Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
ο ντολμάς χαραμίζεται ως λακές εδώ στο μπου

ως κυβερνητικός εκπρόσωπος θα έκανε καριέρα σίγουρα με καλύτερα αποτελέσματα από τον μαρινάκη με την σιχαμερή αρχή καράφλας του :coffee:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΒΛΑΚΑ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ.
Και για την ΕΞΟΦΛΗΣΗ του δανείου έδωσα ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ.
ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΑΥΤΙΣΤΙΚΉ ΑΜΟΙΒΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, το πρόβλημα είναι δικό σου. Όχι δικό μας.
Να θυμίσουμε ότι είσαι το ΓΑΜΟΖΩΟ που έβαλε το σχέδιο νόμου για την ΕΚΧΏΡΗΣΗ, νομίζοντας ότι ΤΟΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙ, ενώ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕ ότι ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΉ ΦΟΡΑ.
Ούτε τι ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΚΧΩΡΗΣΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΓΑΜΟΖΩΟ.
Εχεις πει εκατοντάδες φορές για ρύθμιση δανείων.

ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΡΎΘΜΙΣΗ ΔΑΝΕΙΟΥ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΒΛΆΚΑ;
ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΑΡΆΔΕΙΓΜΑ.
Δε μπορείς με νούμερα; Πες το μας με λόγια.
Σε έχω ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ ΓΑΜΟΖΩΟ όποτε εμφανίστηκες μπροστά μου να ξεφουρνισεις ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ και θα συνεχίσω να ΣΕ ΞΕΦΤΙΛΙΖΩ.
ΓΙΑΤΙ ΕΊΣΑΙ ΕΝΑΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΒΛΆΚΑΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΆ ΜΠΟΡΕΊ.
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΡΥΘΜΙΣΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΑΥΤΙΣΤΙΚΉ ΑΜΟΙΒΆΔΑ;
ΠΕΣ ΜΑΣ. ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.
Ρε φίλε γάμησε τον τον Μπουστη. Βδέλλα κατάντησε εδώ
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
Ρε φίλε γάμησε τον τον Μπουστη. Βδέλλα κατάντησε εδώ
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι έγκλειστος σε κανένα Δρομοκαΐτειο και να του δίνουν οι νοσηλευτές πρόσβαση στο δίκτυο για να τους αφήνει ήσυχους.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι έγκλειστος σε κανένα Δρομοκαΐτειο και να του δίνουν οι νοσηλευτές πρόσβαση στο δίκτυο για να τους αφήνει ήσυχους.
Χαλάει το νήμα το σκουλίκι ρε. Άστον πήγαινε τον σε άλλο και ξέσκισε την πουστριτσα
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
Χαλάει το νήμα το σκουλίκι ρε. Άστον πήγαινε τον σε άλλο και ξέσκισε την πουστριτσα
Στου Μητσοτάκη πρέπει να τον πάω. Να γαμηθεί το νήμα τελείως. :tooth:
Οκ. Το γυρίζω σε σιγή ασυρμάτου.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
το οτι μπαινουμε μπας και υπαρχει καποιο νεο και μονο για τη συγκρουση δεν βλέπουμε κατι ..τι να πω τρολαρισμα καταντησε
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.170
Κριτικές
26
Like
11.098
Πόντοι
4.746
447898670_444341228347670_3498455820669260633_n.jpg

448020443_445439868237806_3915993801108952085_n.jpg
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.170
Κριτικές
26
Like
11.098
Πόντοι
4.746

Συγκλονιστική Μαρία Καρυστιανού από Λάρισα: «Δεν είχα και δεν έχω εμπιστοσύνη στη δικαιοσύνη»​


 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτή την Καρυστιανού; Τώρα τα έβαλε με τις εξετάσεις; Ότι και καλά τα δύσκολα θέματα σπρώχνουν τα παιδιά στα ιδιωτικά πανεπιστήμια;

Έχει ιδέα για την διαδικασία εισαγωγής; Ή μήπως γκρινιάζει απλά για να "φανεί";

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι πχ στην Ιατρική θα μπεις με 19700 αντί για 19800. Ακόμη και με την ελάχιστη βάση εισαγωγής πάλι θα υπάρχουν εισακτέοι. Δεν μιλάμε για το Harvard που θέλει το 1% του 1% από όλο τον κόσμο αλλά για το πρώην ΤΕΙ της Άνω Κουτρουβάλας Γονιμοποίησης Κάμπιας.

Οι καλοί μαθητές θα περάσουν όπου θέλουν. Και όπως γίνεται κάθε χρόνο όσοι δεν τα καταφέρουν δίνουν ξανά. Δεν είναι κάτι νέο. Αυτό πάντα συνέβαινε. Και επιπέδου δημοτικού να είναι τα θέματα, η κάθε σχολή θα πάρει 50-60 άτομα. Όσα δηλαδή θέλει το έτος.
 

Rockadi-pibousk

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
175
Like
365
Πόντοι
21
Τα έμμισθα τσουτσεκια της μιας τυρόπιτας της ΝΔ λένε μεταξύ τους ότι οι μηχανοδηγοι της αμαξοστοιχίας στα Τέμπη ήταν κομμουνιστές κ αυτοκτόνησαν για να πλήξουν τον Μητσοτάκη κ την κυβέρνηση.

:jerking:

ΓΤΣΤ!

1719355408333.png
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936

Συγκλονιστική Μαρία Καρυστιανού από Λάρισα: «Δεν είχα και δεν έχω εμπιστοσύνη στη δικαιοσύνη»​


Φυσικα αφού της συγκάλυψης έγινε για την εικόνα των α(χ)ριστων
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Τα έμμισθα τσουτσεκια της μιας τυρόπιτας της ΝΔ λένε μεταξύ τους ότι οι μηχανοδηγοι της αμαξοστοιχίας στα Τέμπη ήταν κομμουνιστές κ αυτοκτόνησαν για να πλήξουν τον Μητσοτάκη κ την κυβέρνηση.

:jerking:

ΓΤΣΤ!

1719355408333.png
κατι τετοια αποβρασματα κατεστρεψαν τη Χωρα.ειδικα κατι ακροδεξιοι με κατι περικεφαλαιες ,και αλλα γραφικα του τυπου θα παρουμε τη Πολη , καποτε λεγανε ο εξαδαχτυλος ο βασιλισς ,ειναι γραφτο να παρει τη πολη και τους ελεγα μπ μαλλον το περισευοπθυμενο δαχτυλο το εβαχε συχνα στο κ@λο του και τον βαρεαε στον εγκεφαλο.Μου λεει μια συνταηιουχος συμβασιουχα τηλεφωνητρια του Οτε . που πηρε συνταξη στα 49 της ,2.000 ευρω λογω λεει 30 χρονια στο Δημοσιο ,οταν στη Γερμανια ολοι παιρνουν στα 65.Ειπα λεει ο Βλοπουλος, ξερετε αυτος ο τυπος που μπουλαγε επιστολες του Χριστου, πως θα παιρναμε συνταξεις 4.000 οπως η Φιλανδια ,αν ,τη κοβω εξαγριωμενος , τι λες ρε βλημα καρκινωμα που παιρνεις εσυ συνταξκη 1300 ευρω απο τη τυσεπη μου ,εκει οταν εχουν μισθο 4.000 ευρω θα εχουν και αυτες τις συνταξεις , εδω θα σου δωσουν 4.000 με 400 ευρω πουσου παιρνουν μηνιαες εισφορες.Αυτοι ψηφιζουν να ξερετε ,για αυτο παμε κατα διαολου ,βγαινει ο καθε απατεωνας αμολαει τη μαλακια του , ε αφου δεν θα κυβερνησει ποτε τι 4.000 δεκα να δωσει και τα ζωα το πιστευουν ελεος εχουμε χρεωκοπησει και αυτοι ζουν σε ενα δικο τους προστατρυμενο συμπαν με τα λεφτα μας με τους φορους μας και πρεπει ναναι πολλοι ,ετσι κΠΩς φικαιολογειται και το 41%.Υ.Γ. 1.300 παιρνει τωρα που της την εχουν μειωσει ,το ξερω γιατι της ειχα γτιαξει e-banking
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Θα απαντησω, μιας και το θεμα δεν εχει να κανει με τα Τεμπη (μην με μαλωσει παλι κιολας ο ρεσπ).
Τα αποτελεσματα δεν τα βγαζει καμια singular, τα βγαζει το πρωτοδικειο με βαση τα βιβλια των δικαστικων αντιπροσωπων, και οι σάκοι με τις ψηφους ειναι εκει για οποιον θελει να επανακαταμετρησει.

Το οτι το εχουμε εξηγησει καμια εκατοστη φορες, και ακομη καποιοι ανακαλυπτετε "πεπλο μυστηριου" για το ρολο της singular, που απλως εμπλεκεται για "τηλεοπτικους" λογους, με ξεπερνά. Δηλαδη ποσες φορες πρεπει να τα πουμε ακομη? Ενηλικοι ειστε, η πληροφορια στην εποχη του ιντερνετ ειναι παντου, καπου ωπα πλεον.
Mισο δηλαδή για να καταλάβω και 'γώ ο αδαής αφού εδώ μέσα κυκλοφορούν όλα τα σαΐνια, η Galanis Sports Data απλα μας παρουσιαζει την καταμετρηση των στατιστικων των αγωνων μπασκετ;;; Δε "μαγειρευει" ποσες ασιστ εδωσε ο Σλουκας και ποσους ποντους και ριμπαουντ εχει ο Μιλουτινοφ;;;

Περιμένω μια διαφωτιστική απάντηση.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτή την Καρυστιανού; Τώρα τα έβαλε με τις εξετάσεις; Ότι και καλά τα δύσκολα θέματα σπρώχνουν τα παιδιά στα ιδιωτικά πανεπιστήμια;

Έχει ιδέα για την διαδικασία εισαγωγής; Ή μήπως γκρινιάζει απλά για να "φανεί";

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι πχ στην Ιατρική θα μπεις με 19700 αντί για 19800. Ακόμη και με την ελάχιστη βάση εισαγωγής πάλι θα υπάρχουν εισακτέοι. Δεν μιλάμε για το Harvard που θέλει το 1% του 1% από όλο τον κόσμο αλλά για το πρώην ΤΕΙ της Άνω Κουτρουβάλας Γονιμοποίησης Κάμπιας.

Οι καλοί μαθητές θα περάσουν όπου θέλουν. Και όπως γίνεται κάθε χρόνο όσοι δεν τα καταφέρουν δίνουν ξανά. Δεν είναι κάτι νέο. Αυτό πάντα συνέβαινε. Και επιπέδου δημοτικού να είναι τα θέματα, η κάθε σχολή θα πάρει 50-60 άτομα. Όσα δηλαδή θέλει το έτος.
Η κυρία έχει την αμέριστη συμπαράσταση μας για το δραμα που ζει αλλά όταν θα φύγουν από πάνω της οι προβολείς της δημοσιότητας και ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ θα χρειαστεί οπωσδήποτε βοήθεια από ειδικούς.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
1
Like
6.142
Πόντοι
2.356
Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτή την Καρυστιανού; Τώρα τα έβαλε με τις εξετάσεις; Ότι και καλά τα δύσκολα θέματα σπρώχνουν τα παιδιά στα ιδιωτικά πανεπιστήμια;

Έχει ιδέα για την διαδικασία εισαγωγής; Ή μήπως γκρινιάζει απλά για να "φανεί";

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι πχ στην Ιατρική θα μπεις με 19700 αντί για 19800. Ακόμη και με την ελάχιστη βάση εισαγωγής πάλι θα υπάρχουν εισακτέοι. Δεν μιλάμε για το Harvard που θέλει το 1% του 1% από όλο τον κόσμο αλλά για το πρώην ΤΕΙ της Άνω Κουτρουβάλας Γονιμοποίησης Κάμπιας.

Οι καλοί μαθητές θα περάσουν όπου θέλουν. Και όπως γίνεται κάθε χρόνο όσοι δεν τα καταφέρουν δίνουν ξανά. Δεν είναι κάτι νέο. Αυτό πάντα συνέβαινε. Και επιπέδου δημοτικού να είναι τα θέματα, η κάθε σχολή θα πάρει 50-60 άτομα. Όσα δηλαδή θέλει το έτος.
Τύπε, νομίζω η Καρυστιανού είναι γιατρός. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom