Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
      Ενώ αν είσαι μεγαλοδικηγόρος ή μεγαλοψυχίατρος, βλέπεις τον ανώμαλο και τον κωλόγερο και του λές φύγε εσύ να έρθει κανένας καλός άνθρωπος. Πόσο στην κοσμάρα μας είμαστε καμμιά φορά.
το ιδιο ειναι τυπε?? :S
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
επάγγελμα._
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
λοιπόν για να σας λύσω τις απορίες μια και καλή, το θέμα το συζήτησα με φίλες γερμανίδες πουτάνες στην Γερμανία, την χώρα με τις ΠΙΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

η πουτάνα είναι μία επιλογή για την γυναίκα λόγω χρημάτων, είτε ανάγκης βιοπορισμού είτε ανάγκη κάλυψης πολυτελών αναγκών (ακριβές μπότες με δέρμα αλλιγάτορα Σουαζιλάνδης κλπ)
πουτάνα/γυναίκα που να γουστάρει να γαμιέται με 10-15 κάθε καρυδιάς καρύδια κάθε μέρα απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ και αυτό το λέω για αυτούς που γαμάνε στην Φυλής και αναρωτιούνται αν τις κάνουν να χύσουν και τέτοια.

τώρα στην πορεία και ανάλογα με την επιλογή που έχει κάνει κάθε μία, αν θα είναι full time εφ όρου ζωής πουτάνα γίνεται και τρόπος ζωής, συνηθίζει δηλαδή στην νύχτα, στην ατμόσφαιρα των μπουρδέλων, στα δωμάτια ξενοδοχείων κλπ, σε αυτό το κλίμα.

επίσης στις πιο πολλές από αυτές (προσωπική γνώμη τώρα) υπάρχει κάποιο γεγονός, συνήθως τραυματικό στην προσωπική τους ζωή που τις ωθεί εκεί. αυτό μπορεί να είναι ένας βιασμός (ίσως και κατ εξακολούθηση) στην εφηβική τους ηλικία που τις κάνει να βλέπουν το σεξ σαν κάτι το μπανάλ, οπότε μετά μπορούν να το κάνουν πολύ πιο εύκολα και για λεφτά. ή ένας χωρισμός από μία σχέση που τις κάνει να σιχαθούν τους άνδρες, τις σχέσεις κλπ.

έτσι φτάνουν σε μία κατάσταση όπου γίνονται μηχανάκια. όταν μπαίνει δηλαδή ο 50χρονος φαλακρός κοιλαράς, εκείνη την στιγμή τραβάνε τον διακόπτη OFF, γίνονται κάποιες άλλες, κλείνουν τα μάτια, ακόμη κι αν έχουν ανοικτά τα μάτια που βλέπουμε εμείς και περιμένουν να περάσει η ώρα. Augen zu und durch για τους γερμανομαθείς.

το κείμενο αυτό αφιερώνεται στην Alexa (Pauline) και στην Sahra (Jennifer).
καλή τους ώρα όπου κι αν είναι. τις ευχαριστώ για αυτά που μου πρόσφεραν.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
λοιπόν για να σας λύσω τις απορίες μια και καλή, το θέμα το συζήτησα με φίλες γερμανίδες πουτάνες στην Γερμανία, την χώρα με τις ΠΙΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

η πουτάνα είναι μία επιλογή για την γυναίκα λόγω χρημάτων, είτε ανάγκης βιοπορισμού είτε ανάγκη κάλυψης πολυτελών αναγκών (ακριβές μπότες με δέρμα αλλιγάτορα Σουαζιλάνδης κλπ)
πουτάνα/γυναίκα που να γουστάρει να γαμιέται με 10-15 κάθε καρυδιάς καρύδια κάθε μέρα απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ και αυτό το λέω για αυτούς που γαμάνε στην Φυλής και αναρωτιούνται αν τις κάνουν να χύσουν και τέτοια.

τώρα στην πορεία και ανάλογα με την επιλογή που έχει κάνει κάθε μία, αν θα είναι full time εφ όρου ζωής πουτάνα γίνεται και τρόπος ζωής, συνηθίζει δηλαδή στην νύχτα, στην ατμόσφαιρα των μπουρδέλων, στα δωμάτια ξενοδοχείων κλπ, σε αυτό το κλίμα.

επίσης στις πιο πολλές από αυτές (προσωπική γνώμη τώρα) υπάρχει κάποιο γεγονός, συνήθως τραυματικό στην προσωπική τους ζωή που τις ωθεί εκεί. αυτό μπορεί να είναι ένας βιασμός (ίσως και κατ εξακολούθηση) στην εφηβική τους ηλικία που τις κάνει να βλέπουν το σεξ σαν κάτι το μπανάλ, οπότε μετά μπορούν να το κάνουν πολύ πιο εύκολα και για λεφτά. ή ένας χωρισμός από μία σχέση που τις κάνει να σιχαθούν τους άνδρες, τις σχέσεις κλπ.

έτσι φτάνουν σε μία κατάσταση όπου γίνονται μηχανάκια. όταν μπαίνει δηλαδή ο 50χρονος φαλακρός κοιλαράς, εκείνη την στιγμή τραβάνε τον διακόπτη OFF, γίνονται κάποιες άλλες, κλείνουν τα μάτια, ακόμη κι αν έχουν ανοικτά τα μάτια που βλέπουμε εμείς και περιμένουν να περάσει η ώρα. Augen zu und durch για τους γερμανομαθείς.

το κείμενο αυτό αφιερώνεται στην Alexa (Pauline) και στην Sahra (Jennifer).
καλή τους ώρα όπου κι αν είναι. τις ευχαριστώ για αυτά που μου πρόσφεραν.
σωστοτατος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Μερικά πράγματα να πούμε για να σας βοηθήσουμε στην επιλογή:   :grin:

1. Όταν τρως πολύ είναι επάγγελμα? Γιατί να είναι επάγγελμα όταν γαμιέσαι πολύ?

2. Όταν βγάζεις από κάτι λεφτά είναι πάντα επάγγελμα? Αυτοί που νοικιάζουν σπίτια τι επαγγέλονται? Αυτοί που κερδίζουν κληρονομιές τι επαγγέλονται? Οι γκόμενες που τους ζούνε οι άντρες τους τι επαγγέλονται?

3. Τι σημασία έχει αν αυτό που κάνουν το γουστάρουν ή όχι? Οι ναρκομανείς γουστάρουν να τρυπιούνται?


:thumbsup:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μερικά πράγματα να πούμε για να σας βοηθήσουμε στην επιλογή:   :grin:

1. Όταν τρως πολύ είναι επάγγελμα? Γιατί να είναι επάγγελμα όταν γαμιέσαι πολύ?

2. Όταν βγάζεις από κάτι λεφτά είναι πάντα επάγγελμα? Αυτοί που νοικιάζουν σπίτια τι επαγγέλονται? Αυτοί που κερδίζουν κληρονομιές τι επαγγέλονται? Οι γκόμενες που τους ζούνε οι άντρες τους τι επαγγέλονται?

3. Τι σημασία έχει αν αυτό που κάνουν το γουστάρουν ή όχι? Οι ναρκομανείς γουστάρουν να τρυπιούνται?

:thumbsup:
σωστος γιατρε μου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
λοιπόν για να σας λύσω τις απορίες μια και καλή, το θέμα το συζήτησα με φίλες γερμανίδες πουτάνες στην Γερμανία, την χώρα με τις ΠΙΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

η πουτάνα είναι μία επιλογή για την γυναίκα λόγω χρημάτων, είτε ανάγκης βιοπορισμού είτε ανάγκη κάλυψης πολυτελών αναγκών (ακριβές μπότες με δέρμα αλλιγάτορα Σουαζιλάνδης κλπ)
πουτάνα/γυναίκα που να γουστάρει να γαμιέται με 10-15 κάθε καρυδιάς καρύδια κάθε μέρα απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ και αυτό το λέω για αυτούς που γαμάνε στην Φυλής και αναρωτιούνται αν τις κάνουν να χύσουν και τέτοια.

τώρα στην πορεία και ανάλογα με την επιλογή που έχει κάνει κάθε μία, αν θα είναι full time εφ όρου ζωής πουτάνα γίνεται και τρόπος ζωής, συνηθίζει δηλαδή στην νύχτα, στην ατμόσφαιρα των μπουρδέλων, στα δωμάτια ξενοδοχείων κλπ, σε αυτό το κλίμα.

επίσης στις πιο πολλές από αυτές (προσωπική γνώμη τώρα) υπάρχει κάποιο γεγονός, συνήθως τραυματικό στην προσωπική τους ζωή που τις ωθεί εκεί. αυτό μπορεί να είναι ένας βιασμός (ίσως και κατ εξακολούθηση) στην εφηβική τους ηλικία που τις κάνει να βλέπουν το σεξ σαν κάτι το μπανάλ, οπότε μετά μπορούν να το κάνουν πολύ πιο εύκολα και για λεφτά. ή ένας χωρισμός από μία σχέση που τις κάνει να σιχαθούν τους άνδρες, τις σχέσεις κλπ.

έτσι φτάνουν σε μία κατάσταση όπου γίνονται μηχανάκια. όταν μπαίνει δηλαδή ο 50χρονος φαλακρός κοιλαράς, εκείνη την στιγμή τραβάνε τον διακόπτη OFF, γίνονται κάποιες άλλες, κλείνουν τα μάτια, ακόμη κι αν έχουν ανοικτά τα μάτια που βλέπουμε εμείς και περιμένουν να περάσει η ώρα. Augen zu und durch για τους γερμανομαθείς.

το κείμενο αυτό αφιερώνεται στην Alexa (Pauline) και στην Sahra (Jennifer).
καλή τους ώρα όπου κι αν είναι. τις ευχαριστώ για αυτά που μου πρόσφεραν.
Ετσι ακριβως!
Εκτος οτι ειναι το αρχαιοτερο επαγγελμα, ειναι και επικερδες!
Διοτι τανες ακριβες (οχι σαβουρες του 20αρικου) εχουν εκτος απο τα υψηλα κερδη,αυτοκινητα-ρουχα-διακοπες και αλλα τυχερα....!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Γι' αυτό, άμα πάτε σε καμιά πουτάνα και σας πει "πελάτη της", εσείς την ώρα που χύνετε θα της πείτε:

"Δεν είμαι πελάτης σου καύλα μου, ο γαμιάς σου είμαι."   :rockon:
σωστος τυπε!!
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Ένα σημαντικό ερώτημα που διχάζει. Τι είναι η πορνεία περισσότερο: επάγγελμα ή τρόπος ζωής; Με άλλα λόγια: πουτάνα είναι περισσότερο αυτή που παίρνει χρήματα για να γαμηθεί ή αυτή που γαμιέται με τον οποιονδήποτε; Η επιλογή "και τα δύο το ίδιο" έχει εσκεμμένα παραληφθεί. Ψηφίστε!

μα η δομή του ερωτήματος σου είναι λάθος από την αρχή για να υπάρξει σωστή απάντηση. :grin:
η ιερόδουλη το κάνει για ένα Α πλούσιο και free τρόπο ζωής και η κάθε λυσσάρα για ευχαρίστηση...

αλλά εσύ το πας ηθικά αν κατάλαβα...και όταν λες πουτανιά θες να θίξεις τη λέξη ειλικρίνεια .
right ?  :rolleyes:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μα η δομή του ερωτήματος σου είναι λάθος από την αρχή για να υπάρξει σωστή απάντηση. :grin:
η ιερόδουλη το κάνει για ένα Α πλούσιο και free τρόπο ζωής και η κάθε λυσσάρα για ευχαρίστηση...

αλλά εσύ το πας ηθικά αν κατάλαβα...και όταν λες πουτανιά θες να θίξεις τη λέξη ειλικρίνεια .
right ?  :rolleyes:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
μα η δομή του ερωτήματος σου είναι λάθος από την αρχή για να υπάρξει σωστή απάντηση. :grin:
η ιερόδουλη το κάνει για ένα Α πλούσιο και free τρόπο ζωής και η κάθε λυσσάρα για ευχαρίστηση...

αλλά εσύ το πας ηθικά αν κατάλαβα...και όταν λες πουτανιά θες να θίξεις τη λέξη ειλικρίνεια .
right ?  :rolleyes:

a propos, μια και θέτει και αυτή την διάσταση ο πακιστανός εραστής.

εγώ στην τοποθέτηση μου δεν ασχολήθηκα καν με την γυναίκα που έχει ελευθέρια προσωπική ζωή, όχι όμως για χρήματα. ούτε θα χαρακτήριζα την γυναίκα αυτή πουτάνα. όπως δεν χαρακτηρίζω πούτανο τον θαμώνα αυτού του σάιτ που γυρνάει από μπουρδέλο σε μπουρδέλο και έχει δοκιμάσει όλη την Φυλής. 

το τι κάνει ο άνδρας και η γυναίκα στην προσωπική του ζωή για ευχαρίστηση και όχι για λεφτά για μένα δεν μπαίνει σε ζυγαριά πουτάνα/πούτανος versus μη πουτάνα/μη πούτανος.
απλώς την γυναίκα που γαμιέται για ευχαρίστηση με πολλούς μάθαμε να την λέμε πουτάνα (και την βάζουμε μαζί με τις επαγγελματίες) ενώ τον άνδρα που γαμάει για ευχαρίστηση πολλές τον λέμε συναγωνιστή του bourdela.com. double standards.

αυτά για όσους με πιάνουν, για τους άλλους δεν θα μπορέσω, δεν πειράζει, υγεία.

 

Επισκέπτης
μα η δομή του ερωτήματος σου είναι λάθος από την αρχή για να υπάρξει σωστή απάντηση. :grin:
η ιερόδουλη το κάνει για ένα Α πλούσιο και free τρόπο ζωής και η κάθε λυσσάρα για ευχαρίστηση...

αλλά εσύ το πας ηθικά αν κατάλαβα...και όταν λες πουτανιά θες να θίξεις τη λέξη ειλικρίνεια .
right ?  :rolleyes:

Όχι, απλά θέλω να θίξω το ζήτημα ότι οι πόρνες, αν τις ρωτήσεις, σου λένε ότι αυτό που κάνουν είναι επάγγελμα. Πράγμα αστείο για εμένα.   :2funny:

Επάγγελμα είναι μόνο στο μυαλό τους, και παραμυθιάζονται έτσι ώστε να ξεγελούν τον εαυτό τους ότι αυτό που κάνουν είναι κάτι φυσιολογικό.   :2funny:

Αν θες τη γνώμη μου για τις πόρνες, τις λατρεύω.  :grin:  Όμως θέλω να είναι συνειδητοποιημένες για την ξεφτίλα τους, να ξέρουν ότι αυτό που κάνουν δεν είναι επάγγελμα αλλά καθαρή υποταγή στο αντρικό φύλο, που βέβαια είναι στη φύση του να πληρώνει - άμεσα ή έμμεσα - τη γυναίκα για να του κάθεται.    :sunglasses:

Πουτανίτσες μου σας λατρεύω.  :smitten:  Ένας από του πολλούς εραστές σας.  :rockon:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Υπάρχουν πουτάνες που δεν χύνουν με κανένα ,ούτε με το γκόμενό τους .
Μια ψηλη ξανθιά ωραία πουτάνα Ρωσίδα που δούλευε στη Φωκαιας 25 μου                        έλεγε οτι δεν εχει χύσει ποτε
με αντρα ,ούτε με το γκόμενό της ,αλλά χύνει μόνο με τη μαλακία.
Μου είπε όμως ότι κάβλωνε όταν γαμιόταν με καλούς γαμιάδες ,αλλά δε
μπορούσε να χύσει.Μου είπε εξάλλου ότι τραβαγε μαλακία κάθε μέρα και
τα μουνόχειλά της πράγματι ήταν σαν λειριά από το τράβηγμα.
Υπάρχουν και πουτάνες που δεν χύνουν με τίποτα ,ούτε με μαλακία .
Αλλά υπαρχει και ενα σημαντικό ποσοστό από πουτάνες που είναι γαμιόλες
και πολυοργασμικές και χύνουν και με κάποιους πελάτες  .
Μερικές χύνουν με το γλειφομούνι ,αλλά και μερικές χύνουν και κολπικά.
Περισσότερο από το 50 % από τις πουτάνες  ψυχολογικά ευχαριστιούνται που οι
αντρες θέλουν να τις γαμησουν .
Δεν είναι δυνατο για μια γυναικα να κανει πολυ καλο τσιμπουκι κα
πηδημα ,αν δεν γουσταρει το γαμησι.Οι όμορφες που δεν εχουν τεχνική
και παθος στο γαμησι ,δεν κανουν καλο γαμησι ουτε με το γκόμενό τους .
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
απλώς την γυναίκα που γαμιέται για ευχαρίστηση με πολλούς μάθαμε να την λέμε πουτάνα (και την βάζουμε μαζί με τις επαγγελματίες) ενώ τον άνδρα που γαμάει για ευχαρίστηση πολλές τον λέμε συναγωνιστή του bourdela.com. double standards.


σίγουρα η ποιότητα του κάθε ανθρώπου δεν καθορίζετε από το τι κάνει στο κρεβάτι του ...
για μένα αυτό που μετράει και θα με κάνει να κατατάξω χαμηλά η ψηλά κάποιον ανθωπο είναι μόνο η ειλικρίνεια.(και η "στυγνή" λογική του φυσικά,αν διαθέτει..)
μεγάλα θέματα anyway...
 

Επισκέπτης
Και η πλάκα είναι ότι αυτή η μαλακία περί "επαγγέλματος" έχει περάσει και σε πολλούς εδώ μέσα και βλέπεις πολλές φορές να γράφουν: "Είναι καλή επαγγελματίας".   :2funny:

Τι "επαγγελματίας" βρε μαλάκες?    :uglystupid:

Πουτάνα είναι! Γαμιέται απλά με πολλούς. Δεν είστε πελάτες της, γαμιάδες της είστε. Ξυπνάτε!    :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom