτι εισαι ενας αξιολυπητος φουκαρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εδω εισαι λαθος συνονοματε......

Μια αναρχοαπλυτη μπασταρδοκοτα ειναι που το παιζει τζαμπα κουραδομαγκας σε ενα σαιτ για να της δινουν λιγη σημασια στην μιζερη ζωη της μερικοι αγαμητοι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και που ειναι οι φωτο με αυτες τις 20 γκομενες ρε? ευκολο να βαλεις τωρα στο πισι σου λογικα τις εχεις. αντε να ξεσκεπασουμε την αναφτρα τον φιντελ.  :rockon:
Ψαξε στα Thread της Ρωσσιας,Ουκρανιας και θα της δεις.Δεν θυμαμαι ποιες εχω βαλει.Παντος δεν ειναι μια και 2 εχω βαλει παρα πολλες κατα καιρους.Οποιος διαβαζει το σα'ι'τ της εχει δει και το ξερει.Πολλες γκομενες μου φωναζανε να μην βαλω της φωτο τους πουθενα και δεν της εβαλα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εδω εισαι λαθος συνονοματε......

Μια αναρχοαπλυτη μπασταρδοκοτα ειναι που το παιζει τζαμπα κουραδομαγκας σε ενα σαιτ για να της δινουν λιγη σημασια στην μιζερη ζωη της μερικοι αγαμητοι
Ο αλλος Φουκαρας συμφωνα με το Fidel που το παιζει και ακροδεξιος (HALCON) ειναι κοντος,ασχημος και ΜΑΥΡΙΔΕΡΟΣ! :2funny:Μπορει να φαει και ξυλο αν τον πετυχει η Χρυση Αυγη :2funny:να τον περασουνε για Πακιστανο :2funny:Το μονο που κανουν ειναι να γραφουνε βλακειες και πραγματα χωρις κανενα επιχειρημα ασχετα πραγματα με τα Thread,και αν θελει καποιος να παρει καποιες πληροφωριες να πρεπει να βιαβασει ολες αυτες της βλακειες.Πιθανον ειναι οπως τα λες θελουν να τους δινουν σημασια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σχετικα με τους Ελληνες της Αγιας Πετρουπολης [youtube=425,350]DG63xOG7_gI[/youtube]
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Mεγαλη απόλεια στα μαλλία, βλέπω μετα λύπης μου, φιλτατε τσάρε Δημητράκη.

Γιατί;;;;;;;

υγ. Τα Επτανησα δεν γνωρισαν τουρκους (πλην Λευκάδας)
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Mεγαλη απόλεια στα μαλλία, βλέπω μετα λύπης μου, φιλτατε τσάρε Δημητράκη.

Γιατί;;;;;;;

υγ. Τα Επτανησα δεν γνωρισαν τουρκους (πλην Λευκάδας)

η εμφυτευση π εχει κανει ειναι επιπεδου Laserline clinics
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Aπορώ πως ο ιδρυτής του Εθνικογαμησμού ειναι τοσο τσίπης με  τις τρίχες του
 

7GRAFIKOS7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μπράβο στον παικταρά ....απίστευτος... :pipa2:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Aπορώ πως ο ιδρυτής του Εθνικογαμησμού ειναι τοσο τσίπης με  τις τρίχες του
Τωρα ετοιμαζω το καινουργιο βιντεακι που στο τελος θα λαμβανει μερος και η Κορεατισα μου :)Το μονταρισα και το προγραμμα το ετοιμαζει!Αν προλαβω σημερα (Υπολογιζω σε 3-4 ωρες το προγραμμα θα το εχει ετοιμασει).Παλι θα παρεις τον Πουλο!Οπως τοτε που ελεγες οτι μενω στο Ζούμπερι και απο εκει γραφω για τη Ρωσσια :2funny: :jerking:και μετα ζηταγες συγγνωμη! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα ετοιμαζω το καινουργιο βιντεακι που στο τελος θα λαμβανει μερος και η Κορεατισα μου :)Το μονταρισα και το προγραμμα το ετοιμαζει!Αν προλαβω σημερα (Υπολογιζω σε 3-4 ωρες το προγραμμα θα το εχει ετοιμασει).Παλι θα παρεις τον Πουλο!Οπως τοτε που ελεγες οτι μενω στο Ζούμπερι και απο εκει γραφω για τη Ρωσσια :2funny: :jerking:και μετα ζηταγες συγγνωμη! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΑΕΙ ΣΙΧΤΗΡ ΦΑΛΑΚΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΕΑΤΙΣΑ ΣΟΥ
ΚΑΜΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ  :knockinb:ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΥΣΤΡΕΣ
ΒΛΑΚΑ ΦΑΛΑΚΡΗ ΜΑΙΜΟΥ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
η εμφυτευση π εχει κανει ειναι επιπεδου Laserline clinics

δε πιανει τιποτα ρε, καμενη γη ειναι η καθραμπα του. πρεπει να κανει σα τον λεπα καθε τρεις μηνες αλλα που να δωσει λεφτα αυτος. ετσι και του πεσει κανα διφραγκο απο τη τσεπη του στο δρομο ειναι ικανος να σκαψει την ασφαλτο με τα χερια του.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ψαξε στα Thread της Ρωσσιας,Ουκρανιας και θα της δεις.Δεν θυμαμαι ποιες εχω βαλει.Παντος δεν ειναι μια και 2 εχω βαλει παρα πολλες κατα καιρους.Οποιος διαβαζει το σα'ι'τ της εχει δει και το ξερει.Πολλες γκομενες μου φωναζανε να μην βαλω της φωτο τους πουθενα και δεν της εβαλα.

ωραια δικαιολογια ρε, να ψαξω 500 σελιδες στα θρεντ για να βρω φωτογραφιες  :jerking:
ενω ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εσυ τις εχεις στο pc και μπορεις να τις βαλεις τωρα σε 10 λεπτα μεσα 20 φωτογραφιες.


υ.γ. σορρυ φιντελ που σε αμφισβητησα. δικιο ειχες. σε πιστευω.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ημουν προσεκτικος , δεν παρεθεσα το μαλλι αλλα το διφραγκο.

ολοι οι πλουσιοι που ηταν ξεβρακωτοι οταν ηταν νεοι ετσι ειναι. το συνδρομο της κατοχης το λεω. ολοι ομως. κιμπαρηδες ειναι μονο οσοι γεννηθηκαν και μεγαλωσαν πλουσιοι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
υ.γ. ειδα και το βιντεο, μητσο 20 χρονια στη ρωσια και η προφορα σου ειναι ακομα σα του διεθνιστη νταλικερη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ολοι οι πλουσιοι που ηταν ξεβρακωτοι οταν ηταν νεοι ετσι ειναι. το συνδρομο της κατοχης το λεω. ολοι ομως. κιμπαρηδες ειναι μονο οσοι γεννηθηκαν και μεγαλωσαν πλουσιοι.
Τελικα πρεπει να εισαι πολυ βλακας :2funny:!16 χρονων ειχα μηχανη (Honda CB 750,το ειχα πειραξει το ειχα κανει 900 κυβικα γαμαγε κ'εδερνε.την εχω ακομα εχω καταθεσει πιανκιδες και το εχω σε ενα γκαραζ.ειχα φαει 6-7 κλεισεις για οδηγηση χωρις διπλωμα αφου ειχα διπλωμα μοτοποδηλατου και οδηγουσα 750 κυβικα :2funny:
υ.γ. ειδα και το βιντεο, μητσο 20 χρονια στη ρωσια και η προφορα σου ειναι ακομα σα του διεθνιστη νταλικερη.
που συνηθως της σβινανε αν και μια φορα πηγα και δικαστηριο για οδηγηση χωρις διπλωμα φυσικα οπως ολοι αθωωθηκα αφου μεχρι τοτε ειχα βγαλει διπλωμα  :)Στα 18 μου ειχα Peugeot 205 Cabrio (το 1992 πριν φυγω για Ρωσσια).Εσυ τετοια ηλικια ουτε ποδηλατο δεν πρεπει να'χες :2funny:.Στη Ρωσσια το 1994 ειχα Volvo 940 και μετα πηρα Mersedes 500 SEL οταν το Lada samara sedan (VAZ 21099) θεωρουταν το αμαξι των πλουσιων!Παρκαρα το Mersedes και γινοταν της πουτανας γυριζαν ολοι να κοιταξουν! :)
υ.γ. ειδα και το βιντεο, μητσο 20 χρονια στη ρωσια και η προφορα σου ειναι ακομα σα του διεθνιστη νταλικερη.
Η προφορα μου στα Ρωσσικα τρελαινει της γκομενες.Δεν ειναι η συχαμερη προφορα των Καυκασιων που οι γκομενες αηδιαζουν :2funny:και το ντυσιμο μου ειναι πολυ δυνατο.Το κακο ειναι στο σα'ι'τ εχετε μαζευτει παρα πολλοι φουκαραδες φτωχομπινεδες που δεν εχετε γκομενες και  μονο :jerking:!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τελικα πρεπει να εισαι πολυ βλακας :2funny:!16 χρονων ειχα μηχανη (Honda CB 750,το ειχα πειραξει το ειχα κανει 900 κυβικα γαμαγε κ'εδερνε.την εχω ακομα εχω καταθεσει πιανκιδες και το εχω σε ενα γκαραζ.ειχα φαει 6-7 κλεισεις για οδηγηση χωρις διπλωμα αφου ειχα διπλωμα μοτοποδηλατου και οδηγουσα 750 κυβικα :2funny: που συνηθως της σβινανε αν και μια φορα πηγα και δικαστηριο για οδηγηση χωρις διπλωμα φυσικα οπως ολοι αθωωθηκα αφου μεχρι τοτε ειχα βγαλει διπλωμα  :)Στα 18 μου ειχα Peugeot 205 Cabrio (το 1992 πριν φυγω για Ρωσσια).Εσυ τετοια ηλικια ουτε ποδηλατο δεν πρεπει να'χες :2funny:.Στη Ρωσσια το 1994 ειχα Volvo 940 και μετα πηρα Mersedes 500 SEL οταν το Lada samara sedan (VAZ 21099) θεωρουταν το αμαξι των πλουσιων!Παρκαρα το Mersedes και γινοταν της πουτανας γυριζαν ολοι να κοιταξουν! :)Η προφορα μου στα Ρωσσικα τρελαινει της γκομενες.Δεν ειναι η συχαμερη προφορα των Καυκασιων που οι γκομενες αηδιαζουν :2funny:και το ντυσιμο μου ειναι πολυ δυνατο.Το κακο ειναι στο σα'ι'τ εχετε μαζευτει παρα πολλοι φουκαραδες φτωχομπινεδες που δεν εχετε γκομενες και  μονο :jerking:!

ρε χαζη μορταδελα

1. εσυ δε μπαινεις σε γενικα στατιστικα γιατι εισαι μια περιπτωση μονος σου
2. ρε ακριδοτριχη τι το περασες το 750, παπακι που τα ανεβαζανε 30 κυβικα και αρχισες τις...τιχες? σιγα μη καβαλησες ποτε σου μηχανη. ψευτρουλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom