Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Είχα κάνει προσπάθειες να βρω γκόμενα απ' το ίντερνετ κάποτε (πάνω από 10 χρόνια πίσω) αλλά δεν τα κατάφερα. Στα dating site δε μου απαντούσαν, στο IRC το ίδιο, σε κάτι φόρουμ κυκλοφορούσαν σχεδόν αποκλειστικά θείτσες. Διάβαζες τα μηνύματα και φανταζόσουν την άλλη να έχει κάποια εμφάνιση ανάλογη της προσωπικότητας που βγάζει. Αλλά τελικά πίσω απ' τα γελάκια και τ' αστεία ήταν 47χρονες, 56χρονες κλπ. Έτσι κι αλλιώς δε μου πολυμίλαγαν. Μόνο μια είχα γνωρίσει της ηλικίας μου, αλλά ούτε αυτή γούσταρε πολλές ομιλίες μαζί μου. Μου έλεγε ένα γεια στο μέσεντζερ και το έκλεινε. Μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες να βρω ένα κορίτσι στο ίντερνετ, έστω για να πούμε καμιά μαλακία σα νέοι άνθρωποι να περάσει η ώρα μας, άρχισα να αισθάνομαι μεγαλύτερη μοναξιά απ' ότι πριν που δεν προσπαθούσα να επικοινωνήσω με κανέναν... Καλά να τρως χυλόπιτες, αλλά ούτε για να συναναστραφείς μια κοπέλα να μην είσαι αρκετός... Κάπου εκεί εγκατέλειψα το εγχείρημα.

Πως μερικοί καταφέρατε όχι μόνο να βρείτε γυναίκες να κάνετε τσατ αλλά βγήκατε και ραντεβού μαζί τους, δεν ξέρω πραγματικά. Και σαν μαθουσάλας του ίντερνετ λίγα πράγματα μου διαφεύγουν. Το μουνίτσα πχ. για το οποίο αναρωτιέστε βγαίνει απ' το Ελένη. Μια Ελένη στα ezboards την προσφωνούσαμε Ελένη Ελενίτσα μου νίτσα μου νίτσα μου.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
για ενα αδειανο πουκαμισο...για μιαν ελενη....
 

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Και ο Χρύσαργος κάποιον μου θυμίζει...  :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ο χρυσαργος ειναι μορφη....
 

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Ήξερα ένα παιδί που έγραφε τέτοιες ιστορίες και τις μοίραζε. Δεν υπήρχαν φόρουμ τότε. Όταν διαβάζω Χρύσαργο αναρωτιέμαι, είναι δυνατόν να υπάρχει πάνω από ένας άνθρωπος στον πλανήτη Γη που να σκέφτεται τέτοια πράγματα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είχα κάνει προσπάθειες να βρω γκόμενα απ' το ίντερνετ κάποτε (πάνω από 10 χρόνια πίσω) αλλά δεν τα κατάφερα. Στα dating site δε μου απαντούσαν, στο IRC το ίδιο, σε κάτι φόρουμ κυκλοφορούσαν σχεδόν αποκλειστικά θείτσες. Διάβαζες τα μηνύματα και φανταζόσουν την άλλη να έχει κάποια εμφάνιση ανάλογη της προσωπικότητας που βγάζει. Αλλά τελικά πίσω απ' τα γελάκια και τ' αστεία ήταν 47χρονες, 56χρονες κλπ. Έτσι κι αλλιώς δε μου πολυμίλαγαν. Μόνο μια είχα γνωρίσει της ηλικίας μου, αλλά ούτε αυτή γούσταρε πολλές ομιλίες μαζί μου. Μου έλεγε ένα γεια στο μέσεντζερ και το έκλεινε. Μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες να βρω ένα κορίτσι στο ίντερνετ, έστω για να πούμε καμιά μαλακία σα νέοι άνθρωποι να περάσει η ώρα μας, άρχισα να αισθάνομαι μεγαλύτερη μοναξιά απ' ότι πριν που δεν προσπαθούσα να επικοινωνήσω με κανέναν... Καλά να τρως χυλόπιτες, αλλά ούτε για να συναναστραφείς μια κοπέλα να μην είσαι αρκετός... Κάπου εκεί εγκατέλειψα το εγχείρημα.

Πως μερικοί καταφέρατε όχι μόνο να βρείτε γυναίκες να κάνετε τσατ αλλά βγήκατε και ραντεβού μαζί τους, δεν ξέρω πραγματικά. Και σαν μαθουσάλας του ίντερνετ λίγα πράγματα μου διαφεύγουν.
Το προβλημα ειναι οτι πιεζεσαι πολυ.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Το θέμα είναι καθαρά συγκυριών αλλά και τύχης. Μπορεί κανείς να κάνει τα πάντα για να κατακτήσει μια κοπέλα αλλά επειδή δεν της αρέσει ή δεν της κάνει το κλικ να μην ανταποκρίνεται. Οι λύσεις μέσω ίντερνετ δεν ταιριάζουν σε όλους τους ανθρώπους. Εμένα δεν ταιριάζουν καθόλου. Μακάρι να μπορούσε κανείς να γνωρίσει κανείς μέσω ίντερνετ ανθρώπους, αλλά αυτό δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει ή είναι πολύ δύσκολο να γίνει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Το θέμα είναι καθαρά συγκυριών αλλά και τύχης. Μπορεί κανείς να κάνει τα πάντα για να κατακτήσει μια κοπέλα αλλά επειδή δεν της αρέσει ή δεν της κάνει το κλικ να μην ανταποκρίνεται. Οι λύσεις μέσω ίντερνετ δεν ταιριάζουν σε όλους τους ανθρώπους. Εμένα δεν ταιριάζουν καθόλου. Μακάρι να μπορούσε κανείς να γνωρίσει κανείς μέσω ίντερνετ ανθρώπους, αλλά αυτό δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει ή είναι πολύ δύσκολο να γίνει.
Τελικα μιλατε σοβαρα ε?
Σε ποιον πλανητη ζειτε ρε παιδια? Ελεος δηλαδη.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Τελικα μιλατε σοβαρα ε?
Σε ποιον πλανητη ζειτε ρε παιδια? Ελεος δηλαδη.

Ναι μιλάμε σοβαρά. Είναι δύσκολο κανείς να κάνει σοβαρή γνωριμία μέσω ίντερνετ εκτός αν είσαι 15χρονο και ψάχνεις να γαμήσεις. Τότε είναι εύκολο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ναι μιλάμε σοβαρά. Είναι δύσκολο κανείς να κάνει σοβαρή γνωριμία μέσω ίντερνετ εκτός αν είσαι 15χρονο και ψάχνεις να γαμήσεις. Τότε είναι εύκολο.
Οχι αδελφε, ΔΕΝ μιλαμε σοβαρα.
Εγω την τελευταια δεκαετια εχω κανει εξι (6) σχεσεις απο το ιντερνετ, κανονικες, και επιπλεον καμια δεκαρια γνωριμιες "περιστασιακες".
Τωρα γιατι θεωρειτε καποιοι τα παντα δυσκολα, το σεβομαι, αλλά δεν το αντιλαμβανομαι.
Και δεν ειμαι καθολου 15χρονο βεβαια.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ναι μιλάμε σοβαρά. Είναι δύσκολο κανείς να κάνει σοβαρή γνωριμία μέσω ίντερνετ εκτός αν είσαι 15χρονο και ψάχνεις να γαμήσεις. Τότε είναι εύκολο.
Μα εδω μιλαμε πως να γαμησεις, τι σοβαρη γνωριμια θες εσυ ;
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Οχι αδελφε, ΔΕΝ μιλαμε σοβαρα.
Εγω την τελευταια δεκαετια εχω κανει εξι (6) σχεσεις απο το ιντερνετ, κανονικες, και επιπλεον καμια δεκαρια γνωριμιες "περιστασιακες".
Τωρα γιατι θεωρειτε καποιοι τα παντα δυσκολα, το σεβομαι, αλλά δεν το αντιλαμβανομαι.
Και δεν ειμαι καθολου 15χρονο βεβαια.

Αγαπητέ φίλε Alex εσύ είσαι απλά τυχερός ή αρκετά ψαγμένος κλπ.. Χαίρομαι που κατάφερες.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
:pipa2:
Μα εδω μιλαμε πως να γαμησεις, τι σοβαρη γνωριμια θες εσυ ;

Όχι Μάριε εγώ πράγματι λέω όχι για γαμήσι. Εαν το θέτεις σε αυτη τη βάση έχεις δίκιο. Να επισημάνω επίσης πως αν ήταν τόσο ευκολο να γαμήσεις μέσω ιντερνετ δεν θα υπήρχαν τα μπουρδέλα και οι πουτάνες
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Εγω πάντως στο ιντερνετ βλέπω όλες να ζητάνε ΤΕΡΜΑ χρήμα... βίζιτες και κλπ. Τώρα η κοινή της κοινής φίλης του facebook δεν το έφτασα μέχρι εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom