Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τίποτα κάτι δαιμόνιοι συνειρμοί... :2funny: :2funny: :2funny:
anyway μεγάλα θέματα.
καλώς , όποτε & ότι γουστάρεις στείλτο μου σε πμ
γουστάρω και τα δαιμόνια και τους συνειρμούς  ;)

...και τις παρτούζες αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :)

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εrinal αν πάει ο γκόμενός σου με πόρνη το θεωρείς απιστία? Αν ναι, τότε κι εσύ παραδέχεσαι ότι όταν γαμάς κάποια πόρνη έστω και μία φορά υπάρχει σχέση.  :sunglasses:

πικερ εγω ειμαι γυναικα. πως ειναι δυνατον να θες την αποψη μου για θεματα που εχεις λυσει και εχεις ολοκληρη θεωρια; αρχιζεις να αμφιβαλλεις για τα ιδια σου τα λογια; :think:
 

Επισκέπτης
πικερ εγω ειμαι γυναικα. πως ειναι δυνατον να θες την αποψη μου για θεματα που εχεις λυσει και εχεις ολοκληρη θεωρια; αρχιζεις να αμφιβαλλεις για τα ιδια σου τα λογια; :think:

Μα δεν θέλω την άποψή σου. Απλά σε βοηθάω να καταλάβεις πως έχω δίκιο.  :sunglasses:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
πικερ εγω ειμαι γυναικα. πως ειναι δυνατον να θες την αποψη μου για θεματα που εχεις λυσει και εχεις ολοκληρη θεωρια; αρχιζεις να αμφιβαλλεις για τα ιδια σου τα λογια; :think:

γυναικα να σε κανει ο θεος μορη κακομοιρα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μα δεν θέλω την άποψή σου. Απλά σε βοηθάω να καταλάβεις πως έχω δίκιο.  :sunglasses:
Και εμεις σε βοηθαμε να καταλαβεις οτι εχεις αναγκη βοηθειας αλλα δεν το καταλαβαινεις. :-
 

Επισκέπτης
και για πιο λογο εχεις την αναγκη να συμφωνησουμε ;

Δεν έχω την ανάγκη. Όποιος θέλει συμφωνεί και όποιος θέλει διαφωνεί. Απλά έκανα την ψηφοφορία για να δω αν υπάρχουν άλλοι που συμφωνούν μαζί μου, γιατί όλο για "επαγγελματίες" διαβάζω και ξενερώνω.  :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν έχω την ανάγκη. Όποιος θέλει συμφωνεί και όποιος θέλει διαφωνεί. Απλά έκανα την ψηφοφορία για να δω αν υπάρχουν άλλοι που συμφωνούν μαζί μου, γιατί όλο για "επαγγελματίες" διαβάζω και ξενερώνω.  :cheesy:

καλώς  :)
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Ναι ρε παπαροβιολη δε το πιανουμε. Λογαριασμου θα σου δοσουμε?

Όχι αγαπητέ , προφανώς και δεν χρειάζεται να μου δώσετε λογαριασμό , κουβέντα κάνουμε και προσπαθώ να καταλάβω πως σκέφτεται ένας άνδρας που πάει και φιλάει το στόμα που έχυνε ένας Πακιστανός πριν 5 λεπτά και μάλιστα διαμαρτύρεται αν η πουτάνα δεν τον αφήσει να το κάνει!!!!
Πάντως είσαστε ο πιο ειλικρινής από αυτούς που απάντησαν στο σχόλιο μου και παρά το επίθετο που μου κολλήσατε σας συγχαίρω.
Οι υπόλοιποι που απάντησαν προσπαθούσαν να με πείσουν ότι το να πηδάς περιμένοντας να σου πει η γυναίκα από κάτω σου "άντε τελείωνε , περιμένουν και άλλοι" είναι .... απόλαυση!
Οι παρομοιώσεις για  σπιτικά φαγητά και εστιατόρια δεν με πείθουν. Δηλαδή πόσο μπάζο είναι αυτό που πηδάς σπίτι ρε μεγάλε αν το συγκρίνεις με το "άντε πέρασαν 5 λεπτά τελείωνε". Την Ελένη Λουκά πηδάς σπίτι σου????
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Περιμενω τηλεφωνα να φυγω για Γκαααααααααααζι και τι μαλακιες λετε τωρα εσεις τις ακουω βερεσε

θα τα κανουμε πουτανα ολα και αποψε  :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Όχι αγαπητέ , προφανώς και δεν χρειάζεται να μου δώσετε λογαριασμό , κουβέντα κάνουμε και προσπαθώ να καταλάβω πως σκέφτεται ένας άνδρας που πάει και φιλάει το στόμα που έχυνε ένας Πακιστανός πριν 5 λεπτά και μάλιστα διαμαρτύρεται αν η πουτάνα δεν τον αφήσει να το κάνει!!!!
Πάντως είσαστε ο πιο ειλικρινής από αυτούς που απάντησαν στο σχόλιο μου και παρά το επίθετο που μου κολλήσατε σας συγχαίρω.
Οι υπόλοιποι που απάντησαν προσπαθούσαν να με πείσουν ότι το να πηδάς περιμένοντας να σου πει η γυναίκα από κάτω σου "άντε τελείωνε , περιμένουν και άλλοι" είναι .... απόλαυση!
Οι παρομοιώσεις για  σπιτικά φαγητά και εστιατόρια δεν με πείθουν. Δηλαδή πόσο μπάζο είναι αυτό που πηδάς σπίτι ρε μεγάλε αν το συγκρίνεις με το "άντε πέρασαν 5 λεπτά τελείωνε". Την Ελένη Λουκά πηδάς σπίτι σου????

Το επιθετο μη το παιρνεις μετρητοις, nothing personal σε σαιτ με μπουρδελα εισαι, οχι στο κολλεγιο ψυχικου.
Τωρα για τα υπολοιπα και που μπαινεις στον κοπο να ρωτησεις ποιο το οφελος? Διδακτορικο στην ψυχολογια κανεις? Καθενας ειναι υπολογος των δικων του πραξεων. Κοιτα τον εαυτουλη σου και τα παιδακια σου, ( αν εχεις) και ασε τους αλλους να κουρευονται . Εγω προσωπικα, ναι ειμαι ασχημος και μου καθεται ουτε θυληκια γατα, οποτε παω και γαμαω στα μπουρδελα. Σε οποιους δεν αρεσει ξυδι
 

Επισκέπτης
πηδάς περιμένοντας να σου πει η γυναίκα από κάτω σου "άντε τελείωνε , περιμένουν και άλλοι" είναι .... απόλαυση!

Ἡ συντριπτικὴ πλειοψηφία τῶν πορνῶν ΔΕΝ τὸ λέγει αὐτὸ κύριὲ μου.

Δὲν ἔχετε τὴν παραμικρὰν γνώσιν τοῦ ἀντικειμένου. Αἱ πόρναι δὲν ἔχουσι καμμίαν σχέσιν μὲ τὰς ἐργαζομένας τῷ 1986 ὅτε μετέβητε διὰ μίαν καὶ μοναδικὴν φοράν, μαθητὴς ὦν.

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
59139_4584611449261_1523878570_n.jpg


 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ἡ συντριπτικὴ πλειοψηφία τῶν πορνῶν ΔΕΝ τὸ λέγει αὐτὸ κύριὲ μου.

Δὲν ἔχετε τὴν παραμικρὰν γνώσιν τοῦ ἀντικειμένου. Αἱ πόρναι δὲν ἔχουσι καμμίαν σχέσιν μὲ τὰς ἐργαζομένας τῷ 1986 ὅτε μετέβητε διὰ μίαν καὶ μοναδικὴν φοράν, μαθητὴς ὦν.
και να μην το λενε,σιγουρα το σκεφτονται,για να μην σου πω τι γαμωσταυριδια θα σου ριχνουν απο μεσα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom