Νέα

Ποιος νομίζετε ότι ειναι τελικά φέτες απο όσους γράφουν στο γυμναστηριοθρεντ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 472
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος ειναι φέτες;

  • maximilian

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • gamaikanos

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • λιονταρης

    Ψήφοι: 6 5,9%
  • mhtsos69

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • aoratos

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • vagos the pimp

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ektor lopez

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 14 13,7%
  • drummerboy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • neos123

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • digenis87

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • gg13

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • sferdeklos

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • poustalekos

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • gastez

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • roukoun13

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • stam

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • hitman

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • λαγουδακης επειδη ειναι καβλα

    Ψήφοι: 19 18,6%
  • κανεις ολοι λενε ψεματα

    Ψήφοι: 36 35,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    102

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οταν λετε για Ντεμι παραπανω λετε τη Ντεμι Μουρ? Εκανε αποπειρα αυτοκτονιας?
που ζεις ρε μαν;
παραλίγο να χάσουμε τη θεά.....
:grin: :grin: :grin:

Ντέμι Μουρ: Οι τελευταίες εξελίξεις: Πόσα κιλά έχει πάρει;

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2012, 23:43

Καλύτερα δείχνουν να είναι τα πράγματα για την ταλαιπωρημένη σταρ που πρόσφατα κατέρρευσε σωματικά αλλά και ψυχολογικά, μερικούς μήνες μετά τον χωρισμό της με τον Άστον Κούτσερ.

Ένα περίπου μήνα μετά την εισαγωγή της στο νοσοκομείο μετά από κατάχρηση ουσιών, η Ντέμι Μουρ συνεχίζει να ακολουθεί θεραπεία για «διατροφική διαταραχή και θέματα εθισμού σε ουσίες», όπως χαρακτηριστικά αναφέρουν πηγές από το περιβάλλον της, και τελικά φαίνεται να αναρρώνει: «Η Ντέμι τα πάει πολύ καλά στην επανένταξη. Βρέθηκε κοντά στο χείλος του γκρεμού, αλλά τώρα όλα δείχνουν πολύ πιο αισιόδοξα. Έχει πάρει 5 κιλά ενώ η διάθεσή της είναι πολύ πιο ανεβασμένη» αναφέρουν πηγές του περιοδικού People.

Τα ίδια θετικά μηνύματα έρχονται και από τη μεγαλύτερη κόρη της Ντέμι: Η Ράμερ Γουίλις εξέφρασε πρόσφατα τη χαρά της για τη βελτίωση της κατάστασης της μητέρας της: «O περασμένος χρόνος δεν έκλεισε καλά για την οικογένειά μας αλλά τώρα φαίνεται πως σύντομα όλοι μας μπορεί να γυρίσουμε στην παλιά μας ευτυχισμένη ζωή. Η μητέρα μου μου υποσχέθηκε πως σε ένα τον πολύ μήνα θα είναι έτοιμη να γυρίσει σπίτι και αυτό μου αρκεί» είπε.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
που ζεις ρε μαν;
παραλίγο να χάσουμε τη θεά.....
:grin: :grin: :grin:

Ντέμι Μουρ: Οι τελευταίες εξελίξεις: Πόσα κιλά έχει πάρει;

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2012, 23:43

Καλύτερα δείχνουν να είναι τα πράγματα για την ταλαιπωρημένη σταρ που πρόσφατα κατέρρευσε σωματικά αλλά και ψυχολογικά, μερικούς μήνες μετά τον χωρισμό της με τον Άστον Κούτσερ.

Ένα περίπου μήνα μετά την εισαγωγή της στο νοσοκομείο μετά από κατάχρηση ουσιών, η Ντέμι Μουρ συνεχίζει να ακολουθεί θεραπεία για «διατροφική διαταραχή και θέματα εθισμού σε ουσίες», όπως χαρακτηριστικά αναφέρουν πηγές από το περιβάλλον της, και τελικά φαίνεται να αναρρώνει: «Η Ντέμι τα πάει πολύ καλά στην επανένταξη. Βρέθηκε κοντά στο χείλος του γκρεμού, αλλά τώρα όλα δείχνουν πολύ πιο αισιόδοξα. Έχει πάρει 5 κιλά ενώ η διάθεσή της είναι πολύ πιο ανεβασμένη» αναφέρουν πηγές του περιοδικού People.

Τα ίδια θετικά μηνύματα έρχονται και από τη μεγαλύτερη κόρη της Ντέμι: Η Ράμερ Γουίλις εξέφρασε πρόσφατα τη χαρά της για τη βελτίωση της κατάστασης της μητέρας της: «O περασμένος χρόνος δεν έκλεισε καλά για την οικογένειά μας αλλά τώρα φαίνεται πως σύντομα όλοι μας μπορεί να γυρίσουμε στην παλιά μας ευτυχισμένη ζωή. Η μητέρα μου μου υποσχέθηκε πως σε ένα τον πολύ μήνα θα είναι έτοιμη να γυρίσει σπίτι και αυτό μου αρκεί» είπε.

:o

Το μαλάκα τον Κούτσερ να πούμε.
Είναι ΚΟΥΚΛΟΣ κι έχω δει μαλακίες για να τον απολαύσω (:rolleyes:) αλλά το 2 men and a half τελείωσε από τότε που διώξανε το Σιν.-
Και είναι μαλάκας που την κεράτωσε την Ντέμι. Πφ.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
:o

Το μαλάκα τον Κούτσερ να πούμε.
Είναι ΚΟΥΚΛΟΣ κι έχω δει μαλακίες για να τον απολαύσω (:rolleyes:) αλλά το 2 men and a half τελείωσε από τότε που διώξανε το Σιν.-
Και είναι μαλάκας που την κεράτωσε την Ντέμι. Πφ.
Που κολλαει το 2 and a half men, με τον Κουτσερ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
πιτσι,λαιον,σφερδεκλος,εκτορ,σονιπ900 ε βαλε και νωντα και τον αχαχουχα να χει σασπενς...... :2funny: :2funny:


εντιτ και γουλφακη με την βυζαρα του :tits:
Εγω ειμαι χοντρος και δεν βλεπομαι !!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
φωτογραφιες πεσανε?αλλιως δε μπορω να κρινω... :woldman:






αν και ψηφισα... :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom