Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εχω καποιες ιδεες για 2-3 βιντεακια.ακομα σχεδιαζω τι βιντεακια θα γυρισω
γυρνα κι ενα βιντεακι που να τον παιζεις και να χυνεις φωτογραφιες με ελληνες και ελληνιδες πολιτικους......χαραλαμπης style και ετσι.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
γυρνα κι ενα βιντεακι που να τον παιζεις και να χυνεις φωτογραφιες με ελληνες και ελληνιδες πολιτικους......χαραλαμπης style και ετσι.....
Να τους χεζω ειναι καλητερο :2funny:αλλα αυτο το βιντεακι δεν θα το ανεβαζουν πουθενα!Δυστηχως!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Δημητρακη πορνομεταναστη σε παρακαλω ολα τα καινουργια βιντεο που βγαζεις και τα βαζεις στο youtube να τα ποσταρεις εδω!
Δε θελω να χανω τις εξελιξεις και τα νεα σου!
Ποσταρω παρακατω μερικα βιντεο που δεν ειχα δει και τα ανακαλυψα τωρα!



 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
στα  σχόλια πετάγεται και μια ελλεεινίδα
και βρίζει το δημήτρη και ένας τύπος λέει πως αυτή δεν έχει σεξουαλική ζωή
κρίμα που η κομπλέξω έχει κάποιον φουκαρά πιρφόρο  να προσπαθεί να την πηδήξει και όταν το κάνει την επόμενη πρέπει να την πάει για ψώνια,
να του ξεκάνει την κάρτα και όταν αυτή στερέψει, θα πάει στον άλλο μέσο έλληνα που τον κατήντησε η μάνα του και οι συνομήλικές του στο σχολείο.
γενικά δεν φταίει η θρησκεία και το μεσσαίωνα ακόμα οι καθολικοί γαμούσανε πουτάνες, εμείς πάντα δεν γαμούσαμε αφότου φουσκώσαμε καποινών τα μυαλά, τις ελλεεινίδες πρέπει να αλλάξουμε αλλά άμα κάποιος ακόμα ελπίζει του έυχομαι καλλή τύχη πυρφόρε....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
στα  σχόλια πετάγεται και μια ελλεεινίδα
και βρίζει το δημήτρη και ένας τύπος λέει πως αυτή δεν έχει σεξουαλική ζωή
κρίμα που η κομπλέξω έχει κάποιον φουκαρά πιρφόρο  να προσπαθεί να την πηδήξει και όταν το κάνει την επόμενη πρέπει να την πάει για ψώνια,
να του ξεκάνει την κάρτα και όταν αυτή στερέψει, θα πάει στον άλλο μέσο έλληνα που τον κατήντησε η μάνα του και οι συνομήλικές του στο σχολείο.
γενικά δεν φταίει η θρησκεία και το μεσσαίωνα ακόμα οι καθολικοί γαμούσανε πουτάνες, εμείς πάντα δεν γαμούσαμε αφότου φουσκώσαμε καποινών τα μυαλά, τις ελλεεινίδες πρέπει να αλλάξουμε αλλά άμα κάποιος ακόμα ελπίζει του έυχομαι καλλή τύχη πυρφόρε....
Παιδια εδω μια Ελεεινιδα που πιθανοτατα ζυγιζει πανω απο 100 κιλα αφου οταν της ειπα οτι ειναι χοντρη τσαντιστηκε γραφει  :jerking:εχω πεθανει στα  :2funny: :2funny: [youtube=425,350]rTgF3Paf_c4[/youtube]
Κραξτε την κ'εσεις για να  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:(στα σχολια απο κατω απο το βιντεακι)
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Παιδια εδω μια Ελεεινιδα που πιθανοτατα ζυγιζει πανω απο 100 κιλα αφου οταν της ειπα οτι ειναι χοντρη τσαντιστηκε γραφει  :jerking:εχω πεθανει στα  :2funny: :2funny: [youtube=425,350]rTgF3Paf_c4[/youtube]
Κραξτε την κ'εσεις για να  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:(στα σχολια απο κατω απο το βιντεακι)
ευτυχώς είμαι τυχερός που πλήρωσα μία σιτυτουρίστρια ρωσίδα πολύ καλλή σε συμπεριφορά και ομορφιά, επανεγκατέστησε το στάνταρ μου, για αυτό και στ μυαλό τουλάχιστον δεν χωνεύω την ιδέα να ξοδέψω μηνιαίως τα ίδια λεφτά και περίσσοτερα για Ελλεεινίδα γκόμενα που και δεν θα μου κάθεται και θα κοστίζει ακριβά στην ψυχή και στην τσέπη. φίλοι μου καλλά παιδιά εμφανίσημα η γκόμενα τους κακομεταχειρίζεται και το ανέχονται μόνο 2 φίλες εμφανίσιμες ελληνίδες, έχω που είναι εντάξει στις σχέσεις τους 2 στα πέντε, αλλά ο κανόνας καλλά κρατεί οι καλλές πιασμένες, οι κακές απλά από αυτές έχουν περάσει όλοι και έχουν φρίξει όλοι, αλλά λόγω πιρφορισμού μπορεί να είναι και πιασμένες.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
.....αλλά ο κανόνας καλλά κρατεί οι καλλές πιασμένες, οι κακές απλά από αυτές έχουν περάσει όλοι και έχουν φρίξει όλοι, αλλά λόγω πιρφορισμού μπορεί να είναι και πιασμένες.

Όπως έχει ειπωθεί και στο πρόσφατο παρελθόν σ' αυτόν τον ιστοχώρο, από έγκριτο συναγωνιστή,

"Οι Ελληνίδες είναι σαν τις τουαλέττες: Οι καλές είναι πιασμένες, οι υπόλοιπες, χεσμένες!"

:grin: :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η Προηγουμενη Ελεεινιδα πηρε τον Πουλο :2funny:Στην αρχη κλαφτηκε κιολας ειπε και καλα σε εβρισα γιατι μας βριζεις :2funny:Μετα εσβησε αυτα που εγραφε!Τωρα μια αλλη γραφει :jerking:  ειναι και αριστερη οπως βλεπω απο τα βιντεακι που εχει στο καναλι της :rockon:!Τι πιο συχαμερο Χοντρη Ελεεινιδα και οπαδος του Τσιπρα :shit: να παρτε
 να την κραξετε να γελασουμε.Το ζωο ακουει στο ονομα azia70  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom