Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

Επισκέπτης
Καποιοι ειναι πολλοι στενομυαλοι αλλα δεν εχει σημασια......ΕΥΤΥΧΩΣ που υπαρχουν και οι βλακες....
Ο αλλος ειπε γαμιας πριν και οχι πελατης.....αν ετσι νιωθει μεγια του με χαρα του....απο την στιγμη που πληρωνεις για υπηρεσιες εισαι ΠΕΛΑΤΗΣ ...τελεια και παυλα!
Αν γαμας χωρις να πληρωνεις τοτε ναι εισαι ΓΑΜΙΑΣ!!!

Λες χοντρές μαλακίες. Εσύ τη γκόμενά σου την πληρώνεις περισσότερο από ό,τι εγώ τις πουτάνες μου. Μην το συνεχίζεις γιατί εκτίθεσαι.  :-*
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Πόρνη, γίνεται αυτή που παίρνει χρήματα για να γαμηθεί, στην συνέχεια, μέσα στο χρόνια, αν δεν καταφέρει να ξεφύγει από την επιθυμία της να παίρνει χρήματα, τα "γαμάει όλα", δλδ στην προσπάθεια της να πίσει ότι δεν παίρνει χρήματα για να γαμηθεί αλλά ασκεί ένα επάγγελμα η "πορνεία" γίνεται τόπος ζωής και συμπεριφοράς της επί 24ώρου βάσεως.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εκτός θέματος την πηγες την κουβέντα .
Το θέμα είναι αν με το να περναέι καλά η πουτάνα θα σου κάνει
καλύτερο γαμήσι .Και αυτό ισχύει ,ασχετα αν διαφωνείς .
κοιταξε  να δεις!
Μια πουτανα που γαμιεται με 20 την μερα λιγο δυσκολο να περναει καλα!
Μια ομως που την ακριβοπληρωνεις και θα παει με 1-2 ΝΑΙ εκει αλλαζει καπως το πραγμα!
Αλλα και παλι, απο την στιγμη που ειναι Επαγγελματιας ειτε περναει καλα ειτε οχι,ειτε ειναι κουρασμενη θα ΠΡΕΠΕΙ αν παρεχει καλε υπηρεσιες (για να την ξαναπροτιμησεις) και να <ΦΟΡΕΣΕΙ> το χαμογελο και οτι αλλο συνεπαγεται.....
διοτι και σ ενα αλλο μαγαζι που παρεχει υπηρεσιες αν πας και ο αλλος δεν ειναι χαμογελαστος-γλυκομιλητος και οτι αλλο εχει το πακετο, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ....οποτε εσυ λεγε το δικο σου ;)
 

Επισκέπτης
Πόρνη, γίνεται αυτή που παίρνει χρήματα για να γαμηθεί, στην συνέχεια, μέσα στο χρόνια, αν δεν καταφέρει να ξεφύγει από την επιθυμία της να παίρνει χρήματα, τα "γαμάει όλα", δλδ στην προσπάθεια της να πίσει ότι παίρνει χρήματα για να γαμηθεί αλλά ασκεί ένα επάγγελμα η "πορνεία" γίνεται τόπος ζωής και συμπεριφοράς της επί 24ώρου βάσεως.

Για να γίνει κάποια πόρνη πρέπει να αλλάξει πρώτα ΕΝΤΕΛΩΣ στάση ζωής. Τα χρήματα έρχονται μετά. Άρα η πορνεία είναι βασικά τρόπος ζωής.  :sunglasses:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Για να γίνει κάποια πόρνη πρέπει να αλλάξει πρώτα ΕΝΤΕΛΩΣ στάση ζωής. Τα χρήματα έρχονται μετά. Άρα η πορνεία είναι βασικά τρόπος ζωής.  :sunglasses:

Αγαπητέ, η γνώμη μου είναι ακριβώς η αντίθετη, Πόρνη ξεκινάς ναα γίνεις ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ για τα χρήματα. Για τπτ άλλο.
Αυτό μου το έχω διαβεβαιώσει όλες.
Ακόμα και οι "μπασμένες" που ισχυρίζονται- πιστεύοντας το- πως απλός κάνουν ένα επάγελμα όπως όλος ο κόσμος, γιατι ... γιατί ... γιατι... γιατί... γιατί....και γιατί..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Λες χοντρές μαλακίες. Εσύ τη γκόμενά σου την πληρώνεις περισσότερο από ό,τι εγώ τις πουτάνες μου. Μην το συνεχίζεις γιατί εκτίθεσαι.  :-*
Kαθολου δεν εκτιθομαι!
Τα μυαλα σου τα ξερω!! και την νοοτροπια σου που νομιζεις οτι καποιοι εχοντας γκομενες τις πληρωνουν εμμεσα!
ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΝΤΕΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ!
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!!!! !!!!! !!!! !!!! !!!
Οσες γκομενες ειχα, ΠΟΤΕ ΜΟΥ δεν πληρωσα καμια!!
Σπανια να κερναγα κατι.....(τους κολητους μου τους εχω κερασει πιο πολλες φορες)
Ουτε γοβες τσαντες ταξιδια πληρωμενα....


και στην τελικη να σου πω και κατι αλλο?????
Καποιος μπορει να σου πει οτι εγω γουσταρω να τα τρωω στις πουτανες
αλλος στα ντρογκια
αλλος στα μπουζουκια
αλλος στα αυτοκινητα εξατμισεις-ζαντολαστιχα

ΟΠΟΥ ΘΕΣ ΤΑ ΤΡΩΣ ΜΑΝ !!!!


Εγω δεν κατηγορω καποιον που τα τρωει στις πουτανες, αφου μπορει καλα κανει...(ειδικα αν δεν το κανει εις βαρος μου)

Εσυ εκτιθεσαι γιατι δεν σεβεσαι την αποψη/γνωμη του ΑΛΛΟΥ!!! τους θεωρεις καμενους επειδη ΜΠΟΡΕΙ να εχουν μια υγιη σχεση (μπορει λεω) και εσυ στην πραγματηκοτητα λογω απειρων κομπλεξ-φοβιες-ειμαι για τον πουτσο-δεν βλεπομαι (δεν λεω για εσενα π.χ.) τα τρωω ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΡΑΖΩ!! (κοινως οσα δεν φτανει η αλεπου......τα κανει κρεμασταρια)
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ, η γνώμη μου είναι ακριβώς η αντίθετη, Πόρνη ξεκινάς ναα γίνεις ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ για τα χρήματα. Για τπτ άλλο.
Αυτό μου το έχω διαβεβαιώσει όλες.
Ακόμα και οι "μπασμένες" που ισχυρίζονται- πιστεύοντας το- πως απλός κάνουν ένα επάγελμα όπως όλος ο κόσμος, γιατι ... γιατί ... γιατι... γιατί... γιατί....και γιατί..

Φίλε πιστεύω ότι είσαι βαθιά νυχτωμένος. Για να γίνει κάποια πόρνη πρέπει πρώτα να αποφασίσει ότι θα γαμιέται με τον καθένα. Αυτό δεν είναι επιλογή επαγγέλματος, είναι μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγή τρόπου ζωής.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
κοιταξε  να δεις!
Μια πουτανα που γαμιεται με 20 την μερα λιγο δυσκολο να περναει καλα!
Μια ομως που την ακριβοπληρωνεις και θα παει με 1-2 ΝΑΙ εκει αλλαζει καπως το πραγμα!
Αλλα και παλι, απο την στιγμη που ειναι Επαγγελματιας ειτε περναει καλα ειτε οχι,ειτε ειναι κουρασμενη θα ΠΡΕΠΕΙ αν παρεχει καλε υπηρεσιες (για να την ξαναπροτιμησεις) και να <ΦΟΡΕΣΕΙ> το χαμογελο και οτι αλλο συνεπαγεται.....
διοτι και σ ενα αλλο μαγαζι που παρεχει υπηρεσιες αν πας και ο αλλος δεν ειναι χαμογελαστος-γλυκομιλητος και οτι αλλο εχει το πακετο, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ....οποτε εσυ λεγε το δικο σου ;)

Εσύ δλδ λες ότι πρεπει να είναι ευγενική μια πωλητρια για
να εχει πελατεία το μαγαζί .Σωστα .
Εσύ όμως αν είσαι ευγενικός και χαμογελαστός
δεν θα κανεις την πωλητρια να σε εξυπηρετήσει καλύτερα ;
Αγνοείς ότι με τις πράξεις σου επηρεάζεις την άλλη ;
Την αντιμετωπίζεις λες και είναι ρομποτ ;
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
μην βλέπετε τον μαλάκα τον Θεωδοράκη, δημιουργεί κλίμα...
γιατι εμεις αλλου ζουμε δεν βλεπουμε τι γινεται,τον θοδωρακη περιμεναμε.υπαρχουν καποιες κοπελες που το κανουν απο επιλογη σιγουρα,αλλα πιστευω οτι αυτες ειναι οι λεγομενες πορνες πολυτελειας.δλδ δεν νομιζω οτι ειναι πανω απο 2-3 τοις εκατο,οι υπολοιπες με εξαναγκαζονται με τον ενα η τον αλλο τροπο.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εσύ δλδ λες ότι πρεπει να είναι ευγενική μια πωλητρια για
να εχει πελατεία το μαγαζί .Σωστα .
Εσύ όμως αν είσαι ευγενικός και χαμογελαστός
δεν θα κανεις την πωλητρια να σε εξυπηρετήσει καλύτερα ;
Αγνοείς ότι με τις πράξεις σου επηρεάζεις την άλλη ;
Την αντιμετωπίζεις λες και είναι ρομποτ ;
ΟΧΙ δεν την αντιμετωπιζω σαν ρομποτι!
Εννοειται θα γινει αυτο που λες!
Εννοειται οτι και στην τανα το ιδιο ισχυει! Δεν θα γ@μησεις κουκλα φουσκωτη στην τελικη...!
με μετρο!
Μην το παμε στο αλλο ακρο...δλδ οτι την γαμησα ωραια, οτι εχυσε , οτι με γουσταρει....και αν ποτε Καποιες εχει τυχει να πουνε και μια κουβεντα παραπανω το κανουν απο Επαγγελματισμο!
Αυτο προσπαθω να πω αλλα στον βροντο νομιζω οτι τα λεω!!! Τα λεγομενα <μασαλια>!!!
Τα λενε παραπανισια στους πελατες για να ξαναπανε......!
γαμωτη μου δλδ!
γιατι το πατε στο αλλο ακρο καποιοι!!!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Φίλε πιστεύω ότι είσαι βαθιά νυχτωμένος. Για να γίνει κάποια πόρνη πρέπει πρώτα να αποφασίσει ότι θα γαμιέται με τον καθένα. Αυτό δεν είναι επιλογή επαγγέλματος, είναι μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγή τρόπου ζωής.

Φίλε όταν πεινάει αυτή και τα παιδιά της και αδυνατεί να τους προσφέρει τα στοιχειώδη προς τα ζειν,
τα "πρέπει πρώτα να αποφασίσει ότι θα γαμιέται με τον καθένα" είναι το λιγότερο ψηλά γράμμάτα καλιγραφίας έως μαλακίες...
, ελάχιστες είναι αυτές που δεν θα επιλέξουν το "εύκολο" χρήμα αλλά το να γίνουν άστεγες και να ψάχνουν στα σκουπίδια,
ρώτησε να μάθεις αφού και εσύ συχνάζεις σε τέτοιους χώρους...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
γιατι εμεις αλλου ζουμε δεν βλεπουμε τι γινεται,τον θοδωρακη περιμεναμε.υπαρχουν καποιες κοπελες που το κανουν απο επιλογη σιγουρα,αλλα πιστευω οτι αυτες ειναι οι λεγομενες πορνες πολυτελειας.δλδ δεν νομιζω οτι ειναι πανω απο 2-3 τοις εκατο,οι υπολοιπες με εξαναγκαζονται με τον ενα η τον αλλο τροπο.

Αυτες που καθαρίζουν καμπινεδες για 600 ευρώ ,εξαναγκάζονται από κάποιον να
το κάνουν ;
Το κανουν διότι δεν βρήκαν αλλη καλυτερη δουλειά .Και στον κομμουνισμό υπήρχαν και υπάρχουν
γυναικες που καθαρίζουν καμπινεδες.Και κρυφες πουτανες .

Οι πουτανες που βγάζουν 3-5 χιλιαδες ευρώ το μήνα ,αν δεν ηταν πουτανες
θα καθάριζαν σπίτια ,καμπινέδες κτλ για λιγα λεφτα ,αν δεν ηταν ανεργες .
Μήπως τη πορνεία την εξασκουν για τα λεφτα΄ ;... Μηπως, λέμε ....
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Πόρνη, γίνεται αυτή που παίρνει χρήματα για να γαμηθεί, στην συνέχεια, μέσα στο χρόνια, αν δεν καταφέρει να ξεφύγει από την επιθυμία της να παίρνει χρήματα, τα "γαμάει όλα", δλδ στην προσπάθεια της να πίσει ότι παίρνει χρήματα για να γαμηθεί αλλά ασκεί ένα επάγγελμα η "πορνεία" γίνεται τόπος ζωής και συμπεριφοράς της επί 24ώρου βάσεως.

:thumbsup:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Φίλε όταν πεινάει αυτή και τα παιδιά της και αδυνατεί να τους προσφέρει τα στοιχειώδη προς τα ζειν,
τα "πρέπει πρώτα να αποφασίσει ότι θα γαμιέται με τον καθένα" είναι το λιγότερο ψηλά γράμμάτα καλιγραφίας έως μαλακίες...
, ελάχιστες είναι αυτές που δεν θα επιλέξουν το "εύκολο" χρήμα αλλά το να γίνουν άστεγες και να ψάχνουν στα σκουπίδια,
ρώτησε να μάθεις αφού και εσύ συχνάζεις σε τέτοιους χώρους...
Από αυτες που πεινανε ,ενα ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ εξασκει την πορνεια .
Αυτά λένε όλες οι στατιστικές ,αλλά και το βλέπουμε στην πραξη .
 

Επισκέπτης
Kαθολου δεν εκτιθομαι!
Τα μυαλα σου τα ξερω!! και την νοοτροπια σου που νομιζεις οτι καποιοι εχοντας γκομενες τις πληρωνουν εμμεσα!
ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΝΤΕΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ!
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!!!! !!!!! !!!! !!!! !!!
Οσες γκομενες ειχα, ΠΟΤΕ ΜΟΥ δεν πληρωσα καμια!!
Σπανια να κερναγα κατι.....(τους κολητους μου τους εχω κερασει πιο πολλες φορες)
Ουτε γοβες τσαντες ταξιδια πληρωμενα....

Το ότι η γκόμενά σου μπορεί να είναι φεμινίστρια και δεν καταδέχεται να της τα ακουμπάς δεν λέει κάτι. Το φυσικό είναι τη γκόμενα άμεσα ή έμμεσα να την πληρώνεις - σχεδόν όλοι το κάνουν αυτό - γιατί εσύ έχεις ανάγκη το σεξ περισσότερο. Και με τις πουτάνες το ίδιο πράγμα συμβαίνει, μόνο που τα πράγματα εκεί είναι πολύ πιο ειλικρινή και ξεκάθαρα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!
 

Επισκέπτης
Πόρνες μπορούν να γίνουν και οι ναρκομανείς γκόμενες που κοιμούνται στο δρόμο. Αυτό πιστεύετε ότι τις κάνει επαγγελματίες? Η πόρνη είναι μια ιδιότητα, όπως ας πούμε είναι ο ζητιάνος. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ!  :rockon:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Σε κάθε περίπτωση Αγαπητέ Picker, είναι πολύ δύκσολο να μιλάμε εμείς οι "χορτάτοι" για αυτούς τους "πεινασμένους"..

Μία από αυτές τις 10άδες Κυρίες, που ψάχνουν εδώ μέσα πελάτες, θα μπορούσε αν ήθελε να μας τα πει καλύτερα...




Υ.Γ. Το κακό είναι ότι ποιά έχει "εξελίξει" την πορνεία από επάγγελμα,
σε τρόπο ζωής και μάλλον δεν θα θέλει να μας πει τπτ αληθινό.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Αυτά που λέτε δεν κάνουν σε καμία περίπτωση την πορνεία επάγγελμα.  :sunglasses:

Εσυ δλδ θεωρείς ότι η πορνεία για τις πουτανες
είναι ότι το τεννις για την Μαρία Σαράποβα .
Είναι τρόπος ζωής .

sharapova_2244589b.jpg


images
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376



Πες τα Αντύπα,
Μόνο εμές οι άντρες είμαστε ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom