Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Άστο Τραμ, δε θέλω να ξέρω κι ούτε να μάθω, ο @@ρας ο αδελφός μου πρέπει να έχασε καμμιά 20αρια χιλιάρικα τη χρυσή εποχή της Ολυμπιάδας στη ρουλέτα. Κι ο Γέρος μου μέγας χαρτοπαίκτης στα καφενεία, έχουμε βεβαρυμένο οικογειακό ιστορικό κι εγώ όπως ξέρεις είμαι στο Στοίχημα :grin:
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Να πω και εγω την εμπειρια μου απο την Παρνηθα.
Εχω εμπειρια απο τουρνουα και cash απο καζινο στο εξωτερικο,τετοια ανοργανωσια και τοσο αγενης ντιλερ δεν εχω δει πουθενα.
Οι ντιλερ με καποιες εξαιρεσεις ολοι αγενης λες και σου κανανε την χαρη που παιζεις,αν δεν τους δωσεις τιπ δεν χαμογελανε με τιποτα,ειδα επισης τρομερα λαθη (????)απο τους ντιλερ,παλικαρακι εχει κεντα και δινει το ποτ σε τυπο με 2 ζευγαρια,παλι καλα που μιλησα γιατι τον πιτσιρικα τον ειχε παρει ο υπνος και δεν το ειδε.
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Απο ονλαιν ποκερ τωρα οποιος παιζει ποκερσταρς ειναι αξιος της μοιρας του,εχουν δει τα ματακια μου τα απιθανα,αναλυψεις εχω κανει πολλες μετα ολος τυχαιως με πηγαινε γαμιωντας.
Το λογισμικο της bwin απλα αστειο,ουτε 5 ευρω καταθεση δεν αξιζει,το μονο καλο λογισμικο για ποκερ που μπορεις να βγαλεις λεφτα γιατι το επιπεδο ειναι αρκετα χαμηλο ειναι της playtech (bet365,william hill,paddy power κτλ)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Άστο Τραμ, δε θέλω να ξέρω κι ούτε να μάθω, ο @@ρας ο αδελφός μου πρέπει να έχασε καμμιά 20αρια χιλιάρικα τη χρυσή εποχή της Ολυμπιάδας στη ρουλέτα. Κι ο Γέρος μου μέγας χαρτοπαίκτης στα καφενεία, έχουμε βεβαρυμένο οικογειακό ιστορικό κι εγώ όπως ξέρεις είμαι στο Στοίχημα :grin:

Ντουντη αρκεί να σου πω ότι δεν έχασα (αντίθετα πήρα και ένα πενηνταρι) αλλά έψησα και μια γκόμενα. Σε μια μπιλιά που λες είχε βάλει επάνω κανένα κατοσταρι και φυσικά το έχασε ..  και λέει "δεν με θέλει ρεκόρ γαμωτο" και όπως καθόμουν δίπλα της λέω (είχα χάσει και εγώ κανένα τριανταρι) "κούκλα μου εμείς είμαστε για αλλά παιχνίδια. .  Είσαι ?" Και φύγαμε για ποτάκι αφήνοντας τον ναύαρχο να κάνει σεξ με τον γκρουπιερη
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.352
Κριτικές
3
Like
6.967
Πόντοι
1.486
Ντουντη αρκεί να σου πω ότι δεν έχασα (αντίθετα πήρα και ένα πενηνταρι) αλλά έψησα και μια γκόμενα. Σε μια μπιλιά που λες είχε βάλει επάνω κανένα κατοσταρι και φυσικά το έχασε ..  και λέει "δεν με θέλει ρεκόρ γαμωτο" και όπως καθόμουν δίπλα της λέω (είχα χάσει και εγώ κανένα τριανταρι) "κούκλα μου εμείς είμαστε για αλλά παιχνίδια. .  Είσαι ?" Και φύγαμε για ποτάκι αφήνοντας τον ναύαρχο να κάνει σεξ με τον γκρουπιερη
Αυτη η ιστορία ειναι της "παλαιολιθικής εποχής",μιλάμε για 2008?2009? καπου εκεί...Μετα δεν ειδα κατι άλλο Τραμουντανιε..Μόνο τα ΤΡΙΜΠΑΖΑ που ανεβαζες και πονούσαν τα ματια μου..Και τα πλήρωνες κιόλας!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Τραμ είσαι μεγάλη πουτ*να, μάλλον παλιαιότερη από εμένα γιατί τζόγαρες με συνοδεία γκόμενας :grin: γιαυτό κι εγώ είχα γίνει πιεστικός κατά διαστήματα με τη Σεξοκουκουβάγια :grin: αλλά αυτή είναι χαζοπούλι ΓΚΡ......
Τέλος πάντων, δεν έχω να προσθέσω κάτι επί του θέματος εκτός από τα τετριμένα => ποντάρετε όσα έχετε για περίσσευμα δίχως να πεινάσετε.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.352
Κριτικές
3
Like
6.967
Πόντοι
1.486
Να πω και εγω την εμπειρια μου απο την Παρνηθα.
Εχω εμπειρια απο τουρνουα και cash απο καζινο στο εξωτερικο,τετοια ανοργανωσια και τοσο αγενης ντιλερ δεν εχω δει πουθενα.
Οι ντιλερ με καποιες εξαιρεσεις ολοι αγενης λες και σου κανανε την χαρη που παιζεις,αν δεν τους δωσεις τιπ δεν χαμογελανε με τιποτα,ειδα επισης τρομερα λαθη (????)απο τους ντιλερ,παλικαρακι εχει κεντα και δινει το ποτ σε τυπο με 2 ζευγαρια,παλι καλα που μιλησα γιατι τον πιτσιρικα τον ειχε παρει ο υπνος και δεν το ειδε.
Φιλε τα πραγματα ειναι διαφορετικά πια..Κι εγω εχω εμπειρίες απο Βελγιο-Ολλανδία-Γαλλία,αλλα εκεί υπαρχει αλλη εικόνα για το ποκερ..Εκεί φτιαχνουνε τουρνουα με μικρα buy in,προσιτά στους παικτες και μαζευονται στη χειρότερη 200 ατομα για πλακα..Εχω παιξει τουρνουά με 5 flight days,50€ με re-entry καιεκ νεου συμμετοχη αν βγεις τις επόμενες ημερες,με 50.000 starting stack και 50λεπτα blinds..Ξερεις τι prize pool μαζυετηκε?70.000€ με πληρωμες οι 500 και ο πρωτος 22.000€.
Εδω περα σε βλεπουν σαν τελειωμενο χαρτόμουτρο και προσπαθουν να στα αρπαξουν πριν καλα καλα αρχισεις να παιζεις..Μου βαζει η Παρνηθα τουρνουα 115€ με 20.000 μαρκες και 20(!!) λεπτα blinds και το Λουτρακι ακόμα χειρότερα 110€ 8.000 (!!) μαρκες και 20 λεπτα blinds, με 3 rebuy 110€ και add on αλλα 110€ για αλλες 5.000 (!!) μαρκες.Δηλαδη θα δωσω στη χειροτερη 440€ για να παρω 4-5 χιλιαρικα σαν πρωτος και 150€ (!!!) σαν εβδομος-ο τελευταιος πληρωμενος δηλαδη....Καθαρη μαλακία,προσπαθησα να τους το αλλαξω,τους εφερα σε επαφή με ξενες ομαδες που θελουν να ερθουν Ελλαδα συνδυάζοντας διακοπές και ποκερ,με φραγκατους παικτες που μετα το τουρνουα θα τα ακουμπησουν και στο cash,ρουλετα κλπ,τίποτα..Χαμενος κόπος,οι Manager ειναι για κλαμματα..
Τωρα γιατο online, εχεις δικιο, η stars ειναι κλεψια,πεφτεις σε maniacs Ρωσσους-κυρίως- και Βραζιλιάνους που μπαινουν με ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ και τους καθεται κιόλας..Αλλα τι να κανεις,σε Λεσχες δεν παω λόγω ιδιοτητας οπότε..Μονοδρομος...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τραμ είσαι μεγάλη πουτ*να, μάλλον παλιαιότερη από εμένα γιατί τζόγαρες με συνοδεία γκόμενας :grin: γιαυτό κι εγώ είχα γίνει πιεστικός κατά διαστήματα με τη Σεξοκουκουβάγια :grin: αλλά αυτή είναι χαζοπούλι ΓΚΡ......
Τέλος πάντων, δεν έχω να προσθέσω κάτι επί του θέματος εκτός από τα τετριμένα => ποντάρετε όσα έχετε για περίσσευμα δίχως να πεινάσετε.

Η μόνη γκολ ένα που είχα συνοδεία όταν πήγα ήταν ο ναύαρχος  :2funny:

Εκεί την πέτυχα
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.352
Κριτικές
3
Like
6.967
Πόντοι
1.486

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom