Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τι γραφεις αφου τον εφαγες :2funny:!Καλα μιλας ακομα?Σαν τον προδωμενο γραφεις?Αν εισαι ο Προδωμενος θα ειδοποιησω το Σεριφη :2funny:Δεν φτανει που σου εδωσα υλικο για να  :jerking: με βριζεις κιολας.Οι φωτο που εβαλα ειναι της Κορεατισας μου.Τωρα αν εχει κανει λιγο Photoshop δεν φταιω εγω.
Μαλλον δεν ειδες τιποτα αλλα τοσο μαλακας που εισαι τι να δεις.
Φτωχομπινεδακος εισαι που ψαχνεις να γαμησεις με κανα διευρο.
οσο για το αυτοκινητο μου πηρες μια πιπα
και με το δικο σου μυαλο  :idiot: :idiot: :idiot: ολους τους εχεις κανει σκονη.
Αντε να προσευχηθεις μην ξυπνησουν και οι κορεατισες και μετα για να γαμησεις πας στην γροιλανδια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αντε βρες καναν αλλον να τα λες :2funny:Φουκαρα αν ειχες να  :knockinb: δεν θα ασχολουσουνα με μενα :2funny:Παρε κ' ενα τραγουδακι που μιλαει για την καταντια σου :2funny: :2funny: :2funny: 
[youtube=425,350]TeywSgbaDug[/youtube]
Της Κορεατισας της σκανε  3000 ρουβλια για μια ωρα και ερχεται σε μενα και μου βαζει βενζινη και με τα'ι'ζει και με κερναει και Σούσι! :)Καλα που ειμαι κ'εγω και τιμαω την Ελλαδα Φουκαρα.
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Αντε βρες καναν αλλον να τα λες :2funny:Φουκαρα αν ειχες να  :knockinb: δεν θα ασχολουσουνα με μενα :2funny:Παρε κ' ενα τραγουδακι που μιλαει για την καταντια σου :2funny: :2funny: :2funny: 
[youtube=425,350]TeywSgbaDug[/youtube]
Της Κορεατισας της σκανε  3000 ρουβλια για μια ωρα και ερχεται σε μενα και μου βαζει βενζινη και με τα'ι'ζει και με κερναει και Σούσι! :)Καλα που ειμαι κ'εγω και τιμαω την Ελλαδα Φουκαρα.

Ρε απατεωνα της δεκαρας εχεις γινει ρεντικωλο σε ολο τον κοσμο βρωμαν
τα χνωτα σου απο την πεινα αντε μαλακα που εχεις γινει νουμερο με ενα σαιτ
ολοκληρο νσ δε κοροιδευει.
Αντε βλητο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρε απατεωνα της δεκαρας εχεις γινει ρεντικωλο σε ολο τον κοσμο βρωμαν
τα χνωτα σου απο την πεινα αντε μαλακα που εχεις γινει νουμερο με ενα σαιτ
ολοκληρο νσ δε κοροιδευει.
Αντε βλητο
Ναι ετσι οπως τα λες ειναι Φουκαρα :2funny:Μποτα πανω απο 1000 Ευρω γουνα απο φωκια 3000+ Ευρω και αμαξαρα κατα τ'αλλα δεν εχω να φαω :2funny: για βαλε μας μια φωτογραφια σου να σε δουμε :2funny:Ευτυχως που εχει κριση στην Ελλαδα και εσεις οι Φουκαραδες Πιρφοροι δεν εχετε λεφτα να πηγαινετε εξωτερικο για να μας ξεφτηλιζετε!Να παρε να δεις πως κυκλοφορω Φουκαρα
[youtube=425,350]ZUaWnNhEvmU[/youtube]
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Ρε απατεωνα της δεκαρας εχεις γινει ρεντικωλο σε ολο τον κοσμο βρωμαν
τα χνωτα σου απο την πεινα αντε μαλακα που εχεις γινει νουμερο με ενα σαιτ
ολοκληρο νσ δε κοροιδευει.
Αντε βλητο
λαθος εχεις φιλε
ο μιτσαρας μπορει να χανει λαδια απο παντου,αλλα φουκαρας δεν ειναι,εχω εμπειρια στα θεματα αυτα σε ομογενεια
αστοχος ο χαρακτηρισμος,ισως ναναι γραφικος αστειος οτι θες,αλλα πειναλεος δεν ειναι,αυτο ειναι ξεκαθαρο
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΦΗ ΣΑΡΡΗ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ!

Η Έφη Σαρρή έγινε μοναχή!
«Εξαιτίας όλων αυτών που ζει τώρα η Ελλάδα, αλλά και λόγω των ημερών του Πάσχα, ήθελα να δώσω κι εγώ ένα παράδειγμα σε όλο τον κόσμο: Ότι η αγάπη και η πίστη σώζουν. Στο λέω εγώ που δεν μου είχε λείψει ποτέ το ο,τιδήποτε στη ζωή μου. Γιατί πάντα είχα μοιραίους έρωτες, άντρες νέους και γεροδεμένους πεσμένους στα πόδια μου να με παρακαλάνε για ένα μου άγγιγμα φευγαλέο, λεφτά, δημοσιότητα, απροσμέτρητες επιτυχίες.

παιδια ηρεμηστε, ξε -πιρφοριστε, γιατι μας βλεπω να περνουμε τα μοναστηρια!

υγ¨Δημητρακη ασε την γουνα απο φωκια, γιατι μπορει να στην πεσουν οι φιλοζωες και Γυμνοστηθες ουκρανες ακτιβιστριες!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΦΗ ΣΑΡΡΗ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ!

Η Έφη Σαρρή έγινε μοναχή!
«Εξαιτίας όλων αυτών που ζει τώρα η Ελλάδα, αλλά και λόγω των ημερών του Πάσχα, ήθελα να δώσω κι εγώ ένα παράδειγμα σε όλο τον κόσμο: Ότι η αγάπη και η πίστη σώζουν. Στο λέω εγώ που δεν μου είχε λείψει ποτέ το ο,τιδήποτε στη ζωή μου. Γιατί πάντα είχα μοιραίους έρωτες, άντρες νέους και γεροδεμένους πεσμένους στα πόδια μου να με παρακαλάνε για ένα μου άγγιγμα φευγαλέο, λεφτά, δημοσιότητα, απροσμέτρητες επιτυχίες.

παιδια ηρεμηστε, ξε -πιρφοριστε, γιατι μας βλεπω να περνουμε τα μοναστηρια!

υγ¨Δημητρακη ασε την γουνα απο φωκια, γιατι μπορει να στην πεσουν οι φιλοζωες και Γυμνοστηθες ουκρανες ακτιβιστριες!
Εδω ευτυχως μισουνε τους Ουκρανους :2funny:και οι περισσοτεροι φωρανε δερματινα μπουφαν.Οποτε δεν εχω ιδιεταιρο προβλημα :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Αντε βρες καναν αλλον να τα λες :2funny:Φουκαρα αν ειχες να  :knockinb: δεν θα ασχολουσουνα με μενα :2funny:Παρε κ' ενα τραγουδακι που μιλαει για την καταντια σου :2funny: :2funny: :2funny: 
[youtube=425,350]TeywSgbaDug[/youtube]
Της Κορεατισας της σκανε  3000 ρουβλια για μια ωρα και ερχεται σε μενα και μου βαζει βενζινη και με τα'ι'ζει και με κερναει και Σούσι! :)Καλα που ειμαι κ'εγω και τιμαω την Ελλαδα Φουκαρα.
αν κατεβαινες για βουλευτης με ποιο κομμα θα εβαζες δημητρη? :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αν κατεβαινες για βουλευτης με ποιο κομμα θα εβαζες δημητρη? :think:
ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ!Δεν εχω βρει κανενα κομμα που να με εκφραζει!Θελω να ετοιμασω ενα βιντεακι σχετικα με αυτο  το θεμα
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Δημητρακη,
εσενα ειδικα θα στην πεφτανε γιατι εισαι Δημοσιο Προσωπο! και δινεις παραδειγματα! θα γδυνονταν μπροστα σου για παραδειγματισμο! ασε που θα γινοσουν θεμα σε ολα τα διεθνη δικτυα!
αλλο θεμα
Αν δεν ησουν πορνομεταναστης στημ ρωσσια, οι πληροφοριες που εχεις σημερα, που θα σε οδηγουσαν για να πορνομεταναστευσεις?
ΧΜ,
αληθεια το ρωσσικο καλοκαιρι ποτε ξεκιναει? την βγαζουν σε τιποτα παρκα, παραλιες οι αγιοπετριτες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη,
εσενα ειδικα θα στην πεφτανε γιατι εισαι Δημοσιο Προσωπο! και δινεις παραδειγματα! θα γδυνονταν μπροστα σου για παραδειγματισμο! ασε που θα γινοσουν θεμα σε ολα τα διεθνη δικτυα!
αλλο θεμα
Αν δεν ησουν πορνομεταναστης στημ ρωσσια, οι πληροφοριες που εχεις σημερα, που θα σε οδηγουσαν για να πορνομεταναστευσεις?
ΣΤΟ ΛΒΟΦ (Δυτικη Ουκρανια)!η Αγια Πετρουπολη εχει γινει πια πανακρυβη και οπως εχω πει δεν εχει ποιοτηκα τοσο ωραιες γκομενες οπως στη Δυτικη Ουκρανια!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΛΒΟΦ ε? ειδα οτι δεν ειναι καν στα πολονικα συνορα, με κατι με τσεχιες ουγγαριες συνορευει! οποτε ειπαρχουν καθαροαιμα αλογα των στεπων! οικονομικα πως ειναι εκει? εχει καθολου ανπυξη? διπλα απο ΕΕ ειναι!?

ΧΜ,
αληθεια το ρωσσικο καλοκαιρι ποτε ξεκιναει? την βγαζουν σε τιποτα παρκα, παραλιες οι αγιοπετριτες?

ΥΓ Δημητακη στη WIKIpedia ειδα οτι το 2006 γινατε αδερφες πολεις Λβοφ κ ΑγΠετρουπολη!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Με το Αμβουργο εχουμε αδελφοποιηθει τωρα αν και με το Λβοφ δεν ξερω?Εχει παραλια στο Φινλανδικο κολπο αλλα ειναι μονο για  :shit:εχει παντος αρκετες λιμνες και ποταμια που μπορεις να κανεις μπανιο.Βεβαια δεν συγκρινονται με τιποτα με της Ελληνικες θαλασσες
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Εδω ευτυχως μισουνε τους Ουκρανους :2funny:και οι περισσοτεροι φωρανε δερματινα μπουφαν.Οποτε δεν εχω ιδιεταιρο προβλημα :2funny:

Προβλημα εχεις αλλα ο μαλακας ο ψυχιατρος δεν στο ειπε γιατι σε
ΛΥΠΑΤΑΙ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.734
Πόντοι
7.885
ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ!Δεν εχω βρει κανενα κομμα που να με εκφραζει!Θελω να ετοιμασω ενα βιντεακι σχετικα με αυτο  το θεμα

Το περιμένουμε με αγωνία πορνομετανάστη :o :o :sunglasses: :sunglasses:.Εν τω μεταξύ ψήνω και τον Μαύρο Θάνατο να γυρίσει ένα βιντέακι για τις εκλογές,όπου θα τα χώνει ενδιάμεσα στις σάπιες ελλεινίδες μπαζόλες :birdman: :birdman: και στους πιρφόρους :jerking: :jerking:.Ξέρεις θα είναι ένα ποτ-πουρι καραμούζας :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το περιμένουμε με αγωνία πορνομετανάστη :o :o :sunglasses: :sunglasses:.Εν τω μεταξύ ψήνω και τον Μαύρο Θάνατο να γυρίσει ένα βιντέακι για τις εκλογές,όπου θα τα χώνει ενδιάμεσα στις σάπιες ελλεινίδες μπαζόλες :birdman: :birdman: και στους πιρφόρους :jerking: :jerking:.Ξέρεις θα είναι ένα ποτ-πουρι καραμούζας :2funny: :2funny: :2funny:
Κ'εγω ετοιμαζομαι να γυρισω ενα βιντεακι με μια πολιτικη αναλυση.Αν ειναι το καλοκαιρι σας προσκαλω επισημα με το Μαυρο Θανατο να 'ρθειτε για καμια βδομαδα.Θα γυρισουμε τρομερα βιντεακι Εγω με το Μαυρο Θανατο στην Αγια Πετρουπολη!Αυτο θα το συζητισουμε απο κοντα αν ερθω μεσα Ιουνιου.Τωρα πρεπει να γυρισουμε ενα βιντεακι με κριτικη ολων των κομματων! :)Ολοι ακομα και τα μικρα κομματα ειναι βαλτοί!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κ'εγω ετοιμαζομαι να γυρισω ενα βιντεακι με μια πολιτικη αναλυση.Αν ειναι το καλοκαιρι σας προσκαλω επισημα με το Μαυρο Θανατο να 'ρθειτε για καμια βδομαδα.Θα γυρισουμε τρομερα βιντεακι Εγω με το Μαυρο Θανατο στην Αγια Πετρουπολη!Αυτο θα το συζητισουμε απο κοντα αν ερθω μεσα Ιουνιου.Τωρα πρεπει να γυρισουμε ενα βιντεακι με κριτικη ολων των κομματων! :)Ολοι ακομα και τα μικρα κομματα ειναι βαλτοί!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ!
ο βασιλης λεβεντης εκφραζει την θεληση του λαου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ο βασιλης λεβεντης εκφραζει την θεληση του λαου
Σιγουρα τοσο κακο δεν θα κανει οσο αυτα τα ζωα.Αλλα δεν κανει για προθυπουργος σαν υπουργος αναπτυξης πιστευω θα κανει καλη δουλεια αφου και στο επαγγελμα ειναι πολιτικος μηχανικος.Αυτο θα το ελεγα στο Βιντεακι.Αυτος που θα εβαζα για Υπουργος Οικονομικων ειναι ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΟΣ θα το αναφερω κ'αυτο.Τι δεν μου αρεσει σε αυτον τον ανθρωπο ειναι οτι επρεπε να ειναι πιο σοβαρος.Δεν ειναι του στυλ του ολα αυτα ενας οικογενειαρχης με 5 παιδια να φερετε ετσι.Και οταν ειχε κανει το κομμα του Φιλελευθεροι κατι παιδικα πραγματα εκανε.Προσπαθει με αυτα τα πραγματα να παρει ψυφους αλλα πιστευω οτι ετσι χανει περισσοτερο.Τωρα εκανε και συμμαχια με το κομμα του Βαλλιανατου :headbang:!Αν βγει ο Βαλλιανατος θα μας φερει 1-2 εκατομυρια Πακιστανους για να εχουνε πολλες πουτσες.Οποτε δεν με συμφερει θα εχουμε 1-2 εκατομυρια Πιρφορους ακομα εκτος απο αυτους που εχουμε! :headbang:.Θα τα αναφερω ολα αυτα στο Βιντεακι που θελω να ετοιμασω
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Σιγουρα τοσο κακο δεν θα κανει οσο αυτα τα ζωα.Αλλα δεν κανει για προθυπουργος σαν υπουργος αναπτυξης πιστευω θα κανει καλη δουλεια αφου και στο επαγγελμα ειναι πολιτικος μηχανικος.Αυτο θα το ελεγα στο Βιντεακι.Αυτος που θα εβαζα για Υπουργος Οικονομικων ειναι ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΟΣ θα το αναφερω κ'αυτο.Τι δεν μου αρεσει σε αυτον τον ανθρωπο ειναι οτι επρεπε να ειναι πιο σοβαρος.Δεν ειναι του στυλ του ολα αυτα ενας οικογενειαρχης με 5 παιδια να φερετε ετσι.Και οταν ειχε κανει το κομμα του Φιλελευθεροι κατι παιδικα πραγματα εκανε.Προσπαθει με αυτα τα πραγματα να παρει ψυφους αλλα πιστευω οτι ετσι χανει περισσοτερο.Τωρα εκανε και συμμαχια με το κομμα του Βαλλιανατου :headbang:!Αν βγει ο Βαλλιανατος θα μας φερει 1-2 εκατομυρια Πακιστανους για να εχουνε πολλες πουτσες.Οποτε δεν με συμφερει θα εχουμε 1-2 εκατομυρια Πιρφορους ακομα εκτος απο αυτους που εχουμε! :headbang:.Θα τα αναφερω ολα αυτα στο Βιντεακι που θελω να ετοιμασω

χαχα αυτο ελειπε να βγει ο βαλλιανατος!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
δημητακη προβλεπω μετα τον ιουνιο, με τα τεκταινομενα στον ελλαδικο χωρο,
ο Μαυρος Θανατος να ερχεται οχι τουριστας για βιντεακι αλλα για μονιμος κατοικος ρωσσιας.

υγ¨το 2015 οι μεταναστες θα ειναι 4 μυρρια λεει ο οηε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom