Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Όχι, απλά θέλω να θίξω το ζήτημα ότι οι πόρνες, αν τις ρωτήσεις, σου λένε ότι αυτό που κάνουν είναι επάγγελμα. Πράγμα αστείο για εμένα.   :2funny:

Επάγγελμα είναι μόνο στο μυαλό τους, και παραμυθιάζονται έτσι ώστε να ξεγελούν τον εαυτό τους ότι αυτό που κάνουν είναι κάτι φυσιολογικό.   :2funny:

Αν θες τη γνώμη μου για τις πόρνες, τις λατρεύω.  :grin:  Όμως θέλω να είναι συνειδητοποιημένες για την ξεφτίλα τους, να ξέρουν ότι αυτό που κάνουν δεν είναι επάγγελμα αλλά καθαρή υποταγή στο αντρικό φύλο, που βέβαια είναι στη φύση του να πληρώνει - άμεσα ή έμμεσα - τη γυναίκα για να του κάθεται.    :sunglasses:

Πουτανίτσες μου σας λατρεύω.  :smitten:  Ένας από του πολλούς εραστές σας.  :rockon:

δεν είναι έτσι...
άκου εκεί υποταγμένες οι ιερόδουλες. :2funny:
πίστεψε με είναι πολύ ποιο free και χορτασμένα άτομα από τον κάθε καθωσπρέπει οικογενοιάρχη που θα πάει να χαρεί λίγο ζωή και αυτός για 10-20 λεπτά πριν γυρίσει στην πραγματηκότητα του..  
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Και η πλάκα είναι ότι αυτή η μαλακία περί "επαγγέλματος" έχει περάσει και σε πολλούς εδώ μέσα και βλέπεις πολλές φορές να γράφουν: "Είναι καλή επαγγελματίας".   :2funny:

Τι "επαγγελματίας" βρε μαλάκες?    :uglystupid:

Πουτάνα είναι! Γαμιέται απλά με πολλούς. Δεν είστε πελάτες της, γαμιάδες της είστε. Ξυπνάτε!    :rockon:

Εχει σημασία αν χύνει η γυναίκα .Επαγγελματίας είναι αυτη που δεν χύνει .
 

Επισκέπτης
δεν είναι έτσι...
άκου εκεί υποταγμένες οι ιερόδουλες. :2funny:
πίστεψε με είναι πολύ ποιο free και χορτασμένα άτομα από τον κάθε καθωσπρέπει οικογενοιάρχη που θα πάει να χαρεί λίγο ζωή και αυτός για 10-20 λεπτά πριν γυρίσει στην πραγματηκότητα του..  

Την ώρα που γαμιούνται είναι υποταγμένες ΟΛΕΣ οι γυναίκες. Και όταν γαμιούνται με πολλούς αυτό τις κάνει να νιώθουν πολύ περισσότερο υποταγμένες. Γι' αυτό άλλωστε ντρέπονται να γίνονται ή να λέγονται πόρνες.  :sunglasses:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Και η πλάκα είναι ότι αυτή η μαλακία περί "επαγγέλματος" έχει περάσει και σε πολλούς εδώ μέσα και βλέπεις πολλές φορές να γράφουν: "Είναι καλή επαγγελματίας".   :2funny:

Τι "επαγγελματίας" βρε μαλάκες?    :uglystupid:

Πουτάνα είναι! Γαμιέται απλά με πολλούς. Δεν είστε πελάτες της, γαμιάδες της είστε. Ξυπνάτε!    :rockon:
τυπε μερικοι τυποι ειναι ακομα χειροτεροι πιστευουν οτι τους γουσταρουν οι πουτανες που τους πουλανε φουμαρα,ποσο γλυκος εισαι και αλλα τετοια,και απο μεσα τους θα λενε κοιτα το θυμα αντε να ερθει απο το μπουρδελο γιατι δεν παταει μυγα!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι κατα καιρους καποιοι ασχολουνται με λεπτομερειες!!!
Κατα καιρους εχω διαβασει μεχρι και για ερωτες ή αν χυνουν ή αν γουσταρουν!!!

ΚΑΙ??????????

Και αν χυνουν με καποιους ΤΙ?
Και αν (εστω) με καποιους γοσταρουν (1 στους 100 λεω εγω) ΤΙ ?????
Τι μας νοιαζει να χυνουν με τσιμπουκι με δαχτυλο ή με γεωτρυπανο???

Εγω προσωπικα δεν προβληματιζομαι με τετοια <χαζα> ερωτηματα!
Στα αρχιδια μου αν ευχαριστιεται η οχι, αν χυνει η οχι!
Απο την στιγμη που την ΠΛΗΡΩΝΩ το μονο που με ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ειναι να ειναι ΚΑΛΗ στο τσιμπουκι και στο γαμησι!!!

Ολλα τ αλλα ειναι...........!

Τωρα αν ειναι καταπιεσμενες ή οχι...ειναι οπως και να χει επικερδες!
Το πα και παραπανω οτι αυτες που δεν ειναι τανες του 20αρικου γαμιουνται γιατι εχουν και αλλα <τυχερα> ! (που ο καθενας θα γουσταρε) (διακοπες,κοτερα) κλπ!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
δεν είναι έτσι...
άκου εκεί υποταγμένες οι ιερόδουλες. :2funny:
πίστεψε με είναι πολύ ποιο free και χορτασμένα άτομα από τον κάθε καθωσπρέπει οικογενοιάρχη που θα πάει να χαρεί λίγο ζωή και αυτός για 10-20 λεπτά πριν γυρίσει στην πραγματηκότητα του.. 

Οι περισσότερες πουτάνες είναι συντηρητικές στη νοοτροπία ,ανασφαλείς και νευρασθενικές .
Δεν υπάρχουν πουτανες κουμμουνίστριες ή αριστερές ,παρά ελάχιστες .
Δεν είναι καθολου free ατομα και χορτασμενα .Το ονειρό τους είναι να βρουν καποιον που
θα τις φροντίζει και θα τις αγαπά και θα τους δίνει ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ χρήματα
για να ζουν καλά .Γι'αυτό και σπιτώνονται πολλές φορές με πελάτες και πολλές
φορές  παντρεύονται με πρωην πελατες .
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Την ώρα που γαμιούνται είναι υποταγμένες ΟΛΕΣ οι γυναίκες. Και όταν γαμιούνται με πολλούς αυτό τις κάνει να νιώθουν πολύ περισσότερο υποταγμένες. Γι' αυτό άλλωστε ντρέπονται να γίνονται ή να λέγονται πόρνες.  :sunglasses:

αν σου στείλω μια πρώην μου και σε αρχίσει στις φάπες με το καλλίμέρα με τα χοντρά δαχτυλίδια που συνηθήζει να φοράει και την άλλη μέρα η πλάτη σου είναι σαν πλάτη ζέβρας από τις χαρακιές από νύχια θα σου πω εγώ ποιος είναι υποταγμένος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τυπε μερικοι τυποι ειναι ακομα χειροτεροι πιστευουν οτι τους γουσταρουν οι πουτανες που τους πουλανε φουμαρα,ποσο γλυκος εισαι και αλλα τετοια,και απο μεσα τους θα λενε κοιτα το θυμα αντε να ερθει απο το μπουρδελο γιατι δεν παταει μυγα!!!

Δεν έχει σημασία αν σου πουλάει έρωτα, αν την αγαπάς ή αν την πληρώνεις. Σημασία έχει ότι είσαι ένας από τους χιλιάδες της γκόμενους, και όχι πελάτης.  :sunglasses:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι κατα καιρους καποιοι ασχολουνται με λεπτομερειες!!!
Κατα καιρους εχω διαβασει μεχρι και για ερωτες ή αν χυνουν ή αν γουσταρουν!!!

ΚΑΙ??????????

Και αν χυνουν με καποιους ΤΙ?
Και αν (εστω) με καποιους γοσταρουν (1 στους 100 λεω εγω) ΤΙ ?????
Τι μας νοιαζει να χυνουν με τσιμπουκι με δαχτυλο ή με γεωτρυπανο???

Εγω προσωπικα δεν προβληματιζομαι με τετοια <χαζα> ερωτηματα!
Στα αρχιδια μου αν ευχαριστιεται η οχι, αν χυνει η οχι!
Απο την στιγμη που την ΠΛΗΡΩΝΩ το μονο που με ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ειναι να ειναι ΚΑΛΗ στο τσιμπουκι και στο γαμησι!!!

Ολλα τ αλλα ειναι...........!

Τωρα αν ειναι καταπιεσμενες ή οχι...ειναι οπως και να χει επικερδες!
Το πα και παραπανω οτι αυτες που δεν ειναι τανες του 20αρικου γαμιουνται γιατι εχουν και αλλα <τυχερα> ! (που ο καθενας θα γουσταρε) (διακοπες,κοτερα) κλπ!
Εσύ φαίνεται ότι το ίδιο θα κανεις και με την " γκομενά " σου .Δεν θα σε ενδιαφέρει αν χύνει και ευχαριστιέται ,παρά μόνο αν χύσεις εσύ .
Το ότι πληρώνεις ,δεν σημαίνει ότι δεν πρεπει να λαμβανεις υπόψη του πως
νοιώθει η πουτάνα ,αν περνά καλά .Αν περνά καλα και η πουτάνα θα σου κάνει καλύτερο γαμησι .

 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Οι περισσότερες πουτάνες είναι συντηρητικές στη νοοτροπία ,ανασφαλείς και νευρασθενικές .
Δεν υπάρχουν πουτανες κουμμουνίστριες ή αριστερές ,παρά ελάχιστες .
Δεν είναι καθολου free ατομα και χορτασμενα .Το ονειρό τους είναι να βρουν καποιον που
θα τις φροντίζει και θα τις αγαπά και θα τους δίνει ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ χρήματα
για να ζουν καλά .Γι'αυτό και σπιτώνονται πολλές φορές με πελάτες και πολλές
φορές  παντρεύονται με πρωην πελατες .

ο άντρας συνήθως γουστάρει τα βρώμικα και την ελευθερία για όλη του τη ζωή...
για τις περισσότερες γυναίκες τα βρώμικα και η ελευθερία είναι συνήθως μόνο μια φάση της ζωής τους και από ένα σημείο και μετά πάντα θα θέλουν οικογένεια, παιδάκια και τέτοια καλά..so simple.
αυτή είναι η μόνη διαφορά..
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
αν σου στείλω μια πρώην μου και σε αρχίσει στις φάπες με το καλλίμέρα με τα χοντρά δαχτυλίδια που συνηθήζει να φοράει και την άλλη μέρα η πλάτη σου είναι σαν πλάτη ζέβρας από τις χαρακιές από νύχια θα σου πω εγώ ποιος είναι υποταγμένος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλλίμέρα  !  :2funny:

Με τετοιες φαπες την καλημέρα ,την έκανες ...καλλίμέρα !  :2funny:  :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
ο άντρας συνήθως γουστάρει τα βρώμικα και την ελευθερία για όλη του τη ζωή...
για τις περισσότερες γυναίκες τα βρώμικα και η ελευθερία είναι συνήθως μόνο μια φάση της ζωής τους και από ένα σημείο και μετά πάντα θα θέλουν οικογένεια, παιδάκια και τέτοια καλά..so simple.
αυτή είναι η μόνη διαφορά..

Σωστο !

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εσύ φαίνεται ότι το ίδιο θα κανεις και με την " γκομενά " σου .Δεν θα σε ενδιαφέρει αν χύνει και ευχαριστιέται ,παρά μόνο αν χύσεις εσύ .
Το ότι πληρώνεις ,δεν σημαίνει ότι δεν πρεπει να λαμβανεις υπόψη του πως
νοιώθει η πουτάνα ,αν περνά καλά .Αν περνά και η πουτάνα θα σου κάνει καλύτερο γαμησι .
Κανεις τεραστιο λαθος αγαπητε!!!
και αυτο φενεται απο τα συμπερασματα που εβγαλες!!!
Δεν θα ρθω σε διαμαχη μαζι σου γτ δεν υπαρχει λογος!
Αν εσυ αυτο καταλαβες μεγια σου με χαρα σου!

τεσπα!
Εγω προσωπικα πιο πολυ ευχαιστιεμαι να χυσει η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ παρα εγω!!
Δεν το κανω θεμα!
Αυτη την νοοτροπια εχουν αυτοι που κατα κυριως γαμανε τανες ή η 1η τους εμπειρια ειναι με τανες και ΟΛΛΕΣ τις γυναικες τις θεωρουνε ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ (που στην πραγματηκοτητα μπορει να ναι και οι μεγαλυτερες)
τεσπα....

Καποιοι ειναι πολλοι στενομυαλοι αλλα δεν εχει σημασια......ΕΥΤΥΧΩΣ που υπαρχουν και οι βλακες....
Ο αλλος ειπε γαμιας πριν και οχι πελατης.....αν ετσι νιωθει μεγια του με χαρα του....απο την στιγμη που πληρωνεις για υπηρεσιες εισαι ΠΕΛΑΤΗΣ ...τελεια και παυλα!
Αν γαμας χωρις να πληρωνεις τοτε ναι εισαι ΓΑΜΙΑΣ!!!

Το μεγαλυτερο δε γελιο το ριχνω με τους ηλιθιους που πηγαινουν σε κωλομπαρα και αφηνουν περιουσιες πιανοντας λιγο βυζι-κωλο ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ μια καλη κουβεντα νομιζοντας οτι τους γουσταρουν........Αυτα τα βλεπω και απο μαγαζια που λενε οι μαγαζατορες 1 καλη κουβεντα και μερικοι ηλιθιοι το παιρνουν ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ χωρις να καταλαβαινουν οτι ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ!!!!

Αλλα ειπαμε, ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ!

το <στην υγεια του κορόιδου> (κολαει εδω)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Εκτός θέματος την πηγες την κουβέντα .
Το θέμα είναι αν με το να περναέι καλά η πουτάνα θα σου κάνει
καλύτερο γαμήσι .Και αυτό ισχύει ,ασχετα αν διαφωνείς .
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Οι περισσότερες πουτάνες είναι συντηρητικές στη νοοτροπία ,ανασφαλείς και νευρασθενικές .
Δεν υπάρχουν πουτανες κουμμουνίστριες ή αριστερές ,παρά ελάχιστες .
Δεν είναι καθολου free ατομα και χορτασμενα .Το ονειρό τους είναι να βρουν καποιον που
θα τις φροντίζει και θα τις αγαπά και θα τους δίνει ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ χρήματα
για να ζουν καλά .Γι'αυτό και σπιτώνονται πολλές φορές με πελάτες και πολλές
φορές  παντρεύονται με πρωην πελατες .
Εκτιμώ ότι μετά από όλα αυτά του περνάνε κάνοντας το μαμήσι επάγγελμα ή όπως αλλιώς μπορεί κάποιος να το πει, είναι ότι δεν μπορούν να μην καταλήξουν με προβλήματα!
Ανασφάλεια καιν νευρωτικές τάσεις με ξεσπάσματα μη φυσιολογικά είναι μέσα στο πρόγραμμα!
Χορτασμένες δεν θα είναι ποτέ, φιλελεύθερες επίσης δεν μπορείς να το περιμένεις και επειδή το χρήμα της οδηγεί αναλογίζεσαι και τα υπόλοιπα!
Το ότι αυτές θέλουν να σπιτωθούν με πελάτες, ας μην κοροϊδευόμαστε! Είναι λογικό, ποιός άλλος θα αποδεχτεί να τις σπιτώσει? Εκτός αν δεν το ξέρει! Αλλά αν το μάθει?
Το πρόβλημα όμως δεν εστιάζεται στο τι θέλουν αυτές, αλλά σε εμάς! Να παντρευτείς μια πουτάνα?  :uglystupid:
και μην μας πει κανείς ότι είναι καλό κορίτσι και έμπλεξε...
Τα ήθελε ο κώλος της ... αλλά ok αυτή ξέμπλεξε.., εσύ που έμπλεξες ξέρεις???  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom