Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ναυτιλιακες :tooth: :tooth: :tooth: έλα ρε φίλε ένα μεροκάματο κάνω όπως όλοι

Καλο μεροκαματο πολυ μετραει αυτο φιλε... ;) ;) ;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:!!!!!!!!!

Τέτοια  να ακούω και περνώ θάρρος...

Μην ανησυχεις για τιποτα φιλε μολις συμμετασχεις στο πρωτο σου λαιβ γκειμ θα παρεις αμεσως θαρρος... ;) ;) ;)  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
αντε ελα να παιξεις στο καζινο να παρεις το κολλάι μην το αργεις... :) :) :) :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Update από το NAMUR..100 cap,15 στις πληρωμες,o John εξω,η Marie συνεχίζει short και ο Premium κλασσικά μοιράζει ΠΟΝΟ!!75.000 μαρκες με τεσσερα γατακια να εχουν πεσει μεχρι στιγμης στα νυχια του..
Χαρακτηστικη παρτίδα μεχρι στιγμης,ο PREMIUM με Κ-Q κανει μικρο raise,ακολουθεί γατακι ενα,ΦΛΟΠ Q-2-3 τα δυο τελευταια μπαστουνια και το γατακι ανακοινώνει all in στις 15.000 μαρκες εναντι 38.000 του δικού μας...Σκεφτεται λιγο ο PREMIUM ,κοσμος από πάνω και ανακοινώνει "CALL"...
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: O γατος πετα τα φυλλα του και λεει "παρτα"!!!!!ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΚΑΝ TURN ΚΑΙ RIVER ΒΡΕΕΕΕΕΕ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[size=20pt]ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Συγχαρητηρια και παλι στο Πριμιουμ Αρχηγε για πες μας πως εφυγαν οι Τζον και Μαρι σορτ στακ με 2-3 μπλαιντς το παλεψαν και πως τους φανηκε η ολη εμπειρια το λαιβ παιχνιδι ηταν η πρωτη τους φορα εβερ που επαιζαν ποκερ σε καζινο...;;;???!!!
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
5ος ο PREMIOUM και 525 ευρωπουλα για την ομαδα!!!!!
[size=20pt]ALWAYS ON FIRE!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Συγχαρητήρια στον Premioum για την επιτυχία του.

Το ίδιο κ σε σένα Αρχηγέ για την ιντερνετική πρωτιά.

Άντε να πέρνουμε σειρά. Μετά από αλλαγή(όχι δικιά μου) στο πρόγραμμα της δουλειάς θα καταφέρω να πάω τη Τετάρτη στο τουρ.
Δεν πρζ για John k Marie, οι επιτυχίες θα έρθουν.

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Συγχαρητήρια στον Premioum για την επιτυχία του.

Το ίδιο κ σε σένα Αρχηγέ για την ιντερνετική πρωτιά.

Άντε να πέρνουμε σειρά. Μετά από αλλαγή(όχι δικιά μου) στο πρόγραμμα της δουλειάς θα καταφέρω να πάω τη Τετάρτη στο τουρ.
Δεν πρζ για John k Marie, οι επιτυχίες θα έρθουν.

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! :sunglasses:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Συγχαρητήρια στον Premioum για την επιτυχία του.

Το ίδιο κ σε σένα Αρχηγέ για την ιντερνετική πρωτιά.

Άντε να πέρνουμε σειρά. Μετά από αλλαγή(όχι δικιά μου) στο πρόγραμμα της δουλειάς θα καταφέρω να πάω τη Τετάρτη στο τουρ.
Δεν πρζ για John k Marie, οι επιτυχίες θα έρθουν.

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]

[size=30pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Η BOU POKER TEAM εχει παρει φωτια στα αληθεια με τις απανωτες συμμετοχες των μελων της σε λαιβ και ιντερνετικα παιγνια... :rockon: :rockon: :rockon:!!! ΣΚ οι Καραμπινες Λουξεμβουργου... :) :) :) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon: Τεταρτη ο Υπαρχηγος Ελβετος Καραμπινιερος Ροδου και αυριο o maniac LAG Looose Cannonn Ελλην Αρχηγος ο μοναδικος εκπροσωπος πια δυστυχως του λαιβ κας γκειμ της ομαδας παει για το 5 στα 5 μετα τις δυο επι δυο επιτυχημενες καταδρομικες σε Παρνηθα και Λουτρακι κατεβαινουμε για την 5η στο βουνο να προλειανουμε το εδαφος για τον ερχομο του Μεγαλου Υπαρχηγου... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!! Παμε να παιξουμε τα αγαπημενα μας φιλα  9 3 οφ, J 2 οφ και δεν συμμαζευεται και να συμμαζεψουμε τα ποτ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!

Διαφορετικα αν δε παει καλα θα καταληξουμε εδω... :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=30pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Η BOU POKER TEAM εχει παρει φωτια στα αληθεια με τις απανωτες συμμετοχες των μελων της σε λαιβ και ιντερνετικα παιγνια... :rockon: :rockon: :rockon:!!! ΣΚ οι Καραμπινες Λουξεμβουργου... :) :) :) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon: Τεταρτη ο Υπαρχηγος Ελβετος Καραμπινιερος Ροδου και αυριο o maniac LAG Looose Cannonn Ελλην Αρχηγος ο μοναδικος εκπροσωπος πια δυστυχως του λαιβ κας γκειμ της ομαδας παει για το 5 στα 5 μετα τις δυο επι δυο επιτυχημενες καταδρομικες σε Παρνηθα και Λουτρακι κατεβαινουμε για την 5η στο βουνο να προλειανουμε το εδαφος για τον ερχομο του Μεγαλου Υπαρχηγου... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!! Παμε να παιξουμε τα αγαπημενα μας φιλα  9 3 οφ, J 2 οφ και δεν συμμαζευεται και να συμμαζεψουμε τα ποτ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!

Διαφορετικα αν δε παει καλα θα καταληξουμε εδω... :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Επι της ευκαιριας του ερχομου σου κατα την επισκεψη μας στο βουνο εισαι για μια βολτα εδω Υπαρχηγε μου φαινεται πολυ ενδιαφερον... ;) :cheesy: :grin:  :sunglasses: :cool2: :rockon:





 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
φιλε παιζεις ποκερακι..;;??!!
Ψαρεύεις κόσμο για την ομάδα,Ελληνα αρχηγε...ΕΥΓΕ,αυτό πρέπει να είναι το πρωταρχικό μας μελημα..Αυξάνεσθε,πληθύνεσθε και...
[size=20pt]ΣΚΟΡΠΑΤΕ ΠΟΝΟ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Συγχαρητήρια στον Premioum για την επιτυχία του.

Το ίδιο κ σε σένα Αρχηγέ για την ιντερνετική πρωτιά.

Άντε να πέρνουμε σειρά. Μετά από αλλαγή(όχι δικιά μου) στο πρόγραμμα της δουλειάς θα καταφέρω να πάω τη Τετάρτη στο τουρ.
Δεν πρζ για John k Marie, οι επιτυχίες θα έρθουν.

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIRE!![/size]
Καλή επιτυχία αύριο φίλε!Ολοι οι Ποκερικοί Θεοί μαζί σου!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=30pt]ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΥΠΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Η BOU POKER TEAM εχει παρει φωτια στα αληθεια με τις απανωτες συμμετοχες των μελων της σε λαιβ και ιντερνετικα παιγνια... :rockon: :rockon: :rockon:!!! ΣΚ οι Καραμπινες Λουξεμβουργου... :) :) :) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon: Τεταρτη ο Υπαρχηγος Ελβετος Καραμπινιερος Ροδου και αυριο o maniac LAG Looose Cannonn Ελλην Αρχηγος ο μοναδικος εκπροσωπος πια δυστυχως του λαιβ κας γκειμ της ομαδας παει για το 5 στα 5 μετα τις δυο επι δυο επιτυχημενες καταδρομικες σε Παρνηθα και Λουτρακι κατεβαινουμε για την 5η στο βουνο να προλειανουμε το εδαφος για τον ερχομο του Μεγαλου Υπαρχηγου... ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!! Παμε να παιξουμε τα αγαπημενα μας φιλα  9 3 οφ, J 2 οφ και δεν συμμαζευεται και να συμμαζεψουμε τα ποτ... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!

Διαφορετικα αν δε παει καλα θα καταληξουμε εδω... :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλή επιτυχία τρελλαμένε!!!!!!
Ελιωσα με το σανατόριο ρεεεεεεεεεεεε!! :2funny: :2funny:
Για τα Κυριακάτικα....
Τα νεα μελη τρελλάθηκαν με την ατμόσφαιρα,τους αρεσε πολύ..Μπηκαν στο κλίμα σχετικά γρήγορα,δεν απέφυγαν τα γνωστα λάθη τις πρωτης φορας-Βιασύνη στο bet,εκτός σειράς κινησεις κλπ-αλλά σε γενικές γραμμές ειχαν μια καλή πρωτη παρουσία..Ο JOHN εφυγε 75 και η MARIE γυρω στους 35-40,επι συνόλου 96 παικτων..
φυσικά θα επαναληφθεί συντομα η προπόνηση,κυρίως στα Κυριακάτικα που ειναι φθηνα αλλά και της Δευτερας που ειναι ενα 40αρι R+A..
Eγω προετοιμάζομαι για τη Σαββατιάτικη Πρωτη μου της νεας σεζόν...φυσικά θα υπάρχουν live updates και συνεχής ενημέρωση-Αμα προλάβω να παρω το γαμω-ταμπλετ που το εδωσα για ελεγχο γιατί δεν αναγνώριζε το USB stick σαν HARD DISC για ταινίες,αλλά ΜΕΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΧΕI micro-SD card!!!- :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ON FIRE ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ TOURS!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
[size=20pt]Καλή επιτυχία ΣΤΑΥΡΟ ΣΗΜΕΡΑ![/size]Με την ευχή όλα να πανε καλά,σου στέλνω θετικά vibes από τις δικές μου online περιπέτειες..Παραλίγο να πάω στο ΕPT LONDON!! :2funny: :2funny:
[size=20pt]"PokerStars Τουρνουά #970569233, Χωρίς Όριο Hold'em
Super Satellite
Κόστος Συμμετοχής: £1.01/£0.10 GBP
55 παίκτες
Συνολικά Έπαθλα: £433.29 GBP
Target Tournament #970569178 Κόστος Συμμετοχής: £109.00 GBP
3 εισιτήρια για το τουρνουά-στόχος

Το Τουρνουά ξεκίνησε  2014/09/17 17:44:00 CET [2014/09/17 11:44:00 ET]


Αγαπητέ(ή) ADMIRAL1966,

Τερματίσατε το Τουρνουά στην 4ος(η) θέση.  GBP 55.00 έπαθλο πιστώθηκε στο Λογαριασμό των Αληθινών Χρημάτων σας.




Συγχαρητήρια!

Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας."[/size]
Με 2,10 λίρες,ενα ADDON only..
[size=30pt]ALWAYS ON FIRE H OMAΔΑ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στη ποκερική παρέα.

Η ομάδα μας είναι [size=20pt]ON FIRE ALWAYS!![/size]

[size=15pt]3ή θέση κ κασάρισμα 1070(700καθαρά)[/size]

Συνοπτικά λόγω χρόνου.

32 εγγραφες 13 rebuys 29 addon

1oς:2660 2ος:1600 3ος:1070 4ος:800 5ος:530

Παρέα με τον Αντώνη για άλλο ένα τουρ.

Ο Αντώνης αν κ ξεκίνησε πολύ καλά έφθασε μέχρι την 22 θέση όπου κ αποχώρησε σπάζοντας οι σφαίρες του.

Εγώ για πρώτη φορά στην ποκερική μου καριέρα έκανα rebuy. Θα αναφέρω κάποια κομβικά χέρια.

Από utg κρατάω Κ-Κ κ κάνω min raise στα 300. Ο Ζησιμόπουλος που κάθισε μόλις εκείνη τη στιγμή ήταν small κ κάνει 3bet στα 950. 4bet εγώ στα 2250 πάσο ένας που κόλαρε στα 300 κ κολλάρει ο Ζησιμό.
Φλοπ: Α-8-4 rainbow Τσεκάραμε κ οι 2.
Τερν: 10 Ποντάρει 3000 κ κολλάρώ.
Ρίβερ: 2 κ κάνει all in(με κάλυπτε). Σκέφτομαι σκέφτομαι κ ξέροντας πως είναι LAG παίκτης, μου είχαν μείνει κ 3500 λέω ας κολλάρω, έχει rebuy.
Μου δείχνει Α-Q κ τα πετάω κλειστά. Rebuy..

Καπάκι μετά κρατάω σε big 9-J μπαστούνια. Γινεται raise κολλάρω τελευταίος με 4 μέσα.
Φλοπ:8-10-3 ενα μπαστούνι. C-bet o raiser κ κολάρουμε 2.
Τερν: 7 μπαστούνι τσεκ εγώ ποντάρει απο μπροστα τον raiser ένας άλλος, παει πάσο κολλάρω.
Ρίβερ: 2 καρό. Τσεκάρω ποντάρει κ κάνω all in. Κόλλαρε κ double up.


Μετά από λίγο κρατάω σε hj 6-7 κούπες. Κλασικά γίνεται raise κ κολλάρω με 4 μέσα.
Φλοπ: 3-4-5 κούπες. Φλοπάτο στρειτ φλος κ ποντάρει από μπροστά ένας τον raiser. Πήγε πάσο, κολλάρω, πάσο ο 4ος.
Τερν: 10 μαύρο. 2ο βαρέλι, κολλάρω.
Ρίβερ: Α μάυρος κ μου λέει all in.  Κολλάρω κ έγινε χαμός με το στρέιτ φλος.

Πήγα 2 φορές στο avg τοτε.

Για να μην τα πολυλογώ μέχρι κ το final ήμουν πάνω από το avg. 

Εκεί έστειλα έναν που έκανε all in με Α-7 οφφ κ είχα Κ-Κ

Φτάνουμε στους 6 κ συμφωνήσαμε να πάρει ο 6ος 250 από τους 4 πρώτους 100-50-50-50

Έκανα ένα πάσο που σε φιναλ δε το πετάς, αλλά αποδείχθηκε πως έπραξα σωστά.
AJ οφφ κ κολλάρω σε raise μαζί με άλλους 3.
Φλοπ: Α-Q-6 rainbow. Όλοι τσεκ
Τερν: 5 ποντάρει ο chip leader από μπροστά κ το πετάω. Πάσο όλοι κ δείχνει σετ 6-6

Μένουμε 3 με αναλογία μαρκών 85-10-5 με εμένα στο 5.

Α-4 οφφ κ σοβάρω. Με κολλάρει ο 10 κ δείχνει Α-8
Στο φλοπ ήρθε το 8 κ έφυγα 3ος με 1070(καθαρά 700)

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIREE!![/size]

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Τιποτε λιγότερο απο ενα μεγάλο [size=30pt]ΕΥΓΕ!!!![/size]. :rockon: :rockon: :rockon:
Τρομερή η σακκα με το Ζησιμο,ως συνηθως ξεκωλώθηκε,αλλά ΔΙΠΛΑ ΜΠΡΑΒΟ γιατί ανεβηκες εκ νεου..Αυτός τι θεση εφυγε???
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Τιποτε λιγότερο απο ενα μεγάλο [size=30pt]ΕΥΓΕ!!!![/size]. :rockon: :rockon: :rockon:
Τρομερή η σακκα με το Ζησιμο,ως συνηθως ξεκωλώθηκε,αλλά ΔΙΠΛΑ ΜΠΡΑΒΟ γιατί ανεβηκες εκ νεου..Αυτός τι θεση εφυγε???

Ευχαριστώ Αρχηγέ.

Έφυγε όταν είμασταν 2 τραπέζια κάπου 13-14 αν θυμάμαι καλά. Την προηγούμενη Τετάρτη που δεν μπορουσα να πάω το σήκωσε.

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα στη ποκερική παρέα.

Η ομάδα μας είναι [size=20pt]ON FIRE ALWAYS!![/size]

[size=15pt]3ή θέση κ κασάρισμα 1070(700καθαρά)[/size]

Συνοπτικά λόγω χρόνου.

32 εγγραφες 13 rebuys 29 addon

1oς:2660 2ος:1600 3ος:1070 4ος:800 5ος:530

Παρέα με τον Αντώνη για άλλο ένα τουρ.

Ο Αντώνης αν κ ξεκίνησε πολύ καλά έφθασε μέχρι την 22 θέση όπου κ αποχώρησε σπάζοντας οι σφαίρες του.

Εγώ για πρώτη φορά στην ποκερική μου καριέρα έκανα rebuy. Θα αναφέρω κάποια κομβικά χέρια.

Από utg κρατάω Κ-Κ κ κάνω min raise στα 300. Ο Ζησιμόπουλος που κάθισε μόλις εκείνη τη στιγμή ήταν small κ κάνει 3bet στα 950. 4bet εγώ στα 2250 πάσο ένας που κόλαρε στα 300 κ κολλάρει ο Ζησιμό.
Φλοπ: Α-8-4 rainbow Τσεκάραμε κ οι 2.
Τερν: 10 Ποντάρει 3000 κ κολλάρώ.
Ρίβερ: 2 κ κάνει all in(με κάλυπτε). Σκέφτομαι σκέφτομαι κ ξέροντας πως είναι LAG παίκτης, μου είχαν μείνει κ 3500 λέω ας κολλάρω, έχει rebuy.
Μου δείχνει Α-Q κ τα πετάω κλειστά. Rebuy..

Καπάκι μετά κρατάω σε big 9-J μπαστούνια. Γινεται raise κολλάρω τελευταίος με 4 μέσα.
Φλοπ:8-10-3 ενα μπαστούνι. C-bet o raiser κ κολάρουμε 2.
Τερν: 7 μπαστούνι τσεκ εγώ ποντάρει απο μπροστα τον raiser ένας άλλος, παει πάσο κολλάρω.
Ρίβερ: 2 καρό. Τσεκάρω ποντάρει κ κάνω all in. Κόλλαρε κ double up.


Μετά από λίγο κρατάω σε hj 6-7 κούπες. Κλασικά γίνεται raise κ κολλάρω με 4 μέσα.
Φλοπ: 3-4-5 κούπες. Φλοπάτο στρειτ φλος κ ποντάρει από μπροστά ένας τον raiser. Πήγε πάσο, κολλάρω, πάσο ο 4ος.
Τερν: 10 μαύρο. 2ο βαρέλι, κολλάρω.
Ρίβερ: Α μάυρος κ μου λέει all in.  Κολλάρω κ έγινε χαμός με το στρέιτ φλος.

Πήγα 2 φορές στο avg τοτε.

Για να μην τα πολυλογώ μέχρι κ το final ήμουν πάνω από το avg.  

Εκεί έστειλα έναν που έκανε all in με Α-7 οφφ κ είχα Κ-Κ

Φτάνουμε στους 6 κ συμφωνήσαμε να πάρει ο 6ος 250 από τους 4 πρώτους 100-50-50-50

Έκανα ένα πάσο που σε φιναλ δε το πετάς, αλλά αποδείχθηκε πως έπραξα σωστά.
AJ οφφ κ κολλάρω σε raise μαζί με άλλους 3.
Φλοπ: Α-Q-6 rainbow. Όλοι τσεκ
Τερν: 5 ποντάρει ο chip leader από μπροστά κ το πετάω. Πάσο όλοι κ δείχνει σετ 6-6

Μένουμε 3 με αναλογία μαρκών 85-10-5 με εμένα στο 5.

Α-4 οφφ κ σοβάρω. Με κολλάρει ο 10 κ δείχνει Α-8
Στο φλοπ ήρθε το 8 κ έφυγα 3ος με 1070(καθαρά 700)

[size=30pt]BOU POKER TEAM ON FIREE!![/size]

[size=90pt]ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΑΡΧΗΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=90pt]ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΑΡΧΗΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ..................... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Ευγε και παλι επιβεβαιωνονται τα απολυτα και αλλαθητα στατιστικα σου Υπαρχηγε μου 1 στις 3 πας στα επαθλα και 1 στις δυο πας φαιναλ φορ... :rockon: :rockon: :rockon:!!! Ουτε ο γαυρος στην ευρωλιγκα να ησουνα... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:!!!! Που ειναι τωρα εκεινο το γατακι που ελεγε οτι δεν ξερεις να παιζεις σαν αρχαριος,κτλ να καταπιει τα ποστ του... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ευχαριστώ Αρχηγέ.

Έφυγε όταν είμασταν 2 τραπέζια κάπου 13-14 αν θυμάμαι καλά. Την προηγούμενη Τετάρτη που δεν μπορουσα να πάω το σήκωσε.

Συγχαρητηρια για απιστευτα πλεις που εκανες Υπαρχηγε μου εδωσες ρεσιταλ με την κεντα 9-J στο τερν που την τσεκαρες δυο φορες για να τα γυρισεις τσεκ ρειζ ωλ ιν στο ριβερ ουτε ο Τσονι Τσαν The Orient Express να ησουν στο χεντς απ του wsop main event του 1988 εναντιον του Ερικ Σειντελ ειναι η σκηνη που βλεπει συνεχεια στο βιντεο ο Ματ Ντειμον στο Rounders Αρχηγε.. ;) ;) ;) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2: Καλα τι να πω για το φλοπατο στρειτ φλος ουτε ο Τονι Τζι στο ποκερ αφτερ νταρκ να ησουν... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!! Δεν μου λες εκει τον ειχες με θεση ετσι γιαυτο σου πονταρε απο μπροστα τα βαρελια ο αλλος τι ειχε τελικα..;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Συγχαρητηρια για απιστευτα πλεις που εκανες Υπαρχηγε μου εδωσες ρεσιταλ με την κεντα 9-J στο τερν που την τσεκαρες δυο φορες για να τα γυρισεις τσεκ ρειζ ωλ ιν στο ριβερ ουτε ο Τσονι Τσαν The Orient Express να ησουν στο χεντς απ του wsop main event του 1988 εναντιον του Ερικ Σειντελ ειναι η σκηνη που βλεπει συνεχεια στο βιντεο ο Ματ Ντειμον στο Rounders Αρχηγε.. ;) ;) ;) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2: Καλα τι να πω για το φλοπατο στρειτ φλος ουτε ο Τονι Τζι στο ποκερ αφτερ νταρκ να ησουν... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!! Δεν μου λες εκει τον ειχες με θεση ετσι γιαυτο σου πονταρε απο μπροστα τα βαρελια ο αλλος τι ειχε τελικα..;;

Το εγραψα εκ μνημης αλλα καλα το θυμομουν τελικα ακριβως το χερι σου ειχε ο μεγαλος Τσονι Τσαν ο μονος που εχει παρει δυο παγκοσμια μπακ του μπακ μαζι με γερο Ντοιλ 78-79 και φυσικα τον Στου.. :'( :'( :'( !!! Κοιτα το χερι σου Υπαρχηγε μου και το επαιξε ακριβως οπως εσυ εισαι Τουρναμεντ Προ στο πα και στο ξαναλεωωωωωωωωωωωωω... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=KC_BETBgWxk[/video] [/video]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ψαρεύεις κόσμο για την ομάδα,Ελληνα αρχηγε...ΕΥΓΕ,αυτό πρέπει να είναι το πρωταρχικό μας μελημα..Αυξάνεσθε,πληθύνεσθε και...
[size=20pt]ΣΚΟΡΠΑΤΕ ΠΟΝΟ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Καλή επιτυχία αύριο φίλε!Ολοι οι Ποκερικοί Θεοί μαζί σου!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Καλή επιτυχία τρελλαμένε!!!!!!
Ελιωσα με το σανατόριο ρεεεεεεεεεεεε!! :2funny: :2funny:
Για τα Κυριακάτικα....
Τα νεα μελη τρελλάθηκαν με την ατμόσφαιρα,τους αρεσε πολύ..Μπηκαν στο κλίμα σχετικά γρήγορα,δεν απέφυγαν τα γνωστα λάθη τις πρωτης φορας-Βιασύνη στο bet,εκτός σειράς κινησεις κλπ-αλλά σε γενικές γραμμές ειχαν μια καλή πρωτη παρουσία..Ο JOHN εφυγε 75 και η MARIE γυρω στους 35-40,επι συνόλου 96 παικτων..
φυσικά θα επαναληφθεί συντομα η προπόνηση,κυρίως στα Κυριακάτικα που ειναι φθηνα αλλά και της Δευτερας που ειναι ενα 40αρι R+A..
Eγω προετοιμάζομαι για τη Σαββατιάτικη Πρωτη μου της νεας σεζόν...φυσικά θα υπάρχουν live updates και συνεχής ενημέρωση-Αμα προλάβω να παρω το γαμω-ταμπλετ που το εδωσα για ελεγχο γιατί δεν αναγνώριζε το USB stick σαν HARD DISC για ταινίες,αλλά ΜΕΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΧΕI micro-SD card!!!- :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
[size=20pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ON FIRE ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ TOURS!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


AXAXAXAAAA :cheesy: :grin: Χαρηκα που ελιωσες Αρχηγε μου στο σανατοριο θα καταληξουμε ολοι μετα το μπασταρισμα παμε γραμμη για κει... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:!!! Συγχαρητηρια στα νεα μελη και παλι καλη επιτυχια στα τουρ της νεας σεζον... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!! Τι ταμπλετες αγοραζεις και δεν προσεχεις πως μπαινουν οι μικροκαρτες Ναυαρχε μου ελπιζω να εχει επισκευαστει μεχρι το τουρ για να μας ενημερωνεις λαιβ... :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ψαρακι φιλε  :2funny: αν κ μ αρεσει πολυ

Καλως ηρθες στη παρεα μας φιλε που παιζει ποκερσταρς ή λαιβ με φιλους,κτλ..;; τι παιζεις κυριως τουρνουα ή κας; με πραγματικα χρηματα ή εικονικα για εξασκηση..;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Το εγραψα εκ μνημης αλλα καλα το θυμομουν τελικα ακριβως το χερι σου ειχε ο μεγαλος Τσονι Τσαν ο μονος που εχει παρει δυο παγκοσμια μπακ του μπακ μαζι με γερο Ντοιλ 78-79 και φυσικα τον Στου.. :'( :'( :'( !!! Κοιτα το χερι σου Υπαρχηγε μου και το επαιξε ακριβως οπως εσυ εισαι Τουρναμεντ Προ στο πα και στο ξαναλεωωωωωωωωωωωωω... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=KC_BETBgWxk[/video] [/video]

Υπαρχηγε το μεγαλειο οπως επαιξες και η τελεια εικονα σου καθρεφτης του Τσονι Τσαν Οριεντ Εξπρες οπου επαιξες το ιδιο χερι ακριβως με τον ιδιο τροπο επιτασει να φτιαξεις νεο αβαταρ για να εγκαινιασεις την νεα εποχη και το νεο ξεκινημα σου που ξεκινησε τωρα εν ονοματι..."Johnny Chan the orient express.." με αυτη την φωτο προτεινω..
 

Συνημμένα

  • johnny-chan-980.jpg
    johnny-chan-980.jpg
    107,9 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom