Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.654
Κριτικές
3
Like
11.259
Πόντοι
3.936
Γιατί αν υπήρχε ένα δείγμα θα έλεγαν αυτό...όχι τον οχετό και την σκατοψυχιά που εκφράζουν σε έλλειψη επιχειρημάτων. Και δεν λέω για τα νομικά γιατί οι νομικοί κάτι θα ξέρουν για να λένε ότι δεν έχει ελπίδα.
Ετσι!!!!
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
162
Like
260
Πόντοι
21
Προσπαθείστε ρε μουνόπανα
9 στα 10 άκλαφτη θα πάει
Αλλά προσπαθεί μήπως και

Στον καναπέ
Μπορεί να πονέσει ο κώλος σας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.011
Πόντοι
5.506
Αν ρωτήσεις δέκα δικηγόρους για μία υπόθεση, δέκα διαφορετικές απόψεις θα ακούσεις.
Εκτός και αν η υπόθεση, είναι οφθαλμοφανέστατα χαμένη.
Τουλάχιστον θα ρωτήσεις δικηγόρους και όχι άσχετους. Αν και διαφωνώ με την προσέγγιση σου, οι νόμοι και τα άρθρα είναι συγκεκριμένα, άλλο ποια θα είναι η εξέλιξη της δίκης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν ξεκάθαρα υποστήριξες τι τα θέλει τα λεφτά, κ.λπ. Μην το συνεχίζεις σαχλαμάρα.
Όσο για το κυνηγάει φαντάσματα, ξέρουμε πολύ καλά ποιοι είναι τα φαντάσματα. Δυστυχώς για τη συνομοταξία σας παλιοσιχάματα @LION-974 @pezoporos @Anemodoura η συναυλία θα γίνει και θα είναι όλοι γονείς ενωμένοι. Τραβάτε να πάρετε τώρα το μεροκάματο από τη Ρηγίλλης.
Δεν είναι κάτι άλλο, η μαλακια που σε δέρνει είναι.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.476
Like
2.339
Πόντοι
456
Ας δουμε τι σκοπους εχουν αυτοι που καθονται σημερα στις καρεκλες και ασε αυτους που ΘΑ ΕΑΝ ΙΣΩΣ καποτε κατσουν σε τετοια καρεκλα.
Εγώ βλέπω ότι τα τελευταία χρόνια, ίδιοι είναι όσοι κάθονται στις καρέκλες. Όχι οι ίδιοι, αλλά ίδιοι.
Οπότε, μην αναμένεις να δεις κάτι διαφορετικό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.011
Πόντοι
5.506
Επειδη εχω βρεθει σε ενα σοβαρο διλλημα που ηξερα οτι ΙΣΩΣ θα χασω καποια πραγματα. Ειχα να επιλεξω στα υλικα και στην ηθικη.

Εγω Επελεξα την ηθικη καπιοι αλλοι εμπλεκομενοι επελεξαν να κατσουν στην γωνια τους και να αποφυγουν την συγκρουση.

Η καρυστιανου οτι κ να κανει το παιδι δεν γυρναει πισω. Ειτε πενθει σιωπηλα ειτε τα γαμησει ολα. Το αποτελεσμα ειναι το ιδιο. Τι της μενει? Να νιωσει ηθικα τουλαχιστον οτι δικαιωθηκε και τιμωρηθηκαν οι ενοχοι ( για εκεινη οποιον θεωρει ενοχο). Ο Πλακιας κ ολοι οι αλλοι γονεις μπορει με ενα καντηλακι κ ενα τρισαγιο να ειναι ησυχοι το βραδυ. Γιατι πρεπει ο ενας να κρινει τον αλλον? Το αποτελεσμα και για ολους τους γονεις ειναι το ιδιο. Τα παιδια χαθηκαν και δεν ξανα γυρνανε με κανενα τροπο.
Παίζει να έγραψες επιτέλους το πρώτο σοβαρό ποστ που διαβαζω από σένα.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.832
Like
6.762
Πόντοι
1.056
Επειδη εχω βρεθει σε ενα σοβαρο διλλημα που ηξερα οτι ΙΣΩΣ θα χασω καποια πραγματα. Ειχα να επιλεξω στα υλικα και στην ηθικη.

Εγω Επελεξα την ηθικη καπιοι αλλοι εμπλεκομενοι επελεξαν να κατσουν στην γωνια τους και να αποφυγουν την συγκρουση.

Η καρυστιανου οτι κ να κανει το παιδι δεν γυρναει πισω. Ειτε πενθει σιωπηλα ειτε τα γαμησει ολα. Το αποτελεσμα ειναι το ιδιο. Τι της μενει? Να νιωσει ηθικα τουλαχιστον οτι δικαιωθηκε και τιμωρηθηκαν οι ενοχοι ( για εκεινη οποιον θεωρει ενοχο). Ο Πλακιας κ ολοι οι αλλοι γονεις μπορει με ενα καντηλακι κ ενα τρισαγιο να ειναι ησυχοι το βραδυ. Γιατι πρεπει ο ενας να κρινει τον αλλον? Το αποτελεσμα και για ολους τους γονεις ειναι το ιδιο. Τα παιδια χαθηκαν και δεν ξανα γυρνανε με κανενα τροπο.

Η Καρυστιανού είναι λογική.Του Πλακιά γυαλίζει το μάτι,άμα αθωωθούν οι κατηγορούμενοι παίζει και να μπει στο Μαξίμου ή στη Βουλή με κανά πριόνι.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.380
Πόντοι
8.346
Όχι κουράδα, εσύ είσαι ο βλαμμένος, μην κανείς την πάπια.
Βρε αι τραβα να σαλιαρισεις στο νήμα καμιάς κοπελας, σιχαμα. Που αν μπορούσε ούτε η χούφτα σου δεν θα σ καθόταν , ΜΑΛΑΚΑ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.011
Πόντοι
5.506
Έχετε πάντως μεγάλη πλάκα οι βλαμμενοι, προσπαθείτε με κάθε τροπο να αποδείξετε ποσό ουρακοταγκοι είστε, είτε με τις βρισιές και τις κατάρες ή παραποιώντας οτιδήποτε γράφεται κατα πως σας βολεύει ή πλέον (καινούριο φρούτο) προσπαθώντας να παρουσιάσετε το τι έχουμε στο μυαλό μας και τι υποννοουμε γράφοντας κάτι που μόνο εσείς έχετε καταλάβει/διαβάσει/φανταστεί.

Και επειδή για τον απλούστατο λόγο δεν έχουμε τα δικά σας τα χάλια, που βγήκατε να "μας τρίψετε στα μούτρα την κωλοτουμπα του πλακια"....


...μπράβο της που και αυτή από τη μεριά της έριξε τους τόνους και συντάσσεται με τις υπόλοιπες οικογένειες ότι κι αν υπάρχει/υπήρξε πριν στο παρασκήνιο και έγιναν όσα έγιναν. Όπως μπράβο και στον πλακια και τους υπόλοιπους που είχαν κάνει κάτι αντίστοιχο. Να γίνει η συναυλία αφού συμφωνούν όλοι, με όποιον τροπο έχουν αποφασίσει, ας γίνει και στη Θεσσαλονίκη αφού το ζήτησαν, με εισιτήρια ή χωρίς είναι ένα θέμα που αφορά όλους τους εμπλεκόμενους και όχι εμάς.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Έχετε πάντως μεγάλη πλάκα οι βλαμμενοι, προσπαθείτε με κάθε τροπο να αποδείξετε ποσό ουρακοταγκοι είστε, είτε με τις βρισιές και τις κατάρες ή παραποιώντας οτιδήποτε γράφεται κατα πως σας βολεύει ή πλέον (καινούριο φρούτο) προσπαθώντας να παρουσιάσετε το τι έχουμε στο μυαλό μας και τι υποννοουμε γράφοντας κάτι που μόνο εσείς έχετε καταλάβει/διαβάσει/φανταστεί.

Και επειδή για τον απλούστατο λόγο δεν έχουμε τα δικά σας τα χάλια, που βγήκατε να "μας τρίψετε στα μούτρα την κωλοτουμπα του πλακια"....


...μπράβο της που και αυτή από τη μεριά της έριξε τους τόνους και συντάσσεται με τις υπόλοιπες οικογένειες ότι κι αν υπάρχει/υπήρξε πριν στο παρασκήνιο και έγιναν όσα έγιναν. Όπως μπράβο και στον πλακια και τους υπόλοιπους που είχαν κάνει κάτι αντίστοιχο. Να γίνει η συναυλία αφού συμφωνούν όλοι, με όποιον τροπο έχουν αποφασίσει, ας γίνει και στη Θεσσαλονίκη αφού το ζήτησαν, με εισιτήρια ή χωρίς είναι ένα θέμα που αφορά όλους τους εμπλεκόμενους και όχι εμάς.
Άντε γαμησου ρε χάλια που περιμένει το μπράβο από σένα η Κα Καρυστιανου
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.654
Κριτικές
3
Like
11.259
Πόντοι
3.936
Εγώ βλέπω ότι τα τελευταία χρόνια, ίδιοι είναι όσοι κάθονται στις καρέκλες. Όχι οι ίδιοι, αλλά ίδιοι.
Οπότε, μην αναμένεις να δεις κάτι διαφορετικό.
Τι διαφορετικό λέμε? Σου έκανε λικε ο σερβιτόρος...να ξέρεις αυτό είναι δείγμα να μπεις σε λίστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Καρυστιανού είναι λογική.Του Πλακιά γυαλίζει το μάτι,άμα αθωωθούν οι κατηγορούμενοι παίζει και να μπει στο Μαξίμου ή στη Βουλή με κανά πριόνι.
Άξιος
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.476
Like
2.339
Πόντοι
456
Τι διαφορετικό λέμε? Σου έκανε λικε ο σερβιτόρος...να ξέρεις αυτό είναι δείγμα να μπεις σε λίστα
Είναι καλή η λίστα ή να την αποφύγω;
Τέλος πάντων, το είχα πει και πριν καιρό στον Ακροατή...Εγώ δεν κρίνω άτομα, κρίνω σκέψεις.
Αν πει κάποιος κάτι σωστό, σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια, θα συμφωνήσω. Αν όχι, ακόμα και φίλος να είναι, θα διαφωνήσω. Δεν εξετάζω κάτι άλλο πέρα από τη γνώμη του.
Όποιος θέλει να με βάλει σε λίστα λοιπόν, είναι ελεύθερος να το κάνει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.011
Πόντοι
5.506
Τι διαφορετικό λέμε? Σου έκανε λικε ο σερβιτόρος...να ξέρεις αυτό είναι δείγμα να μπεις σε λίστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άξιος
Να τος και ο εταιρος βλαμμενος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.371
Like
23.011
Πόντοι
5.506
Είναι καλή η λίστα ή να την αποφύγω;
Τέλος πάντων, το είχα πει και πριν καιρό στον Ακροατή...Εγώ δεν κρίνω άτομα, κρίνω σκέψεις.
Αν πει κάποιος κάτι σωστό, σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια, θα συμφωνήσω. Αν όχι, ακόμα και φίλος να είναι, θα διαφωνήσω. Δεν εξετάζω κάτι άλλο πέρα από τη γνώμη του.
Όποιος θέλει να με βάλει σε λίστα λοιπόν, είναι ελεύθερος να το κάνει.
Μη δινεις και πολυ σημασια παικτη, σαν καπως πιο προσφατος εδω μεσα λογικο ειναι να μην ξερεις τετοιου ειδους αχρηστες πληροφοριες. Ακριβως σωστα τα γραφεις απλα αυτα μοιαζουν κινεζικα για τους ηλιθιους. Μεχρι και γι αυτον τον πανηλιθιο μοιαζει απιστευτο το οτι του εκανα παραθεση και ειπα κατι θετικο για ενα ποσταρισμα του που μετα απο τοσα χρονια ηταν το μοναδικο που μου φανηκε οαση λογικης, εβλεπα και ξαναβλεπα αν οντως εγραψε αυτος ή ηταν καποιο αλλο μελος.

Εδω μεσα κυκλοφορουν βλαμμενοι, σε πολυ μεγαλο ποσοστο που κρινουν τα γραφομενα με τη «λογικη» αυτος ειναι νδ, οτι και να γραφει θα βριζουμε, θα γραφουμε και δεκα παπατζες οτι ειναι πουστης, κλωνος κλπ κλπ και εμενα ειδικα το μονο που μπορουν ειναι να μου τα αερισουν κατι τετοια ανθρωπακια.

Η ιγκνορ λιστ ειναι μια απιθανη ιστορια του μεγαλυτερου παπατζη εδω μεσα που μετα απο μια αντιπαραθεση ζητησε ενα στοιχημα στο οποιο δε μπορεσε ποτε να ανταπεξελθει και ως λυση βρηκε να διαγραφει, να εμφανιστει πισω με κλωναρι και να διαλαλει οτι με εχει σε λιστα αγνοησης. Βεβαια πως γινεται καθε δευτερο τριτο ποστ του να γραφει για μενα και να αφορα δικα μου ποσταρισματα «που δε βλεπει» ειναι για κλαμματα οπως και η ζωη του.

Ε, αυτο το δαντεμς ειναι ενα φτηνο αντιγραφο, προσπαθει να γινει μεγαλος μαλακας στη θεση του ΕΠΙΤΙΜΟΥ ΜΑΛΑΚΑ, του ενος και μοναδικου με τα 4 νικ Λακη, ζελικο, φυλοβιου και πλεον τελησταλονε ο ανθρωπος με τα εμπριμε πλακακια στο μπανιο και τους πορτοκαλι μπιντεδες. :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.610
Like
73.049
Πόντοι
12.756
Καλημέρα και απο εμένα :coffee:

24706-GAMOS-%E2%80%93-BAPTISI-NYFIKA-BERGINA---OIKOS-NYFIKON-&-BAPTISTIKON---MPOMPONIERES-LAMPADES-PEIRAIAS---KANELLOPOYLOY-ANASTASIA-03.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom