Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εχεις ΤΟΣΟ δικιο... :)
μπορουν να το δουν ολοι αλλωστε αυτο...προσεχε μη ρουμπωνεις τοσο πολυ μονο...οταν αυτοεπιβεβαιωνεσαι ξερεις ειναι πολυ αστειο...ασε να στο κανει κανας αλλος αυτο ;)
μαλλον αυτο ηταν το καλυτερο που μπορουσες εσυ να κανεις οποτε καπου εδω νομιζω οτι μπορεις να αποσυρθεις και να ασχοληθεις με το κοκτιζινγκ... :)
Πολύ "βελβυ" ηταν αυτο. :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν εισαι το κεντρο του κοσμου αγαπη μου.
Τον θελω για να μιλησουμε για το μωρο που ειναι τωρα στον αντεννα.
Εχουμε τα δικα μας με τον Νιο.
Καριολα η αγαπη; Παρε μια αποφαση .  :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εχεις ΤΟΣΟ δικιο... :)
μπορουν να το δουν ολοι αλλωστε αυτο...προσεχε μη ρουμπωνεις τοσο πολυ μονο...οταν αυτοεπιβεβαιωνεσαι ξερεις ειναι πολυ αστειο...ασε να στο κανει κανας αλλος αυτο ;)
μαλλον αυτο ηταν το καλυτερο που μπορουσες εσυ να κανεις οποτε καπου εδω νομιζω οτι μπορεις να αποσυρθεις και να ασχοληθεις με το κοκτιζινγκ... :)

ναι συνεχισε ετσι να αλλαξει η σελιδα. καμια ικανοποιητικη εξηγηση για το νικ σου θα μας δωσεις?  :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ναι συνεχισε ετσι να αλλαξει η σελιδα. καμια ικανοποιητικη εξηγηση για το νικ σου θα μας δωσεις?  :2funny:

βρεθηκε ενα και μοναδικο ατομο το οποιο επιασε τι εννοουσε το νικ μου...γιατι δεν εννοει μουνιτσα φυσικα...δε χρειαζεται να ξερεις περισσοτερα επ' αυτου...οι γατες ειναι αθορυβες...οι θορυβωδεις ειναι συνηθως τα πιθηκια ;)

βεβαια εαν με αφορμη το νικ μου αυτο εχεις στο μυαλο σου ως κοκτιζινγκ για αλλη μια φορα δεν εχω κατι παραπανω να σου πω...εισαι απλα αστειος... :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
βρεθηκε ενα και μοναδικο ατομο το οποιο επιασε τι εννοουσε το νικ μου...γιατι δεν εννοει μουνιτσα φυσικα...δε χρειαζεται να ξερεις περισσοτερα επ' αυτου...οι γατες ειναι αθορυβες...οι θορυβωδεις ειναι συνηθως τα πιθηκια ;)

βεβαια εαν με αφορμη το νικ μου αυτο εχεις στο μυαλο σου ως κοκτιζινγκ για αλλη μια φορα δεν εχω κατι παραπανω να σου πω...εισαι απλα αστειος... :)

ναι με αφορμη το νικ σου. και στη συνεχεια με αφορμη καθε φορα που παλευεις να πεισεις οτι δεν εισαι η στρουμπουλουλα που κυκλοφορησαν οι φωτο της αλλα μια αλλη ομορφοτερη  :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
βρεθηκε ενα και μοναδικο ατομο το οποιο επιασε τι εννοουσε το νικ μου...γιατι δεν εννοει μουνιτσα φυσικα...δε χρειαζεται να ξερεις περισσοτερα επ' αυτου...οι γατες ειναι αθορυβες...οι θορυβωδεις ειναι συνηθως τα πιθηκια ;)

βεβαια εαν με αφορμη το νικ μου αυτο εχεις στο μυαλο σου ως κοκτιζινγκ για αλλη μια φορα δεν εχω κατι παραπανω να σου πω...εισαι απλα αστειος... :)
Ωχου, μην μου πεις κανενα νοστιμο οτι ειναι αναγραμματισμος του "τσουναμι"?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ναι με αφορμη το νικ σου. και στη συνεχεια με αφορμη καθε φορα που παλευεις να πεισεις οτι δεν εισαι η στρουμπουλουλα που κυκλοφορησαν οι φωτο της αλλα μια αλλη ομορφοτερη  :2funny:
Πολλες ενδιαφερουσες λεξεις σε ενα ποσταρισμα!
"στρουμπουλουλα".
"κυκλοφορησαν".
"φωτο".
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ναι με αφορμη το νικ σου. και στη συνεχεια με αφορμη καθε φορα που παλευεις να πεισεις οτι δεν εισαι η στρουμπουλουλα που κυκλοφορησαν οι φωτο της αλλα μια αλλη ομορφοτερη  :2funny:

και για σενα εχουν κυκλοφορησει διαφορα αλλα δεν εχω μπει καν στον κοπο οχι να τα αναπαραγαγω αλλα ουτε καν να τα κρατησω στο κεφαλι μου πανω απο ενα λεπτο...τι εχει να λεει?
πραγματικα δε μπορω να γινω τοσο δευτερατζα ρε φιλε....σε θαυμαζω ομως για αυτη σου την ικανοτητα :)
ειμαι μπαζο :rockon:
νιωθεις μηπως πιο ψηλος τωρα? πιο πουτσαρας? αμα ειναι να σε κανω να νιωσεις καλυτερα μπορω να πω κι αλλα... :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
και για σενα εχουν κυκλοφορησει διαφορα αλλα δεν εχω μπει καν στον κοπο οχι να τα αναπαραγαγω αλλα ουτε καν να τα κρατησω στο κεφαλι μου πανω απο ενα λεπτο...τι εχει να λεει?
πραγματικα δε μπορω να γινω τοσο δευτερατζα ρε φιλε....σε θαυμαζω ομως για αυτη σου την ικανοτητα :)
ειμαι μπαζο :rockon:
νιωθεις μηπως πιο ψηλος τωρα? πιο πουτσαρας? αμα ειναι να σε κανω να νιωσεις καλυτερα μπορω να πω κι αλλα... :)
Ζηλευω τωρα  :(
Για μενα δεν εχει κυκλοφορησει τιποτα? :( :( :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom